Skocz do zawartości
Gmeru

TEST: Kino domowe 3D / 4K (upscal) Sony BDV-N9100W (białe)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Mogę Ci już powiedzieć który wygra http://www.whathifi.com/review/pioneer-sc-lx86

Trudno określić ,czy są wiarygodni... ja się nie zawiodłem.

Edit:

Przejrzałem niektóre filmy z tego sklepu który podał widmo1, jak dla mnie bez sensu w takiej formie

Różne pomieszczenia to przede wszystkim największy błąd ,nie wspominając już o rejestratorach, ... masakra.

Można określić różnice brzmieniowe tylko wtedy gdy rejestracja odbywa się w dokładnie takich samych warunkach i przy użyciu tego samego rejestratora.

Edytowane przez fitarkus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką propozycję a właściwie prośbę do Gmeru. Testujesz i zestawiasz ze sobą LCD,plazmy,projektory itp. Wiem że masz duże możliwości więc się tak zastanawiam czy mógłbyś przeprowadzić konkretny test,zestawienie amplitunerów AV:

-Pioneer SC-LX86

-Yamaha RX-A3020

-Sony STR-DA5800ES

-Denon AVR-X4000

Stawiam że wygra... Sony:)

P.S Wszystkie w/w są megazawaliste że tak trywialnie się wyraże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;D no już bez przesady. Ale na razie takowych testów nie planuje. Może chłopaki z MediaCentrum coś skrobną. Oni mają je pod ręką a Soniacza mogę dostarczyć bo ... go oczywiście mam ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm..:) Może byś skrobnął coś na jego temat coś WIĘCEJ?! Bo zastanawiam się nad nim i nad Pioneer SC-LX86

Chcę to podłączyć z zestawem Monitor Audio Rx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy któryś z tych klocków oprócz Pioneera 76/86 potrafi zrobić to ?

-Yamaha RX-A3020

-Sony STR-DA5800ES

-Denon AVR-X4000

http://www.youtube.com/embed/jm0GM-qImnI?feature=player_embedded

Nie mylić z tym

<iframe width="640" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/ol51xT8kTHI?feature=player_embedded" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

A tu dla basu

<iframe width="640" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/_QNJ-i7nIEM?feature=player_embedded" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Edytowane przez fitarkus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że wrzucę pytanko. Ale czy ma funkcję przesyłu sygnału HDMI (HDMI in -> HDMI out, audio i video) w stand-by? To chyba nazywa się HDMI pass-thru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe pytanie. Nie mam już tego kina ale mam wrażenie, że miał gdyż Kuro się sam przełączał. Ale nie dam głowy :( Spróbuję ustalić temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a to byłoby ciekawe. Raczej taka funkcja to rzadkość (a może nawet ewenement) dla kina all-in-one. Do tej pory spotkałem się z tym tylko w amplitunerach kina domowego. Ale trochę ten sprzęt kosztuje, to może dorzucili jakąś ekstra (oczywiście dla tej kategorii sprzętu) funkcjonalność. No może all-in-one Harmana coś takiego ma, ale to chyba trochę inna półka cenowa. A swoją drogą ciekawe, jak ten soniak wypada w porównaniu do Harmana BDS 775/777/877.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Gmeru..

Piszesz w teście że kino ma suba pasywnego, ja troche czytam o tym kinie i znalazłem test z francuskiej strony

http://www.lemondenumerique.com/test-1656-1-sony-bdv-n9100w.html

że sub jest aktywny, czyli ma wzmacniacz...

Czy te różnice zależą od kraju w którym to kino jest sprzedawane...

Wiesz coś na ten temat..?

Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak napisali to jest błąd. Już po zdjęciach widać, że to ten sam zestaw... Jest jeden model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też tak pomyślałem, ale czasem piszą że dane techniczne zależą od kraju, to nie byłem pewien...

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powracając do wcześniejszych wypowiedzi firma to firma. Niezależnie od kraju, w którym sprzedaje swoje produkty. Jka kupujesz coś markowego, to masz pewność, że będzie to najlepsza jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można jeszcze jakoś przeczytać ten test? Bo po kliknięciu w którykolwiek link ze spisu treści, niestety otwiera się tylko strona z pierwszym postem... Gmeru, czy następca tego zestawu, czyli model 9200W jest równie udany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo podobne zestawy. Postaram się naprawić linki - rzeczywiście coś nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A też chętnie skorzystałbym z aktualizacji linku testu 9100W, bo interesuje mnie model 9200W :)

Zestaw składaka po kalkulacji wyniósłby mnie 4000 za ampli + 2.0. ew. 4500 ampli + 5.0, a tu 9200W 5.1. za 3200 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odratowałem cały tekst. Ale fotek brak : (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie, mianowicie zastanawiam się nad kupnem BDV- N9200WL Gmeru mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym modelu czy jest wart swojej ceny, i jak to jest z tym subwooferem pasywnym dobrze zagra, chodzi mi głównie o dźwięk, czy jest sens kupowania, czy może lepiej złożyć coś samemu, kino będzie służyć głównie do gier pod PS4 i oglądania Anime sporadycznie filmy, będzie czytał pirackie DVD z nagranymi danami czy do tego jest tylko USB ? Z góry dziękuje za odpowiedz.   

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...