Skocz do zawartości
Gmeru

Oficjalny Dekoder Cyfry+ do telewizji HD

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfra zapowiada wprowadzenie nowego dekodera do odbioru ich propozycji HD - ma to być Philips SDR 6201/91 - czy ktoś już widział te dekodery ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='niko' post='21431' date='10.11.2006, 16:25 ']
Cyfra zapowiada wprowadzenie nowego dekodera do odbioru ich propozycji HD - ma to być Philips SDR 6201/91 - czy ktoś już widział te dekodery ?.
[/quote]
a skąd ten news?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='romanow74' post='21453' date='10.11.2006, 21:07 ']
a skąd ten news?
[/quote]

Witam wszystkich!
To mój pierwszy post na tym forum.
Wiadomość ukazała się w "Magazynie Abonentów Cyfra+" .
Znane mi wyszukiwarki nie znajdują hasła "Philips DSR 6201/91".
Pan w infolinii powiedział, że widział jeden egzemplarz na Allegro(?).
W necie widziałem tylko DSR 5201.
Pozdrowienia, Piotr. Edytowane przez Gizmord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czekam tylko, aż otrzymam tą gazetkę, zapewne będzie to poniedziałek. Tak przy okazji co do samej gazetki, to powinna ona ukazywać sięzdecydowanie szybciej. Jaki sens ma bowiem dostarczenie klientowi gazetki przykladowo 10 listopada, w ktorej zawarte sa premiry z dni od 1 do 9 listopada ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , też jeszcze nie mam tej gazetki ale jak tydzień temu dzwoniłem do BOK-u cyfry + w celu upewnienia się jak rozwiązać z nimi umowę to gościu z infolini powiedział mi żebym się wstrzymał bo oni też niedługo ruszają z nadawaniem w HD - na moje pytanie o szczegóły zasłaniał się narazie tajemnicą ale wspomniał że szczegóły będą znane po 15 grudnia czyli pewnie chcą przed świętami coś zaoferować :rolleyes: a więc wszystko przed nami.

A ja i tak wysłałem już polecony z wypowiedzeniem umowy c+ zawsze mozna rezygnację odwołać a do końca stycznia to n-ka się powinna już rozkręcić na dobre i c+ też - więc tym razem wyjątkowo cierpliwie poczekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Endi' post='21520' date='11.11.2006, 07:48 ']
Witam , też jeszcze nie mam tej gazetki ale jak tydzień temu dzwoniłem do BOK-u cyfry + w celu upewnienia się jak rozwiązać z nimi umowę to gościu z infolini powiedział mi żebym się wstrzymał bo oni też niedługo ruszają z nadawaniem w HD - na moje pytanie o szczegóły zasłaniał się narazie tajemnicą ale wspomniał że szczegóły będą znane po 15 grudnia czyli pewnie chcą przed świętami coś zaoferować :rolleyes: a więc wszystko przed nami.

A ja i tak wysłałem już polecony z wypowiedzeniem umowy c+ zawsze mozna rezygnację odwołać a do końca stycznia to n-ka się powinna już rozkręcić na dobre i c+ też - więc tym razem wyjątkowo cierpliwie poczekam :)
[/quote]
jak ja do nich dzwonilem to kobitka powiedziałe że HD ma ruszyć na przełomie listopada i grudnia,i wtedy będzie się można więcej dowiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='romanow74' post='21521' date='11.11.2006, 08:05 ']
jak ja do nich dzwonilem to kobitka powiedziałe że HD ma ruszyć na przełomie listopada i grudnia,i wtedy będzie się można więcej dowiedzieć
[/quote]
to by si zgadzalo, skoro 2 grudnia ma byc star wars HD. Edytowane przez iqpablo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Star Wars w HD mas byc 30 a nie 2 grudnia.

