Skocz do zawartości
Sidi666

Terminator - Quadrilogy czy są napisy pl?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy orientuje się ktoś czy to poczwórne wydanie terminatorów posiada polskie napisy? Kojarzę jak przez mgłę, że mają - widziałem gdzieś na czeskiej stronie, ale za nic na świecie nie pamiętam na jakiej. A cena na zavvi jest bardzo fajna, a to chyba to samo wydanie co w Czechach?

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile T1, T3 i TS mogą mieć polską wersję językową w jakichś wydaniach zagranicznych (choć wątpię czy akurat w angielskim), to T2 na blu-ray ma napisy i lektora PL tylko i wyłącznie w wydaniu polskim od Kina Świat i w żadnym innym.

Edytowane przez Paraponzipopo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co ci właściwie napisy :) skoro każdy widział ten film ze 50 razy i tekst zna na pamięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja :) Ale kilka(naście) razy to widziałem 1 i 2. A 3 i 4 już mnie tak nie porwały - widziałem raz lub dwa :)

Znalazłem gdzie napisali o wersji polskiej - na filmcity.cz. Tylko, że tam stoi jak byk audio DD5.1 pl, a napisów nie wpisali lub nie ma.

To możliwe, że wszystkie 4 filmy maja polskiego lektora?

Edytowane przez Sidi666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, Paraponzipopo już pisał dlaczego.

Zdradzę ci tajemnicę i napiszę, że w 99.9% przypadków jeśli w polskim wydaniu nie ma czeskiej wersji językowej, to w czeskim wydaniu nie będzie polskiej wersji językowej :)

A jakie wersję językowe są w polskich wydaniach filmów dowiesz się np. z tej strony.

PS. Głęboko zastanowiłbym się nad sensem kupowania w filmcity.cz, nie wiem czy to wciąż aktualne, ale ponoć byli/są na granicy bankructwa i znam osoby, które opłaciły swoje zamówienia, a przesyłki nigdy nie zobaczyły na oczy. filmarena.cz jest bardziej pewnym sklepem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...