Skocz do zawartości
Tony72

Panasonic VT30!

Rekomendowane odpowiedzi

Rossik a przy zakupie tego nie widziałeś? Czy może nie sprawdzałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do mnie na projekcje,ja u siebie nie mam,popatrzymy razem,,,,,,,,,i obym nigdy tego nie zobaczył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję, mam Omnimounta UCL-X i to mogę zdecydowanie każdemu polecić:

http://www.omnimount.com/Product/TV_Wall_Mounts/Full_Motion/UCL-X/

w przeciwieństwie do VT30. Mój wieszak jest także pewnie lepszej jakości niż oryginały z Panasonica :D

Do momentu jak nie wyjaśni się sprawa reklamacji mojego P50VT30, to go nie wieszam. Ale planując tą operację zastanawiałem się nad tymi wklęsłościami i stąd moje pytanie powyżej. W instrukcji VT30 nie ma podanych maksymalnych momentów dokręcania śrub wieszaka, więc nic nie powinno się chyba stać jeśli nie przekręcę gwintu ;) Ale nie wierzę że się te wklęsłe miejsca na śruby nie uwypuklą w kierunku szyny wieszaka. Jednak może to jest celowe skoro Pans daje także uniwersalne wieszaki z płaskimi szynami i bez podkładek.

Witam i mam pytanko odnosnie wieszaka UCL-X ile wynosi odleglosc od sciany do telewizora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i mam pytanko odnosnie wieszaka UCL-X ile wynosi odleglosc od sciany do telewizora.

Sprawdzę gdy będę w domu, ale te dane są na pewno zamieszczone na stronie producenta. Minimalna odległość to kilkanaście cm, maksymalna to chyba ponad 70 cm. I właśnie na tej maksymalnej mi zależało, bym mógł oddalić TV od ściany i obrócić o jakieś 35-40 stopni. Maksymalne obciążenie to ponad 90kg.

Edytowane przez Rossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rossik a przy zakupie tego nie widziałeś? Czy może nie sprawdzałeś?

W sklepie nie sprawdzałem TV, za to w ciągu 2 dni mogłem wymienić na inny. Sprawdziłem czy nie ma uszkodzeń mechanicznych oraz uszkodzonych pikseli. Wszystko było OK. Poświatę zieloną zauważyłem parę dni po zakupie (4 lub 5 dni). Rozpoznałem temat w Internecie i dopiero wtedy się o tym problemie dowiedziałem oraz o jego skali w Europie. Dlatego dziwi mnie stale, że u nas jest w zasadzie w tym temacie cisza. Ludzie wymieniają w Europie (nie tylko w UK) po kilka egzemplarzy i ciągle trafiają na zielona poświatę, a u nas niby wszystko OK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem ze a pewnych forach zaganicznych od zawsze jak powstaje nowa seria samsugna czy panasa to jest duzo narzekań i problemow uwazam ze 70 proc z tych problemow to wymysły konkurencji co by zmylic klienta i poprowadzic pod odpowiedni zakup ! NORMALKA

sytuacja zdazy sie u 1 osoby na 30 i robi sie sztuczna afere i zamieszanie w internecie co by jelenie podłapały i leciały kupic zamiast pansonica samsunga albo na odwrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem ze a pewnych forach zaganicznych od zawsze jak powstaje nowa seria samsugna czy panasa to jest duzo narzekań i problemow uwazam ze 70 proc z tych problemow to wymysły konkurencji co by zmylic klienta i poprowadzic pod odpowiedni zakup ! NORMALKA

sytuacja zdazy sie u 1 osoby na 30 i robi sie sztuczna afere i zamieszanie w internecie co by jelenie podłapały i leciały kupic zamiast pansonica samsunga albo na odwrot

Nie w tym wypadku niestety, za dużo w sieci zdjęć i filmów z tą zieloną poświatą na VT30. Ponadto teraz za rozsyłanie nieprawdziwych informacji - czyli za celową dyskredytację, zwłaszcza w USA, możesz sobie dużych problemów narobić, a na forach w USA także ten problem jest opisany i to na poważnych forach specjalistycznych. Podobnie w UK. Ja na wszystko mam dokumentację - materiał, z którego robiłem wcześniej pokazane zdjęcia, mam po prostu nagrany i zawsze mogę go odtworzyć ponownie.

