Skocz do zawartości
mielnia

Menu Serwisowe LG 47LW570s

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz przestudiowałem to niemieckie forum. Niestety, tam też się wkurzają, że nie można nagrywać

(po odblokowaniu DVR) kanałów TVSAT. Działa tylko dla T i C.

Trzeba dalej napierać na LG, to chyba jest do zrobienia softwarowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

erzlot jakiego dysku używasz może coś polecisz?

Używam 2 dysków USB:

-przy tv mam VAIO USB 150 GB (dla DVB-T)

-przy tunerze tvsat mam LG USB 750 GB (dla TV-SAT)

Do nagrywania z internetu używam laptopa i HDD TRANSCEND 500GB, który podłączam potem do USB w dvd.

Takim sposobem odtwarzam wszystkie formaty video i audio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w trybie ez_adjust znalazłem opcję voice read jak myślicie do czego służy?

nawiązuje do artykułu:

techtrendy.pl/title,Telewizory-obslugiwane-glosem-LG-staje-do-walki-z-Apple,wid,14102527,wiadomosc.html?ticaid=5d9a0]Telewizory obsługiwane głosem - LG staje do walki z Apple - TechTrendy.pl

Czy da się jakoś wydawać polecenia do TV lw570s za pomocą głosu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Funkcja nagrywania jest dostępna m.in. w Czechach, dlatego też mam pytanie czy ktoś póbował wgrać najnowsze software właśnie z kraju w którym jest to odblokowane ?

Dla zainteresowanych link do pobrania wersji Software_File(Version_05.10.02).zip

Edytowane przez lgmaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam moze ktos mi pomoze- zablokowal mi sie lg 50pq6000 cos jak tryb hotelowy.Moge wejsc w tryb serwisowy ale co dalej, jak wylaczyc blokade ? Drugie pytanie czy mozna powrocic do ustawien (pierwotnych)bo wczesniej nie moglem wejsc w strojenie kanalow i uzywalem tv tylko do ogladania filmow z dysku.Sorki za skomplikowane pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokowalem go wchodzac i wychodzac w tryb serwisowy ale dalej nie moge wejsc w ustawienia kanalow telewizyjnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak rozgryźć temat USB HUB:

co i jak przełączyć, jakiego huba użyć - zbadał to ktoś??

2 usb to troszke mało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam udalo wam sie moze zlikwidowac maly asynchron fonii wzgledem wizji w 47LW570S to moze byc problem sprzetu czy software?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tego pliku xxLW570S-ZD00001.TLL nie można edytować programami TLL view 07 lub TLLEdit

Ja jeszcze tego nie sprawdzałem ale podobno można to zrobić !

Tutaj zacytuję wypowiedź i podobnego forum:

Do zainteresowanych segregacją list kanałów polecam program

http://www.file-upload.net/download-4012138/TllEdit5_Test_4.rar.html

W końcu działa

Autorem jest JLevi z forum lg-hack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do edycji kanałów to napisałem w tej sprawie do LG co o tym myślę i bardzo szybko dostałem taką odpowiedź:

dziękujemy za sugestię dotyczącą działania naszego produktu. Takie uwagi są dla nas bardzo cenne przy tworzeniu kolejnych rozwiązań w oprogramowaniu. Informujemy, że firma LG ma w planach rozszerzenie funkcjonalności działania tunera satelitarnego. Aktualizacja powinna pojawić się w najbliższym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po włączeniu Usb Hub Pilot magic przestaje dzialać. Czy ktos ma podobny objaw ? ponowne aktywowanie pilota pomga na chwile, poczym dziala tylko przycisk chanels i voice, sterowanie przestaje funkcjonowac.

Edytowane przez aro_w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie to samo. Działał poprawnie przez hub'a może dwa dni. Teraz trzeba za każdym razem wyjmować wtyczkę z USB i ponownie rejestrować pilota.

Reset pilota przez naciśnięcie HOME i Mute nic nie daje. Chyba wyłącze opcję HUB :-( Jakoś przeżyję.

Wyłączyłem i jest OK.

Edytowane przez grzesu1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Akurat mam nowy tv 47lw570s i wyskoczył mi problem z kanałami sat z częstotliwości 11411 z cyfry+ telewizor widzi tą częstotliwość ale nie wyszukuje z nich kanałów. Dekoder podłącz bez problemu wczytuje te kanały. Nie wiem czy problem istnieje tylko u mnie w nowej serii tych telewizorów. Jeżeli ma ktoś listę tych kanałów i mógłby mi podesłać do sprawdzenia na maila stanislaw.rojek@wp.pl byłbym wdzięczny

Pozdrawiam

SR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Akurat mam nowy tv 47lw570s i wyskoczył mi problem z kanałami sat z częstotliwości 11411 z cyfry+ telewizor widzi tą częstotliwość ale nie wyszukuje z nich kanałów. Dekoder podłącz bez problemu wczytuje te kanały. Nie wiem czy problem istnieje tylko u mnie w nowej serii tych telewizorów. Jeżeli ma ktoś listę tych kanałów i mógłby mi podesłać do sprawdzenia na maila stanislaw.rojek@wp.pl byłbym wdzięczny

Pozdrawiam

SR

Pewnie masz ustawione wyszukiwanie na FTA, ustaw na "wszystkie kanały" i powinno być ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz ustawione wyszukiwanie na FTA, ustaw na "wszystkie kanały" i powinno być ok.

