Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2D

audio- eng, pl

suby- eng, pl

brak menu

D1- 17702784 KB

D2- 19882432 KB

Edytowane przez FIRMA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Hobbit - The Desolation of Smaug 2013 1080p Blu-ray Remux AVC DTS-HD MA 7.1 - KRaLiMaRKo

--(GENERAL)---

Container.......: Matroska

Size............: 46.3 GB

Duration........: 2:41:17 (h:m:s)

Source(s).......: 3D CEE Blu-ray 1080p AVC DTS-HD MA 7.1 - LAZERS (thanks!)

Chapters........: Yes (named)

Compression.....: no zlib, no header stripping

Release date....: 24.03.2014

---(VIDEO)----

Codec...........: AVC / MVC

Type............: progressive

Resolution......: 1920x1080

Bit rate........: 24.8 Mbps / 11.2 Mbps

Frame rate......: 23.976 fps

---(AUDIO)----

Format..........: DTS-HD MA

Channels........: 7.1

Bit depth.......: 24 bits

Sample rate.....: 48 kHz

Bit rate........: 4851 kbps

Language........: English

-(SUBTITLES)--

Format..........: PGS (original)

Language(s).....: English (SDH), Bulgarian, French, Hungarian, Polish,

Portuguese (Brazilian), Romanian, Spanish (Latin American)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontener matroski ma sporo mniejszy narzut od m2ts i jak widać weszłoby na BD50 jak w mordę strzelił.

W strukturze Blu-ray m2ts byłoby to jakies 5-6% więcej całościowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale się nie dziwię. Kontener Matroska ciągle jest rozwijany i ulepszany, a kontener m2ts stoi w miejscu i dlatego jest już zabytkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co nie chcą czekać na wersję rozszerzoną recenzja wydania 3D,która jeżeli chodzi o obraz jest bardzo zachęcająca: http://www.blu-ray.com/movies/The-Hobbit-The-Desolation-of-Smaug-3D-Blu-ray/81583/#Review

Ta recenzja zaostrzyła mój apetyt na wersję rozszerzoną,na którą muszę czekać do listopada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co nie chcą czekać na wersję rozszerzoną recenzja wydania 3D,która jeżeli chodzi o obraz jest bardzo zachęcająca: http://www.blu-ray.com/movies/The-Hobbit-The-Desolation-of-Smaug-3D-Blu-ray/81583/#Review

Ta recenzja zaostrzyła mój apetyt na wersję rozszerzoną,na którą muszę czekać do listopada.

Dzięki za linka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już swoją wersję Blu - Ray filmu, nie oglądałem jeszcze całości, ogólnie, obraz jest ok ale miałem okazję oglądać fragmenty wersji wrzuconej do sieci (ok. 40GB) i miałem wrażenie,że owa wersja na monitorze PC, gdzie nie ma żadnych opcji polepszania obrazu (chyba, że jest on podpięty do PC poprzez HDMI) wygląda lepiej, niż oryginał na tv LED FHD - później przełączyłem obraz na tv ze "standardowego" na "film" i było już lepiej, choć i tak mam wrażenie, że owa wersja z sieci jest bardziej wyraźna, bardziej szczegółowa...

Przy okazji mam takie techniczne pytanie: czym różnią się poszczególne ustawienia obrazu na tv (dynamiczny, standardowy, naturalny i film) poza innymi wartościami dla podświetlenia, kontrastu, jasności, ostrości, koloru i odcienia Z/C?, bo jeżeli tylko tym to owe wartości nie różnią się aż tak diametralnie pomiędzy poszczególnymi trybami a film wygląda zupełnie inaczej w trybie "standardowym" a zupełnie inaczej w trybie "film" (obraz jest ciemniejszy ale za to jest bardziej szczegółowy, wydobywa detale, kolory, itp.) oraz co daje owa ostrość oraz odcień Z/C?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do Naszej wiadomości Jackson podał informacje że HOBBIT Pustkowie Smauga Extended będzie dłuższy o 25min :) i na to wydanie czekam z utęsknieniem. dodatkowo podano info o zmianie tytułu HOBBIT 3.

http://uk.ign.com/articles/2014/04/24/the-hobbit-there-and-back-again-is-now-called-the-hobbit-the-battle-of-the-five-armies

Edytowane przez marcint75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do Naszej wiadomości Jackson podał informacje że HOBBIT Pustkowie Smauga Extended będzie dłuższy o 25min :) i na to wydanie czekam z utęsknieniem. dodatkowo podano info o zmianie tytułu HOBBIT 3.

http://uk.ign.com/articles/2014/04/24/the-hobbit-there-and-back-again-is-now-called-the-hobbit-the-battle-of-the-five-armies

Nie tylko Ty :-) a do listopada jeszcze troszkę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze coś.(Możliwe Spoilery!!!)

Edytowane przez GOLUMN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, wersja normalna (czyli rozszerzona) dopiero za kilkanaście miesięcy ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego nie rozumiesz ?

Każda część trafia do kin pod koniec roku - film z wersją kinową na BD ukazuje się dopiero na wiosnę.

Film w wersji pełnej (rozszerzonej) ukazuje się po kilkunastu miesiącach od premiery kinowej.

Aktualnie oczekiwana jest premiera drugiej części, która w zwykłej wersji jest już na rynku od wiosny.

Oto zwykły HOBBIT oraz wersja rozszerzona ... gdybyś jeszcze nie wiedział.

07516050795809986581.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie @BoDeX temat jest o filmie Hobbit: Pustkowie Smauga który będzie wydany w wersji rozszerzonej w listopadzie więc nie za kilkanaście a za kilka miesięcy.

Natomiast trzecia część której premiera będzie w grudniu w wersji rozszerzonej wydana zostanie w przyszłym roku (dokładnie nie wiadomo kiedy) więc tutaj te kilkanaście miesięcy bym zrozumiał, ale jak już napisałem mówimy o części drugiej a nie trzeciej.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt - oczwiście, moje uwagi dotyczyły ostatniej części... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Oto zwykły HOBBIT oraz wersja rozszerzona ... gdybyś jeszcze nie wiedzia"

Mam rozszerzoną na półce od dnia premiery :)

Ja też i już do listopada się nie mogę doczekać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny jeszcze nie podali:

http://bluedvd.pl/hobbit-pustkowie-smauga-wydanie-rozszerzone-2-blu-ray-3d-3-blu-ray.html

Mam nadzieję,że z tą wersją językową to jakiś błąd:

Polska wersja: lektor.png Polski dubbing, lektor.png Polskie napisy

Gdzie się podział lektor,który był w pierwszej części?

Edytowane przez GOLUMN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dubbing był przypisany do wersji kinowych, a lektor w roszerzonych - niby taka reguła. Jeśli to nie pomyłka, to lekka "kupa", bo z dubbingiem

to "MOJA" nie zdzierży ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...