Edytowane przez Rossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba sprawdzac mimo to ja we wtorek jak podaje po odbior mojego tv to kaze sobie wyciagnac z kartona podlaczam pod hdmi i przygotowane planszte testowe w wyskiej rozdzialce dobrze obejrze bedzie ok place pakuja i zabieram do chaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba sprawdzac mimo to ja we wtorek jak podaje po odbior mojego tv to kaze sobie wyciagnac z kartona podlaczam pod hdmi i przygotowane planszte testowe w wyskiej rozdzialce dobrze obejrze bedzie ok place pakuja i zabieram do chaty

Dokładnie tak, nie inaczej - ja byłem głupi i zaufałem wynikom testów, reklamom i katalogom Panasonica, zwłaszcza ich informacjom o doskonałej jakości produktu i jego obrazu. Mam w domu katalog Panasonic'a papierowy na 2011 informujący o doskonałej jakości obrazu - może się przydać w walce z producentem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie nie sprawdzałem TV, za to w ciągu 2 dni mogłem wymienić na inny. Sprawdziłem czy nie ma uszkodzeń mechanicznych oraz uszkodzonych pikseli. Wszystko było OK. Poświatę zieloną zauważyłem parę dni po zakupie (4 lub 5 dni). Rozpoznałem temat w Internecie i dopiero wtedy się o tym problemie dowiedziałem oraz o jego skali w Europie. Dlatego dziwi mnie stale, że u nas jest w zasadzie w tym temacie cisza. Ludzie wymieniają w Europie (nie tylko w UK) po kilka egzemplarzy i ciągle trafiają na zielona poświatę, a u nas niby wszystko OK?

Bo sporo osób w ogóle u nas nie kuma co i jak i nie zwracają na to uwagi / nie widzą tego. Albo nie chcą widzieć ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Przesyłam kilka fotek obrazu z mojego TX-P50VT30 po około 200 godzinach pracy. Niestety poprawy w temacie zielonej poświaty pośrodku ekranu nie widać.

dsc07780p.th.jpg

dsc07774f.th.jpg

dsc07770c.th.jpg

dsc07767jz.th.jpg

Wyników ekspertyzy z centrali Panasonic nadal mi nie dostarczono. Sklep zaproponował nieodpłatną naprawę, nie wymianę. Jednakże sklep także na wyniki ekspertyzy jeszcze się nie doczekał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
byłem głupi i zaufałem wynikom testów, reklamom i katalogom Panasonica, zwłaszcza ich informacjom o doskonałej jakości produktu i jego obrazu

Reklamy i katalogi to jedno ale zawsze konkretna sztuka możne np. "doznać szoku" w transporcie więc sprawdzanie jest niestety konieczne. Ciekawy jestem jaka jest przyczyna tej "zieleni". Czy jak zejdziesz z nasyceniem kolorów do zera poświata nadal zostaje czy cały ekran jest jednolicie czarno - biały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plejak nie dziwie sie jak mozna mowic na topową plazme dno ??? szok takie slowa powinny byc karane to ze pare lebkow kupilo uszkodzone tv , o co dzisiaj nie trudno bo osobiscie widzialem jak na magazynach pewnej firmy kurierkiej trkatuja ciezkie paczki z telewizorami i potem to sie odbija na matrycach to juz nie NASZA WINA ja kupilem 55vt30 sprawdzalem osobiscie w sklepie i moge smialo stwierdzic LEPSZEJ PLAZMY NA DZIEN DZISIEJSZY NIEMA

ZARYZYKUJE STWIERDZENIEM ZE KURO 5090 MUSI SIE MOCNO NAPOCIC ZEBY DOROWNAC PLYNNOSCIĄ . KOLORAMI. I CZERNIA do VT30 wiec nie siej tutaj bzdur i nie zniechecaj ludzi do porzadnych zakupow bo ci zalatwie wylot z i tego forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buhaha kuro napocić? Znasz pomiary kontrastu kuro i jakiegokolwiek panasonica? Krytykujesz człowieka a sam bzdury piszesz. Co znaczy napocić? Kuro odpala dodatkowe silniki? Na tym forum już chyba wszystko powiedziano o tej plazmie. Wadach, zaletach, vs kuro itd. Poczytaj potem pisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MarcinC i tu cie mam bo w posiadaniu KURO 5090 jestem:)

wiec prosze bzdur mi nie siej KURO to flagowiec ale smialo stwierdzam oba telewizory przy dobrej kalibracji ida leb w łeb

obawiam sie ze nigdy nie widziales KURASA :) o tej legendzie przeczytales w internecie :) obawiam sie rowniez ze na vt30 tez cie nie bedzie stac :) wiec prosze zlituj sie

pomiaty teoretyczne mozesz sobie wsadzic w portki takie dziecinne podejscie masz jak czytelnicy czasopisma AUTO SWIAT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plejak nie dziwie sie jak mozna mowic na topową plazme dno ??? szok takie slowa powinny byc karane to ze pare lebkow kupilo uszkodzone tv , o co dzisiaj nie trudno bo osobiscie widzialem jak na magazynach pewnej firmy kurierkiej trkatuja ciezkie paczki z telewizorami i potem to sie odbija na matrycach to juz nie NASZA WINA ja kupilem 55vt30 sprawdzalem osobiscie w sklepie i moge smialo stwierdzic LEPSZEJ PLAZMY NA DZIEN DZISIEJSZY NIEMA

