Skocz do zawartości
paw

[News] Gwiezdne Wojny - czyli jak zepsuć wydanie ...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam uprzejmie

Poczekaj do przyszłego roku i kupisz BD3D z Sagą SW :) Wiadomo, że będą chcieli zarobić dwa razy na tym samym filmie.

Wiele razy już zarobili na nim, na VHS, na DVD, na DVD specjalne wydania, na DVD kolekcjonerskie, na Blu-Ray, na Blu-Ray 3D, na holograficznej wersji itd :D

Aż do tego momentu, aż w końcu będzie się brało udział w filmie ;)

Tyle się czekało na SW, zatem jeszcze te 1.5 roku wytrzymam :)

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tja tylko jak znam życie to nie będzie 2D+3D. Oni? W życiu! Dadzą tylko 3D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam uprzejmie

Gmeru, ja wierzę, że prędzej niż początek 2013 nie będzie SW na 3D, a w 2013 obecnie 3D może zupełnie iść w innym kierunku i 2D będzie jak dzisiaj DVD, a 3D jak Blu-Ray. Obecnie trwa proces rezygnacji i wymiany DVD na Blu-Ray. Przynajmniej ja jestem w tej fazie, systematycznie pozbywam się swoich egzemplarzy DVD na Blu-Ray. Za rok, mam nadzieję będzie już 3D w wydaniu bez okularów i to mnie już całkowicie przekona. Chociaż, jakbym miał kasę na zbycie, to zapewne miałbym już 3D w domu. Trzeba poczekać, w którą drogę to zmierzy...

Sam wiesz, że 3D nie jest wcale takie złe, jak wielu się wydaje.

Poza tym obecnie mamy HD, myślę, że w ciągu 1-2 lat będziemy mieli wyższe rozdzielczości w naszych odbiornikach, a co za tym pójdzie i filmy powinny je zwiększyć.

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2013r. to maks co można liczyć to na Jar Jar'a w BD3D B)

W 2012r. ma być w kinach pierwsza część, jeśli przyjąć wariant optymistyczny, że Lucas wypuści dwa filmy rocznie to z prostego rachunku wychodzi, że cały "szcześciopak" na BD3D nie pojawi się wcześniej niż w 2015 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dzieciaki zdążą odpowiednio podrosnac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to dzieciaki zdążą odpowiednio podrosnac ;)

:lol: :lol: :lol:

Edytowane przez montas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A siooo .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HerHregor Rób co chcesz ale nie lansuj takiej mody publicznie nawet jeśli nie jest to karalne... A z tym autem to "krótkotrwałe użycie pojazdu" i też się za to "działę" dostaje i nie ma zlituj... (choć mniejszą niż za kradzież czy włamanie) najpierw poczytaj a potem się wypowiadaj... tyle OT a ja już też zamówiłem komplet SW w Empiku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba raczej wrzesnia

;)

no właśnie - września :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i mamy specyfikację STAR WARS BD, najważniejsza zmiana to DŹWIĘK :-) WSZYSTKIE CZĘŚCI DOSTAŁY DTS-HD MASTER 6.1 :-) specyfikacja jest ciągle uzupełniana.

TŁUMACZNIE POCHODZI Z TRANSLATORA!

Podczas dalszych obrazów i treści będą się pojawiać w ciągu dnia, możemy potwierdzić, Complete Saga ray box set Blu-zaoferuje 1080p prezentacje wideo filmów, DTS-HD Master Audio 6.1 surround utworów (nie jest jasne, czy te 6,1 mieszanek zakodowany lub dyskretnych) i ponad czterdzieści godzin cechy szczególne, w tym nigdy wcześniej nie widział zawartość archiwów Lucasfilm.

