Skocz do zawartości
pawlas20

Telewizor 37 cali. Pomoc w wyborze.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W najblizszym czasie planuję kupno nowego telewizora. Szeroka oferta w sklepach daje duzo do myslenia, wiec jest kilka ciekawych opcji. Prosiłbym o dobre rady i ciekawe opinie. Kwota którą chciałbym przeznaczyc na kupno nie powinna przekraczać 2300 zł . Parametry jakie mnie interesują są następujące:

- Full HD

- minimum 100 Hz

- smart TV

- Wifi, moze być ready wifi

- USB

- 3D nie potrzebne

Dokladnie nie wiem ile cali wybrac (odległość od telewizora będzie wynosic 3m, 3-5 m w lini prostej) prosiłbym o rade , wydaje mi sie ze najlepiej sprawdzi sie 37- calowy telewizor. Telewizor raczej będzie wisiał na scianie. Najbardziej zalezy mi na jakosci obrazu w programam HD. Telewizje przewaznie bedą oglądały 2 osoby góra do 4. Telewizje bedę oglądal w dzien i w nocy.

Ciekawi mnie model philipsa LED 37PFL6606H jeśli ktos miał stycznosc z tym telewiozrem to prosiłbym o opinie. Do telewizora bedzie podlaczona cyforwa telewizja Cyfra + i telewizor bedzie głownie wykorzystywany do ogladania sportu(głównie piłka nożna) , ale i takze filmy akcji itp... . Do telewizora będzie podłączona również konsola play station 3. Korzystanie z tv to około 5 godzin dziennie, w weekend około 8-9 godz.

Czekam na wasze propozycje jaki telewizor najbardziej pasowałby do wyzej wymienionych parametrów .Jeśli potrzeba jeszcze jakiejs informacji to proszę przypomnieć ale wydaje mi sie ze podałem niezbędne cechy do wyboru. Z góry dziękuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

42 to minimum!

Ahaa no to sie zdziwiłem.. Myślałem góra o 40 calach a tutaj poleciłes 42 minmum.. No nie wiem jestem raczej nowicjueszem w tych tematach, moze doradził bys cos konkrętniej jeśli mozesz;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej 42LV5500. Ma wszystko co pawlas potrzebuje a tylko minimalnie przekracza budżet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przekracza przekracza..Ale wydaje mi sie ze z takimi parametrami jakie napisałem powyzej to ewentualnie mogę celować w 40 cali lub poczekac az spadna ceny troche. Tak własnie sie zastanawiam czy poczekac moze przed euro bedą jakies promocje.. Jak myślicie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę celować w 40 cali

napisałem 42 cale minimum!!! a na twoją odległość możesz spokojnie 47cali kupić nawet nie pomijając plazm 50 calowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z AR-Kadius'em. Przy tej odległości coś w okolicach 47 cali będzie lepszym wyborem niż np 40 cali :) Telewizor będzie trochę droższy, ale moim zdaniem wart uwagi - 46CX520 od Sony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

46'' totalne minimum jak 3-3,5m od TV a nawet zbyt mały, do 37'' kup sobie lornetke ;) na taka odleglosc, taki wymiar sie nadaje na max 1,5m od TV.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W najblizszym czasie planuję kupno nowego telewizora. Szeroka oferta w sklepach daje duzo do myslenia, wiec jest kilka ciekawych opcji. Prosiłbym o dobre rady i ciekawe opinie. Kwota którą chciałbym przeznaczyc na kupno nie powinna przekraczać 2300 zł . Parametry jakie mnie interesują są następujące:

- Full HD

- minimum 100 Hz

- smart TV

- Wifi, moze być ready wifi

- USB

- 3D nie potrzebne

Dokladnie nie wiem ile cali wybrac (odległość od telewizora będzie wynosic 3m, 3-5 m w lini prostej) prosiłbym o rade , wydaje mi sie ze najlepiej sprawdzi sie 37- calowy telewizor. Telewizor raczej będzie wisiał na scianie. Najbardziej zalezy mi na jakosci obrazu w programam HD. Telewizje przewaznie bedą oglądały 2 osoby góra do 4. Telewizje bedę oglądal w dzien i w nocy.

Ciekawi mnie model philipsa LED 37PFL6606H jeśli ktos miał stycznosc z tym telewiozrem to prosiłbym o opinie. Do telewizora bedzie podlaczona cyforwa telewizja Cyfra + i telewizor bedzie głownie wykorzystywany do ogladania sportu(głównie piłka nożna) , ale i takze filmy akcji itp... . Do telewizora będzie podłączona również konsola play station 3. Korzystanie z tv to około 5 godzin dziennie, w weekend około 8-9 godz.

Czekam na wasze propozycje jaki telewizor najbardziej pasowałby do wyzej wymienionych parametrów .Jeśli potrzeba jeszcze jakiejs informacji to proszę przypomnieć ale wydaje mi sie ze podałem niezbędne cechy do wyboru. Z góry dziękuje..

Do twoich wymagań pasuje Sony 40" EX720. Bardzo dobry telewizor w tej klasie. Ma nawet 3D, którego nie oczekujesz. Ale ma!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze chyba przyzwoita jest Tośka TL838 akurat w tej cenie, ale gorzej u niej z sekcją Smart TV :)

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

37'' z 3-3.5m :P

Jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma.

Ja często oglądam 65" z 2-2,5 m. Wtedy jest HD. Z większej odległości uciekają szczegóły.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze chyba przyzwoita jest Tośka TL838 akurat w tej cenie, ale gorzej u niej z sekcją Smart TV :)

Ona po prostu nie ma czegoś takiego jak smart tv ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi z waszej z strony. Czytając forum postanowiłem ze wszstykam sie jeszcze około z 4 miesiace z kupnem tv i moze doloze kilkaset zł więcej i kupie cos lepszego.Zmieniłem także zdanie co do 3D , stwierzilem ze jednak szybko sie wszystko zmienia i napewno mi sie to kiedys przyda. Fakt myśl o 37 calach było błędem. Na dzień dzisiejszy najbardziej pasowałby mi telewizor LG

LG 42LW570s ale tak jak mówiłem wstrzymam sie jeszcze z decyzją:) Dieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...