Jump to content

musti

Użytkownik
 • Content Count

  157
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

musti last won the day on February 7 2018

musti had the most liked content!

Community Reputation

14 Good

About musti

 • Rank
  SVCD

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.promataudio.pl

Profile Information

 • Lokalizacja
  Szczecin

Recent Profile Visitors

2,956 profile views
 1. Tylko pod cinche out. Nic nie stracisz na jakości, słuchawki grają przecież stereo.
 2. Fronty i centralny najlepiej aby był z tej samej serii. Tylne już nie mają aż takiego znaczenia. 5.1 to standard, jak chcesz rozbudować do planuj Dolby Atmos, czyli głośniki w suficie. Tylne lepiej aby nie były, ale jeśli nie ma wyjścia... Raczej planuj głośniki wbudowane skoro możesz obniżyć sufit.
 3. Pokój numer 1 Pioneer SX-N30AE lub Onkyo TX-8250 będzie OK, do tego dobierz kolumny. W tym budżecie oprócz wspomnianych posłuchaj jeszcze Melodika BL40, Heco Aurora 700, Tannoy Mercury 7.4 Wszystkie zmieszczą się w budżecie. Pokój numer 2 Dobrze byłoby nico zwiększyć budżet, wtedy pomyśl o Onkyo TX-NR686 w połączeniu z Klipsch Reference.
 4. musti

  Onkyo ht-s5805

  Pewnie,że się nadaje. Alternatywą dla takich kompletów jest złożenie systemu z oddzielnych elementów, wszystko kwestia budżetu.
 5. Napisz więcej. Jaki duży pokój, jaka muzyka, jaki budżet?
 6. Pioneer SX-N30AE jest zdecydowanie lepszym wyborem. Co do kolumn (jamo, pure)to wybrałeś raczej słabe modele, sprawdzą się w kinie ale niekoniecznie w stereo. Popatrz na Magnata Shadow 207.
 7. To, ze wisi w internetach nie znaczy, ze dostanie. Może ktoś ma na ekspozycji... Ostatnio ktoś szukał centralnego i surroundów z tej serii - w sieci są ale fizycznie zero.
 8. Na taki metraż bierz 12" - SVS1000 lub Klipsch R-120SW (nowy model który zastąpił R-12SW - tego już nie dostaniesz).
 9. Masz taki również w mniejszej wersji Jamo S803HCS też można dodać nadstawki.
 10. Lepszy dźwięk uzyskasz z tradycyjnego zestawu kolumn 5.1 plus amplituner. W założonym budżecie zmieścisz się z zestawem np Pioneer VSX933 plus Jamo S807HCS + nadstawki do Atmosa.
 11. Przede wszystkim mają membrany z innych materiałów. Seria trzycyfrowa ma z Cerametallic (patent Klipscha), są lekkie a zarazem bardzo sztywne co w połączeniu z lepszą obudową i wzmacniaczem daje efekty o których wspomniał przedmówca. Aktualnie wspomniane model zostały już zastąpione nowszymi R100/120SW i lepsze SPL-100/120.
 12. Samych głośników nie podłączysz. Musisz mieć jakiś wzmacniacz albo amplituner. Możesz wykorzystać eurozłącze.
 13. Do JBL najbardziej podpasuje Klipsch. Jesli możesz lekko przekroczyć budżet to lepsze są Reference Premiere. https://promataudio.pl/pl/p/Klipsch-Reference-Premiere-RP-500SA-Atmos/320 https://promataudio.pl/pl/p/Klipsch-Reference-R-41SA-Atmos-para/142 Bardziej budżetowe to Jamo https://promataudio.pl/pl/p/Jamo-ATM50-czarne-para-ATMOS/534
 14. HDMI - PS4 > amplituner > TV albo HDMI - PS4>TV + optyk TV>głośniki aktywne (albo optyk bezpośrednio z PS4 do głośników).
 15. Głośniki komputerowe są zazwyczaj aktywne, więc nie podłączysz ich do amplitunera kina domowego. Wystarczy połączenie tylko HDMI.
×
×
 • Create New...