Skocz do zawartości
slimak

LG OLED TV 4K 55EG960V - nowy król!

Rekomendowane odpowiedzi

Bo wiem jak posiadacze plazm ściemniają, że nic im się nie wypala :D :D :D

Przyjedź, zobacz. Mam w domu trzy plazmy Panasonica.

Pozdro

Odnośnie wypaleń ...Spójrzcie na dół ekranu TV Panasonica ...http://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1441704549Ekran idealny ;-)

Człowieku, co ty pokazujesz ??? !!!

To jest zdjęcie OLEDa z targów IFA 2015. Odbicie jest od białego błyszczącego stolika.

Pozdro

Możliwe ...

Nie możliwe tylko pewne, widziałem na własne oczy.

Prezentacja telewizorów Panasonica wołała o pomstę do nieba.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież już to zostało wyjaśnione.

Ja też mam w domu plazmę Panasonica. Z wypalonym logo TVN24.

Wszystko zależy jak się użytkuje TV. Jednemu nic się nie wypali a drugiemu tak.

Podobnie może być z OLED. Za 5 lat zobaczymy ;-)

Edytowane przez Piopio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwolennicy plazm też bagatelizowali temat. Bycie fanboyem zobowiązuje !

Wyjaśnione?

Szczególnie takim wpisem.

Pozdro

Przecież już to zostało wyjaśnione.

Ja też mam w domu plazmę Panasonica. Z wypalonym logo TVN24.

Wszystko zależy jak się użytkuje TV. Jednemu nic się nie wypali a drugiemu tak.

Podobnie może być z OLED. Za 5 lat zobaczymy ;-)

Święte słowa, bo użytkować trzeba umieć.

;)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o zdjęcie. To zostało wyjaśnione.

A czy OLEDy będą się wypalać to zobaczymy za parę lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej osób będzie miało TV OLED to będzie więcejj źródeł z pierwszej ręki :D

Sprawa w końcu się wyjaśni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa w końcu się wyjaśni.

Chyba zacznie się rozwijać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwolennicy plazm też bagatelizowali temat. Bycie fanboyem zobowiązuje !

Piopio naczytałeś się na audiostero tematu "OLED TV - ERA nadeszła !" i siejesz propagandę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjedź, zobacz. Mam w domu trzy plazmy Panasonica.

to jest to o czym pisze Gmeru - niestety panas od serii 20 do 60 jest po prostu "bezproblemowy" by coś na nim wypalić

wystarczy włączyć niebieskie menu tv na 1-2h - gwarantuje że będziesz długo się pozbywał ramek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porażająca różnica pomiędzy OLED a LCD ?

Pewnie majtek nie dopierzesz ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie majtek nie dopierzesz ? ;)

Pewnie majątek nie dopiszesz ?

Ale robisz błędy ale poprawiłem twoje zdanie tak żeby wyglądało na napisane przez człowieka !

W obecnej promocji w saturn jest oled 55 cali lg 970 w cenie 7600 zł i dodatkowo smartfon lg gratis. Nie wiem za ile można by smatrfon odsprzedać ale po tym cena za oled tv wyjdzie nam gdzieś w granicach 6,5 tys co chyba jest jedną z najniższych jak dotąd w Polsce za nowego z marketu a nie z poserwisowek na aukcjach.

Edytowane przez lahcim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie majątek nie dopiszesz ?

Ale robisz błędy ale poprawiłem twoje zdanie tak żeby wyglądało na napisane przez człowieka !

Chyba to nie ta sprawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo wypalenie albo zwykły powidok, który zniknie po wyłączeniu tv. Po jednym zdjęciu nie da się tego stwierdzić. Nie wiadomo jak był ten tv katowany przez obsługę i testerów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że na LCD to się nie zdarza ... a jak już to po wielu latach katowania ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że na LCD to się nie zdarza ... a jak już to po wielu latach katowania ...

Ale co z tego wynika? Ferrari też zepsuje się szybciej niż Skoda. To, że coś jest "top" i z segmentu premium nie oznacza, że będzie niezniszczalne.

A co do LCD - to tam akurat zdarzają się różne inne ciekawe usterki, np. awarie podświetlenia. Widziałem ostatnio 1,5 roczny telewizor, któremu podświetlenie świeciło na różowo :D Wszystko ci się może zepsuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawałem info o UHD OLED 55" za 2499

Przy okazji wspominałem że był jeszcze taniej.

Więc mimo że już po okazji to daje link :)

http://flyer.redblue.de/D/MM/MA/0708RHPF5/index.html

2223 euro za LG OLED TV 55EG9609

Dawać mi promocję na LG OLED TV 65EG9609 3500 euro i jadę gdziekolwiek do Niemiec.

Edytowane przez Newren

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawałem info o UHD OLED 55" za 2499

Przy okazji wspominałem że był jeszcze taniej.

