Skocz do zawartości
mielnia

Menu Serwisowe LG 47LW570s

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak w pilocie harmony 300 (sam posiadam pilot harmony 200 i 600) ale w harmony 600 mozna zapisac jedna dowolna komende (dla danego urzadzenia) z kodow Pronto.

W bazie Logitecha jest urzadzenie TV LG47LE5300-UC ktore ma dodane komendy IN-Start IN-Stop EZ-Adjust i mozna je dodac do pilota Harmony 200/300. Nalezy sobie tylko skonfigurowac przypisanie przyciskow.

dzięki o to chodziło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie o funkcję DVR.

Rozumiem że po odblokowaniu w/w, nagrywanie działa tylko na DVB-T. Czy tak samo działa funkcja Timeshift ? Czy buforowanie obrazu działa też tylko z tunerem DVB-T czy może też z DVB-S ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, wystarczy zainstalować na PC będącym na jednym routerze z TV program Python 3.x.x http://python.org/do...releases/3.2.3/ do tego pobieramy skrypt LGcommander https://github.com/u...ander/downloads, po rozpakowaniu klikamy w lgcommander.py i wpisujemy kod parujący naszego TV.Następnie edytujemy plik lgcommander.py w IDLE (Python GUI) lub notatniku i zmieniamy w linii lgtv["pairingKey"] = "DDGWAF" klucz parujący na nasz własny wyświetlany na TV przy pierwszym odpaleniu, co pozwoli na automatyczne parowanie przy każdym uruchomieniu. Kody wyświetlane są w oknie skryptu dla poszczególnych menu, hasło menu jak ktoś nie zna jeszcze to 0413. Bez kosztów, kombinacji i działa. Uprościłem klikanie na maxa chyba. Miłego grebania na własną odpowiedzialność.

Jestem nowy, więc witam wszystkich forumowiczów.

Czy ktoś łopatologicznie mi wytłumaczy jak się podłączyć do TV przez ten program ?

TV podpięty do AP przez RJ45, komp po wifi do tego samego AP. Po odpaleniu skryptu widnieje komunikat że nie znaleziono TV LG.

Jakieś sugestie ?

Z góry dzięki za wszelką pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz firewala to go wyłącz bo nigdy nie znajdzie TV.

Niestety nie pomogło.

Oto co mi wyświetla po uruchomieniu skryptu:

Traceback (most recent call last):

File "C:\Users\Jakus\Desktop\ubaransel-lgcommander-e0c61ad\lgcommander.pyw", line 106, in <module>

lgtv["ipaddress"] = getip()

File "C:\Users\Jakus\Desktop\ubaransel-lgcommander-e0c61ad\lgcommander.pyw", line 59, in getip

if not found : sys.exit("Lg TV not found")

SystemExit: Lg TV not found

Jak to ugryźć ?

Po wpisani zamiast getip adresu Ip telewizora - w moim przypadku 192.168.0.103 pojawia się komunikat syntax error i podświetla mi 0 na czerwono

Edytowane przez CzesterPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem że nie wszystkie routery działają jednakowo. Po wifi nie wiem czy działa, po kablach jest ok. Nie ma sposobu na wszystkie, musisz różnie kombinować a co ważne wszystko zgodnie z insrukcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wielkich trudach w końcu znalazłem pilota do mojego LG 37lv5500 z przyciskiem REC (nagrywanie). Wypytałem się wszystkich allegrowiczów co sprzedają piloty i tylko jeden posiadał takiego pilota. Link do aukcji: http://allegro.pl/lg-3d-37lv5500-42lm3400-akb72914059-orygnial-f-vat-i2669097476.html . Mój oryginalny pilot miał oznaczenie AKB72914058 ten ma końcówkę 59 ale wszystko działa jak należy, oczywiście nagrywanie też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozwiązanie nagrywania w lw570s zrobiłem w ten sposób, że w pilocie Logitech Harmony 300 zaprogramowałem sobie mój tv pod klawisz TV i tv lg z funkcją nagrywania np. 55LM760s gdzie działa kalwisz nagrywania pod Cable/Sat. Docelowo skopiuje sobie przycisk REC tego tv do innego pilota który się uczy i wczytam do logitech 300 poprzez rejestrace polecenia z innego pilota. Trochę przez ogródek ale do celu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam pytanie, które zadał galant3, nie znalazłem jednak na nie odpowiedzi.

Czy można już raz sformatowany dysk twardy pod TV do formatu dvr (LG lm660s) ponownie sformatowac pod PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam pytanie, które zadał galant3, nie znalazłem jednak na nie odpowiedzi.

Czy można już raz sformatowany dysk twardy pod TV do formatu dvr (LG lm660s) ponownie sformatowac pod PC?

