Skocz do zawartości
rwrhwtfok

Samsung UE65F6400 opłaca się za 5900zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Avans bankrutuje, przez co wszystko co mają wyprzedają. Mogę kupić Samsunga UE65F6400 za niecałem 6000zł. Opłaca się? Jak u niego z kątami widzenia, input lagiem, kontrastem i odwzorowaniem kolorów? Wybaczcie ale nie widzę jego testu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dziwne, że nie widzisz testu F6400, bo grzecznie wisi sobie w swoim dziale:http://hdtvpolska.com/page/articles.html/_/testy/telewizory-lcd/samsung/test-3d-lcd-led-samsung-ue40f6400-telewizor-do-r635

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz zdradzić gdzie go można kupić za te pieniądze? Gdzie Avans robi takie wyprzedaże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Avans bankrutuje, przez co wszystko co mają wyprzedają. Mogę kupić Samsunga UE65F6400 za niecałem 6000zł. Opłaca się? Jak u niego z kątami widzenia, input lagiem, kontrastem i odwzorowaniem kolorów? Wybaczcie ale nie widzę jego testu .

Z ciekawości - kto Ci będzie realizował gwarancję jeśli to prawda? Pewny jesteś, że kupujesz z gwarancją producenta, bo ta, jak zapewne wiesz, zgodnie z prawem, jest dobrowolna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Avans się zamyka - wiadomo od kilku miesięcy

2. Samsung ma teraz cyberserwis. Logujesz sie, podajesz numery seryjne itd i sie juz tobą zajmują. Sklep nie bierze w tym udziału. Więc wszystko będzie grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz zdradzić gdzie go można kupić za te pieniądze? Gdzie Avans robi takie wyprzedaże?

Przykładowo w Galerii Solnej w Inowrocławiu. Na niektóry asortyment faktycznie znacznie obniżyli ceny, ale nie na wszystko. Z TV to np. Sharp LC-60LE652 za 2999zł, Panasonic 55VT50 za 3599 zł, Panasonic 50VT60 za 3700zł. W przystępnej cenie są też słuchawki, okulary 3D aktywne Toshiba za 19zł, oryginalne tusze do drukarek w znacznie obniżonych cenach, akcesoria do telefonów (oryginalną ładowarkę kupiłem za 1,99 zł) itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedaże z tego co wiem są również na ich stronie. Może jakoś nie zachwycają szczególnie ale można zawsze coś fajnego znaleźć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Sharp, o którym wspominasz, nie jest to czasem 50Hz?

Nie ma znaczenia czy 50Hz, bo cała seria LE650 i LE750 (poza modelami LE650 70", 80" i 90") jest produktami telewizoro-podobnymi i nie należy ich kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości - czemu? Pomijam polecanie...na innych forach, właśnie Sharpów i tych modeli, ale ciekawi mnie temat bliżej? Czemu? Miałem okazję bawić się 50 w modelu 75x i obraz był imho fajny, kolory podobały mi się, ale...za odbiornik sam ze sobą nie chciał się dogadać, brak synchronizacji głosu z obrazem.

Ps - pomijam już fakt...ramek w tych tańszych 50 Sharpach (ceny 2500-2800)...

Edytowane przez firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sharpy nie są takie złe jak to wszyscy myślimy. Natomiast w porównaniu do sony, samsung czy lg są to telewizory wypadające dość słabo... Moim zdaniem sharp szedł dobrą drogą ale tak do 2012 roku... dalej Sharp postanowił produkować modele gigantyczne typu 80 cali za 35000zł. Kto to kupi? Nie mam pojęcia no ale pewnie szczycą się tym, że mają giganty wśród telewizorów. Nic więcej w tym temacie od Sharpa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...