Skocz do zawartości
karaznie

nbox - lista przetestowanych telewizorów z HDMI

Rekomendowane odpowiedzi

Philips 32PF9531
mam pytanko do tych u których działa HDMI czy nie zauwazyliscie zanikania dosłownie na 0,5 sek. dzwieku co jakis czas (po ok 30 sek) po analogu lub optycznym jest oki

kabel oehlbach ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Amix' post='14938' date='16.10.2006, 20:02 ']Na to info czekałem :):D:D
Jutro będę szukał nboxa :D
Może ktoś z szanownych użytkowników wie gdzie go dorwać w Szczecinie ?[/quote]

Media Markt Szczecin -> zapisy, czas oczekiwania 1-2 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o LC2R to w serwisie LG powiedzieli, że pracują nad nowym softem, który powinien rozwiązać problem konfliktu z HDMI. Tak więc nie wiem czy leży to w gestii N-ki czy producenta telewizora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='amstrad' post='14805' date='16.10.2006, 12:17 ']albo panasonic 26lx500 ?[/quote]

Panasonic 31lx500 ok bez problemu,tylko dzwiek przycina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Holt_' post='15093' date='17.10.2006, 11:05 ']Czy ktos juz podlaczal do n-boxa Bravie 32V2000? Pytam, bo wczesniej byly sygnaly o braku wspolpracy tego modelu z niektorymi tunerami cyfrowymi w zakresie rozdzielczosci 1080? Czyu ktos moglby to potwierdzic badz zdementowac w odneisieniu do n-boxa?[/quote]

Na Bravii 40V2000 wszystko OK, mysle, ze na 32V2000 tez powinno chodzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
philips 32pf9830/10 - po hdmi (profigold) działa bez problemów po componencie nie sprawdzałem
jest tylko problem, gdy podłączę prze denona 2807 to brak obrazu. Zastyanawiam się czy ktoś sprawdzał na tym telewizorze hdmi-dvi bo brakuje min wejść w telewizorze.
Czy jakośc obrazu przy podłączeniu po componencie będzie taka sama jak po hdmi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam LG 42PC1R i mam trochę problemów z HDMI

tzn czasami działa a czasami nie. jak nie działa to za pomocą RES na nbox przełączam na 576i i po kilku sekundach z powrotem 1080 i wtedy najczęściej zadziała.

dla wyjaśnienia podam, że nbox łączę za pomocą 1-go HDMI, które w TV jest oznaczone HDMI/DVI. do 2-go HDMI mam połączony DVD (Samsung HD-950) i z nim nie mam żadnych problemów.

pisząć tego posta uświadomiłem sobie, że powinienem spróbować nbox na drugim wejściu HDMI...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='majed' post='15508' date='18.10.2006, 15:41 ']mam LG 42PC1R i mam trochę problemów z HDMI

tzn czasami działa a czasami nie. jak nie działa to za pomocą RES na nbox przełączam na 576i i po kilku sekundach z powrotem 1080 i wtedy najczęściej zadziała.

dla wyjaśnienia podam, że nbox łączę za pomocą 1-go HDMI, które w TV jest oznaczone HDMI/DVI. do 2-go HDMI mam połączony DVD (Samsung HD-950) i z nim nie mam żadnych problemów.

pisząć tego posta uświadomiłem sobie, że powinienem spróbować nbox na drugim wejściu HDMI...[/quote]
Mam TV SAMSUNG 32S71B i mam dokladnie identyczny problem z HDMI. Raz dziala a raz nie i pomaga tylko zmiana rozdzielczosci poprzez przycisk RES. Widocznie to musi byc jakis problem z n-boxem. Moze wypoiwedza sie na ten temat madrzejsze glowy?

P.S. Zadzwonilem do BOK-i i powiedzieli ze maja to poprawic przy aktualizacji softu :D Pozyjemy, zobaczymy :D

Edytowane przez dominiaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[b]Fujitsu-Siemens Myrica P42-2H:[/b]
HDMI - nie działa w żadnej rozdzielczości (błąd HDCP)
Component - ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odszczekuje mój pierwszy post.

LG 42PX3RV
działa HDMI i COMPONENT

nie widzę różnicy w jakosci

(miałem uszkodzony nbox dlatego nie działało wcześniej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='karaznie' post='14266' date='14.10.2006, 12:20 ']Ponieważ już pojawiły się pierwsze problemy z kompatybilnością nboxów z pewnymi modelami telewizorów proponuję stworzyć listę telewizorów z którymi współpracuje nbox[/quote]

Witam wszystkich,

czy ktoś ma jakieś doświadczenia z N'ką i projektorami full HD ?
Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś a te doniesienia o problemach z różnymi TV są niepokojące, może dopisujcie też sprawdzone i działające projektory w tym wątku ...?

