Skocz do zawartości
pmcomp

TEST: Mede8er MED800x3D / MED600x3D - player odtwarzający 3D BD ISO z zewnętrznymi napisami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ponawiam pytanie dotyczące jukebox - czy jest możliwość złączenia kilku baz filmowych (dysk wewnętrzny, dysk sieciowy, itd) do jednej?

Czy po wyborze danego filmu odtwarzacz sam zacznie odtwarzać z odpowiedniego źrodła (dysk wewenętrzny, dysk sieciowy itd.)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berbor napisz jak to robisz. Najmniejsza akceptowalna wielkosc czcionki to u mnie 14. Tak ogladam na komputerze.

Mam ustawiony rozmiar czcionki 14,tak wychodzi idealnie na 46'' oglądając z 3m.Napisy mieszczą się na dolnym pasku.Może masz stary firmware.Zrób update na V3.0.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Zastanawiam się nad zakupem tego urządzenia-jednak chciałbym jeszcze uzyskać kilka odpowiedzi zanim podejmę decyzję-z góry dzięki za odpowiedź:

1. Posiadam obecnie AIR Mouse+Keyboard które stosuje w swoim urządzeniu do Smart TV (Minix NEO G4)-chcę ją wykorzystać przy nowym odtwarzaczu-pytanie mam następujące-czy Air Mouse działa na serwisie YouTube-bo dużo używam tego serwisu i nie wyobrażam sobie wprowadzanie po literce nazwy do wyszukiwania.

2. Czy jeżeli podepnę dysk zewnętrzny przez USB-to wczyta mi napisy do filmu??

3. Czy napisy będą wczytywane przez DNLA jeżali będę puszczał film z komputera

4. czy można w jakiś sposób zainstalować dodatkowe aplikacje w menu głównym takie jak: vTuner?? Czy mogą one być ściągnięte z innych odtwarzaczy i zainstalowane??

Czekam na info.

1.nie wiem

2.tak

3.tak

4.nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ponawiam pytanie dotyczące jukebox - czy jest możliwość złączenia kilku baz filmowych (dysk wewnętrzny, dysk sieciowy, itd) do jednej?

Czy po wyborze danego filmu odtwarzacz sam zacznie odtwarzać z odpowiedniego źrodła (dysk wewenętrzny, dysk sieciowy itd.)?

Witam,

Ponawiam pytanie dotyczące jukebox - czy jest możliwość złączenia kilku baz filmowych (dysk wewnętrzny, dysk sieciowy, itd) do jednej?

Czy po wyborze danego filmu odtwarzacz sam zacznie odtwarzać z odpowiedniego źrodła (dysk wewenętrzny, dysk sieciowy itd.)?

Jest taka opcja jak Jukebox + która łączy wszystkie źródła w jedną bazę.

http://www.mede8er.org/Firmware_Final/MED1000X3D/Mede8er_med800x3D_user_30May2013.pdf

Zajrzyj na 34 stronę instrukcji,tam masz wszystko opisane.

Edytowane przez berbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ponawiam moje pytanie:

Posiadam obecnie AIR Mouse+Keyboard które stosuje w swoim urządzeniu do Smart TV (Minix NEO G4)-chcę ją wykorzystać przy nowym odtwarzaczu-pytanie mam następujące-czy Air Mouse działa na serwisie YouTube-bo dużo używam tego serwisu i nie wyobrażam sobie wprowadzanie po literce nazwy do wyszukiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam obecnie AIR Mouse+Keyboard które stosuje w swoim urządzeniu do Smart TV (Minix NEO G4)-chcę ją wykorzystać przy nowym odtwarzaczu-pytanie mam następujące-czy Air Mouse działa na serwisie YouTube-bo dużo używam tego serwisu i nie wyobrażam sobie wprowadzanie po literce nazwy do wyszukiwania.

Odpowiedź brzmi: Tak i nie. :)

Tzn. w tym wybieranym z ekranu startowego nie działa, ale jeżeli wejdziesz przez Internet -> Internet -> YouTube to działa bez problemu (klawiatura i mysz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu Mede8er MED800x3D

Nigdy nie miałem do czynienia z takim sprzętem.

Jak on jest widoczny z poziomu komputera? jako dysk zewnętrzny. Chciałbym kopiować filmy i muzykę z komputera do odtwarzacza. Czy transfer po WiFi będzie szybki?

