Skocz do zawartości
czendlerbing

Panasonic DMP-BDT320, nowy model, sensacyjna jakość obrazu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Czy jest mozliwosc wypuscic sygnal audio po rca? Chcialbym wypuscic sygnal do wzmacniacza sluchawkowego, mam w nim jedynie rca.Bedzie taka mozliwosc?

Pozdrawiam.

Oczywiście, z tyłu na panelu jest wyjście RCA (kanał L, R) oznaczone jako "audio out".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No to jeszcze takie pytanko bo zdecydowany jestem na zakup.Czy 500ka jest warta doplaty? Jakie sa kluczowe roznice w tym modelu a 500ka .... specyfikacja specyfikacja ale chodzi mi o takie male porownanie np. przetwornika 24bity vs 32 bity .... uslyze roznice w dzwieku w budzetowym kinie domowym? oraz blurayu podpietym do wzmacniacza sluchawkowego?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie róznice są widoczne gołym okiem - reszta nie ma wiekszego znaczenia (w tej konstrukcji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie tego odwarzacza,czy tylnie gniazdo usb sluzy wylacznie do kamery czy mozna podlaczyc takze twardy dysk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie tego odwarzacza,czy tylnie gniazdo usb sluzy wylacznie do kamery czy mozna podlaczyc takze twardy dysk?

Tylne gniazdo służy wyłącznie do podłączania kamery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja pochodzi z instrukcji obsługi. Sam tego typu prób nie robiłem.

no wlasnie tak myslalem,jesli jestes posiadaczem tego odwarzacza to sprawdz jak mozesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te porty NIE SĄ tożsame

to znaczy?

niegniewaj sie ze pytam , nieznam wrzystkich slow po polsku,mieszkam za granica od dziecka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tak myslalem,jesli jestes posiadaczem tego odwarzacza to sprawdz jak mozesz.

Pod tylne wejście USB podłączyłem dysk 2,5" Lacie 500 GB i nawet nie mignęła na nim dioda. Dysk nie został wykryty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybys podpial dysk z zewnetrznym zasilaniem albo USB sticka to mozna byloby na podstawie tego silic sie na jakies wnioski.

Wybrales niestety najgorsza mozliwosc.

Sprobuj z USB stickiem najlepiej na poczatek sformatowanym w fat16

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logika i wszelkie znaki na niebie mówią mi, że to się udać nie może ale spróbuję dziś wieczorem spreparować odpowiedniego palca na usb. O wynikach moich prób poinformuję dziś wieczorem, jako że obecna późna pora na to mi już nie pozwoli - obowiązki wzywają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak sprzęt radzi sobie z napisami, czy można ustawić wielkość czcionki i pozycję na ekranie (wyżej lub niżej)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Sprobuj z USB stickiem najlepiej na poczatek sformatowanym w fat16

Jakikolwiek pendrive, dysk HDD podłączany do tylnego panelu nie jest w ogóle widoczny (a dokładniej nie dostaje nawet napięcia od BD).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak przy okazji niejako - ten panas ma Cinavia'ę na pokładzie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam.Dzisiaj odebralem swoja maszynke.Wszystko pieknie dziala, smiga i swista tylko mam jeden problem. Za cholere nie laczy mi sie z netem poprzez wifi.Przeprowadzam test sieci i na koncu jest napisane ze "awaria bramy" Macie jakies rady?Czy nie powinien automatycznie sie polaczyc z routerem? mam ustawione dhcp .

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hmmm czyli mam rozumiec ze wifi w tym modelu to taka sciema? Prosilbym o wypowiedzi reszty userow, ktorzy posiadaja ten model.

Moze ktos rozgryzl ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściema nie ściema

Mogli zastosować jakiś dziadowski chip który nie dogaduje się dobrze z niektórymi routerami (a raczej chipsetami)

Tak miałem po zakupie routera Draytek który do momentu aktualizacji dogadywał sie ze wszytskim...z wyjatkiem konsoli Wii

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Najbardziej dziwi mnie to , ze posiadam Tpinka i nawet na kablu nie moge sie polaczyc z netem. Jak sadziccie moze to wadliwy egzemplarz?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...