Skocz do zawartości
Gmeru

Koniec z satelitarnym TVN Warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

NewsKanał TVN Warszawa zniknie z wizji. W Grupie TVN zapadła decyzja o zamknięciu stacji TVN Warszawa. Pozostanie tylko w Internecie , podobnie jak to było z TVN Med.

Rynek reklamy lokalnej nie daje w naszej ocenie gwarancji, że kanał TVN Warszawa stanie się rentowny w 2011 roku. Jednocześnie, zmiany w sposobie konsumpcji mediów, w tym szczególnie treści audiowizualnych doprowadziły nas do przekonania, że koncentracja naszej aktywności w sieci pozwoli zarówno zoptymalizować model biznesowy TVN Warszawa, jak i najpełniej wykorzystać największe atuty tego projektu, do których bez wątpienia należy zaliczyć serwis tvnwarszawa.pl - tłumaczy Piotr Walter, wiceprezes Zarządu Grupy TVN.


Od soboty - 26 marca 2011 roku - TVN Warszawa rozpoczyna nowy etap działalności polegający na całkowitym przejściu na platformę internetową (www.tvnwarszawa.pl). Materiały TVN Warszawa będa pojawiały się także na głónej stronie tvn.pl.


logo_tvn_warszawa01.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo że o tym się mówiło mimo wszystko jestem zaskoczony, że na rynku nie ma miejsca na program lokalny. Projekt TVS też zszedł na psy. Szkoda. Signum Tempori. Ja też już przestałem kupować gazety i wszystko łapie z netu. Za 10 lat nie będzie już normalnej TV tylko mix internetu, vod, i tv. Mimo wszystko trochę szkoda. No ale Tvn się nie op..... po cichutku zamyka to co nie rentowny aczkolwiek jak połączyć to z likwidacją wkrótce nfilm i nfilm 2 HD to widać, że źródełko wysycha i zaczyna się czas oszczędności dla całego medialnego potentata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo że o tym się mówiło mimo wszystko jestem zaskoczony, że na rynku nie ma miejsca na program lokalny. Projekt TVS też zszedł na psy. Szkoda. Signum Tempori. Ja też już przestałem kupować gazety i wszystko łapie z netu. Za 10 lat nie będzie już normalnej TV tylko mix internetu, vod, i tv. Mimo wszystko trochę szkoda. No ale Tvn się nie op..... po cichutku zamyka to co nie rentowny aczkolwiek jak połączyć to z likwidacją wkrótce nfilm i nfilm 2 HD to widać, że źródełko wysycha i zaczyna się czas oszczędności dla całego medialnego potentata.

Usuwają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby lokalny kanał był nadawany przez satelitę to rzeczywiście nonsens. Ale na dvb-t w Warszawie mógłby być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ... Co wieczór oglądałem.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby ktoś z eŃki czytał moje posty na forum :o

Jestem zaskoczony, nie decyzją o zdjęciu tego kanału, tylko tym że prosiłem o to jakiś czas temu i moja prośba zostaje spełniona. Uważam, zresztą podobnie jak @mjasinsk, że podwajanie nFilmów jest nieprzemyślane.

No, Panowie z Zarządu, idźcie dalej tą drogą, to może abonenci będą Was chwalić. Może nawet ja napiszę jakieś pochlebstwa. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już teraz nie moge znaleźć info,,,, ale zaczęli od mr Raczka, potem maja zlikwidowac N-film vod i następnie kanały....nie lubię plotkowac kurcze ale poważnie gdzieś info się pojawiło na którymś z forów.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na złość TVN Warszawa lubiłem oglądać, przede wszystkim serwisy popołudniowe:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to bardzo zabiegali o ten aneks na "opcję do 2015", gdyż jasnym było, że C+ będzie walczył o odbicie Paramount/DreamWorks. W wypadku skorzystania z opcji przedłużenia walka odbędzie się później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale moga wrzucić MGM, Paramount/DW do jednego kanału i też będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą.

MGM HD to nie jest ich kanał. W sensie takim, że ITI nie zajmuje się jego produkcją i dystrybucją. W przeciwieństwie do nFilm HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy wył przekaz satelitarny TVN Warszawa ? czy jest podana konkretna data ? czy ta informacja o wył była nieprawdziwa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze całe TVN należałoby zdelagalizować za to co robią w tumanieniu ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie racja..zagalopowalem sie.....ale widac ze biznesik nie idzie skoro wywalili Raczka i oficjalnie zapowiedzenieli zmiany w Nfilm VOD

Nie mogą.

MGM HD to nie jest ich kanał. W sensie takim, że ITI nie zajmuje się jego produkcją i dystrybucją. W przeciwieństwie do nFilm HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...