Na jakiej zasadzie działa klient Bittorrent. Czy można normalnie ściągać pliki tak jak na komputerze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu Mede8er MED800x3D

Nigdy nie miałem do czynienia z takim sprzętem.

Jak on jest widoczny z poziomu komputera? jako dysk zewnętrzny. Chciałbym kopiować filmy i muzykę z komputera do odtwarzacza. Czy transfer po WiFi będzie szybki?

Na jakiej zasadzie działa klient Bittorrent. Czy można normalnie ściągać pliki tak jak na komputerze?

Jeśli chcesz stosować dysk zewnętrzny to lepiej kupić MED600 ; MED800 ma miejsce w obudowie na dysk wewnętrzny.

ja w swoim med600 mam podpięty dysk hitachi touro 1TB i całkiem fajnie to współpracuje :) swój odtwarzacz mam podpięty do routera ,ale tylko w celu korzystnia np. z youtube ; filmy , muzyke itp przerzucam przez podpięcie dysku do pc - po usb3 jest naprawdę szybko .

co do reszty pytań to nie wiem bo jeszcze nie próbowałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź

Chciałbym odtwarzacz z dyskiem wewnętrznym by wszystkie multimedia z komputera tam przekopiować, a później tylko jak coś pojawi się w kompie to już kopiować na odtwarzacz po sieci.

Urządzenia będą stały daleko od siebie.

Chciałbym też na dysku w odtwarzaczu robić backup danych z komputera na zasadzie serwera NAS ale nie wiem czy nie wymagam zbyt wiele od takiego urządzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk w mede8er jest widoczny jak dysk zewnętrzny na komputerze, odtwarzacz nie ma funkcji do backupu.

Torrent jest podobnie jak w komputerze do klienta musisz przywyknąć po prostu.

WiFi nie wiem nie potrzebuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, a mógłbyś napisać jak sprawić aby dysk z odtwarzacza był widoczny na kompie (chodzi mi oczywiście o ustawienie przez sieć). Potrzebuję instrukcji łopatologicznej dla laika ;) Będę wielce zobowiązany za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam dwa pytania.

1- Czy w tym odtwarzaczu istnieje funkcja Skip? Chodzi o czasowe przesuwanie filmu np o 30 , 60 sekund. Jak to tutaj funkcjonuje? Obecnie jestem posiadaczem Wd Tv i strasznie brakuje mi tej funkcji

2- Czy jest w opcjach dzwięku takie cos jak Tryb nocny? ustawienia polegajace na wyciszeniu dzwięków i wzmocnieniu dialogów.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam odpowiedzi typu poczytaj instrukcję itp. Gdybym ją miał to zapewne moje pytanie by nie padło. Kupiłem 600kę od znajomego bez instrukcji - to w drodze wyjaśnienia. Może pomoże ktoś jednak pomoże, skoro to takie proste.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez oleraf80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam odpowiedzi typu poczytaj instrukcję itp. Gdybym ją miał to zapewne moje pytanie by nie padło. Kupiłem 600kę od znajomego bez instrukcji - to w drodze wyjaśnienia. Może pomoże ktoś jednak pomoże, skoro to takie proste. Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Po raz, instrukcja dostepna jest na stronie producenta sprzetu.

Po dwa, udostepnienie dysku w sieci z poziomu menu odtwarzacza jest tak proste ze az wstyd zadawac podobne pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie. Jeśli to takie proste to pomóż. Nie siedzę w komputerach od urodzenia, znam się za to na innych rzeczach. Założyłem to konto aby uzyskać informację od kogoś kompetentnego, kto ma o tym wszystkim pojęcie. Ja nie mam, przyznaję bez bicia, a tego typu ustawienie pomogło by w funkcjonalności urządzenia. Tak wiem jestem czarną owcą ale bez Waszej pomocy nie poradzę sobie. Pojęcia takie jak Samba czy NFS to dla mnie novum, dlatego proszę o pomoc. Kolego mam już swoje lata na karku i wierz mi wstyd to jest żyć w niewiedzy, a ja staram się czegoś nauczyć. Może wydaje Ci się to prymitywne, ale muszę prosić o pomoc.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlacz Sambe na odtwarzaczu, zasoby powinny byc widoczne w otoczeniu sieciowym.