--
Pozdrawiam
Staszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,
mam telewizor [b]LG RZ32LZ55[/b][size=5]:
- kabel: hdmi-dvi - nic nie działa
- po componencie wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CZESC

Mam taki tivik : samsung LE26R41B A

wszystko będzie mi śmigać jak należy na HDMI?? narazie czekam na recordera n'ki i nie chce sie rozczarowac...prosze o odpowiedz

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='j23' post='15447' date='18.10.2006, 12:34 ']philips 32pf9830/10 - po hdmi (profigold) działa bez problemów po componencie nie sprawdzałem
jest tylko problem, gdy podłączę prze denona 2807 to brak obrazu. Zastyanawiam się czy ktoś sprawdzał na tym telewizorze hdmi-dvi bo brakuje min wejść w telewizorze.
Czy jakośc obrazu przy podłączeniu po componencie będzie taka sama jak po hdmi?[/quote]
42PF9830 dziala przez HDMI/DVI + dzwiek analog nawet lepiej niz HDMI bo nie przerywa dzwieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czy ktoś sprawdzał nboxa z LCD Samsungiem Le32R31SX . Planuję zakup nboxa i chciałbym wiedzieć ,kupić kabel componenta czy hdmi. Z góry dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='staszek_s' post='15560' date='18.10.2006, 18:26 ']Witam wszystkich,

czy ktoś ma jakieś doświadczenia z N'ką i projektorami full HD ?
Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś a te doniesienia o problemach z różnymi TV są niepokojące, może dopisujcie też sprawdzone i działające projektory w tym wątku ...?

--
Pozdrawiam
Staszek[/quote]

Sprawdzone na projektorach optoma HD70 i HD72i, działa bez zarzutu, super obraz w trybie 720 i 1080.
www.optoma-polska.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='lelo72' post='15370' date='18.10.2006, 08:43 ']Jeżeli chodzi o LC2R to w serwisie LG powiedzieli, że pracują nad nowym softem, który powinien rozwiązać problem konfliktu z HDMI. Tak więc nie wiem czy leży to w gestii N-ki czy producenta telewizora?[/quote]
Z tego co rozmawialem z fachurami z Nki, to mowia, ze nie beda czekali na aktualizacje softu przez producenta sprzetu cyt." w kulki sobie leca i zanim wyjdzie nowy soft to TVP bedzie w HD" ... Czyli wynika, ze moga ten problem rozwiazac po 2 stronach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LG 42PC1R zdaża się wywalać błąd HDCP, ale po zmianie rodziałek działa (zazwyczaj). W sklepie powiedzieli, że obsługuje HDCP (jak się pojawia obraz to musi chyba nie?). A że wiekszość osób ma problemy z połączeniem HDMI-HDCP to nie ma co czekać na aktualizacje softu przez producenta tv, to wina n i oni muszą coś z tym zrobić. Zwłaszcza, że aktualizacja softu w tv, to kwestia wybrania się z nim do serwisu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam Acer TV AT3705-MGW. Po HDMI obraz znakomity z każdego źródła również z nboxa. Co mnie bardzo cieszy również obraz SD upscalowany do 1080i. Nie działa mi natomiast podłączenie nboxa przez amplituner Onkyo TX-SR674. Jest to ewidentna wina nboxa ponieważ inne żródła po HDMI (a mam ich trochę) działają bez problemu. Oczywiście amplituner ma zaiplementowany HDCP. Może ktoś ma podobny problem z amplitunerami z HDMI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kopytko' post='14828' date='16.10.2006, 13:06 ']samsung le32s71b hdmi- obraz słaby jakieś poprzeczne linie zwłaszcza na ciemnym tle poza tym zanika dzwięk co kilka minut na jakąś sekunde :) , komponent- super !!, dzwięk ok :)[/quote]


Witam.
To dziwne. U mnie Samsung LE32S71B działa po HDMI bez żadnych problemów. Kabel HDMI firmy HAMA za jakieś 80 zł. Obraz jak żyletka. Dźwięk akurat idzie do ampli, ale w TV też działa bez żadnych problemów. Więc może kwestia innego kabla. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...