[url="http://www.satkurier.pl/?cyfra+/&kat=44&id=34708"]http://www.satkurier.pl/?cyfra+/&kat=44&id=34708[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zajebiście - tylko mam nadzieję, że będzie coś więcej niż jeden film w tym roku O_o (to tak jak raz kiedyś jest liga mistrzów w HD ; / ..... ) i ciągle mnie ciekawi jaka rozdzielczość. Ale mam nadzieję, że wkrótce wszyscy dowiemy się więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze Gmeru że jesteś coś bardzo żle nastawiony do Cyfry+,do ich kanału w HD,a odnośnie rozdziałki to w tej chwili jest 1920-1080i 25 klatek 2 x AC-3 5.1 POL. i ENG , teletext i więc twierdze że jaki byłby sens robić testy w 1080i a potem nadawać w 720p,no powiedz sam czy nie mam racji ?


A tak ogólnie to się wypowiem o jakości Cyfry+ tzn.mam legalnie opłacany pakiet za około 76 zł. i oglądam to wszystko na komputerze przy pomocy karty DVB+PMCAM2.Sygnał z PC na monitor mam zapodany przez DVI i na monitorze LCD 17. mam ustawioną rozdziałke 1280-1024 i z tego co widze to większość z was piepszy głupoty o wielkich makroblokach jak pudełka od zapałek.Mam teraz na wekend włączone za darmo w celu zapoznania się z jakością i ofertą 4 Canal+ i ten wasz TVN (jakość prawie jak HD :rolleyes: ) względem Canal+ po długim wpatrywaniu się leci na niższym poziomie od Canal+ ( zależy co w danej chwili leci ).


Po moich obserwacjach stwierdzam że programy w pakiecie podstawowym typu TVP 1 itd. nie mają żadnych wad w obrazie ( prędkość bitowa ruchoma 1-4 MB/s ) a programy premium ( od 1-8MB/s) tym bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='wyciu' post='21551' date='11.11.2006, 15:31 ']
Sygnał z PC na monitor mam zapodany przez DVI i na monitorze LCD 17. mam ustawioną rozdziałke 1280-1024 i z tego co widze to większość z was piepszy głupoty o wielkich makroblokach jak pudełka od zapałek.Mam teraz na wekend włączone za darmo w celu zapoznania się z jakością i ofertą 4 Canal+ i ten wasz TVN (jakość prawie jak HD :rolleyes: ) względem Canal+ po długim wpatrywaniu się leci na niższym poziomie od Canal+ ( zależy co w danej chwili leci ).
Po moich obserwacjach stwierdzam że programy w pakiecie podstawowym typu TVP 1 itd. nie mają żadnych wad w obrazie ( prędkość bitowa ruchoma 1-4 MB/s ) a programy premium ( od 1-8MB/s) tym bardziej.
[/quote]

Najpierw naucz sie pisać po polsku a potem obrażaj ludzi skoro tak lubisz się dowartościowywać, chociaż najlepiej nie na tym forum. Na twoim pryszczu na tyłku to może masz dobry obraz. Jakbyś miał prawdziwy, duży telewizor to zmieniłbyś zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na 17 calach to nawet moja kablowka wyglada super. Tak jak napisali poprzednicy roznice widac przy przekatnej >= 32".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='gronicki1' post='21554' date='11.11.2006, 15:01 ']
Najpierw naucz sie pisać po polsku a potem obrażaj ludzi skoro tak lubisz się dowartościowywać, chociaż najlepiej nie na tym forum. Na twoim pryszczu na tyłku to może masz dobry obraz. Jakbyś miał prawdziwy, duży telewizor to zmieniłbyś zdanie.
[/quote]
Posty które pisze,ich styl,ortografia itd nie powinny ciebie wcale obchodzić,a co do obrażania to prawie wszyscy z was ( kupił n-boxa jeden z drugim i wielki fachowiec od HD) nagle jadą na cyfre bo zobaczyli Discovery HD.A posiadanie (prawdziwego dużego telewizora) nie znaczy chyba że ja na tych 17 calach nie oglądam HD,bo kolego ,HD to ja oglądam już około 1,5 roku.

