Skocz do zawartości
Rainer

Nasze kolekcje filmów Blu-ray - zdjęcia, spisy

Rekomendowane odpowiedzi

:) Nie, wszystkie są obecnie bez folii. Jeśli klikniecie w obrazek i wejdziecie w następną fotkę to pojawią się fotki po otwarciu pudełka.

Jedynie steelbooki mam zapakowane w folie ochronne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak u połowy kolekcjonerów na tym forum ; p Filmy same nowości to trudno, żeby już wszystko mieć obejrzane ; ) Sam tak mam...

...ale żeby nawet nie otworzyć..? ;) Człowiek jak dostaje nówkę to chociaż podotykać chce "świeży krem" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Większość we folii ? :blink:

Natychmiast otwieram. Raczej bym nie wytrzymał.

Choć z drugiej strony to w "tradycyjnych wydaniach" po otwarciu widzimy... płytkę. Na co tu więc patrzeć? ;)

Wysyłane z mojego LT15i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

th_Krolewna_Sniezka_i_Lowca_Steel_Blu_1.jpg

witaj !! takie stojaczki to gdzie mozna nabyc ?? tez chcialbym wystawic pare filmikow na "moich pochlaniaczach dzwieku ;)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po otwarciu widzimy... płytkę. Na co tu więc patrzeć?

Nie wyobrażam sobie sytuacji żebym od razu po zakupie nie wrzucił płytki do odtwarzacza żeby rzucić okiem na menu oraz (jeśli nie mam czasu oglądać całośći) na początek filmu (jeśli go jeszcze nie widziałem) lub jakieś fragmenty (jeśli film znam) by zobaczyć jak się prezentuje transfer. No i wypadałoby sprawdzić czy z płytą wszystko ok - nauczony przykrymi doświadczeniami z przeszłości jeśli kupuję w sklepie to odpakowuję zazwyczaj zaraz po odejściu od kasy, by w razie gdyby się okazało że trafił mi się np egzemplarz który już ktoś z obsługi sklepu sobie "wypożyczył" i zdązył np wypalcować, nie musieć się potem ponownie fatygować w celu zwrócenia/wymiany towaru.

Edytowane przez Paraponzipopo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem Wam zaprezentować moją kolekcję. Moje ulubione gatunki to akcja, horror i science-fiction.

SAM_0475.JPG

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieźle...tylko pozazdrościć. :unsure:

Gdzie zazwyczaj kupujecie filmy? Sklepy internetowe? Zwykłe? (typu Empik, Media Markt) Czy może za granicą? Gdzie jest stosunkowo najtaniej? Niedługo wrzucę fotki swojej kolekcji :glare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wydanie "Incepcji" raz nawet za 79zł było ^_^ Ja kupuję filmy głównie w Polsce, a gdzie to już zależy przeważnie od ceny. Chociaż inne czynniki też mają wpływ, np. sposób pakowania przez sklep, itp. Czasami jednak zamówi się coś z zagranicy, jak jest lepsze wydanie (i zazwyczaj tańsze), np. Gra o Tron, Ben-Hur, X-Men Trilogy ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją walizeczkę kupiłem za 119zł :) Fakt była za 79zł nawet niedawno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zazwyczaj kupujecie filmy? Sklepy internetowe? Zwykłe? (typu Empik, Media Markt) Czy może za granicą? Gdzie jest stosunkowo najtaniej? Niedługo wrzucę fotki swojej kolekcji :glare:

jesli o mnie chodzi to najczesciej za granica, wiekszosc jest bez polskiej wersji jezykowej ale to nie problem

troche kupuje tez w polsce, ale powiedzialem sobie ze wiecej jak 50 zl nie zaplace za polskie wydanie i tego sie trzymam.

Duzo na wyprzedazach mozna znalesc, czy to w necie czy w stacjonarnych sklepach/marketach.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też staram się więcej niż 50-60zł nie przekroczyć to też czaję się na różnego rodzaju promocje. Oczywiście wszystkie, które kupuję to polskie wydania z lektorem jeśli jest lub napisy PL. W necie rzadko znajduję coś w rozsądnej cenie. Ja latam po różnych sklepach z filmami (MM, Saturn, Empik), albo markety.

Ostatnio w miarę tanio znalezione to:

Terminator: Ocalenie 37zł

X-men 37zł

Obcy 3 37zł

Obcy 4 37zł

Wyścig z czasem ten z Timberlake-iem 50zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mała aktualizacja kolekcji. Ostatnio zacząłem kolekcjonować głównie wydania w steelbooku

s0zmniejszaczpldsc02129.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same "nówki" - a starych (bardzo) filmów to nikt nie kolekcjonuje ? Pochwalcie się może - kto ma najstarszy film w swoich zbiorach ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam postanowilem wkleic i moja kolekcje coprawda ja nie mam miejsca na to zeby trzymac w pudelkach wiec trzymam filmy w albumach co prawda to sa dvd filmy w albumach ale szkoda wywalic - jest ich juz ponad 500 wiec troche kasy poszlo ... bluray mam mniej bo tak gdzies okolo 70 plus minus 5 :-) bedzie wiecej ale ja z regoly bluray kupuje to co mi sie podoba i chce miec a nie na raz do obejrzenia... i filmy na bluray trzymam po 2 w jednym opakowaniu mniej miejsca zajmuje taki sposob :-)

Moj post 1201 ze zdjeciami kolekcji. Pozdro...

http://www.hdtv.com.pl/forum/inne/4671-nasze-zestawy-172.html

lolek

Edytowane przez lolek126

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja kolekcji. Nie jest tego dużo ale kupuję tylko te filmy które mi się podobają.

SAM_0990.JPG

SAM_0991.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupuję tylko te filmy które mi się podobają

No to ewenement na skalę światową z ciebie. Ja tam kupuję tylko filmy, których nie znoszę i nigdy nie będę ponownie oglądał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...