Skocz do zawartości
Gmeru

Tak jak się spodziewaliśmy: Gran Turismo 6 jeszcze na PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jak tam Panowie wrażenia z dema GT Academy 2013 / GT6 :) ?

Jak dla mnie to takie GT5,5 co oczywiście było do przewidzenia ze nie mozna sie spodziewać jakiś większych fajerwerków odnośnie grafiki, choć takie

Autumn Mini Ring wygląda dużo lepiej niż w GT5, Silverstone tez odwzorowali bardzo dobrze a nawet można rzec świetnie.

Jednak co mi sie mocno rzuciło w oczy to bardzo słaby framerate, gra baardzo klatkuje na Silverstonie głównie z kamer z kokpitu i zza auta.

Co mi sie podoba to praca zawieszenia i wychylenia na boki gabloty w zakrętach :) fajnie to wygląda i dodaje smaczku jak i kierowca podskakujący na nierównościach.

Do pełnej wersji jeszcze mamy troche czasu takze pewnie jeszcze poprawią nie jedno.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągam ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale padaka... ciekawe kto coś takiego zatwierdza pod logiem GT Academy. Animacja jest tak płynna, że po 5 minutach wyłączyłem to coś. I ta prędkość.... Wracam do Forzy ;p Cienko Panie na maxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dokładnie płynność animacji to jakiś żart, jeszcze nigdy GT tak nie klatkowało, z widoku z kokpitu nie da sie w ogóle jeździć bo jak jest te 15-20fps to góra, schrzanili sprawę strasznie.

Ja nie rozumie ich w ogóle przecież powinni to juz wydać na PS4 dopasić jeszcze grafikę o nowe efekty dać maksymalny AA itd. wtedy to miałoby jakiś sens nowa odsłona, jeszcze niech dadzą auta "Standard" to juz będzie kompromitacja na całego :).

Mam jednak nadzieje ze w finalnej wersji poprawią te niedociągnięcia i dostaniemy całkiem udany racer, chociaz ja bym tego i tak nie nazwał GT6, tylko np. GT5 Spec 3.0

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założę się, że tak będzie > że będzie rozczarowanie. Chociaż jak zwykle filmy na YT pokazują inny wygląd. Zobaczymy bo pokazali, że za każdym razem wychodzi im coś innego (Prolog, GT5, teraz to.... ).... może w końcu finalne GT6 będzie dopasione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okropnie słabe to demo. Do ostatniej Forzy nie ma startu. Ja GT6 w wersji na PS3 na pewno nie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza ze swoją "plywającą" fizyką może buty czyścić serii GT. Zresztą wyjdą CARSy to obie serie konsolowych race'rów pójdą w odstawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CARSy też mają przynajmniej na razie arcadową fizykę. poza tym chyba nie wyjdą na konsole więc trudno je porównywać do konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli CARS ma arcadową fizykę to jaką ma Forza lub GT? :P

pCARS jest narazie zapowiedziany na ps3 i x360, lecz pewnie wyjdzie na Xone i ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pCars to obecnie fizyka bliższa Shift2. mi bardziej pasuje ta w gt5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nawet nie zasysam

szkoda czasu

ps3 z 512 MB Ram juz od dawna ledwie dyszy.

Dzisiejsze telefony mają 4x tyle pamieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
no pCars to obecnie fizyka bliższa Shift2.

Nonstop powtarzany bullshit do kwadratu. Rozumiem że wniosek wysnuty na podstawie youtube'a?

Co prawda właściwie tylko Audi DTM ma do końca wykonany model jazdy ale nawet te co nie mają, z Shiftem wspólnego to nie ma nic. Natomiast to co jest w GT czy Forzy przewyższa kilkukrotnie. Ilośc informacji jaką sie dostaje na kierownicy poprzez FF jest oszałamiająca.

Dzisiejsze telefony mają 4x tyle pamieci

A co z tego wynika?

Widziałeś jak wygląda The Last of Us?

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nonstop powtarzany bullshit do kwadratu. Rozumiem że wniosek wysnuty na podstawie youtube'a?

nie - kolega fan rFactora sobie to kupił.

ja poczekam jak skończą - na razie wolę rFactor2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nawet nie zasysam

szkoda czasu

ps3 z 512 MB Ram juz od dawna ledwie dyszy.

Dzisiejsze telefony mają 4x tyle pamieci

gdyby nie ram to ps3 i xbox 360 by zjadały wiiU na śniadanie - mają po prostu lepsze bebechy.

ale i tak z tego co pisałeś to wiiU używasz. wiec jak widać nie sam ram i moc procesora jest najważniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pCARS fizyke na razie ma nadal mocno średnią, grafa momentami powala, a miejscami potrzebuje jeszcze mocnego szlifu, ale zobaczcie jak zapowiada sie tez Asetto Corsa :)

a co do GT6 warto obadać dzisiejszy świeży filmik.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę te drzewa... Era ps2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jestem troche laikiem, krotko.. bedzie mozna zagrac na PS4 w GT6?..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zapowiedzi wynika, że tak. Ale na pewno nie na premiere. Jednak znając ich to pewnie za 2 lata... Póki co PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, coś tam wspominało Polyphony, że na PS4 też zrobią wersję. Pewnie walną za dwa lata lepsze textury ;p i oby wszystkie auta były premium (lol). Śmieje się no ale jak tu się nie śmiać po tym co wyprawiają od paru lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj premiera kotleta :) I jak, ktoś gra? Czy już tylko PS4 ; )

87b13689.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie szkoda czasu, nowej Forzy nie przebije :)

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale forza 5 to taki odpowiednik gt5prologue

tylko 12torów + 2lotniska - i ogólnie skok na kasę który musiał się odbyć podczas premiery konsoli

no i jak dołożyć kierownicę to już się robi ogólnie tragednia kosztowa

http://venturebeat.com/2013/10/21/this-xbox-one-racing-wheel-costs-as-much-as-a-playstation-4/

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E powiem szczerze, że jestem mile zaskoczony. Główna zaleta na dzień dobry to mega szybkie wgrywanie. W końcuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. Koniec czekania. To była największa zmora GT5. Grafika po Forza 5 bardzo dobra. Ta gra czasami wygląda jak next gen. Bardzo dobrze, że powycinali trochę trawę czy cienie mniej szczegółowe ale przynajmniej teraz to jakoś wygląda. Do tego nowa gra świateł powoduje, że też to wygląda jak next gen. Widać, że np. Forza 5 to jakieś minimum możliwości XO. Torów masa, aut też. No tutaj nie ma co porównywać do Forzy. Jestem fanem nissanów i tutaj jest jak w raju. Jednak GT to GT. Miłe zaskoczenie i spokojnie można wracać do PS3 ; ) Bo na next genach póki co praktycznie nie ma w co grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...