[quote name='ceivis' post='21555' date='11.11.2006, 15:05 ']
A kto ogląda Cyfrę+ na 17 calach , zobacz na 32 lub więcej cali.
[/quote]
Oglądam na tylu calach na ile mnie stać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='gronicki1' post='21554' date='11.11.2006, 17:01 ']
Najpierw naucz sie pisać po polsku a potem obrażaj ludzi skoro tak lubisz się dowartościowywać, chociaż najlepiej nie na tym forum. Na twoim pryszczu na tyłku to może masz dobry obraz. Jakbyś miał prawdziwy, duży telewizor to zmieniłbyś zdanie.
[/quote]

Jak narazie to Ty obrazasz ludzi, wiec laskawie daj sobie na wstrzymanie.
Fanboyizm widze sie szerzy wszedzie, nie tylko w konsolach.

PS: stare dobre "nie masz argumentow ? zlap kogos na ort'ach" Edytowane przez Yuiren

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='ceivis' post='21555' date='11.11.2006, 15:05 ']
A kto ogląda Cyfrę+ na 17 calach , zobacz na 32 lub więcej cali.
[/quote]
Ja oglądam. I oglądam na 37 calach. Róznicy nie widać. Bo na 17 calach oglądam z 40cm, a na 37 z 2,5m.
Wydaje mi się, że nie ma się co spierać tylko powinniśmy się cieszyc. Bo nic tak dobrze nam konsumentom nie robi jak konkurencja między dostawcami o nas, a potem możliwość sprzedawania drożej reklamy (kto ma więcej widzów ten sprzedaje drożej czas na reklamę)
Wracając do cali to polecam nieśmiertelną tabelę [url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=785"]KLIK[/url]. Nie ma tam wprawdzie 17 cali ale można sobie wyliczyć, że dla 17 cali i rozdzielczości 1280x1024 wyciu widzi dwa razy tyle co ja przy 37 calach siedząc w odległości 2,2m. Bo ja siedzę na granicy percepcji wzroku dla tej rozdzielczości, a on ma granicę na 100cm. Więc jak oczy ma 40 do 50cm od ekranu to widzi więcej. Oczywiście musi mieć monitor LCD o natywnej rozdzielczości 1280x1024.
Tak proszę Państwa. Nie trzeba miec 80cali żeby oglądać HD. Dla komputerowych maniaków HD Benq wypuścił monitor który wyświetli 1920x1200 model FP241W. I teraz wyciu czy kto inny siedząc z głową metr od ekranu zobaczy tyle samo na 24 calach co ktoś inny siedząc 3 metry od 80 cali. I to pod warunkiem, ze ma dobry wzrok. Bo moim zdaniem z 3 metrów będzie mniej widać. Edytowane przez tuptus55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[size=1]Proszę się nie kłócić ; ) a jak jeszcze raz mi ktoś powie, że lubię to a nie tamto itd to się wkurzę ;) Mogę mieć sobie zdanie jakie chce. Wolne forum. Mogę mieć zdanie, że NSPORT HD to nie HD i zonk, że cyfra ściemnia i do połowy 07 to pewno Nka ich 5razy wyprzedzi w rozwoju, że 17 cali do HD to jak patrzenie przez kluczyk od dziurki do klucza a nie HD, że Discovery HD jest boskie itd. Wolny kraj : ) [/size]

No wczoraj dzwoniła do mnie babeczka C+ i wprost jej powiedziałem: umowę mam do czerwca i wybiorę to co będzie najlepsze wtedy. A ona w lekki śmiech. Ja se myślę: śmiej się śmiej ja chcę HD bo jak nie to klops dla nich.

Oczywiście tak na serio to nie mam zamiaru rezygnować jak dadzą chociaż jeden kanał w HD to już u mnie zostają.

