Skocz do zawartości
karaznie

nbox - lista przetestowanych telewizorów z HDMI

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='Pizzojad' post='17192' date='24.10.2006, 14:04 ']To jescze pewnie zależy też od tego kiedy się kupowało TV, ja 42LC2R kupiłem ok 1,5 miesiąca temu i HDMI z 'n' sśmiga jak złoto, mój znajomy kupił 37LC2R tydzień temu i jest ok. Bardzo możliwe że soft we wcześniej wyprodukowanych TV miał problemy z HDCP i dlatego biorą do serwisu i robią upgrade.
I druga kwestia, DVD i komp łączone po HDMI zapewne nie używają HDCP i stąd sie bierze fakt że te źródła u ciebie i wielu innych chodzą bez problemu a nBox nie chce.[/quote]

napisz jaki kolega ma soft bo zamierzam wziąść n-kę a posiadam telewizor 37LC2R i mam soft:
LP62x
CORTEZ WERSION 3.15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj odpaliłem na moim LG 42PC1R "N"-kę. Tuner połączyłem z TV za pomocą kabla HDMI i wszystko grało idealnie przez 2 godziny. Nagle obraz zniknął i pojawił się komunikat o braku sygnału. Zresetowałem nboxa i znowu jest OK (gra już trzecią godzinę).Jakość obrazu bardzo dobra, a HD super.
Siła sygnału 96 % a jakość 92 %. Rozdziałka ustawia się na 1080i. Za tydzień będę mógł dokonać pełniejszej oceny Nboxa i oferty programowej N-ki
Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na Samsungu LE26A41B po scarcie działa ale po DVI nie działa!!!!
Czy ktoś ma taki TV i jakoś sobie poradził z HD?
Niestety nie ma componentu. A moze jest jakaś przejściówka z component na DVI??

Pomóżcie.
Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='zibi2000' post='17209' date='24.10.2006, 14:45 ']Sony Bravia 32V2000- połączenie z n-box: HDMI(MRS 1,5m)/komponent(MRS 1m).


Video po HDMI na kanałach SD - dużo lepsze niż w C+.
Video po HDMI na kanałach HD - b. dobre ale chyba trochę gorsze niż po komponencie.[/quote]

nie masz problemów z odbiorem HD z n-boxa w 1080??? Bo wcześniej były zgłaszane takie uwagi co do Bravii 32V2000?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czesc dvi Hdmi dziala !!!!!!!!!
I love N
Dzeki za nowy software
Plazma RELISYS RP50AB50 DVI HDMI Dziala perfekt!!!!!!
wczesniej nie dzialal Edytowane przez szwed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Greeg2' post='14612' date='15.10.2006, 20:41 ']Witam

Mam podłączonego nboxa do Samsunga LCD LE32R32B
Wrażenia :
1.Połączenie przez HDMI oki, kablem za 35 zł (1.8m) bez żadnych problemów dekoder wykrył wszystkie tryby w jakich wyświetla obraz TV.
2. Połączenie kablem component za 30zł VIVICO obraz żyleta tak samo jak poprzednio (LUXHD)
3. Połączenie złączem EURO RGB jakość zadowalająca ale duuuużo gorsza

Ogólne wrazenia b dobre czekam na Discovery HD :)

Greeg[/quote]


Czesc

proszę o więcej info o tym tv i funkcjonalności nboxa poniewaz takze chcę jutro to kupic. czy "gołym" okiem daje sie zauważyć, że nie jest to full hd?
prosze o wszelkie info zanim dokonam zakupu, dzięki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze ktos z posiadaczy lc2r powiedziec jaki ma soft? oczywiscie pytam tych co im działa i drugie pytanie czy wgranie nowego softu do nboxa wystarczy bo nie bardzo mi sie usmiecha zdejmowac tv 37 cali pakowac i wysyłać do lg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Własnie dzwonilem DO LG. Obiecali ze w ciagu tygodnia rozwiąża problem LC2R. Trwaja rozmowa z N czy nie da rady tego przeslac via SAT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji softu dziala HDMI-DVI na Samsungu LE32R41B wszystkie rozdzialki :P

Edytowane przez Rudi_m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety, upgrade czy tez nie, N nie chce pojsc po HDMI na Philips 32PW9551.
Nie bylo i nie ma obrazu. Po komponencie swietnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='wester' post='17661' date='26.10.2006, 09:45 ']Własnie dzwonilem DO LG. Obiecali ze w ciagu tygodnia rozwiąża problem LC2R. Trwaja rozmowa z N czy nie da rady tego przeslac via SAT.[/quote]
kurcze musi to isc przez sate bo jak kupie nboxa i okaze sie ze nie trybi to nie bede zdejmował ze sciany zeby wysłać tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcialbym potwierdzic ze nowy soft naprawil obsluge DVI z telewizorami JVC 32A61 .

Dziala na wszystkich rozdzielczosciach HD, zarowno na kablu single jak i dual link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam
Tv:Samsung LE27T5
HDMI-DVI nie sprawdzalem bo mam watpliwosci czy wydac tyle kasy na kabelek ktory nie zadziala:(
Component dziala rewelacyjnie na 1080i najlepiej,ale na programach w SD duzo gorszy obraz niz przez Scart
za to HD rewelacja
wie ktos czy na moim TV pojdzie przez HDMI-DVI?????
pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszukaj wątek, a jesli chodzi o SD to niestety juz prawidlowosc. Obraz w niskich rozdzielczosciach skalowany w gore jest nieladny bo wychodza jego niedoskonalosci. To samo Playstation naprzyklad, podlacz Component do LCD i zobaczysz Nintendo Entertainment System z lat 80tych :rolleyes:

Wiekszosc telewizorow DVI z HDCP ktore byly zgloszone na N linii dziala. Jesli chodzi o kabelek to kosztuje grosze. 25zl na Allegro, 50zl w sklepie. I starczy, mam dwa, taki za 25zl i taki za 150zl, zadnej roznicy.

Edytowane przez Yuiren

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='wester' post='17661' date='26.10.2006, 09:45 ']Własnie dzwonilem DO LG. Obiecali ze w ciagu tygodnia rozwiąża problem LC2R. Trwaja rozmowa z N czy nie da rady tego przeslac via SAT.[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Model TV: [color="#FF0000"]PHILIPS 32PF5321[/color]
Firmware TV: nie wiem
Kabel HDMI: z allegro za 38zl [url="http://allegro.pl/item133816729_133816729.html"]http://allegro.pl/item133816729_133816729.html[/url]
Współpraca via HDMI (HDCP): tak, działa na wszystkich rozdzielczościach
Współpraca via component: nie sprawdzałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...