Skocz do zawartości
Fantom

Mini recenzja mini komputera - MK808

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie moze ktos kumaty w tych sprawach napisze nam czym sie roznia te 2 ustrojstwa????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z parametrów technicznych wynika że .... obudową :)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanko kupilem mk808 wszystko chodzilo ok , teraz przy podlaczeniu nie wyswietla mi sie obraz ,zasilanie sie swieci ,reaguje na pilota .Czy ktos z was mial podobny problem? Dodam ze mlotszy braciak mogl mi podlaczyc zasilanie pod port otg .rosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie tak z 15 ostatnich wątków w sąsiednim temacie (mini recenzja - wersja 2).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gry chodzą. No prawie wszystkie. Kwestia konfiguracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantom

więc nie muszą być te konkretnie pod tablety??

może to przez obecny soft nie działają wszystkie, obecnie mam oryginalny Android 4,1 jelly bean.

chyba zapodam jutro kernel v2 i zobaczę czy będzie lepiej

a jak myślisz na tych tanich padach bezprzewodowych niby działające na ps3 czy xbox, mk808 da rade??

Edytowane przez piters33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od wersji firmware'u i konfiguracji MK a nie od pada.

Poczytaj sobie w drugim wątku. Ludzie podawali przepis jak to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wszystkie pady od xbox mają odbiorniki na USB w zestawie?W opisach na alle nie ma nic o tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebrnąłem przez te 29 stron i zadałem sobie takie pytanie: dla kogo tak właściwie jest to sprzęt? Możecie użytkownicy mi na nie odpowiedzieć?

Lubię elektronikę, gadżety, ale czy dla mnie (kiedy mam zbudowany HTPC, który odtwarza mi wszystko 1080p, mam dobrego lapka, który też to pociągnie, wszystko jest podpięte do dobrego 55-cio calowego TV) to urządzenie jest potrzebne? Czy jest w stanie mnie to zaskoczyć w jakiś sposób? Jestem w stanie zaryzykować i kupić to ustrojstwo bo nie jest drogie, ale czy jest sens? Może warto choćby dlatego, że mam, za przeproszeniem, gówniany telefon i jest szansa pobawić się Androidem? Szukam jakiś sensownych argumentów w moim przypadku i sam nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dobra - szybka - przeglądarka www na telewizorze to wystarczający argument ?! Dla mnie tak ;)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebrnąłem przez te 29 stron i zadałem sobie takie pytanie: dla kogo tak właściwie jest to sprzęt? Możecie użytkownicy mi na nie odpowiedzieć?

Lubię elektronikę, gadżety, ale czy dla mnie (kiedy mam zbudowany HTPC, który odtwarza mi wszystko 1080p, mam dobrego lapka, który też to pociągnie, wszystko jest podpięte do dobrego 55-cio calowego TV) to urządzenie jest potrzebne? Czy jest w stanie mnie to zaskoczyć w jakiś sposób? Jestem w stanie zaryzykować i kupić to ustrojstwo bo nie jest drogie, ale czy jest sens? Może warto choćby dlatego, że mam, za przeproszeniem, gówniany telefon i jest szansa pobawić się Androidem? Szukam jakiś sensownych argumentów w moim przypadku i sam nie wiem.

Warto jak nie masz HTPC, warto jak podróżujesz, a nie zamierzasz brać ze sobą swojego HTPC czy notebooka bo za wielkie (teraz tv lcd jest praktycznie w każdym hotelu). Warto jak masz córkę która chcę pograć ,a nie chcesz jej oddać swojego kompa i wreszcie warto jak jesteś maniakiem i chcesz tylko sprawdzić czy to ma sens. Ja kupiłem GK802 tylko dlatego że Chciałem mieć w miarę nowego Androida jako PC. Podpiąłem klawiaturę, mysz, kamere i monitor 32 cale i używam. Na starym kompie z windowsem jeszcze tylko gram w grę której nie ma na androidzie i używam Pinacla ;).

Edytowane przez housik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy pytania jeszcze:

1 - jak wygląda kwestia podłączeń MK808 do ampa? Bez problemu uzyskuje się dźwięk DTS?

2 - gdy powiedzmy chce podłączyć MK808 do TV, gdzie nie ma żadnej sieci WiFi to czy jedyną opcją jest udostępnianie netu przez komórkę? Czy są z tym jakieś problemy? Płynnie to chodzi?

