Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

tomi3000 - Za dużo tu nawiązań do japka czytam. Az dziw, ze wyszedłeś ze swojego emejzingu i skusiłeś sie na bardzo przyziemne TV od Panasonica. A nie trzebabyło w Japcok TV iść? Było by cudnie i "osom" o emejzingu nie wspominając. A tak to masz babo placek...Wracając do tematu wydajności to model wyższy GT60 ma już procka Hexa, ponoć to już śmiga ze hej.

Edytowane przez maderos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalecaaja wypalic plazme przez 100h zanim sie wezmie za kalibracje wiec jeszcze o tym poczytam.

Dawno i nieprawda http://hdtvpolska.com/topic/29711-docieranie-plazm-i-kalibracja-obalamy-mity-panasonic/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno szybkie pytanie:

czy P50ST60 może odtwarzać multimedia (zdjęcia, filmy itp) z dysku sieciowego (NAS)?

nigdzie nie mogę znaleźć przeglądarki otoczenia sieciowego, a odtwarzacz w aplikacjach zachowuje się jakby obsługiwał tylko źródła z USB

da się jakoś zamapować w tym telewizorze dyski sieciowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno szybkie pytanie:

czy P50ST60 może odtwarzać multimedia (zdjęcia, filmy itp) z dysku sieciowego (NAS)?

nigdzie nie mogę znaleźć przeglądarki otoczenia sieciowego, a odtwarzacz w aplikacjach zachowuje się jakby obsługiwał tylko źródła z USB

da się jakoś zamapować w tym telewizorze dyski sieciowe?

Nie da się.

Tylko po DLNA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jakie macie ustawienia na kanał SD (canal + czy nsport) przy oglądaniu meczy? Obraz jest tragiczny, szczególnie zawodnicy, mają jakaś dziwną migoczącą obramówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jestem od 3 dni szczęśliwym posiadaczem 55 cali ST60, oglądam głównie sygnał z płyt blueray, więc w dzień fakt szyba odbija światło, ale w trybie normal obaz jest bardzo jasny kontrastowy a czerń wciąż bardzo dobra, da się oglądać ze swietnym efektem :) ... natomiast to co się dzieje gdy światła zgasną w trybie prawdziwe kino to po prostu poezja!! (aż się boję co będzie po kalibracji) wczorajszy seans TDK, i potem Fight Club uświadomił mnie i moich znajomych że mamy doczynienia z wizualną perfekcją, ilość szczegółów, ostrość, no i ta cholernie czarna czerń!! :P

... tv kupiłem za 5200pln w sklepie elektro.pl wyszukanym przez ceneo, dostawa 2 dni ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory za post pod postem ale muszę to napisać ... only god forgives 1080p - 3,5 gb najlepsza kopia w sieci zaliczony! ... obraz i dzwięk na medal, film osobna bajka każdy zinterpretuje pod siebie, ale jak ktoś lubi metafory i czystą formę to film dla niego, kino trudne i bardzo pojechane, ale ;) ! bo ktoś pisał że filmy z kompa na tym tv idą jakoś nie tak, pozdrawiam tego dow[beeep]nisia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojwilo sie nowe oprogramowanie do Panasa50ST60.moze mi ktos powiedziec czym sie rozni od poprzedniego pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy może komuś moja wypowiedź pomoże w wyborze telewizora albo i nie ale przeczytałem wszystkie posty w dziale ST i odnośnie plazm Panasonica o ich wadach mogę powiedzieć dość dużo ponieważ od pojawienia się serii VT20 po VT50 miałem ich sporo bo 5 sztuk ( dwie vt20 , jedna vt30 i dwie sztuki vt50 ) i dość dużo oglądam godzin dziennie . Przekątne to głównie 55 cali . Przedewszystkim odnośnie powidoków , które co prawda znikają ale niestety są . W jednym z postów kolega Ślimak to poruszył , że oglądając tenis ziemny ( ja akurat również oglądam sporo tenisa ) niestety na każdym z tych telewizorków jakie miałem , linie białe z kortu tenisowego widać potem na każdym tle przez kilka dobrych godzinek . To fakty nie moja wyobraźnia . Następna wada plazm to ich bzyczenie , które to nie jest od nowości słyszalne ale które to dokładnie po około roku oglądania po 14 godzinek dziennie , zaczyna być kilku krotnie głośniejsze i zaobserwowałem to na każdym z modeli jakie miałem . I co ciekawsze metodą prób i błędów zauważyłem że tym głośniej bzyczy plazma , im w pokoju jest goręcej . W lipcu było kilka dni upałów niesamowitych i kilka dni zimnych nocy . W dniach których było w pokoju bardzo gorąco , plazma brzęczała o wiele głośniej aniżeli w pokoju kiedy było chłodno . ( oczywiście plazma bzyczy więcej przy tle jasnym aniżeli ciemnym bo wtedy cisza ) . Z powodu tego że na każdym egzemplarzu jaki plazmy miałem identyczne są objawy , mogę powiedzieć że powidoki są mniej lub bardziej dokuczliwe ale są . To samo się tyczy bzyczenia , każdy egzemplarz po zakupie był prawie bezgłośny i każdy się rozbrzęczał po około roku . Więc to wady powtarzalne . Kolejna zaobserwowana sprawa to to że w pokoju gdzie jest plazma jest cieplej o nawet kilka stopni , czyli grzeje jak kaloryferek . :) Tyle z wad . Co do obrazu plazma nie ma sobie równego . Teraz stoje sam przed wyborem co kupić . Mój wybór jest między 65ST60E , a 65VT60E . Kupił bym najchętniej Soniaka 65HX955 bo są jeszcze dostępne ale cena kosmos . LCD EDGE LED to nie są wogóle telewizory tylko dziadostwo dla dzieci do zabawy . Więc jak plazmy z rynku poznikają i nie będzie FULL LEDÓW dostępnych to będzie bidusia . Więc podsumowując , wybór telewizora to czysty kompromis pomiędzy zasobnością portfela i ceny telewziora , a jak ktoś ma portfel zasobny też nie jest w sytuacji komfortowej , ponieważ ma jeszcze większy zgryz z tej racji że nie ma ideału:) . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem znawca telewizorów , uzywam od lat PV80 42`, ale postanowiłem zmenić, zachęcony wpisem na blogu p. Maciej, na TX-P50ST60 i moge powiedziec jedno... nie załuje nawet złotówki za ten sprzet. Do starego również nie miałem żadnych zastrzeżeń (no może to że nie miał DVB-T, ale sam sobie byłem winien). Mysle że za jakiś miesiąc bede gotowy do kalibracji... Na razie ciesze sie tym co jest, a bajerów typu SMART prawie nie uzywam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, chce zapytać użytkowników st60 jak ten tv sprawdza się w grach , kupił bym gt60 ale tam jest 50 cali-obawiam się że będzie za mały.....jak ktoś jest chetny może mi wysłac fotki st60 jak sie prezentuje w warunkach domowych rusek26@tlen.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś używał z st60,gt60,vt60 jakiś dedykowanych albo zastępczych kamerek do skype'a?

