Skocz do zawartości
Rainer

Nasze kolekcje filmów Blu-ray - zdjęcia, spisy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie na forum :) Od dłuższego czasu tutaj zaglądam, ale dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować i pochwalić się skromną kolekcją. Filmy na BR zbieram od początku tego roku i do tej pory wygląda to tak:

1006966f.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Pozdrawiam :)

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fa1ce - mam pytanko o film Pearl Harbor, co to za wydanie które posiadasz ? posiada ono PL lektor albo napisy ? Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PeterMac- jest to wydanie niemieckie w steelbooku.Niestety nie posiada lektora,ani napisów PL.Jak byłem w Niemczech, to kupiłem te wydanie za 9euro ;)

Link do filmu:

http://www.amazon.de...45030774&sr=1-2

Edytowane przez Fa1ce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że filmy są starannie dobierane : ) W kolekcjach same hity i wydania specjalne! To też pokazuje gdzie jest miejsce "zwykłych" filmów na BD za duże pieniądze... wypożyczalnie ;p Póki co nie widzę by ktoś wydawał $$$ na mało efektowne filmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fa1ce - dzięki za info, super wydanie szkoda tylko ze nie ma chociaż PL napisów :( Niemcy mają fajnie nie to co my same okrojone ochłapy wielkich hitów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. To teraz moja kolej :)

Półka 1 - edycje kolekcjonerskie / wydania zbiorcze

51344065291265821591.jpg

Półka 2 - filmy raczej obejrzane i/lub do zostawienia w kolekcji

15124935682388814947.jpg

Półka 3 - filmy do obejrzenia i zdecydowania co dalej :P

69709371907880256901.jpg

Jak widać mam spore zaległości i co oglądać :)

Edytowane przez Evil Khan
  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^teraz jest OK, ładny zbiór :)

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Panieeee zaległości naprawdę spore ;p nadrabiaj bo dużo zabawy się marnuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno mówić o kolekcji, więc napiszę "moje płytki" :huh:

img0001xub.jpgimg0002lg.jpg

Edytowane przez Jarek777
  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 "nowości" z UK. Pijany m. nie ma napisów PL (baaa nie ma żadnych napisów), mimo zapewnień jednej "wiarygodnej" stronki o takowych. Życie jest piękne to EK.

84378695901436843830.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZO - NBSND :)

( Dziękuję za odpowiedź - nigdy bym się nie domyślił ) :) :) :)

A co jest w tej wersji takiego "kolekcjonerskiego" - co to za różnice w stosunku do "regular" ?

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytaj się mnie a ja Ciebie. Nie wiem - walnęli wielki napis Collectors Edition i dali tekturkę nasuwaną na pudełko. Do tego materiały dodatkowe na 15 rocznicę filmu i inne takie tam ę i ą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elegancko to wygląda : ) Sporo wydań specjalnych a to lubię najbardziej : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat trochę padł, więc wstawiam fotki moich nowości od czasu poprzedniej wstawki.

th_Gladiator_Booklet_1.jpg th_Star_Trek_Blu_1.jpg th_Independence_Day_1.jpg th_Harry_Potter_i_Insygnia_Smierci_1_Blu_1.jpg

th_Harry_Potter_i_Insygnia_Smierci_2_Blu_.jpg th_Avengers_Blu_1.jpg th_Titanic_Booklet_Blu_1.jpg th_Merida_Waleczna_Blu_1.jpg

th_Avengers_Steel_Blu_1.jpg th_Hurt_Locker_Steel_Blu_1.jpg th_Titanic_Steel_Blu_1.jpg th_Jaws_Steel_Blu_1.jpg

th_Dictator_Steel_Blu_1.jpg th_Krolewna_Sniezka_i_Lowca_Steel_Blu_1.jpg th_Prometheus_Steel_Blu_1.jpg th_Terminator_Steel_UK_Blu_1.jpg

th_Terminator_Steel_PL_Blu_1.jpg th_Transformers_UK_Steel_Blu_1.jpg th_Watchmen_Steel_Blu_1.jpg th_Avatar_3D_Steel_Blu_1.jpg

th_I_Robot_Steel_Blu_1.jpgth_Matrix_Trilogy_steel_Blu_1.jpg th_Spiderman_Trilogy_steel_Blu_1.jpg th_Inglourious_Basterds_Steel_Blu_1.jpg

th_Titanic_Collection_Box_Blu_1.jpg th_Scarface_Box_Set_Blu_1.jpg th_Terminator_2_Head_Blu_2.jpg th_I_Robot_Collector_Head_Blu_1.jpg

th_Indiana_Jones_The_Complete_Adventure_Box_Blu_1.jpg th_The_Walking_Dead__Season2_Head_Blu_20.jpg th_The_Sound_of_Music_45th_Anniversary_Limited_Collectors_Edition_Blu_1.jpg th_Prometheus_to_Alien_Evolution_Box_Set_1.jpg

th_The_Dark_Knight_Trilogy_1.jpg th_Casablanca_50th_Anniversary_Limited_Collectors_Edition_Blu_1.jpg

Edytowane przez meaner
  • Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne masz wydanie "Scarface" - szczerze zazdroszczę :) Ja posiadam "tylko" metalboksa.

Większość we folii ? :blink: Edytowane przez angola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak u połowy kolekcjonerów na tym forum ; p Filmy same nowości to trudno, żeby już wszystko mieć obejrzane ; ) Sam tak mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...