ZARYZYKUJE STWIERDZENIEM ZE KURO 5090 MUSI SIE MOCNO NAPOCIC ZEBY DOROWNAC PLYNNOSCIĄ . KOLORAMI. I CZERNIA do VT30 wiec nie siej tutaj bzdur i nie zniechecaj ludzi do porzadnych zakupow bo ci zalatwie wylot z i tego forum

Robi39, zerknij proszę na jakieś zagraniczne fora, to się dowiesz jak wiele firm kurierskich na świecie oraz pracowników samych sklepów RTV rzuca tymi telewizorami. I chyba aktualnie trwa jakaś ogólnoświatowa akcja rzucania VT30 i GT30 ;-)

Ja niestety byłem "łepkiem" który dostał taki wadliwy VT30. RTV-Euro-AGD dostarczyło mi go do samego domu. Pudełko nienaruszone, zero zgnieceń, wgnieceń, styropian niepołamany itp. A TV świeci czasem na zielono.

Edytowane przez Rossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.hdtv.com.pl/forum/index.php

Mnie wyrzucili z konkurencyjnego forum za krytykowanie tego dna zwanego Vt30 Panasonica.Taka w Polsce jest wolność słowa.

Bzdury kolega pisze. Wyrzucili go za chamskie obrażanie forumowiczów i brak kultury.

Edytowane przez HQ150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanko, czy dokonywał ktoś z Was aktualizacji softu do 50VT30E ?

Sprawdzałem i mam wersję 1.701 a obecnie najnowsza to 1.801.

Czy zauważyliście jakies róznice ?

P.S. Czy jest możliwe, że poświata o jakiej piszecie wcześniej może mieć związek własnie z oprogramowaniem ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanko, czy dokonywał ktoś z Was aktualizacji softu do 50VT30E ?

Sprawdzałem i mam wersję 1.701 a obecnie najnowsza to 1.801.

Czy zauważyliście jakies róznice ?

P.S. Czy jest możliwe, że poświata o jakiej piszecie wcześniej może mieć związek własnie z oprogramowaniem ?

Pozdrawiam

55VT30 mam już ponad pół roku. Dwa razy wgrywałem nowy soft. Jakoś róznic w obrazie nie zauważyłem. Do tej pory żadnych powidoków ani zielonej poświaty nie mam na szczęście. Ale wydaje mi się że zielona plama na środku ekranu nie możebyć wynikiem wadliwego softu, skoro wszyscy maja taki sam. Widocznie zdarzają się wadliwe egzemplarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdury kolega pisze. Wyrzucili go za chamskie obrażanie forumowiczów i brak kultury.

Bzdury kolego piszesz.sam byłem obrazany wielokrotnie.Tobie i Twoim kumplom Panasonic wypalił powidok na stałe.Tamto forum jest tak nieobiektywne że głowa mała.Sony do [beeep] Lg też Samsung tragiczny,Philips zły Liczy sie tylko Toshiba i Sharp (nigdy nie dostały żadnej nagrody typu eisa)z nierównym podświetleniem edge led oraz Panasonic.

A mnie nie uczyli tego w szkole że " w d..e był i [beeep] widział" Tak mi powiedział niejaki ropuszek.To jest kultura.Tam są goscie co mają swój i tylko swój interes w doradzaniu bo wietrzą kokosy na głupocie ludzkiej.

Tam sie kolego poleca Sharpa 630 e który świeci w 60 calach najgorzej z wszystkich tv.Przejrzył cały post o Vt 30 .Zobacz ile jest problemów i wad a nie tylko winien plejak.

Tam sie toleruje chamstwo i prostactwo wielu osób bo są wygodne natomiast Plejak jest niedobry bo stwierdził wady Panasonica.

Komuna się nie skończyła nadal jest cenzura przyjacielu,

Tam jak ktoś pyta czy wybrać z 2 modeli tv Lg który Lg pada odpowiedż: Sharp.

Edytowane przez plejak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...