Skocz do zawartości
czendlerbing

Panasonic DMP-BDT320, nowy model, sensacyjna jakość obrazu

Rekomendowane odpowiedzi

Axolotl.

Zostan na kablu

Zaloguj sie najpierw na router i zobacz czy sa jakies slady obecnosci playera. Przy podlaczeniu kablem, nie powinienno byc domyslnie zadnych restrykcji, chyba, ze sam je ustawiles.

Jesli zobaczysz na routerze, ze player dostal adres z wlasciwej twojej sieci puli adresow i jest podlaczony, a internetu mimo wszystko nie ma, to wylacz i wlacz router i sprawdz jeszcze raz.

Daj znac jak Ci poszlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm czyli mam rozumiec ze wifi w tym modelu to taka sciema? Prosilbym o wypowiedzi reszty userow, ktorzy posiadaja ten model.

Moze ktos rozgryzl ten problem.

Od początku wykorzystuję połączenie WIFI i nie miałem z nim problemów. Jeżeli masz ukryte SSID to może to jest problemem?

Ps. Doczytałem do końca wątek ;) Wina więc leży pewnie po stronie routera.

Edytowane przez czendlerbing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

WIna lezy po stronie routera.Wczoraj zaniepokojony podszedlem do znajomego ktory posiada router linksysa oraz tplinka takiego jak mam ja. Czy poprzez wifi czy po kablu smiga az milo a u mnie nie chce. Po zalogowaniu na router nie znajduje mi bluraya. Tv widoczny, laptop widoczny a to ustrojtwo nie:/ Nawet jak dodam maca bluraya tez go nie widzi, to znaczy wykrywa go ze jest w sieci domowej ale neta na niego nie pusci ... trace glowe ale nie chce wydawac 300 zl na nowy router :/

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem. Raz piszesz ze bluraya nie widac na routerze,chwile pozniej, ze go w sieci widac. Moglbys nieco doperecyzowac co widac. Moze jakis scan urzadzen w sieci bys przyslal. Po drugie to raczej palcowka, a nie sytuacja wymagajaca zmiany routera, ale bez rzucenia okiem ciezko zgadywac ocb. Pamietaj ze przeciez mozna przydzielic ip "na sztywno".

Resetowales router do ustawien fabrycznych?

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A wiec konkretnie, Router widzi urzadzenie ale dostepna jest tylko siec lokalna.Nie leca zadne pakiety internetowe i nie przekazuje internetu na bluraya.

W menu wyszukuje moja siec wifi , wpisuje haslo dostepu i potwierdzam, nastepnie testuje dalej i prubuje sie polaczyc z routerem ale wyskakuje blad polaczenia internetowego i blad bramy.Gdy na sztywno przydzielam brame i ip jest tak samo, po kablu rowniez nie ma neta .

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie stałem się posiadaczem tego odtwarzacza i wszystko wygląda OK. Mam tylko jeden problem, mimo że przestawiłem w ustawieniach na język polski i mam polskie znaki to jak zmapuje dysk sieciowy to odtwarzacz nie widzi plików/folderów z polskimi znakami. Przez DLNA nie ma problemu, wszystko jest OK. Czy znacie na to jakieś rozwiązanie????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też zakupiłem wczoraj tą 320 ....i mam problem bo nie mam IPLA i IPLEX....mimo że przeszukałem całe menu, aby wprowadzić gdzieś POLSKIE znaki to nie nalazłem tego gdzie można wpisać coś takiego, bo wcześniej ktoś pisał, że udało mu się to zrobić :

"Okazuje się, że wystarczyło w opcjach www zmienić lokalizację na Polska i automatycznie pojawiły się ipla i iplex :) (jednak niestety brakuje tvn playera czy innych rodzimych witryn tego rodzaju). "

PROSZĘ O SPRECYZOWANIE GDZIE DOKŁADNIE MAM TEJ OPCJI SZUKAĆ I CO ZMIENIĆ BO STRACIŁEM JUŻ KILKA GODZIN I NADAL ECHO.....Z GÓRY DZIĘKUJE ZA POMOC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok sam już sobie poradziłem. Trzeba znaleźć opcję ustawienia, którą znajdziemy przyciskając "internet" na pilocie i przechodząc w dół lub w górę po ekranach tak jakbyśmy chcieli wyszukać danej aplikacji, musimy odnaleźć ikonę "ustawienia". Po wejściu w ustawienia zmieniamy język na POLSKI! Potem IPLA oraz IPLEX już same się wyszukają. Dodaję, ze dzwoniłem w tej sprawie do PANSONIC POLSKA i babka powiedziała mi, że nie da się tego zrobić poprzez ustawienia, jak nie mam tych aplikacji to muszę oddać do serwisu sprzęt, bo jest wadliwy - stwierdziła, że skonsultowała to z inżynierem technicznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inżynier techniczny :)

A co to za stanowisko ?

Nigdy nie słyszałem o inżynierze NIEtechnicznym :D

Komuna wraca na całego (pamietam profesor zwyczajny, nadzwyczajny itp kwiatki)

Gdyby Bareja żył mielibyśmu ze 3 kontynuacje Misia - i to wcale nie mneij zabawne niż oryginał

A tak na poważnie to w inżyniera (technicznego szczególnie) nie wierzę

Pewnie zagadała jakiegoś fagasa po cieniutkich jak chinska zupka studiach piastującego bardzo odpowiedzialne stanowisku pt "opiekun produktu"

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A wiec po dlugich bojach ze sprzetem stanalem na Bledzie B019, jest to blad dns'ow, ktos z tym walczyl? Po wpisaniu dnsow nie puszcza mnie dalej i caly czas blad wyskakuje.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inżynier techniczny :)

A co to za stanowisko ?