Witam

To nie tak, wyszukiwanie na kanały wszystkie podejrzewam słabsza głowicę sat albo błąd w oprogramowaniu.Jak już uda się wyszukać kanały to często występuje brak sygnału. Nadmieniam że antena 80 idealnie ustawiona na sygnał na mierniku.Ponadto na tym samym kablu tuner sat chodzi idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xxLW570S-ZD00001.TLL

tu leży to co mi wyszukuje tv

Witam

Dziękuję ale niestety to problemu nie rozwiązuje. Raz sygnał jest a raz go nie ma. Tak że poczekam aż się ukaże następna aktualizacja i spróbuję tV zaktualizować a jak to nie pomoże no to serwis.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest w modułach CAM cyfry+. Jesli moduł ma aktualizacje nr 11 to nie będą chodziły na nim kanały HD z transpondera 11411.

Jesli moduł ma aktualizacje nr 4 (starszą) to wszystkie kanały dzialają lux. Ja mialem 11 ale moduł był jeszcze na gwarancji wiec zglosilem w centrum cyfry+ (nie u dystrybutora) i po 72 godzinach miałem do odbioru modul z poprawna wersja aktualizacji czyli nr 4. Inna sprawa ze wystapil z nim inny problem tj. częsty komunikat Brak modułu CI. Wiec znowu zareklamowalem i teraz czekam na kolejna wymiane. Mam nadzije ze nie wróci z aktualizacja 11:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym w tym temacie zadać pytanie. W LG55LW4500 uległa uszkodzeniu płyta main. Dostałem używaną ale od LG42LW4500. Problem w tym, że jak sprawdzam w menu model TV ze zmienionej płyty. Czy istnieje możliwość zmiany tego problemu w menu serwisowym. Jeśli tak to proszę o podpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam telewizor LG 47LW570s i mam jedno pytanie w związku z DVR. Po dostaniu się do menu serwisowego za pomocą pilota Logitech Harmony 300 i po odblokowaniu opcji DVR (zmiana z 0 na 1) nie wiem jak zaprogramować pilot (uniwersalny albo oryginalny) aby móc podczas oglądania filmu na DVB-T za pomocą samego przycisku włączyć nagrywanie programu. Można użyć przycisk z pilota oryginalnego czy tylko z Logitech'a?

Szukałem tego zagadnienia ale tylko znalazłem o tym jak zaprogramować pilot Logitech aby móc wejść do menu serwisowego.

Za jasne wytłumaczenie będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Najłatwiej to kupić sobie pilota Logitech Harmony 300 dodać mu urządzenie tv lg 42ld420 i dodać mu (polecenie z listy przycisków do przypisania) EZ lub EZ ADJUST.Przełączamy pilota na VCR/AUX wciskamy EZ lub EZ ADJUST (trzeba przypisać tą funkcję na nie przypisany guzik pilota)i telewizor prosi nas o kod.Kod to 0413 i mamy menu serwisowe.Ja na razie nic nie zmieniałem ale radzę uważać co zmieniacie.Można dodawać opcje zablokowane programowo przez LG z wyższych modeli ale pewnie nie wszystkie działać będą zależy jaki model się posiada.Może ktoś coś dodał to niech się pochwali jakie funkcje odblokował.

Witam, zalogowałem się na My Harmony i nie mogę znaleźć polecenia EZ lub EZ ADJUST z listy przycisków do przypisania. Jak to możliwe. Dodam, że dziś kupiłem pilot uniwersalny Logitech Harmony 300. Może to kwestia oprogramowania do konfiguracji. Twoja wypowiedź jest z listopada 2011 roku. Dodam, że mój model tv to LG 47LW570S-ZD (taki model z tyłu MODEL NO). Może muszę wprowadzić inne dane np. ten model TV co ty wprowadziłeś tylko wtedy nie będę mógł sterować pilotem mojego tv. Już sprawdzałem i można nim normalnie sterować np. zciszać, zmieniać programy. Przycisk Record na Harmony nie działa bo jeszcze nie wszedłem do menu serwisowego aby odblokować DVR.

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zostawiłem nordic na 0 a kraj Polska

Nagrywanie i timeshift działa mi na dvb-t (kablówka cyfrowa), satelity nie mam podłączonej

Z analogu podobno nie można nagrywać jak i nie działa timeshiift

Czy działa Ci przycisk nagrywania na pilocie?

Bo ja mogę tylko rozpoczynać nagrywanie pilotem magic

Witam, mam telewizor LG 47LW570S i nie mam pilota Magic. Mam aktywowany DVR, pilot Logitech Harmony zaprogramowany na mój model tv, przycisk Recording aktywny lecz po naciśnięciu go na kanale DVB-T (kablówka cyfrowa) nic się nie dzieje. Mogę kupić do mojego modelu tv pilot Magic aby rozpocząć nagrywanie? Będzie on działał? Jest kompatybilny z tym tv bo chyba jakiś czujnik albo kabel musi łączyć pilot z tv? Na jaki guzik muszę nacisnąć aby zacząć nagrywanie (ze zdjęć nie widziałem przycisku REC na tym pilocie Magic).

Za odpowiedź z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...