Skocz do zawartości
mielnia

Menu Serwisowe LG 47LW570s

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wielkie!!

Ale czy też zostanie zapisany aktualny układ programów DVB-T i list ulubionych?

TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w tym menu można sprawdzić przez jaki czas telewizor był właczony/użytkowany ?

Jeśli tak, to gdzie mniej więcej te informacje znajde.

Przeglądałem i nic takiego nie znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tego pliku xxLW570S-ZD00001.TLL nie można edytować programami TLL view 07 lub TLLEdit

Edytowane przez sebba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tv LG 47LW650S który różni się tylko od modelu LW570S niektórymi parametrami (kontrast, czas reakcji, częstotliwość).

kupiłem go kilka m-cy temu i nie działała funkcja DVR, ale po ok. 1 m-cu wyszedł nowy soft (wgrał się automatycznie) i ku memu

zaskoczeniu pojawiła się ta funkcja. HDD jest sformatowany jakoś tak, że można go tylko odtwarzać na swoim tv tzn nie można nagrania

przenieść np na kompa lub na inny tv. Ale funkcja działa świetnie np. ma autom. podział na rozdziały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forest75,jak Ci się udało przez oryginalnego pilota dostać do menu serwisowego?

Poprzednicy pisali,że to nie jest możliwe.

A więc pochwal się jeśli możesz bo trochę szkoda wywalać kilkadziesiąt złotych na pilota opisywanego wcześniej tylko po to aby dzięki niemu dostać się do menu.

Wpisywałem tylko kod z oryginalnego pilota gdyż mój logitech 785 leżał sobie w szufladzie 2 lata z pękniętym wyświetlaczem ale do zaprogramowania EZ wystarczył :)

To tak w kwestii uściślenia.

Jeśli wprowadziłem w błąd tokiem rozumowania to przepraszam.

Raczej nie ma opcji włączenia menu serwisowego za pomocą oryginalnego pilota.

BTW próbował ktoś nagrywać coś z użyciem DVR ale z DVB-S?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tv LG 47LW650S który różni się tylko od modelu LW570S niektórymi parametrami (kontrast, czas reakcji, częstotliwość).

kupiłem go kilka m-cy temu i nie działała funkcja DVR, ale po ok. 1 m-cu wyszedł nowy soft (wgrał się automatycznie) i ku memu

zaskoczeniu pojawiła się ta funkcja. HDD jest sformatowany jakoś tak, że można go tylko odtwarzać na swoim tv tzn nie można nagrania

przenieść np na kompa lub na inny tv. Ale funkcja działa świetnie np. ma autom. podział na rozdziały.

Jak 3D, są pasy widoczne ? Mocno ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Pytanie czy wszystko co opisujecie powyżej można zastosować w 42LV3550-ZB??(z tego co zauważyłem nenu wygląda identycznie)

czy w opcjach serwisowych idzie jakoś zmienić prędkość przełacznia pomiedzy kanałami??

fajnie by było aby przy przełaćzniu kanałów wyświetlało co gra na danym kanale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak 3D, są pasy widoczne ? Mocno ?

Żadnych pasów nie ma, przynajmniej ja ani nikt z oglądających ze mną nie widział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisywałem tylko kod z oryginalnego pilota gdyż mój logitech 785 leżał sobie w szufladzie 2 lata z pękniętym wyświetlaczem ale do zaprogramowania EZ wystarczył :)

To tak w kwestii uściślenia.

Jeśli wprowadziłem w błąd tokiem rozumowania to przepraszam.

Raczej nie ma opcji włączenia menu serwisowego za pomocą oryginalnego pilota.

BTW próbował ktoś nagrywać coś z użyciem DVR ale z DVB-S?

Nagrywam z DVB-T bez kłopotów, natomiast DVB-S nagrywam na HDD przy tunerze. Ale sądzę, że

gdybym moduł CA miał zamontowany w tv, to nie byłoby problemu. Ja włożyłem moduł C+ tylko

na próbę i przeszukałem orbitę- wszystko znalazł i to szybko. Ale wolę mieć tvsat w tunerze

bo to daje mi możliwości równoległego oglądania/nagrywania DVB-T i DVB-S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rownież mam pytanko, czy ktoś odblokowywał USB Hub Count przez Menu serwisowe i czy działa? - czy istnieje jakaś inna możliwość podłączenia huba USB?-próbowałem z 2 i nie działają:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekaw co daje zmiana w Tool Option6 - USB hub count i 3D THX

Czy TV po zmianie się resetuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

USB hub count (pewnie działa ale hub z zasilaniem czyli hub musi być aktywny)a 3D THX to dodatkowe ustawienia obrazu dla 3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

USB hub count (pewnie działa ale hub z zasilaniem czyli hub musi być aktywny)a 3D THX to dodatkowe ustawienia obrazu dla 3D

Czy po zmianie TV się resetuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE!!! :P A czy to tak ciężko sprawdzić?

