Skocz do zawartości
czendlerbing

Panasonic DMP-BDT320, nowy model, sensacyjna jakość obrazu

Rekomendowane odpowiedzi

Masz racje co do tego że się pośpieszyłem no ale już za późno kupie wypalarke BD i płytki a jak narazie będe puszczał filmy przez TV.

Odtwarzacz kupiłem na ebay-u UK i dałem 80 funtów jako "Manufacturer refurbished'' nawet niezła okazja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeżeli rozważacie zakup odtwarzacza którego głównym przeznaczeniem będą pliki - SZCZERZE polecam Dune Smart H1/D1/B1

Macie wtedy NMT który odpali wszystko...z wyjątkiem BD 3D (model B1 ma dodatkowo wbudowany odtwarzacz BD - ale nie odpalicie na nim 3D)

Do 3D - niestety - trzeba kupić co innego (do tego polecam właśnie 320/500)

sipap

Problem masz w swoim TV

Ustaw obraz w ten sposób aby nie był przez telewizor przeskalowywany. Nie wiem jaka to jest opcja ale z pewnością masz coś takiego

U mnie 320'tka odtwarza wszystko prawidłowo

Czy dobrze rozumiem, że do odtwarzania flac'ów na aktywne głośniki bardziej nadaje się Dune zamiast 320?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany czy BDT320 współpracuje z zewnętrznymi dyskami?? Mam taki stary dysk SATA II. Leżało odłogiem 250GB ze starego kompa i postanowiłem wykorzystać. Kupiłem obudowe do dysku z USB 3.0. Na kompie wszystko cacy, ale po podłączeniu do Panasonica i wejście na USB niby widzi jakiś folder, ale jest on pusty nic nie ma. Nie widzi żadnych filmów AVI, MKV, ani MP3, ani zdjęć jpeg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam.

Ma ktos moze info jaka przepustowosc ma lan w 320ce? Tna mi sie filmy fullhd. Droga jaka musza przejsc to nas nsa 310 -> router linksysa (100mb) -> panas 320.Szukam waskiego gardla ....

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję temat, bo nie chcę zakładać nowego.

Mam pytanie czy obecnie istniejące na rynku odtwarzacze blu-ray Panaconic posiadają funkcję przenoszenia napisów w pionie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele modeli, prędzej się dowiesz pobierając instrukcję do modelu który cię interesuję i sprawdzając czy jest tam taka opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...