ciekaw jestem jak te dedykowane od Panasa się spisują ... chociaż nie ukrywam, że troszkę żal wyrzucić ok 400zł na dedykowaną kamerkę gdy w podobnej cenie mamy Logitech c920 który wspiera już 1080p połączenia skype.

Tylko właśnie pytanie czy ten c920 będzie kompatybilny i rozpoznany przez TV

Ktoś miał, używał, coś podpowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadacze St60 obejrzyjcie sobie film The Great Gatsby, jakośc powala w 1080p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gier i powidoków, to przyznam szczerze, że ten TV powala, jakością generowanego obrazu z gier na konsolach czy wypasionym PC. Ja sprawdzałem wielokrotnie i umie mimo grania po 4-5 h w jedną grę brak powidoków, więc albo mam wyjątkowy TV albo już na oczy się rzuciło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może napisać czy jak się podłączy pendrive z plikiem wideo (nagrane na tunerze sat TVN HD 1080i)

to IFC wtedy też jest aktywne?

niby w menu można ustawić MIN,POŚR,MAX,WYŁ ale nie widzę różnicy.

i co do różnicy chodzi mi o falsecontouring (tzw. bug 50hz) - nawet na MAX jest tragedia

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

jestem zdecydowany na ST60 tylko zastanawiam się na wielkoścoią ekranu.

Do ściany od sofy mam jakieś 2,3m - czy 65 cali będzie dużym przegięciem przy takiej odległości?

Na TV będzie wyświetlany tylko obraz z Blu-Ray. Lubię siedzieć blisko ekranu - w kinie zawsze w początkowych rzędach, ale nie wiem jak to będzie w przypadku TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli źródłem będzie wyłącznie dobrej klasy BR, to śmiało możesz brać 65 cali. Do zwykłej telewizji SD to by było jednak już trochę za dużo na taką odległość, ale do BR będzie w sam raz. Jedyny warunek, to tylko taki żeby środek telewizora był na wysokości oczu, nie niżej, ani nie wyżej. Bo zaczniesz odczuwać wpływ filtra przyciemniającego, wraz ze wzrostem kąta patrzenia w pionie.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telewizor już wisi - obraz bajka.

Wcale nie jest za duży - juz mam wrażenie, że mógłbybyć trochę większy :)

Mam jedynie wrażenie, że nie zawsze obraz jest płynny i taki mało filmowy - jaką opcją można to wyłączyć, bo nie mogę znaleźć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przed zakupem ST60 jednak chciałbym się upewnić... Czy ST60 jest w stanie zapisać film telewizji naziemnej na dysku/pendrivie? Instrukcja mówi że nie a sprzedawcy twierdzą że tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niezłe przegięcie. Takie ograniczenie na siłę. Minus dla firmy Panasonic. Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w menu serwisowe w tym tv jest łatwo wejść? pewnie można by to tam włączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie panowie jak wygląda jakość obrazu sd na tym tv? Przymierzam się do upc ale jakiś czas będzie leciało z kabla bez dekodera

Wysłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...