Witam

Można ale nie pod windowsem użyj jakiegoś programu do partycjonowania np użyj tego http://www.partitionwizard.com/

Pod windowsem nie widać dysku

Edytowane przez rojek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

posiadam LG 42 LS570s i mam też pilota z Lidla, legendarnego silvercresta.

Aby wejść za pomocą tego pilota do menu serwisowego trzeba:

1. Znaleźć kod do telwizora (ja użyłem automatycznego wyszukiwania, bo mi się nie chciało tego szukać w necie)

2. Nacisnąć przycisk epg na pilocie

3. wpisać kod 0413

tyle, najprościej i najłatwiej, trzeba tylko mieć tego pilota

Działa również na innych LG, bo patent sprzedał mi kumpel

Mam jednak problem, który objawia się opoźnieniem obrazu w stosunku do dźwięku.

Dzwięk mam puszczony przez stary wzmacniacz, a sygnał pochodzi z tunera sd tv kablowej Vectra.

Czy w menu serwisowym da się to zmienić?

Edytowane przez martok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Panowie , a ja pobawilem sie troche za mocno i teraz telewizor nie wstaje tzn. wlacza sie pokazuja sie rozowo czarne pasy i po 5 sekundach wylacza sie .

Prawdopodonie przez nieuwage przestawilem w 3 display port - 0 , na display port - 1 .

Moze ktos mial podobny przypadek , a jak nie mial , to moze z czasem miec , wiec warto bylo by pomyslec jak dostac sie do menu serwisowego w takim wlasnie przypadku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam tv LW5500, wchodzę bez problemu do menu serwisowego poprzez smartfona, odblokowałem koncentrator USB który jest

w tool 6,Działa.

Natomiast w tool 3 nie mogę nic zmienić, wszystkie pozycje są przyciemnione.

Zależy mi na uruchomieniu nagrywania ale jest na "0" i nie można zmienić.

"ma ktoś pomysła"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam tv LW5500, wchodzę bez problemu do menu serwisowego poprzez smartfona, odblokowałem koncentrator USB który jest

w tool 6,Działa.

Natomiast w tool 3 nie mogę nic zmienić, wszystkie pozycje są przyciemnione.

Zależy mi na uruchomieniu nagrywania ale jest na "0" i nie można zmienić.

"ma ktoś pomysła"?

Witam

Zacznij czytać od mojego postu 459 tam masz opisane co zrobić i to działa

http://hdtvpolska.co...s/page__st__440

pozdrawiam

Edytowane przez rojek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bazie Logitecha jest urzadzenie TV LG47LE5300-UC ktore ma dodane komendy IN-Start IN-Stop EZ-Adjust i mozna je dodac do pilota Harmony 200/300. Nalezy sobie tylko skonfigurowac przypisanie przyciskow.

Możesz napisać jak wejść do tej bazy?

Chciałbym skonfigurować przycisk pod menu IN-Start w pilocie Harmony 300. Mam LG LM620S.

Edytowane przez michalb77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://youtu.be/GE2baLOcCKk - jednak USB HUB działa

Czy podpięcie do telewizora (LG 42LW5500) karty PCMCIA z USB 2.0 pozwoli mi na zasilenie dysku twardego 2.5" albo ewentualnie pilota bezprzewodowego magic i kamerki do skype?

Dla 4 portowej karty rozszerzeń gdy w opisie jest opcja "Zasilanie zewnętrzne: TAK" oznacza to że wymaga dodatkowego zasilenia czy wręcz odwrotnie?

2566266500_1355414176.png

To będzie PC Card 16 czy CardBus ?

Edytowane przez FxJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was znalazł może sposób na zasilanie anteny naziemnej z tv lw570S? Może w menu serwisowym jest jakaś opcja, którą trzeba aktywować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie - czy opcje DVR można także uaktywnić dla telewizorów LG serii LE ? Wszyscy piszecie tu raczej o serii LW.

Mam aktualnie TV 55LE8500 , jestem z niego b. zadowolony, ale brakuje mi w nim DVR i Timishift.

Dzięki za pomoc .

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę namieszałem w menu serwisowym.

Jak włączam to pojawiają się różowo zielone pasy i następuje restart i tak wkoło.

Moze jest jakieś wyjście bez serwisu żeby zresetować menu serwisowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam telewizor lg 32ls570S czy da się wejść do menu serwisowego za pomocą pilota lg ls57 i odblokować funkcje dvr? proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy w menu serwisowym jest opcja powrotu do ostatniej wersji oprogramowania.Mam obecnie w swoim LG 42LW570s wersje 06.01.28,i nie dziala mi Ipla na kanalach Tv (jest glos ,po chwili napis polecenie nie moze zostac przetworzone i nastepuje wyjscie z ipli).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...