Skocz do zawartości
upandup

Sony Bravia + 6 miesięcy abo n-ki

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie sony jest zapowiedź tej promocji - ale szczegółu 18-tego.

Wszystkie Bravie od 32" wzwyż. 6-mies abo, aktywacja i antena gratis. Już są reklamy w sklepach. Promocja rusza chyba od 18.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się. Coś takiego ma być. Od razu mówię, że nie będą to wszystkie modele na rynku. Ale większość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='22255' date='15.11.2006, 11:16 ']
Zgadza się. Coś takiego ma być. Od razu mówię, że nie będą to wszystkie modele na rynku. Ale większość.
[/quote]

Myślisz Gmeru że seria V się załapie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie Bravie od 32" wzwyż. 6-mies abo, aktywacja i antena gratis. Już są reklamy w sklepach. Promocja rusza chyba od 20-go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawi mnie tylko czy prmocja obejuje tych co kupili LCDeki miesiąc temu ale tuż po starcie platformy ! czy tylko tych którzy dopiero teraz kupia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='goggy' post='22638' date='17.11.2006, 12:50 ']
ABO w wersji FULL?
[/quote]

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak to załatwiać , jak udokumentować kupno Sony ? gdzie bedzie wiecej infa !?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='wisio' post='22657' date='17.11.2006, 13:15 ']
A jak to załatwiać , jak udokumentować kupno Sony ? gdzie bedzie wiecej infa !?
[/quote]

Dzisiaj wrzucę pełne info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam pytanie, czy jeśli zakupiłem Sony Bravie 40W2000, zaraz po zakupie n'ki to 'należy' mi się jakaś promocja? interesuje mnie, czy przy zamianie na nbox recorder będę miał jakieś zniżki. Tylko jest mały problem, telewizor kupiłem w Niemczech, ale mam 'wszystkie papiery' na to :)

Pozdrowienia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłes w Niemczech, to weź sobie Premiere :lol:

Promocja rusza od jutra i dotyczy telewizorów Bravia kupionych w okresie od 18.11 do 22.12.
Jako dokumentację zakupu trzeba mieć: paragon/fakturę, gwarancję i wycinek numeru fabrycznego z opakowania. Wszystko wysyła się do n.

Szary import z poza Polski nie przejdzie... :(

W niektórych sklepach są już ulotki informacyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich
CZyli ma być 6 miesięcy abonamentu FULL + Nbox rec? + antena do tego VOD ??

Czy NBOX rec tez wchodzi w tą promocje czy tylko zwykly? :lol:


Pozdrawiam



Już znam odpoowiedź na wysztskiego moje pytania dot.promocji

[url="http://www.sony.pl/res/attachment/file/51/1163430960651.pdf"]http://www.sony.pl/res/attachment/file/51/1163430960651.pdf[/url]

Edytowane przez Kubaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ntv dziala tez za granica??? mieszkam obecnie w angli ale chcialbym sobie kupic n-ke. zastanawiam sie czy bedzie dzialac bez problemu. wiem ze maja w umowie zakaz wywozenia zestawu za granice, ale cyfra tez ma i dziala. ktos wie cos na ten temat? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kacper' post='22732' date='17.11.2006, 17:23 ']
witam,

mam pytanie, czy jeśli zakupiłem Sony Bravie 40W2000, zaraz po zakupie n'ki to 'należy' mi się jakaś promocja? interesuje mnie, czy przy zamianie na nbox recorder będę miał jakieś zniżki. Tylko jest mały problem, telewizor kupiłem w Niemczech, ale mam 'wszystkie papiery' na to :)

Pozdrowienia,
[/quote]


Ale kupić można tylko w punktach sprzedaży detalicznej, przez internet się nie liczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłem Brawie miesiąc temu i mnie promocja nie obejmuje ! a kupowałem z mysłą o telewizji nowej generacji ! czy to sprawiedliwe ?? chyba nie !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='wisio' post='22894' date='18.11.2006, 19:37 ']
Ja kupiłem Brawie miesiąc temu i mnie promocja nie obejmuje ! a kupowałem z mysłą o telewizji nowej generacji ! czy to sprawiedliwe ?? chyba nie !!
[/quote]

no, niesprawiedliwe :D .
Idź wrzuć im do slepu albo podaj SONY do sądu :( .

Dzizys, co promocje zrobiły z naszym narodem :( .

