Skocz do zawartości
upandup

Sony Bravia + 6 miesięcy abo n-ki

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='Kompaner' post='23255' date='20.11.2006, 16:11 ']
Witam!
Cytat z Regulaminu:
....
1. Warunkiem udziału w Promocji jest:
a/ zakup w czasie trwania Promocji, w jednym z punktów sprzedaży detalicznej biorących udział w Promocji, co najmniej jednego fabrycznie nowego Telewizora Sony Bravia o przekątnej ekranu od 32" włącznie, zwanego dalej Produktem Sony,
....

Kompane
[/quote]

Ja swoj TV kupilem w sklepie z poza tej listy i czekam wlasnie na kuriera z decoderem, miał byc do tygodnia juz minelo 9 dni.
Nka zadzwonila po tygodniu od nadania kwitow na adres Sony.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam oficjalne sklepy Sony, ceny (po negocjacjach) mogą być zbliżone do najtańszych sklepów internetowych a nboxa odbiera się od ręki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie!
Po ok miesiącu od przesłania odpowiednich kwitów (czyli prawie 2 tyg za późno) i po zrobieniu poważnego zamieszania na infolini wreszcie oddzwonił do mnie jakiś miły Pan i mam czekać na antenę i dekoder.
Poinformował mnie również, że mam prawo do złożenia reklamacji z powodu nie dotrzymania przez nich terminu 14 dniowego kontaktu. W związku ztym pytam, czy ktoś już taką reklamację składał? Co w niej proponować jako rekompensatę - w końcu miałem nadzieję na oglądanie czegoś w przerwie świątecznej a tu nic z tego nie wyszło.
Swoją drogą ciekawe ile bym czekał gdzyby nie dzownieni do nich co 3 dni w mojej sprawie...
przykre to, że tak to musi być załatwiane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też jeszcze czekam....co prawda nie upłyneły jeszcze 2 tyg ale zaczyna mnie to denerwować WwWwWwWwWwrrrrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...