Skocz do zawartości
mjasinsk

No i mała niespodzianka PCH A410 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Segment bardziej audiofilski, na razie brak szczegółów dot. elementów konstrukcyjnych.

Na IFA za kilka dni można go będzie chyba też zobaczyć... albo chociaż popytać przedstawicieli producenta...

Hall 1.2 Booth 123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym że to mocno niszowa konstrukcja. Umówmy się każdy amplituner z poziomu 4000PLN zapewni znacząco lepsze wrażenia audio bardziej zaawansowana technologie, bardzo dobre DACi wszystkie funkcje sieciowe i zaawansowaną sekcję zasilająca, niż ten PCH. Do tego wystarczy dodać prosty Med8er 600 za 150 EUR do video i tak efekt będzie o półkę wyższy niż ten wynalazek (no i pamiętajmy że on nadal potrzebuje ampli lub wzmaka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no - dali XLR-y... można powiedzieć.. POSZALELI :)

ale z drugiej strony konstrukcja klasycznej pary stereo cinch jest już "po staremu" Widać że ścieżki obu kanałów lecą jedna przy drugiej więc z daleka czuć tu skok na kasę

Zresztą, w tego typu urządzeniach tak na prawde liczy się i tak tylko HDMI :)

Gdyby dali pełne wsparcie dla 4k razem z HDMI 2.0 - to już by było coś...

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDMI po staremu, nawet usb tylko 2.0. Z tego co widzę na fotkach to sekcja audio wspierana jest przez NUForce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ten sam układ, jak A400 i nie ma menu Bluray.

Prawdopodobnie dekoduje 7.1 TrueHD i DTS-HD.

Jeżeli jest tak faktycznie to można się zastanowić nad nim.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Edytowane przez andsie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nie ma menu Bluray.

Nie ma i nie będzie mieć ani ten ani żaden inny, chyba że ktoś potrzebował by odtwarzacz z licencją na BD i cinavią przy okazji ;-)

Edytowane przez Wicked

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ten sam układ, jak A400 i nie ma menu Bluray.

Prawdopodobnie dekoduje 7.1 TrueHD i DTS-HD.

Jeżeli jest tak faktycznie to można się zastanowić nad nim.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Będziesz się zastanawiał sam ;)

Ja się do PCh zraziłem- głównie ze względu na wiecznie zabugowany soft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko rozważam na gorąco.

Mam C200 którego używam jedynie do muzyki bo odtwarza pełne menu przy BD-Audio i wyświetla okładki z tagów. Do C200 podłączyłem monitor 19 " i mam podglad a audio cyfrowo do Meridiana G68.

Do filmów mam Zappiti Player 3D.

Pozdrawiam,

AndrzejS&

Edytowane przez andsie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i prawidłowo. Po kiego grzyba Ci jeszcze to ?

Tym bardziej że cena prawie na pewno będzie z kosmosu (za same XLR'y)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, macałem, słuchałem :) Jutro wrzucę foto płyty w środku itd.

Ceny nie powiedzą ; ) Premiery w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru - no to masz teraz o czym pisać...przez miesiąc :)

Czekam cierpliwie na wieśći z obozu Playstation 4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, więc trafiłem na stoisko Popcorna. Jak widzicie w 100% byli nastawieni na promo nowego modelu. Ceny nie chcieli powiedzieć (też mi tajemnica...) ale ma być pod koniec roku. Ale Panowie mało ogarniali... Ogólnie menu chodzi WOLNO. [beeep]y nie urwało. Dźwięk fajny. Zrobili taki pokazowy demo zestaw. Zresztą zobaczcie foto. Kto będzie warto podejść.

0qb8.jpg

2tmh.jpg

c3ik.jpg

wkia.jpg

oyiw.jpg

cfv8.jpg

o9ua.jpg

z8aw.jpg

dxv5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no wiadomo. Cena poniżej 1000EUR podejrzewam wiec że blisko tych granic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 500EUR kupiłbym chociażby do testów. Za 1000 nie ma mowy. Jeden element ze specyfikacji mówi mi że nie warto również kupować A400. Chłopaki w końcu sie połapali że do tego interfejsu oraz procesora mniej niż 1GB pamięci to mało bo użytkownicy narzekają na jego płynność oraz samo uzytkowanie odtwarzacza dlatego do praktycznie tej samej specyfikacji tym razem dorzucili dodatkowe 500MB.

Zainteresowanie tematem na ich stronie sugeruje jakie będzie zainteresowanie playerem. Znikome

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czułem w kościach ! :)

Cena przeszacowana o 50% (conajmniej)... Przejadą się aż miło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ładnie zaszaleli.

Jeżeli jego funkcjonalność jest na poziomie A-400, to ja dziękuję

Za mniejszą cenę można kupić odtwarzacz sieciowy i DAC,a,

Pozdrawiam,

AmdrzejS$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena ~ 4499,00 zł http://tnij.org/1knk

Cena nie została jeszcze ustalona przez producenta. Na IFA nie podali, gdyż sami jeszcze nie wiedzieli na jakim pułapie ją ustawią. Nie mieli jeszcze wszystkich kalkulacji. Cena miała być podana miesiąc po targach... czyli już.

Sklep RMS wpisał cenę interpretując chyba "poniżej 1000euro = 1000 euro". Jest to tylko i wyłącznie ich inwencja. Jak Popcorn poinformuje o cenie, na pewno informacja taka pojawi się w wielu miejscach równocześnie, a szczególnie u autoryzowanych dystrybutorów.

A póki co Popcorn wypuścił aktualizację oprogramowania do A400 z nowymi elementami interfejsu, które prezentowane były dla A410-pro na targach. Czyli customizacja interfejsu z fajnymi opcjami wkładania sobie linków do zasobów i aplikacji do menu głównego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjadą z ceną powyżej 500 euro to na pewno nie będzie kolejek po ten sprzęt.... Ten tor audio jest tak "rozbudowany" że na miejscu Popcorna bym go nie pokazywał szerszej publiczności. Porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli PCH A410 PRO będzie tak chodził jak jego poprzednik to nie wróżę jemu większego zainteresowania.

Pozdrawiam,

AndrzejS&

Edytowane przez andsie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta płytka audio jest warta może z 10$ ..... LIPA !!

Płytka audio zawiera także przetworniki DAC. Producent nie podał informacji jakie konkretnie modele, ale do obsługi wyjścia 7.1 będą potrzebne 4 przetworniki dwukanałowe albo jakaś ambitniejsza kość. Na pewno wszystkie przetworniki pracują do rozdzielczości 24/196, na razie wiadomo tylko że będą to elementy cieszące się uznaniem audiofili . Płytę projektował Nuforce. Jak komuś nie będzie odpowiadała jakość, będzie mógł wymienić cały moduł – w światku audiofilskim takie upgrade-y są mile widziane. Być może w przyszłości jakaś zewnętrzna firma zaproponuje tu alternatywę. Tak jak np. ma to miejsce w przypadku wyższych modeli OPPO.

Edytowane przez HumanMedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...