Rozumiem ze odtwarzacz i komputer podpiete sa do tej samej sieci i maja ta sama pule ip?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam dwa pytania.

1- Czy w tym odtwarzaczu istnieje funkcja Skip? Chodzi o czasowe przesuwanie filmu np o 30 , 60 sekund. Jak to tutaj funkcjonuje? Obecnie jestem posiadaczem Wd Tv i strasznie brakuje mi tej funkcji

2- Czy jest w opcjach dzwięku takie cos jak Tryb nocny? ustawienia polegajace na wyciszeniu dzwięków i wzmocnieniu dialogów.

Pozdrawiam

1.Jest funkcja skip co 30 sek lub b.szybki i płynny skip z podglądem progresu przewinięcia w przód i tył. Wszystkie filmy steramuje z nasa i przewijanie działa bardzo szybko bez żadnych przycięć.

2.Jest w opcjach tryb nocny-wyłączony,włączony,komfort.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie. Jeśli to takie proste to pomóż. Nie siedzę w komputerach od urodzenia, znam się za to na innych rzeczach. Założyłem to konto aby uzyskać informację od kogoś kompetentnego, kto ma o tym wszystkim pojęcie. Ja nie mam, przyznaję bez bicia, a tego typu ustawienie pomogło by w funkcjonalności urządzenia. Tak wiem jestem czarną owcą ale bez Waszej pomocy nie poradzę sobie. Pojęcia takie jak Samba czy NFS to dla mnie novum, dlatego proszę o pomoc. Kolego mam już swoje lata na karku i wierz mi wstyd to jest żyć w niewiedzy, a ja staram się czegoś nauczyć. Może wydaje Ci się to prymitywne, ale muszę prosić o pomoc.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Trzeba było mówić że sobie z tym nie radzisz itd, dla niektórych b.ciężko otworzyć instrukcję i przeczytać, o takie coś mi chodziło, przepraszam nie chciałem żebyś tak to odczuł.

Jeśli adres IP jest przypisywany przez router włącz serwer Samba ( Setup/Konfiguracja, sekcja sieć, serwer Samba ) mam 800 mam nadzieje że jest to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi. Po włączeniu samby w otoczeniu sieciowym pojawiał mi się X3D : Realtek Media Render a nie dysk. Nie wiedziałem co z tym zrobić. Nieszczęście podpowiedziano mi aby wyświetlić pełną mapę sieci i zmapować dysk z nowego urządzenia z zakładki Komputer. Wszystko już działa. Przepraszam za zamieszanie i dziękuję za pomoc.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące jukebox'a. Przeglądając różne filmiki dotyczące tworzenia czy użycia zauważyłem że można też sortować filmy po ocenie (gwiazdkach).

Niestety u mnie - tworząc jukebox z poziomu playera nie widzę takiej opcji (pozostałe - gatunek, rok, itd są dostępne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj ma med600 i mam pytanie o Youtube

mam wersje firmware1.0. coś tam i nie działa mi Youtube , czy zmiana firmware na nowszy to zmieni

Z tego co przeczytałem to po zmianie firmware na na nowszy przestają działać pliki divx

Nie działają wszystkie rodzaje divx czy tylko jakieś starsze wersje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zaktualizujesz do najnowszego firmware'u to yb zacznie działać. Co do divix to nie mam pojęcia.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna sprawa

Udostępniłem pliki z komputera i są widziane przez odtwarzacz , tylko kiedy chcę włączyć odtwarzanie któregoś z plików to odtwarzacz chce żeby wpisać nazwę użytkownika i hasło.

W windowsie (7) nie mam włączonych żadnych haseł dla udostępnianych plików .

Odtwarzacz połączony z kompem kablem prze liveboxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie odpowie ktos. Interesuje mnie jedna z podstawowych funkcji odtwarzacza - wyswietlanie napisow. Czy napisy zewnetrzne do pliku mkv mozna przesunac na czarny pas na dole. Kurcze dyskutujecie o dyskach, sambach, itp a o takich podstawowych funkcjach nikt nic nie pisze. Jedni pisza ze mozna inni ze nie. Jak to w koncu jest ? Tylko ten aspekt wstrzymuje mnie od zakupu tej maszynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...