To co ktoś wrzuci fotkę dekodera? Bo nie mam tej gazetki bo przychodzi na ojca na inny adres. Wogole jest taka fotka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W gazetce nie ma fotki tego dekodera Gmeru. Jest tylko napisane jaki to będzie tuner ale podobno nie ma go w żadnych przeglądarkach internetowych. Albo zmienili symbol Mediasat Maxa na nowy albo to całkiem nowy box.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam
W gazetce cyfry nie ma żadnej zamieszczonej fotki - jest tylko krótki opis"
Philips DSR 6201/91, HD Ready, HDMI, 16/9, Dolby Digital i bardzo malutktą czcioną na dole strony jest jeszcze dopisane: SPDIF, USB 2.0, DVB-T* (*do wykorzystania w przyszłośći), Ethernet, DVB-S, MPEG2, MPEG4/H.264
Więcej informacji w grudniu i na stronach cyfry i w INFO+
a Star Wars będzie z tego co jest napisane w gazetce: 2.12- epizod 1, 9.12 - epizod 2, 16.12, 24.12, 25.12 i 26.12 - Epizod 6, a i jeszcze jest napiane że od 1 grudnia wszystkie filmy na C+FILM będą w formacie 16/9
To by było chyba na tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='gronicki1' post='21554' date='11.11.2006, 15:01 ']
Najpierw naucz sie pisać po polsku a potem obrażaj ludzi skoro tak lubisz się dowartościowywać, chociaż najlepiej nie na tym forum. Na twoim pryszczu na tyłku to może masz dobry obraz. Jakbyś miał prawdziwy, duży telewizor to zmieniłbyś zdanie.
[/quote]

Proszę o rozwagę i umiar w doborze słów. Nie obrażajmy się wzajemnie. Każdy z nas pisze jak umie, a to wcale nie oznacza, że ma mniejszą wiedzę i należy takie osoby piętnować. Większość z nas popełnia błędy językowe lub gramatyczne i nie wszyscy jesteśmy uczniami prof. Miodka. Liczy się strona merytoryczna i to, co kto ma do napisania w konkretnym temacie a nie zasobność portfela. Nie każdego stać na sprzęt za kilkadziesiąt tysięcy złotych a to wcale nie oznacza, że nie ma prawa do rozwijania swoich zainteresowań i zabierania głosu w dyskusji.
Pozdrawiam Andrzej S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='robo007' post='21587' date='11.11.2006, 18:42 ']
Witam
W gazetce cyfry nie ma żadnej zamieszczonej fotki - jest tylko krótki opis"
Philips DSR 6201/91, HD Ready, HDMI, 16/9, Dolby Digital i bardzo malutktą czcioną na dole strony jest jeszcze dopisane: SPDIF, USB 2.0, DVB-T* (*do wykorzystania w przyszłośći), Ethernet, DVB-S, MPEG2, MPEG4/H.264
Więcej informacji w grudniu i na stronach cyfry i w INFO+
a Star Wars będzie z tego co jest napisane w gazetce: 2.12- epizod 1, 9.12 - epizod 2, 16.12, 24.12, 25.12 i 26.12 - Epizod 6, a i jeszcze jest napiane że od 1 grudnia wszystkie filmy na C+FILM będą w formacie 16/9
To by było chyba na tyle
[/quote]


OOOOOOO ;) w sumie to wystarczy bo wygląd wiadomo, że jakiś będzie. Niech nawet będzie trójkątny ; ) liczy się, że będzie miał takie możliwości jak powyżej. Czyli jednak coś mają w zanadrzu. Ah ciekawe czy jakby nie było nki też byśmy to słyszeli :blink:

Ważne, że będzie 16/9 wszystko :lol: wkońcu :lol: bo to, że będzie star wars to żadna nowość. W SD to już chyba każdy widział 100 razy. Poza tym, z tego co pamiętam już były tam SW....HD HD prosimy o HD :lol: i żadne 720p tylko 1080i :( i będzie lux. Mając dwie platformy już naprawdę od 1 stycznia będzie co oglądać. Aż trudno uwierzyć > to wszystko dzieje się w PL :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no

drim 8000 + nbox z dyskiem i mozna ogladac na 2 fronty(szkoda ze nie naraz z 2 tunerow ;) ) :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...