Skocz do zawartości
Mario

TEST: Platforma cyfrowa nc+ - mediaBOX+

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie jest Eurosport 1 i 2?

Mam teraz za 74 - HBO, NPremium 1-4, na VOD kanał z filmami + seriale.

To co teraz proponują to kaszanka....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka gorącą dyskusje to pamiętam jak n startowała :) ale się serwery grzały :) Piękne czasy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta dla osób nie zaineresowanych sportem delikatnie mówiąc niespecjalna. Ja mam WR w n-ce do czerwca jak nie uda mi się przedłużyć na podobnych warunkach przeczekam do końca roku bazując na DVBT.Może na Boże Narodzenie będzie korzystniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie! Moje ulubione Kanały HBO, z którymi jestem od początku kompletnie olali na konferencji NC+! Wypowiedział się krótko polski szef, polskiego HBO i tyle? Drażni mnie to że kanały HBO są dopiero oferowane w pakiecie za 199 zł !!! Co jest grane ?! A HBO w innych pakietach to co? Nie będzie ? Jedyne co mi teraz przychodzi do głowy to to że kanały HBO w niższych pakietach będą dodatkowo płatne ? No bo jak ? Innego rozwiązania problemu HBO jak na razie nie widzę ? Tragedia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja się pytam, ile jest klubów siatkarskich w Polsce, a ile żużlowych. Ilu jest w Polsce licencjonowanych siatkarzy, a ilu żużlowców. Ile osób w grupach seniorskich, młodzieżowych, juniorskich, itd., itp., trenuje w Polsce siatkówkę, a ile żużel (...) Nie mam nic do żużla, ale są ogromne regiony... itd.

To jeszcze się spytaj o skoki narciarskie, że nie wspomnę o F1... :D

Tapatalknięte z mojego HTC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry Gmeru ale to jest zwykła grabierz. Obecnie mam pakiet za 80PLN z VOD i Npremium. Teraz zeby "odzyskać" ten pakiet lub zamiennik musiałbym wydać 99 PLN więc jest to skromna 20% podwyżka co oznacza że jakkolwiek by nie lukrować rzeczywistości to słowa "atrakcyjny" "nowoczesny" "jedyny na rynku" "nowatorski" raczej bledną żeby nie powiedzieć że brzmią śmiesznie. Surowa ocena ale niestety to czyste fakty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry Gmeru ale to jest zwykła grabierz. Obecnie mam pakiet za 80PLN z VOD i Npremium. Teraz zeby "odzyskać" ten pakiet lub zamiennik musiałbym wydać 99 PLN więc jest to skromna 20% podwyżka co oznacza że jakkolwiek by nie lukrować rzeczywistości to słowa "atrakcyjny" "nowoczesny" "jedyny na rynku" "nowatorski" raczej bledną żeby nie powiedzieć że brzmią śmiesznie. Surowa ocena ale niestety to czyste fakty.

Ludziska, a co Wy tacy w gorącej wodzie kąpani. Przecież nie od dziś wiadomo, że cena cennikowa a cena realna to dwie różne rzeczy. Obie platformy przyzwyczaiły nas już do tego, że i tak wszyscy abonenci jaką na pakietach promocyjnych i na promocyjnych cenach. A cena pakietów "cennikowa", z sufitu skądinąd, to jest tylko na stronie "pro forma", żeby się nazywało, że jest. Nikt rozsądny i tak nie płaci wedle takich stawek, bo każdy jedzie na jakiejś promocji z obniżoną ceną.

To czysty marketing, cena w cenniku kosmos, aby uzasadnić "promocyjność" realnej oferty na dany zestaw kanałów.

Przecież tak było w Cyfrze, tak było w NCe, to żadna nowość. Nie ma więc żadnego powodu oczekiwać, aby inaczej miało być w NC+. Zamiast wygenerujecie kolejnych 25 stron biadolenia, może warto poczekać na ofertę promocyjną i migracyjną z platform składowych.

Wszyscy tutaj płaczący piszą: "płacę tyle za to". Ale żaden z nich nie bierze pod uwagę, że nie płaci kwoty cennikowej dotychczasowej, a korzysta z jakiejś promocji z obniżoną opłatą. Czy Wam się wydaje, że cenę promocyjną pakietu, warto by porównywać z analogiczną ceną promocyjną?

Ja też do tej pory płacę 99zł za wysoki pakiet C+, w normalnym cenniku stoi on 196zł. Ale jakoś nie widziałem powodu, aby rozdzierać szaty na cenę cennikową. Logicznym też jest, że skoro płacę cenę promocyjną teraz, to tego samego oczekuję od kolejnej oferty po migracji. Chyba nikt nie myśli, że migracja z promocji będzie do normalnej oferty cennikowej. Takie oczekiwanie byłoby co najmniej nierozsądne, niezależnie od strony umowy, czy chodzi o abonenta, czy też dostawcy usług.

Edytowane przez SlawekR
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do końca marca full-a za 99PLN. Przedłużyłem już umowę z n-ką i żeby mieć takie same kanały (HBO, Cinemax, Filmbox) będę płacił 119PLN. Ciekawe jak to dalej teraz będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to bym ten nowy twór nazwał NIC+ KANAŁ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję posłuchać starszych kolegów bo doświadczenie przez nich przemawia :)

Ludziska, a co Wy tacy w gorącej wodzie kąpani. Przecież nie od dziś wiadomo, że cena cennikowa a cena realna to dwie różne rzeczy. Obie platformy przyzwyczaiły nas już do tego, że i tak wszyscy abonenci jaką na pakietach promocyjnych i na promocyjnych cenach. A cena pakietów "cennikowa", z sufitu skądinąd, to jest tylko na stronie "pro forma", żeby się nazywało, że jest. Nikt rozsądny i tak nie płaci wedle takich stawek, bo każdy jedzie na jakiejś promocji z obniżoną ceną.