Nigdy nie słyszałem o inżynierze NIEtechnicznym :D

Komuna wraca na całego (pamietam profesor zwyczajny, nadzwyczajny itp kwiatki)

Gdyby Bareja żył mielibyśmu ze 3 kontynuacje Misia - i to wcale nie mneij zabawne niż oryginał

A tak na poważnie to w inżyniera (technicznego szczególnie) nie wierzę

Pewnie zagadała jakiegoś fagasa po cieniutkich jak chinska zupka studiach piastującego bardzo odpowiedzialne stanowisku pt "opiekun produktu"

Profesorzy nad i zwyczajni istnieli jeszcze 8 lat temu, a do całej tej puli dodać można specjalistów ds. sprzedaży (czytaj ekspedientki, bufetowe, itp.). Hitem są natomiast Key Account Manager, Team Leader Manager, Futures Manager i podobne kwiatki. Nawet po wypiciu jednego głębszego ciężko się w tym rozeznać. Polska trudny jezyka ale inglisz wery gut!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Jestem na forum nowy Mam do kolegow wielka prosbe Kupilem sobie ten odtwazacz 320 i nie wiem jak i gdzie nacisnac zeby menu bylo po polsku.4 godziny chba siedzialem i nic mi nie wyszlo dalej wszystko po angielsku jest Za odpowiedz serdecznie dziekuje i Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czy w trybie econo tez raca Wam do menu glownego podczas np. sluchania muzyki po kilku minutach?Sadze ze w tym trybie jak nie wykrywa ruchu to tak sie dzieje. Ponawiam moje pytanie.

Problem braku internetu zostal rozwiazany.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

A czy ktoś z Was może mi powiedzieć jak wygląda sprawa napisów ??

Chodzi mi o to że spotkałem się kilka razy z opinią że zarówno ten Panas jak i wyższa 500setka ma dość specyficzne wyświetlanie napisów. Chodzi mi o napisy z plików tekstowych. Wtedy gdy odtwarzamy jakiegoś AVI lub MKV a napisy są w osobnym pliku tekstowym. Podobno na tych Panasach czcionka jest bardzo mała, a same napisy są bardzo wysoko, prawie na środku ekranu. Czy ktoś z Was może to potwierdzić lub zdementować ??

Pozdrawiam.

Rafał.

Edytowane przez fido2001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czy gdy nacisniecie i przycisniecie panel dotykowy na pilocie tez Wam brzeczy, buczy?Tk jakby dawal znak ze jest uzywany?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co naciskasz i przyciskasz ?

Ten panel się muska opuszkiem palca

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No nie do konca. Czasem zeby przewinac na sam dol przytrzymujesz po musnieciu dol panelu i wtedy slysze takie cichotkie mruczenie, nie wiem czy elektronika tak dziala pilota czy co nie tak. a wiec????

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś odpowiedzieć na te pytania bo chcociaż w wątku się przewijają to nie ma jednoznacznej odpwiedzi:

Jak działa odtwarzanie plików audio i video z dysków sieciowych. Bez względu czy jest podłączone poprzez LAN czy WiFi, a dokładnie:

1. Czy odtwarza pliki FLAC zapisane na dysku sieciowym (nie na USB czy podpinanym HDD)?

2. Czy odtwarza filmy BluRay zapisane na dysku sieciowym (jako katalog BD lub BD.ISO)?

3. Jeżeli tak to czy jest Menu, wybór ścieżki audio oraz napisów z polskimi znakami?

4. Jaka jest jakość odtwarzanych plików audio z dysku sieciowego w porównaniu z odtwarzaniem z płyty CD?

Edytowane przez HD Viewer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. TAK

2. NIE

3. TAK

4. Nie rozumiem pytania. Odtwarza pliki audio. Wav, Flac, mp3, itd. Mozna przewinąć, zatrzymać, odtwarzanie losowe, itd.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do 4 pytania to czy jakość dźwieku z pliku FLAC jest taka sama jak jakość tego samego pliku nagranego na CD i odtworzonego z płyty?

Nie pytam tutaj o jakość z glosnikow TV tylko z glosnikow podpietych do wzmacniacza ewentualnie amplitunera

Edytowane przez HD Viewer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając prosto na Twoje pytanie to : TAK

Oczywiście wszystko zależy od tego jak podepniesz amplituner do odtwarzacza.

jeżeli zrobisz to przez HDMI lub w inny sposób ale cyfrowo, nie widzę możliwoście żeby było inaczej.

Oczywiście zdażają się pliki FLAC z materiałem duzo lepszym od PCM 16/44kHz, jak np. materiały zgrane z DVD-AUDIO albo SACD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz zadowolony.

Ten Panas ma bardzo dobre 32bitowe przetworniki D/A.

Jeżeli chodzi o jakość nie masz kompletnie żadnego powodu do konsternacji. Na 100% będzie OK
:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tor anologowy ma słaby tak jak większość slimow obecnie produkowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...