3 - płatność paypal - sprzęt kosztuje powiedzmy 60$. Jaką kwotą zasilić ten paypal? Jakim kursem jest to przeliczane? Boję się, że jak wpłacę za dużo to kasa na paypalu będzie zamrożona a ja jej nie wyciągnę bo pewnie się nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy pytania jeszcze:

1 - jak wygląda kwestia podłączeń MK808 do ampa? Bez problemu uzyskuje się dźwięk DTS?

2 - gdy powiedzmy chce podłączyć MK808 do TV, gdzie nie ma żadnej sieci WiFi to czy jedyną opcją jest udostępnianie netu przez komórkę? Czy są z tym jakieś problemy? Płynnie to chodzi?

3 - płatność paypal - sprzęt kosztuje powiedzmy 60$. Jaką kwotą zasilić ten paypal? Jakim kursem jest to przeliczane? Boję się, że jak wpłacę za dużo to kasa na paypalu będzie zamrożona a ja jej nie wyciągnę bo pewnie się nie da

1 - Z tego co wiem (teoretycznie) to MK808 wypuszcza tylko dźwięk stereo. Ale mogę się mylić.

2 - możesz zrobić z komórki router

3 - wpłacasz na paypal'a więcej, płacisz za transakcję a to co zostanie bez problemu przelewasz z paypal'a z powrotem na swoje konto.

Pod warunkiem że sklep w którym kupujesz akceptuje paypal'a. Czasem można płacić tylko kartą kredytową.

Edytowane przez Fantom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantom@:

cytat z Ciebie: "Na pocieszenie dodam że MK808 odtwarza praktycznie wszelkie formaty video + dekoduje DTS. Więc jako sprzęt wyjazdowy, do pokazywania przyjaciołom swojej kolekcji AV w zupełności wystarczy :)"

Wiem o co jeszcze maiłem zapytać: ile kosztuje tablet o osiągach MK808?

Edytowane przez Gęsior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantom@:

cytat z Ciebie: "Na pocieszenie dodam że MK808 odtwarza praktycznie wszelkie formaty video + dekoduje DTS. Więc jako sprzęt wyjazdowy, do pokazywania przyjaciołom swojej kolekcji AV w zupełności wystarczy :)"

Wiem o co jeszcze maiłem zapytać: ile kosztuje tablet o osiągach MK808?

Dobrze cytujesz ... ale chyba nie rozróżniasz pojęcia "dekodowanie" o wypuszczania "niezdekodowanego dźwięku".

MK808 (nie mam 100% pewności ale zdaje się, że tak jest) dekoduje DTS i wypuszcza przez HDMI jako zwykłe stereo.

Ile kosztuje tablet o możliwościach MK808 ... np. Pipo S1 z 7' ekranem o rozdzielczości 800x480 można już kupić za około 85$.

Edytowane przez Fantom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym dekodowaniem masz oczywiście rację. Zapędziłem się. Dzięki,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantom jeszcze pytanie. Napisałeś, cyt: "Tak czy inaczej jeśli ktoś kupuje MK jako podstawowy odtwarzacz video to odradzam.

W podobnej cenie można zakupić sprzęt dedykowany do tego celu. Będzie działał dużo lepiej."

Możesz podać przykłady takich urządzeń? Chodzi tu o Kukurydzę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Popcorna personalnie nie lubię. Miałem dwie pierwsze wersje i to były niewypały.

Za niewielkie pieniążki można kupić coś z serii eGreat (pełno tego na ebay'u).

Jeśli masz trochę więcej kasy to Diune (wszyscy go chwalą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie ,wszystkiego najlepszego w nowym roku.Odebrałem dzisiaj mój mini pc z poczty, przyjechał model MK808B i w zwązku z tym mam pytanie czy jest na ten model jakiś dobry soft z 1080p nie znam się na tym więc proszę o pomoc.Zależy mi na wyświetlaniu w fullHD wifi mi ładnie działa sprawdzałem prędkość i była prawie 20 mb/s, filmy fulhd działają mi przez plexa prawie idealnie, niestety tylko w 720p.Czytałem wszystkie posty i nie widziałem romu do mk808b z natywnym wyświetlaniem 1080p.

Edytowane przez andy970

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś testował urządzonko do odtwarzania filmów 1080P z napisami z Bsplayer w trybie HW mode?

Czy napisy w tym trybie wyświeltają się poprawnie?

Moja Galaxy Note nie jest w stanie wyświetlić napisów w HW mode. W trybie SW Mode napisy działają prawidłowo, ale jedyne filmy jakie można uruchomić to 720P. 1080P niestesty już tną.

A jak jest mk808 ?

Czy jest jakiś ewentualnie inny program do 1080P i napisów przez HDMI ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...