To czysty marketing, cena w cenniku kosmos, aby uzasadnić "promocyjność" realnej ceny na dany zestaw kanałów.

Przecież tak było w Cyfrze, tak było w NCe, to żadna nowość. Nie ma więc żadnego powodu oczekiwać, aby inaczej miało być w NC+. Zamiast wygenerujecie kolejnych 25 stron biadolenia, może warto poczekać na ofertę promocyjną i migracyjną z platform składowych.

Wszyscy tutaj płaczący piszą: "płacę tyle za to". Ale żaden z nich nie bierze pod uwagę, że nie płaci kwoty cennikowej dotychczasowej, a korzysta z jakiejś promocji z obniżoną opłatą. Czy Wam się wydaje, że cenę promocyjną pakietu, warto by porównywać z analogiczną ceną promocyjną?

Ja też do tej pory płacę 99zł za wysoki pakiet C+, w normalnym cenniku stoi on 196zł. Ale jakoś nie widziałem powodu, aby rozdzierać szaty na cenę cennikową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poznac ceny promocyjne dla nowych abo i dla migrujacych, to co teraz jest wywieszone na stronie nc+ tylko "straszak".

Jezeli dobrze pamietam z konferencji bylo tam powiedziane, ze promocyjnie oferta premium (nie wiem w jakim zakresie) za 59zl.

Edytowane przez tesbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej bym się skupił na błędach formalnych i innych upierdliwościach. O, na ten przykład, ze strony:

http://ncplus.pl/sklep/promocje

czytamy:

Kanały: Canal + Family , Canal + Family 2, Canal + Film, Canal + Film 2, Canal + Sport , Canal , dostępne w ofercie od 5.04.2013. Do 4.04.2013 dostępne w ofercie kanały to odpowiednio: Canal + Weekend, Canal Gol, Canal + Film, Canal + 3D, Canal + Sport ,Canal +. Szczegóły w warunkach promocji

Bardzo mi się podoba to "dostępne w ofercie od 5.04.2013. Do 4.04.2013" Moim zdaniem rewelacja, oferta trwająca -1 dzień :D.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na liscie n sa juz kanaly z NC+ ale bez prawa dostepu

Paczka Canal+ od 30 pozycji nPremium od 36

Edytowane przez tesbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SlawekR

Ja to rozumiem tak.

Do 4 kwietnia dostępne w starym układzie..

A od 5 kwietnia dostępne w nowym układzie.

Ale głos rozsądku jak najbardziej potrzebny.

Poczekajmy na oferty "normalne"..oby było na co.

U mnie koniec umowy z C+ 1 czerwca 2013..mam pakiet superpremium 99zł..z PVR 0zł.

Edytowane przez Newren

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum n-ki wyłączone, bardzo sprytnie. Abonenci swe żale wylewają na profilu FB nowej platformy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z kanałami HBO dla mnie tragedia! Kanały HBO dostępne są dodatkowo dopiero od pakietu GOLD, który jest za 99 zł !? A HBO w niższych pakietach się nie należy ? Dziwne że HBO w niższych pakietach nie jest dodatkowo płatne !? Dla mnie największy błąd oferty NC+.

Edytowane przez grzegorz288

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SlawekR

Ja to rozumiem tak.

Do 4 kwietnia dostępne w starym układzie..

A od 5 kwietnia dostępne w nowym układzie.

Ale głos rozsądku jak najbardziej potrzebny.

Poczekajmy na oferty "normalne"..oby było na co.

U mnie koniec umowy z C+ 1 czerwca 2013..mam pakiet superpremium 99zł..z PVR 0zł.

Dla mnie sprawa jest prosta i jasna. Jeśli ktoś będzie liczył, że przy okazji całego zamieszania, wpuści mnie w wyższą cenę, za to samo co mam do tej pory. To się oczywiście przeliczy.

Ale zakładam, że z drugiej strony siedzą specjaliści z głową na karku, którzy znają się na robocie, za którą biorą pieniążki. Więc jestem spokojny. Do tej pory nigdy się nie zawiodłem. A jeśli miałoby być inaczej tym razem, cóż, DVBT i kablówki też dla ludzi, albo platforma Polsatu będzie mieć swoje święto.

Bardziej obawiałbym się zwykłego ludzkiego bałaganu i zamieszania. Strony www klękają, telefony się urywają, do ICA się nie mogę zalogować, wszędzie bałagan i nikt nic nie wie. O, tu bym się ewentualnie mógł przyczepić. Ale uzbrajam się w cierpliwość i dam im jeszcze szansę, bo przedsięwzięcie logistycznie duże, więc nieco "luzu" im się należy :).

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualna lista:

img1216y.jpg


img1217x.jpg


img1218yt.jpg


img1219p.jpg

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do testu to po co są dwa porty USB w mediabox-ie, są wykorzystane?

Jak wygląda sprawa pilota, czy jest to ten sam pilot w "nowej obudowie"?
Jakie mediabox ma oznaczenie modelu?
No i najważnejsze pytanie kiedy test mediabox-a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś różnica w jakości na nowym media box? Tzn. tak samo, lepiej czy może gorzej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-> Autorus

-> SławekR

Proponuję przeczytać regulaminy promocji - dla promocji za 119 standardowa cena to 149zł!

Edytowane przez Elendil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...