Podział 9-disc Complete Saga box jest w następujący sposób:

Disc 1: Star Wars: Episode I The Phantom Menace

Komentarz audio z George Lucas, Rick McCallum, Ben Burtt, Rob Coleman, John Knoll, Dennis Muren i Scott Squires

Komentarz audio z Wywiady archiwalna Pełna obsada

Disc 2: Gwiezdne Wojny: Część II, Atak klonów

Komentarz audio z George Lucas, Rick McCallum, Ben Burtt, Rob Coleman, Pablo Helman, John Knoll i Ben Snow

Komentarz audio z Wywiady archiwalna Pełna obsada

Disc 3: Star Wars: Episode III Revenge of the Sith

Komentarz audio z George Lucas, Rick McCallum, Rob Coleman, John Knoll, Roger Guyett

Komentarz audio z Wywiady archiwalna Pełna obsada

Disc 4: Star Wars: Episode IV A New Hope

Komentarz audio z George Lucas, Carrie Fisher, Ben Burtt i Dennisa Murena

Komentarz audio z Wywiady archiwalna Pełna obsada

Disc 5: Star Wars: Episode V, The Empire Strikes Back

Komentarz audio z George Lucas, Irvin Kershner, Carrie Fisher, Ben Burtt i Dennisa Murena

Komentarz audio z Wywiady archiwalna Pełna obsada

Disc 6: Gwiezdne Wojny: Część VI: Powrót Jedi

Komentarz audio z George Lucas, Carrie Fisher, Ben Burtt i Dennisa Murena

Komentarz audio z Wywiady archiwalna Pełna obsada

Disc 7: Star Wars : Archiwum: Episodes I-III

Usunięte sceny rozszerzone i alternatywne

Prop, makiety i kostiumów obroty

obrazy i szkice koncepcyjne Matte

Dodatkowe wywiady z obsada

Flythrough z Lucasfilm Archiwum

Treść Dodatkowa

Disc 8: Star Wars : Archiwum: Epizody IV-VI

Usunięte sceny rozszerzone i alternatywne

Prop, makiety i kostiumów obroty

obrazy i szkice koncepcyjne Matte

Dodatkowe wywiady z obsada

Flythrough z Lucasfilm Archiwum

Treść Dodatkowa

Disc 9: Star Wars dokumentalne

Star Warriors (2007, APX 84 min.): Niektórzy fani Gwiezdnych Wojen chcą zbierać figurki ... to fani chcą być figurki! A tribute to 501st Legion, światowej organizacji miłośników Star Wars strój, to wnikliwy dokument pokazuje, jak super-fan klub promuje zainteresowanie w filmach poprzez działalność charytatywną i wolontariat w zbieraniu funduszy i głośnych imprez na całym świecie.

Rozmowa z Masters: The Empire Strikes Back 30 lat później (2010, APX 25 min.): George Lucas, Irvin Kershner, Lawrence Kasdan i John Williams spojrzeć na tworzeniu Imperium kontratakuje w tym szczegółowe retrospektywne z Lucasfilm stworzony, aby pomóc okazji 30-lecia filmu. Kapitanowie dyskusji i powspominać jedną z najbardziej lubianych filmów wszech czasów.

Parodie Star Wars (2011, APX 91 minut.): Farsa jest silny z tego! Zapraszamy na zabawne kolekcji Star Wars fałszuje i parodie, które zostały stworzone na przestrzeni lat, w tym skandaliczne klipy z Family Guy, The Simpsons, How I Met Your Mother i więcej i nie przegap "Weird Al" Yankovic jeden-of- w swoim rodzaju hołd teledysk do The Phantom Menace!

The Making of Star Wars (1977, APX 49 min.): Poznaj niesamowitą zza kulis historię, jak oryginalny Star Wars film został przywieziony na duży ekran w ten fascynujący dokument hosted by C-3PO i R2-D2. Zawiera wywiady z Georgem Lucasem i występy Mark Hamill, Harrison Ford i Carrie Fisher.