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekaw jestem czy mozna kupic TV w kazdym sklepie. Bo mamy do zyskania:

99 za dekoder
6x78=468 a wiec lacznie 567 PLN

No i pozostaje nam "roznica" w cenie telewizora. Bo jezeli TV mozna kupic jedynie w "sklepie objetym promocja" ktory oferuje ceny takie jest sa podane na stronie sony to nasza "promocja" juz nie jest taka fajna zakladajac ze na stronie SONY np V2000 podana jest cena 6499 podczas gdy w sklepach internetowych mozna go kupic sporo taniej (ponizej 5500).

Nie to zebym marudzil ale tym ktorzy sie juz "napalili" na ta "promocje" radze sprawdzic czy nie bedzie taniej kupic oddzielnie TV i do tego nBoxa.

No chyba ze znajdziemy sklep objety promocja ktory sprzedaje TV w rozsadnych cenach a nie w takich jakie podaja na stronie sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

W wyniku przeczytania materiałów tej promocji zauważyłem że:
- kupno telewizora musi być tylko w sklepie biorącym udział w promocji (lista podana przez Sony, więc i ceny niemałe);
- ograniczona jest liczba (11 tys.) pakietów promocyjnych (mogą się już skończyć nagle, sporo przed terminem)
- trzeba wysyłać "w ciemno" oryginał zakupu telewizora na skrytkę pocztową listem zwykłym, (więc nie ma żadnej możliwości działania w przypadku zaginięcia, kontroli dotarcia itp.); ponadto w czasie reklamacji gwarancyjnej serwis żąda faktury (rachunku) dołączonej do gwarancji - i co wtedy, nie ma rachunku, nie ma naprawy?
- montaż jest obowiązkowy i płatny, podobnie kable itp.
- obowiązkowe jest zawarcie umowy abonenckiej na 12 (przez telefon) albo 15 lub 24 miesiące (w sklepie) - a jaki pakiet po upływie pół roku na pozostały okres - też full?
- istnieje nakaz posiadania zakupionego Sony przez okres trwania promocji (nie można się pozbyć telewizora).

Kompaner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Romanesku' post='23115' date='19.11.2006, 18:53 ']
Ciekawe czy można za dopłatą różnicy wziąść n-rec zamiast zwykłego?
[/quote]

5. Promocja a nbox HDTV recorder:

W momencie podpisania umowy po wprowadzeniu nbox recordera na rynek, Konsument może wybrać dekoder nbox recorder, ale wówczas będzie musiał ponieść koszt aktywacji 449,- PLN oraz zestawu antenowego (cena zależy od wybranego rodzaju anteny i konwertera). Prezentem będzie mogło być wówczas 6 miesięcy pełnego abonamentu (bez usług dodatkowych jak VOD).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Kompaner' date='19.11.2006, 15:15 ' post='23089']
Witam!

W wyniku przeczytania materiałów tej promocji zauważyłem że:
- kupno telewizora musi być tylko w sklepie biorącym udział w promocji (lista podana przez Sony, więc i ceny niemałe);

Chyba niekoniecznie... [url="http://www.allegro.pl/item141390968_kds_55a2000e_full_hd_kds_55a2000_6mcy_tv_n.html"]http://www.allegro.pl/item141390968_kds_55..._6mcy_tv_n.html[/url] :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!
Cytat z Regulaminu:
....
1. Warunkiem udziału w Promocji jest:
a/ zakup w czasie trwania Promocji, w jednym z punktów sprzedaży detalicznej biorących udział w Promocji, co najmniej jednego fabrycznie nowego Telewizora Sony Bravia o przekątnej ekranu od 32" włącznie, zwanego dalej Produktem Sony,
....

Kompane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paragon który wysyłamy w ramach promocji zostaje odesłany do 6 tygodni . Tak zostałem poinformowany . Ale twierdzili tez ze cały proces od wysłania zgłoszenia do otrzymania n-ki ma potrwac 2 tygodnie ... ja juz czekam 18 dni . Napisał tu ktos ze montaz jest obowiązkowy , a mi powiedzieli ze sam mam sie za to zabrac , czekam teraz na paczke z anteną i dekoderem i umową którą musze podpisac na 12 miesiecy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Montaz jest w Twoim zakresie . W zasadzie we wszystkich platformach tak jest, wiec nie wiem kto Cie w blad wprowadzil

[quote name='Maddox' post='30365' date='20.12.2006, 01:17 ']
Montaz jest w Twoim zakresie . W zasadzie we wszystkich platformach tak jest, wiec nie wiem kto Cie w blad wprowadzil
[/quote]

poza tym nic nie MUSISZ bo nikt nie jest w stanie Cie zmusic - nie chcesz Twoj Wybor ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...