Skocz do zawartości
DrOzda

Wszystko na temat nowych wersji softu do nbox HDTV

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie występują okropne zacięcia obrazu na kanałach HD. Parametry: jakość -100, siła 90.

Wczorajszy mecz oglądałem w ogromnych bólach a pierwszą bramkę widziałem 2 sekundy po jej strzeleniu. Masakra. Na infolinii każą kręcić anteną. Na moje stwierdzenie, że to oni kręcą, pani się obraziła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- radyjek dołożyli i szybko się ładują

Żeby jeszcze umożliwili włączenie radia jakimś przyciskiem z pilota... przecież nikt nie będzie włączał TV i grzebał w menu żeby sobie radio puścić... ;)

Chyba że jest jakaś opcja o której nie wiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie występują okropne zacięcia obrazu na kanałach HD. Parametry: jakość -100, siła 90.

Wczorajszy mecz oglądałem w ogromnych bólach a pierwszą bramkę widziałem 2 sekundy po jej strzeleniu. Masakra. Na infolinii każą kręcić anteną. Na moje stwierdzenie, że to oni kręcą, pani się obraziła.

Potwierdzam powyższe stwierdzenia.To co n-ka wchwili obecnej wyprawia z kanałami HD to skandal.po prostu nie da się ich oglądać. Umnie sygnał z anteny jest cały czas bardzo stabilny i wynosi - Siła 100%,Jakość 96- 100% ,Ber 1,1 - 1,3-3 i niech nie wciskają odbiorcom,że to wina żle ustawionch anten.Faktycznie te niedomagania występują od ponad 2 tygodni.Romuald

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie występują okropne zacięcia obrazu na kanałach HD. Parametry: jakość -100, siła 90.

Wczorajszy mecz oglądałem w ogromnych bólach a pierwszą bramkę widziałem 2 sekundy po jej strzeleniu. Masakra. Na infolinii każą kręcić anteną. Na moje stwierdzenie, że to oni kręcą, pani się obraziła.

Potwierdzam powyższe stwierdzenia.To co n-ka w chwili obecnej wyprawia z kanałami HD to skandal.po prostu nie da się ich oglądać. Umnie sygnał z anteny jest cały czas bardzo stabilny i wynosi - Siła 100%,Jakość 96- 100% ,Ber 1,1 - 1,3-3 i niech nie wciskają odbiorcom,że to wina żle ustawionch anten.Faktycznie te niedomagania występują od ponad 2 tygodni.Romuald

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nbox zasysa własnie nową aktualizacje, zobaczymy czy na lepsze a może jeszcze gorzej:P

Niby już nie zacina obraz z przerwą dzwiękową :lol: VOD troszke zmulony zwiastuny niedostepne hmm, a zapowiedzi już są czyli dekoderek troszke musi teraz nadrobic w pobieraniu. Narazie błędu nie dostrzegłem poza płatnościami które są zdublowane.

Edytowane przez austrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ciekawe bo u mnie nowego softu jeszcze nie znalazł... poczekam do popołudnia, bo to z 16.04 już mnie doprowadza do szewskiej pasji;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upragnione poprawki bo było ciężko : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

upragnione poprawki spowodowały że noj box niema juz dzwieku na zadnym wyjsciu. HDMI czy optycznym. Jest głuchy jak stary dziad.

Chyba dzisiaj bedzie mega awantura na infolinii. Mam dosyc tego dziadowania

Mały update: Dzwiek dziala okazalo sie że nowy soft ustawil glosnosc recordera na poziom 0 (nie myslic z mute) i dopiero ruszenie tej opcji rozwiazalo problem

Edytowane przez mjasinsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten update usunął problem HDCP (na wielu TV). Reszta dopiero na początku czerwca np. czarny ekran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie coprawda troch przycina ale to nic w porownaiu tego co było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy na białego nboxa coś wyszło bo u mnie nie wykrywa nowszego oprogramowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten update usunął problem HDCP (na wielu TV). Reszta dopiero na początku czerwca np. czarny ekran.

Oby się to sprawdziło, bo u mnie soft z 20 maja nic nie poprawił. Obraz i dźwięk na kanałach HD (a ostatnio także na niektórych SD) rwie się co kilka minut, czasem nawet co kilka sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oby się to sprawdziło, bo u mnie soft z 20 maja nic nie poprawił. Obraz i dźwięk na kanałach HD (a ostatnio także na niektórych SD) rwie się co kilka minut, czasem nawet co kilka sekund.

Dzwoniłem wczoraj na infolinię i powiedziano mi, że nowy soft ma byc puszczony 8 czerwca 2009.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to N-recorder zasysa nowy soft. Zobaczymy czy w końcu uporali się z tym co w tak artystycznie spaprali ponad miesiac temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie biały Nbox zassał nowy soft. Błąd HDCP nadal istnieje na moim A786 ale poprawiła się stabilność odbioru sygnału.

Już nie skacze jak ostatnio 92-98% tylko zostało przy 100%;) No i nie ma już potrzeby zmiany kanału w dół i spowrotem

gdy zanikał obraz. Nie ma też zacinania obrazu przy byle podmuchu. Czyli podsumowując - narazie wszystko ok, nareszcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i nie ma już potrzeby zmiany kanału w dół i spowrotem

gdy zanikał obraz.

uf... to kluczowa poprawa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że na HBOHD i FilmboxHD po tak długim czasie zaników dźwięku, ktoś w ITI faktycznie ruszył [beeep]sko i naprawił? Po tak wielu, wielu miesiącach olewania skarg abonentów?

Uwierzę jak zobaczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po trzech godzinach mam taki efekt, że na TVN HD raz mi zginął obraz całkowicie ale to sie juz nie powtórzyło ani razu się nie zaciął przez godzine grania musze juz wylaczyc bo leci Mango i nie wytrzymam ;) Podobnie wczesniej Discovery przez prawie dwie godziny grał i nie zacial ani razu. Wiec jestem pelen nadzieji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To znaczy, że na HBOHD i FilmboxHD po tak długim czasie zaników dźwięku, ktoś w ITI faktycznie ruszył [beeep]sko i naprawił? Po tak wielu, wielu miesiącach olewania skarg abonentów?

Uwierzę jak zobaczę.

Nie wiem jak z naszymi ulubionymi zanikami samego audio przez HDMI ale te denerwujące

Całkowite zaniki audio i video naraz już się nie zdarzają. Ani w domu ani w pracy więc poprawa jest:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że uporali się przed podawanym terminem 12.06. U mnie recorder właśnie zrobił auto-reset (zresetował się sam z siebie). Nie miałem dotychczas problemów, o których mówicie, więc nie wiem, co to oznacza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że uporali się przed podawanym terminem 12.06. U mnie recorder właśnie zrobił auto-reset (zresetował się sam z siebie). Nie miałem dotychczas problemów, o których mówicie, więc nie wiem, co to oznacza ;)

Ooo, to taki termin podawali? Ja słyszałem, że ludkom wyskakiwał komunikat na ekranie, że aktualizacja będzie po 8.06...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może w niewłaściwym temacie, ale:

W dniu wczorajszym udało się w końcu opracować wsad, który pozwala na oglądanie i nagrywanie kanałów FTA bez posiadania aktywnej i opłaconej karty TNG. Wystarczy tylko karta GoldWafer za kilkanaście zł + wgranie odpowiedniego wsadu przy użyciu programatora.
Edytowane przez Elendil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...