Więc mimo że już po okazji to daje link :)

http://flyer.redblue.de/D/MM/MA/0708RHPF5/index.html

2223 euro za LG OLED TV 55EG9609

Dawać mi promocję na LG OLED TV 65EG9609 3500 euro i jadę gdziekolwiek do Niemiec.

Gdyby był płaski 55EF9509 za 2000 euro to też bym pojechał tylko to sobie trzeba zorganizować:

1. Czy się da w niemieckim MM zarezerwować tv online nie mając niemieckiego adresu ? Da się wpisać polski czy zmyślić niemiecki ?

2. Czy potwierdzenie rezerwacji online daję nam gwarancję że tv będzie czekać ?

3. Czy potwierdzenie online rezerwuję sztukę z wystawy czy z magazynu ?

4. Czy pudło z tv zmieści się do samochodu którym ktoś pojedzie ?

5. Ile km jest sens jechać bo ja mam do Drezna prawie 400 km a do Berlina trochę więcej, natomiast dalsze sklepy to już dużo dużo dalej ? Dla mnie sens kończył by się na tych kilku sklepach MM w Dreźnie.

Nie jest to takie proste i musi być dużo taniej żeby się opłacało. Należy brać pod uwagę że LG może wypuścić w pół roku po takim wyjeździe nowy tańszy model np o nazwie 55EF920 czy 65EG920 którego cena w promocjach w Polsce może się zbliżać do tego co tam wydamy i zostanie np 1000 zł różnicy po wliczeniu czasu i benzyny a wtedy pomyślimy że trzeba było te 8 czy 10 m-cy poczekać zamiast jechać taki kawał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne.

Zakupy za tyle kasy to trzeba na spokojnie,bez emocji :)

Edytowane przez Newren

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale ta cena jest naprawdę bardzo dobra i w mojej ocenie wgniata w ziemię ceny samsunga SUHD serii

Chyba tez zapowiada generalną obniżkę cen w LG. Zauważcie że reszta cen jest obniżona znacznie niżej procentowo. Nie sądzę , ze LG na najnowszym modelu robi taki skok nawet na krótka promocję............chociaz jak sobie przypominam mój galaxy tab s 2 miesiace po premierze za 50% ceny to teoretycznie.......

Gdyby był płaski 55EF9509 za 2000 euro to też bym pojechał tylko to sobie trzeba zorganizować:

1. Czy się da w niemieckim MM zarezerwować tv online nie mając niemieckiego adresu ? Da się wpisać polski czy zmyślić niemiecki ?

2. Czy potwierdzenie rezerwacji online daję nam gwarancję że tv będzie czekać ?

3. Czy potwierdzenie online rezerwuję sztukę z wystawy czy z magazynu ?

4. Czy pudło z tv zmieści się do samochodu którym ktoś pojedzie ?

5. Ile km jest sens jechać bo ja mam do Drezna prawie 400 km a do Berlina trochę więcej, natomiast dalsze sklepy to już dużo dużo dalej ? Dla mnie sens kończył by się na tych kilku sklepach MM w Dreźnie.

Nie jest to takie proste i musi być dużo taniej żeby się opłacało. Należy brać pod uwagę że LG może wypuścić w pół roku po takim wyjeździe nowy tańszy model np o nazwie 55EF920 czy 65EG920 którego cena w promocjach w Polsce może się zbliżać do tego co tam wydamy i zostanie np 1000 zł różnicy po wliczeniu czasu i benzyny a wtedy pomyślimy że trzeba było te 8 czy 10 m-cy poczekać zamiast jechać taki kawał.

Edytowane przez mjasinsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie korzysta z VOD 4K/Netflix 4K,to jaki jest sens kupowania dzisiaj TV 4K ? No chyba że gra na PC,czy przegląda zdjęcia...Za pół roku/rok,zanim pojawią się płyty UHD Bluray i klocki aby je odtworzyć,ceny TV 4K sporo spadną.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie korzysta z VOD 4K/Netflix 4K,to jaki jest sens kupowania dzisiaj TV 4K ? No chyba że gra na PC,czy przegląda zdjęcia...Za pół roku/rok,zanim pojawią się płyty UHD Bluray i klocki aby je odtworzyć,ceny TV 4K sporo spadną.

+1000

Co najmniej od roku to powtarzam.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie korzysta z VOD 4K/Netflix 4K,to jaki jest sens kupowania dzisiaj TV 4K ? No chyba że gra na PC,czy przegląda zdjęcia...Za pół roku/rok,zanim pojawią się płyty UHD Bluray i klocki aby je odtworzyć,ceny TV 4K sporo spadną.

Zgadzam się w pełni, po co się pchać w coś czego na razie nie wykorzystamy (no chyba że po to żeby się przed znajomymi pochwalić).

Za rok będą tańsze i lepsze a źródeł materiału 4K więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...