Skocz do zawartości
Fantom

Mini recenzja mini komputera - MK808

Rekomendowane odpowiedzi

@jakis

Jak masz stare oprogramowanie to tam był problem z buforowaniem.

Te gry z marketu znam i po części syn też (opanował smartfona) ale głównie bawi się na PC w związku z tym bardziej interesuje mnie pod tym kontem.

Nie wiem czemu ale jako kontroler do tego zestawu bardziej przypadł mi RC11. Ma ktoś taki ?

Mam r12 głośny do tego zimne luty, niedoluty, śniedź i pasta się błyszczy, więc pewnie ołowiana ;)

Edytowane przez ZzackK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalsze boje z nowym MK808. Dzisiaj męczę XBMC, chodzi pięknie ale aby tak było należy ustawić zewnętrzny player video, ja narazie ustawiłem MX Player, działa bardzo plynnie, nawet 1080p, narazie tylko nie odtwarza mi dzwięku DTS ale i to się zwalczy.

Jak ustawiles zewnetrzy player? Bo na playerze z XBMC mkv mocno tnie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla wszystkich zainteresowanych zakupem

Dwie sztuki będę miał w przyszłym tygodniu. Kolejne dwie w następnym.

Cena MK808 to 250 zł (z przesyłką) ale będę je sprzedawał w komplecie z różnym klawiaturkami/myszkami. Będą to Rii i8, RC12, RC13 i T2.

Wystawię stosowną informację na forum.

Wszystkich nie zadowolę (już chyba z 8 osób wyraziło chęć zakupu) więc ... kto pierwszy ten lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Śledzę temat od początku i jestem zainteresowany zakupem jednego kompletu z klawiaturką. Szkoda Fantom, że nie udało Ci się przedstawić obiecanych testów funkcjonalności różnych klawiatur.Wydaje się, że Rii byłaby najlepsza ponieważ touchpad i klawiaturę ma z tej samej strony, Fantom jeśli możesz wpisać mnie na listę oczekujących na Twoje komplety, to proszę. Mój adres to janski@wp.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedstawię te klawiaturki tylko muszę je dostać w łapki. Cześć już mam ale na resztę wciąż czekam.

Nie dopisuję już nikogo na listę oczekujących bo taka lista przerosła by już ilość sprzedawanych sztuk jakieś trzy krotnie ...

Dam znać wszystkim jak będą.

Właśnie dostałem informację, że paczka dotarła do polski. Cło i będzie u mnie.

Edytowane przez Fantom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej wklejam coś co ze wzgledu na specyfikację uciągnie linuxa (mam na myśli płynne działanie) i dodatkowo ma 2 GB ram oraz port ethernet:

http://www.hardkerne...e=G135341370451

Cena nie zabija a mozliwości ma większe niż te dongle.

Edytowane przez backlit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy to może działac jako hd player? Mam arive hd210 ale jej możliwości są ograniczone. Słaby procek.

Jak z odtwarzaniem materiałów hd? Można do tego podpiąć dysk?

Jest możliwość odtwarzania zasobów sieciowych ?

Co z bd.iso ,dvd.iso ?

Jest sens przedania arivy i kupienia tego dongla ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej wklejam coś co ze wzgledu na specyfikację uciągnie linuxa (mam na myśli płynne działanie) i dodatkowo ma 2 GB ram oraz port ethernet:

http://www.hardkerne...e=G135341370451

Cena nie zabija a mozliwości ma większe niż te dongle.

Ehh ... ludzie zupełnie nie czytacie tego co napiszą inni? Patrz post #469. To wciąż zapowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na alegro jest 20 szt mk808 po 275zł lokalizacja Warszawa

http://allegro.pl/mk...2833549142.html

Ja kupiłem za 260 z przesyłką z Polski i gwarancją.Niestety wifi padaczka/może z paru metrów,zamówiłem kartę sieciowa /.Radiatora brak,jest jakas tasma.Soft z 26.10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.com/itm/MK808-Dual-Core-RK3066-CortexA9-Android4-1-Min-PC-TV-BOX-MELE-Air-Mouse-Keyboard-/160917340985?pt=US_Internet_Media_Streamers&hash=item25776bc339

Zastanawiam się nad zakupem tego zestawu. Jak myślicie warto?

Drga sprawa, czy wiecie może jakie w takim pilocie są akumulatory (np paluszki czy też wbudowane, których nie da się wymienić)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.com/...=item25776bc339

Zastanawiam się nad zakupem tego zestawu. Jak myślicie warto?

Drga sprawa, czy wiecie może jakie w takim pilocie są akumulatory (np paluszki czy też wbudowane, których nie da się wymienić)?

Jakie baterie tym bym się raczej nie przejmował :) Bateria zapewne jest w komplecie.

Ładowanie jest przez USB. Pilot pewnie wytrzyma bez ładowania wiele tygodni. Będziesz go ładował parę razy do roku. Zużyje się pewnie po kilku latach.

Więc po co się martwić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem konto na ebayu i kupiłem za 250 zł i klawiaturą:

http://www.ebay.pl/i...me=STRK:null:IT

W końcu to nie majątek. Nigdy nie kupowałem z Chin, ciekawe czy coś zapłacę (Vat, cło?), mam nadzieję, że nie. Ciekawe też kiedy dojdzie.

