Skocz do zawartości
Gmeru

Tak jak się spodziewaliśmy: Gran Turismo 6 jeszcze na PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie się zdziwiłem, bo gra ma naprawdę bardzo dobre recenzje. Może sobie kupię jednak na gwiazdkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zajeeebiste zmienne warunki pogodowe. Można wszystko dokładnie określać. Deszcz, godzine itd. Kurczę ilość torów mega duża. Fajne są te nowe, które wymyślili twórcy. Mega widoki:) Warto dla fana ścigałek:) tak powinno wyglądać gt5.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Główna zaleta na dzień dobry to mega szybkie wgrywanie. W końcuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. Koniec czekania. To była największa zmora GT5.

ale szybkie ładowanie torów to już w GT5 poprawili - jak rozumiem tu jest jeszcze szybciej?

kupiłeś wersję elektroniczną czy płytę? bo w testach czasami narzekają że tory się wolno ładują (przynajmniej niektóre).

poza tym napisz jak w porównaniu z betą GT6 z lipca - poprawili płynność? bo tam to potrafiła mocno przycinać na silverstone.

teraz też znalazłem testy na których piszą że potrafi z 60fps zwolnić do 20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest szybko. Nie odczuwasz praktycznie loadingów. A gra doinstalowuje się w locie cały czas w ramach odkrywania kolejnych rzeczy. Ja nie grałem w GT5 bo szału można było dostać. Nawet w Academy Edition.

Gra jest płynna i nie ma takich akcji jak w tamtym demie. Jedynie na niektórych torach widać problem Vsync. No cóż... to PS3 nie 4;) Oczywiście wszystkich torów nie sprawdziłem. Ale naprawdę: jak na PS3 jest dobrze...

Oczywiście wersja pudło, 25th A edition. Jest ktoś kto kupuje cyfrówki, które są ultra drogie i wyższe niż ceny w sklepie? ;) Poza tym ja kolekcjoner ; ) Taką grę to trzeba mieć na półce. Jakie by nie było to w końcu GT...i ostatnia wielka gra na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak zamówiłem sobie specjalną edycję, jutro ogram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wersja pudło, 25th A edition. Jest ktoś kto kupuje cyfrówki, które są ultra drogie i wyższe niż ceny w sklepie?

cyfrówki są drogie, bo Sony zakłada że kupuje się je na spółę - więc gra wychodzi za 50% ceny.

poza tym jak jest z dysku to powinna szybciej działać i nie trzeba szukać płyty by zagrać.

więc zalety też ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale szybciej nie działa ; ) No taki plus, że płyty nie słychać.

Co do samej gry to ostro przycinam a Forza leży. Jednak wolę takie klimaty. Tam nie ma co robić : / a tutaj "milion" wyzwań a w samych garażach jak zwykle spędzam więcej czasu niż grając.... Wiecie, że są misje na... księżycu? LOL ; )

Haha spadłem z krzesła jak to odpaliłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale szybciej nie działa ; ) No taki plus, że płyty nie słychać.

ponoć pierwsze użycie jakiegoś komponentu powoduje jego instalację na dysku i dlatego jest z płyty równie szybko.

gdyby jeszcze dodali te zniszczenia samochodów to byłoby zupełnie super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...