Skocz do zawartości
DrOzda

Wszystko na temat nowych wersji softu do nbox HDTV

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że wszyscy psioczą na błędy w nowym Turbo a ja pytam ludzi użytkujących "białego" .... dwa dni temu była aktualizacja.

Od tej pory ma coś takiego:

+ jakość odbioru podskoczyła: było średnio 92 teraz jest 98-100%

- wejście w Program jest dłuższe (pojawia się najpierw blue-screen i dopiero wchodzi treść)

- praktycznie non stop (na niektórych programach np. TVN HD) występuje czkawka dźwiękowa - HORROR

- czasem gubi połączenie między boxem a TV. Mam parę sekund przerwy zanim się "dogadają". - HORROR

Wy też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie biały chodzi ok. Co prawda zaraz po aktualizacji cos sie działo dziwnego ale po kilku chwilach tak jakby sie samodostroiło(wiem jak to brzmi ale tak było) i szybko juz było ok i nie zarzucam mu nic na ta chwile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w końcu działa nradio przy wyłączonym TV. Kabel iHDMI jest zbędny. Czyli dało się....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też w sumie wszystko ok, nawet na tryb dvi nie muszę przełączać.

Jedyne to w epg nie można przesuwać czasu co 24H ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie w końcu działa nradio przy wyłączonym TV. Kabel iHDMI jest zbędny. Czyli dało się....

Od dawna nRadio powinno tak działać. W końcu co mają zabezpieczenia HDCP do internetowych stacji radiowych?

Co innego ścieżka dźwiękowa programów chronionych przez HDCP. Aby posłuchać MTV albo choćby TVN24 z N-ki z wyłączonym telewizorem kabel iHDMI będzie więc dalej potrzebny. Poza tym jego głównym zastosowaniem jest chyba raczej zapobieganie blokowaniu się wyjścia component, tak aby można było podłączyć drugi telewizor bez obawy, że obraz na nim będzie znikał, gdy tylko wyłączy się ten podpięty przez HDMI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zasysa nowy soft ADB 1.1.101dc--0x7046 b.11.11 Taki jest napis przy aktualizacji. Wczoraj go kupiłem i sie przecież aktualizował i nowe menu. A tu taka niespodziewajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyczytałem w zapowiadanych poprawkach w nowym sofcie włączanie Nradia klawiszem "@", czy ktoś to może potwierdzić ?

U mnie na starym recorderze nie działa, dla mnie by to była dość rewolucyjna poprawka ułatwiająca nareszcie wykorzystanie radia w N'ce ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przenosi Cię do zakładki n radio. Nawet fajnie to wymyślili.

Odnośnie dysku to powiem ze jednak komfort nagrywania jest dużo lepszy, na reszcie w sumie nie czuje ograniczę. Zawsze trzeba było uważać , ze za chwile sie miejsce skończy, szczególnie dla nagrań HD a teraz luzik. No i dobrze ;)

Edytowane przez autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie :) Ma być ale teraz nie jest : (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam, działa pod klawiszem @.

czyli zrobili to tylko w wersji turbo, szkoda. Kolejny argument za "uturbowieniem" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze kilka michów do zakończenia umowy, ale nie ma tego złego...Wejdę w turbinę na "gotowe". Mniej nerwów z zawiechami, może także mniej pieniędzy na aktywację i abonament. Wiadomo, że "nowości" kosztują. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze kilka michów do zakończenia umowy, ale nie ma tego złego...Wejdę w turbinę na "gotowe". Mniej nerwów z zawiechami, może także mniej pieniędzy na aktywację i abonament. Wiadomo, że "nowości" kosztują. :rolleyes:

Jakbym miał jeszcze kilka miesięcy to też bym poczekał. Bez przesady. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedł nowy soft do Turbo m.in. z Multiroom. Jakieś uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedł nowy soft do Turbo m.in. z Multiroom. Jakieś uwagi?

tak jak miałem zwarcie lnb tak mam :( kable ok ręce opadają

na plus to, że szybciej chodzi

co do multiroomu nic nie zauważyłem aby się pojawiło w sofcie, chyba, że po podłączeniu drugiego boxa

Edytowane przez besson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opcja MR pojawi się w sofcie po aktywowaniu jej w BOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedł nowy soft do Turbo m.in. z Multiroom. Jakieś uwagi?

tak, ja mam jedna uwagę

????????????????????????????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wyczytałem na form n'ki, że pojawiła się możliwość zlecania nagrywania programów nRadia wg czasu w dekoderze Turbo. Czy ktoś to może potwierdzić?

Próbowałem na różne sposoby ale kicha ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wyczytałem na form n'ki, że pojawiła się możliwość zlecania nagrywania programów nRadia wg czasu w dekoderze Turbo. Czy ktoś to może potwierdzić?

Próbowałem na różne sposoby ale kicha ...

EPG

OK

OK

strzałka w dół, aż dojdziesz do Zmień Listę

OK

strzałka w dół, aż dojdziesz do nRadioHD lub Radia Ogólnopolskie lub miasto muzyki,...

OK

strzałką wybierasz stację radiową

czerwone R

... dalej sobie poradzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EPG

OK

OK

strzałka w dół, aż dojdziesz do Zmień Listę

OK

strzałka w dół, aż dojdziesz do nRadioHD lub Radia Ogólnopolskie lub miasto muzyki,...

Eureka ! Dzięki, nigdy nie używałem opcji Zmień listę w EPG, nie wiedziałem nawet, że ona istnieje :)

Wygląda na to, że to raczej nie zamierzona luka niż opcja, która miała być dostępna dla użytkowników, ale dobre i to. I w jednym i w drugim wypadku nie świadczy to dobrze o programistach, niestety. Brakuje też bardzo zwykłego change log'a, dostępnego nawet gdzieś na stronie N'ki, ale tu już zaczynam fantazjować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berezowski pisał że jest to w formie testowej narazie, i kiedyś będzie działać i nie będzie tak ukryte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...