Dzięki!! :P

Nie jest ciężko ale mam strach po ostatnim dłubaniu w ustawieniach "Area"

TV mi się zresetował i musiałem wszystko ustawiać na nowo

Wiem ze można zrobić kopię ustawień (nawet tak zrobiłem) ale to ostateczność

Włączyłem te USB hub i działają dwa urządzenia podłączone do hub-a na usb 1 (bez dodatkowego zasilania) ale już trzecie podłączone do usb 2 nie działa

USB Count nie da się zmienić na 3

Liczy się kolejność podłączania urządzeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...wie ktoś może jak pilotem "MAK 2000"(tylko taki posiadam) wejść w menu serwisowe?...podziekowania dla sebba za napisanie o USB hub count !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tv LG 47LW650S który różni się tylko od modelu LW570S niektórymi parametrami (kontrast, czas reakcji, częstotliwość).

kupiłem go kilka m-cy temu i nie działała funkcja DVR, ale po ok. 1 m-cu wyszedł nowy soft (wgrał się automatycznie) i ku memu

zaskoczeniu pojawiła się ta funkcja. HDD jest sformatowany jakoś tak, że można go tylko odtwarzać na swoim tv tzn nie można nagrania

przenieść np na kompa lub na inny tv. Ale funkcja działa świetnie np. ma autom. podział na rozdziały.

Czy mógł byś napisać czy działa ci nagrywanie z satelity, bo to by wielu interesowało, mnie też zresztą.

A masz na pilocie przycisk nagrywania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do używających nagrywania DVR

Czy w nagraniach macie dobrze zsynchronizowany dźwięk z obrazem?

Ja u siebie zauważyłem że w wszystkim co nagram mam lekko opóźniony dźwięk

W timeshift jest wszystko ok

Co do przycisku nagrywania na pilocie to w wersjach na Polskę chyba go nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A testował ktoś menu serwisowe na modelu 42-47LW5400?? Zakupiłem ostatnio ten tv i jestem ciekaw czy bedzie można oprócz DVR odblokować DLNA i Wireless Ready.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak włączyć nagrywanie bezpośrednio oglądanego kanału prze pilota Magic?

Dopiero planuję go zakupić więc nie wiem jak to wygląda w praktyce ale nie ma na nim przycisku record.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógł byś napisać czy działa ci nagrywanie z satelity, bo to by wielu interesowało, mnie też zresztą.

A masz na pilocie przycisk nagrywania ?

Nie próbowałem nagrywać tvsat, wypróbowałem tylko działanie modułu C+HD- działał swietnie, ale odpuściłem ze wzgl. na jak sądzę

bardzo żmudne edytowanie listy programów.

Nagrywam DVB-T na HDD przez wy USB, można poprzez EPG, można OTR poprzez przycisk REC na pilocie. Ciekawa jest funkcja "cichego" nagrywania

przy wyłączonym tv np w nocy-tv włącza tylko tuner itd ale bez ekranu i głośników.

Edytowane przez erzlot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie próbowałem nagrywać tvsat, wypróbowałem tylko działanie modułu C+HD- działał swietnie, ale odpuściłem ze wzgl. na jak sądzę

bardzo żmudne edytowanie listy programów.

Nagrywam DVB-T na HDD przez wy USB, można poprzez EPG, można OTR poprzez przycisk REC na pilocie. Ciekawa jest funkcja "cichego" nagrywania

przy wyłączonym tv np w nocy-tv włącza tylko tuner itd ale bez ekranu i głośników.

Jeżeli możesz to sprawdź czy można nagrać z satelity bo to by mnie i innych interesowało.

Mam zamiar taki telewizor sobie sprezentować na święta i właśnie chodzi mi o możliwość nagrywania na HDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello

Czy pilot uniwersalny SilverCrest URC 1001 można zaprogramować tak aby uruchomić menu serwisowe? Nie chciał bym znów inwestować w kolejne urządzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy funkcję DVR i sposób na jej odblokowanie znajdę także w modelu LW5500 ? (to samo co 570s tylko bez tunera sat) ??

Mam 32LW5500 i funkcja DVR jest odblokowana (Po wejściu w Home mam "Aby skorzystać z funkcji Time Machine firmy LG, podłącz urządzenie USB do portu 1 w telewizorze. , choć w instrukcji Polska jest pominięta. Teraz mam pytanie czy do nagrywania jest wymagany tylko dysk przenośny od 40-1000GB? Czy też można użyć pendrive np.4GB? Foto z menu 32LW5500-4d14c2a6038508b8m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odtwarzalem z pena w USB1, ale potem zmieniłem konfigurację tak jak w instrukcji:

port USB1- pen WI-FI

port USB2- HDD 150 GB (na time-shift i na dvr), dysk zostaje sformatowany i jest do użytku tylko

na tym egzemplarzu tv. Komp go nie widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...