Fantom, dzięki za odpowiedź, ale z uwagi na duże zainteresowanie nie czekałem i sam spróbowałem.

Edytowane przez x666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydała by się rzetelna recenzja pilotów bo widzę że wybór duży i przez to ciężko cokolwiek wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydała by się rzetelna recenzja pilotów bo widzę że wybór duży i przez to ciężko cokolwiek wybrać.

Postaram się taką zrobić. Chociaż będę miał na tapecie raptem 4 różne sztuki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pobawiłem się droidmote tylko tyle, że na moim htchero zrobienie dwóch punktów moimi łapskami łatwe nie było ;) W przyszłym tygodniu wezmę w obroty tablet i chyba zostanę przy tym kontrolowaniu i sterowaniu, bo było cicho, wielofunkcyjnie i w miarę praktycznie.

http://www.armtvtech.com/armtvtechforum/viewtopic.php?f=6&t=777

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1792531

http://www.arctablet...ube-u30gt-mini/

[media=]

Lata :)

Edytowane przez ZzackK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos testował jak dziala xbmc na mk808? Ja na swoje mk808 musze jeszcze poczekac, ale xbmc juz testuje na nexusie7. Xbmc chodzi na nim jak zloto, zadnych przycinek. Trzeba tylko ustawić obsługę mx playera do filmów i radzi sobie nawet z mkv. Wewnetrzny player xbmc na razie jako ciekawostka. Co prawda zewnętrzne playery nie radzily sobie z udzialami sieciowymi ale na ten problem wystarczyło na stale zamapowac udzial sieciowy do katalogu na sdcard np programem cifsmanager. Nie udalo mi sie niestety ustawic bsplayera jako odtwarzacz. A szkoda. Czy na mk808 xbmc chodzi w miare komfortowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

właśnie zamówiłem o 1 więcej niż potrzebuję taki zestaw :

mk808 + RC12

jeżeli ktoś zainteresowany kupnem /pewnie za 2-3 tyg/ to proszę o info na priw

Fantom - gratuluję testu i wątku

ja postanowiłem zakupić taki zestaw po podpięciu zwykłego taba 7' pod TV przy sterowaniu myszką - dla mnie bomba

Edytowane przez armi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos testował jak dziala xbmc na mk808? Ja na swoje mk808 musze jeszcze poczekac, ale xbmc juz testuje na nexusie7. Xbmc chodzi na nim jak zloto, zadnych przycinek. Trzeba tylko ustawić obsługę mx playera do filmów i radzi sobie nawet z mkv. Wewnetrzny player xbmc na razie jako ciekawostka. Co prawda zewnętrzne playery nie radzily sobie z udzialami sieciowymi ale na ten problem wystarczyło na stale zamapowac udzial sieciowy do katalogu na sdcard np programem cifsmanager. Nie udalo mi sie niestety ustawic bsplayera jako odtwarzacz. A szkoda. Czy na mk808 xbmc chodzi w miare komfortowo?

XBMC chodzi. Dlaczego miałby nie chodzić? Jeśli odciążyć go odtwarzania filmow to jest to tylko front end.

Jako taki pójdzie praktycznie na każdym komputerze androidowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jakis

Jak masz stare oprogramowanie to tam był problem z buforowaniem.

Mam r12 głośny do tego zimne luty, niedoluty, śniedź i pasta się błyszczy, więc pewnie ołowiana ;)

Czyli kontrolery producenta są liche, potwierdziłeś tym test porównawczy jaki obejrzałem na YT kilku kontrolerów vs Lenowo gdzie ten ostatni nalepiej pokazał co potrafi na platformie MAC o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....... Xbmc chodzi na nim jak zloto, zadnych przycinek. Trzeba tylko ustawić obsługę mx playera do filmów i radzi sobie nawet z mkv. Wewnetrzny player xbmc na razie jako ciekawostka. ................

Witam wszystkich, od jakiegoś czasu obserwuję rozwój tego tematu i wyrażam głęboki szacunek dla Założyciela wątku i wszystkich użytkowników. Ja co prawda zakupiłem UG802, ale w sumie jest to dość podobne urządzenie z którego jest całkiem zadowolony (android JB). Sprzęcik zakupiłem w Polsce, bo nie chciałem czekać na przesyłkę z Chin. Zresztą kupiłem go na początku listopada, zainspirowany testami Fantoma :)

Problem to xmbc - proszę łopatologicznie wytłumaczyć jak uruchomić mx playera jako odtwarzacz zewnętrzny, bo weeb.tv czy tvn.player pod xmbc tnie. Już padały takie pytania, ale nie napisano odpowiedzi.

Drugi problem to co może być przyczyną, że AnTuTu Benchmark zawiesza sprzęt? Inny tester np. Test systemu działa, nie mam też żadnych problemów z innymi aplikacjami.

Trzecia sprawa, czy mx player odtwarza filmy z dts? U mnie tylko odtwarza pliki z AC3. Pliki z dts odtwarza tylko BS Player.

Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...