Imperium kontratakuje: SPFX (1980, APX 48 minut.) Poznaj sekrety robienia filmów w galaktyce daleko, daleko. Hosted by Mark Hamill, ujawniając dokument ten oferuje zza sceny przebłyski w niesamowitym efektom specjalnym, który zamienił wizji George'a Lucasa Star Wars i The Empire Strikes Back w rzeczywistość!

Classic Creatures: Powrót Jedi (1983, APX 48 minut.): Zajrzyj za kulisy i kostiumy do produkcji materiał filmowy z "Powrotu Jedi przeplatana jest z rocznika filmów potwora w tej dogłębnej eksploracji żmudnych techniki wykorzystywane przez George'a Lucasa do stworzenia klasycznego stworzeń i postaci zobaczyć w filmie. Hosted i opowiadane przez Carrie Fisher i Billie Dee Williams.

Anatomia Dewback (1997, APX 26 minut.): Zobacz, jak niektóre z efektów specjalnych w Star Wars stała się jeszcze bardziej wyjątkowe dwie dekady później! George Lucas, wyjaśnia i pokazuje, jak jego zespół przekształcił oryginalny stworzeń dewback z majątku lalki gumowe (w oryginale 1977 release) na pozór żywe, oddychające istoty do Star Wars Special Edition 1997 update.

Star Wars Tech (2007, APX 46 minut.): Exploring technicznych aspektów Star Wars pojazdów, broni i gadżetów, Star Wars Tech konsultuje wiodących naukowców w dziedzinie fizyki, protetyka, lasery, inżynierii i astronomii do zbadania wiarygodności Star technologii Wars oparty na nauce, jak wiemy dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I ładne pudełeczka :)

14903_medium.jpg19623_medium.jpg19624_medium.jpg

a gdyby ktoś nic nie zrozumiał z powyższego tłumaczenia - to można poczytać tu

Edytowane przez Tie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja na okładkach mocno się zawiodłem; o ile stara trylogia ujdzie, nowa ledwo ale też jest do zaakceptowania, tak już okładka pełnego wydania jak dla mnie jest tragiczna. W dodatku wygląda na to, że oprócz oryginalnej wersji kinowej nie będzie też tej z 1997r. Mam nadzieję, że jeszcze jakieś informacje podadzą, gdy licznik dojdzie do 100%.

Edytowane przez Inuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w finalnej wersji pudełko do "the complete saga" będzie wyglądało inaczej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się pudełko kompletnej sagi najbardziej podoba :) Zresztą najważniejsze żeby jakość wydania (obraz/dźwięk) była perfekcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie moim zdaniem wypada najgorzej, w takim razie pewnie kupie osobno 1-3 i 4-6, bedzie sie ladniej prezentowac na polce:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tracąc w ten sposób te 7 godzin dokumentów znajdujących się tylko w wydaniu kompletnym. Warto?

Edytowane przez Gieferg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem tracac, z tym ze jakos nie widze siebie ogladajacego te dodatki, przy zadnych filmie nie moge sie zebrac do obejrzenia ich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data polskiego wydania 16.09.2011

info e mail od empik.com

(Uprzejmie informuję, że w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy od dystrybutora informację o przesunięciu daty premiery produktu pt. Star Wars.

Nowa data premiery została ustalona na 16.09.2011, w związku z tym realizacja zamówienia ulegnie wydłużeniu, za co najmocniej przepraszam w imieniu całego Zespołu empik.com.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy dodatki będą pl czy kicha jak w Obcym czy Avatarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz prawo wymagać, aby dostarczony towar był całkowicie spolszczony - te barbarzyńskie praktyki polskich dystrybutorów wołają o pomstę ... lub zwrot towaru ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet się cieszę że jest opóźnienie kupię spokojnie władce rozszerzona a po wakacjach SW .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
lub zwrot towaru !

No tak, za***iste wyjście gdy nie ma alternatywy, a chcemy dany film postawić na półce...

Na szczęście do dodatków mi tłumaczenie niepotrzebne.

Edytowane przez Gieferg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...