Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No jasne - do tego na Polsacie gdzie co 10 minut filmu jest 15 minut podpasek i proszków...

Dziękuję za takie "kino"

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne - do tego na Polsacie gdzie co 10 minut filmu jest 15 minut podpasek i proszków...

Dziękuję za takie "kino"

Potwierdzam! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to ma wspolnego z tematem w ktorym piszecie ?

Temat jest o Skyfall a wy piszecie o Polsacie ...

Ciekawym posunięciem jest tak szybkie wydanie tego na płytach, ale moze to zapowiedz zmian w tej kwestii jakie zapanują na rynku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie znowu "szybkie"?

Film miał premierę pod koniec października, na blu-ray wychodzi w lutym, 3,5 miesiąca mieści się w standardowym okresie oczekiwania na wydanie DVD/BD, poza tym w Polsce to będą ponad 4 miesiące.

Edytowane przez Paraponzipopo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BDInfo :

Edytowane przez BoDeX
Czytaj wątek - nie dubluj wpisów !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lektorska wersja Skyfalla jest już dostępna w sieci. Dobrze się oglądało i słuchało zwłaszcza jak dali najbardziej elitarnego polskiego filmowego lektora i tłumaczenie z górnej półki.

Film jest w przedsprzedaży w wielu sklepach internetowych. Odbiór w MM i Saturnie od 1 marca za 70 zł, w Empiku od 8 marca powyżej sugerowanej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W "alternatywnej" dystrybucji jest już dostępna normalna wersja.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przedsprzedaży przez www na mediamarkt.pl za 59.99pln standardowe wydanie BD (z możliwym dobiorem w markecie za free)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam ja z kolei kupuje standardową wersje, metalowe fajne ale po co przepłacać za samo pudełko, płyta ta sama :)

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w ogóle odpuszczam chwilowo bo.... naprawdę nie porwał mnie ten film. Znając życie to zaraz gdzieś wpadnie ;) jakiś gratis, bonus albo po prostu będzie mega tanio... jak to z Bondem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plyta ta sama i jest miejsce w box-e na nowego Bonda...... aczkolwiek kusi ten steelbook z racji tylnej grafiki ;/ i jak tu oszczedzac ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze coś wymyślą, żeby od kolekcjonera wyciągnąć jeszcze i jeszcze i jeszcze ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie ma niemal tytułu który nie miałby wersji kolekcjonerskiej czy to film czy gra :) kiedyś było tego znacznie mniej i wtedy były to prawdziwe białe kruki.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przedsprzedaży przez www na mediamarkt.pl za 59.99pln standardowe wydanie BD (z możliwym dobiorem w markecie za free)

Jeszcze dwa dni temu, we wtorek zamawiałem w przedsprzedaży w MM za 69.99 zł, dostałem nawet dzisiaj potwierdzenie do odbioru w MM w takiej cenie.

Czyli zostałem "łosiem" oskubanym o 10 zł ? Czy mam anulować zamówienie i zamówić jeszcze raz za 59.99 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anuluj i zamów raz jeszcze albo kup bezpośrednio w salonie, według gazetki MM cena to 59,99.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Saturnie w Galerii Krakowskiej przy wejściu czekała cała szafka ze Skyfallem na Blu-ray. Wszystko po 59,99. W szafce mieściło się gdzieś koło 40 egzemplarzy, jak kupiłem koło 12:00, to ledwo połowa została.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze doczekamy sie czasow ze tylko steelbook-i beda :)

I wtedy normalne wydanie bedzie perelka dla kolekcjonerow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wrocław - Media Markt Bielany nie ma jeszcze na magazynie, a Magnolia Saturn wykładają wieczorem na jutrzejszą premierę. Szkoda bo chciałem zrobić zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...