Skocz do zawartości
paw

[News] Gwiezdne Wojny - czyli jak zepsuć wydanie ...

Rekomendowane odpowiedzi

a z plastikową "głową Vadera" 999 pln. - tak będzie !!! :lol:

Liczę na wysuwany miecz świetlny na baterię w zestawie za jakieś 1399 PLN. Tylko niech nie dodają polskiego lektora bo wtedy cena stanie się mało konkurencyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to bardzo dobra wiadomość dla fanów SW, niestety martwi mnie fakt że LUCASFILM nie uwzględnia próśb fanów dotyczących nadania SW wszelkich poprawek i usunięcia wielu wpadek technicznych jakie miały miejsce przy wydaniu SW na DVD. osobiście jestem pod wielkim wrażeniem SW w wersji REVISITED dostępnej od pewnego czasu na DVD. ta wersja tak naprawdę pokazuje co można wyciągnąć z tego filmu. dla nie wtajemniczonych powiem tylko że oprucz korekcji kolorów, poprawieniu dźwięku, przemontowaniu wielu scen (nadaniu im dynamiki, nowe efekty) i na końcu poprawa dźwięku SW REVISITED sprawia że filmy nabierają wiatru w żagle. a teraz wisienka na torcie.... efekt końcowy REVISIDET to dzieł jednego człowieka który sporo namieszał wśród ludzi odpowiedzialnych za filmowe tzw ostateczne dopieszczanie filmów SW w LUCASFILM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech zgadnę

SZYBKIE ŁACZE INTERNETOWE ?

<_<

Akurat na łącze nie narzekam... Ale są filmy, które MUSZĘ mieć na fizycznym nośniku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tjaaa. Jak się trochę poczeka, to wydania SW stanieją, podobnie jak paczki DVD. Mam nadzieję. W końcu Star Wars to dobro ogólnoświatowe ;) [kto by się tak z ksenomorfem utożsamiał].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest info ze pakiet z obydwoma trylogiami bedzie zawieral 9 bd....trylogie odrebnie po 3bd...czyli komplet z dodatkami, oddzielnie bez dodatkow...

w uk cena preorderowa za sage 70 funtow, pelna cena to 90 funtow, mysle ze cena u grekow bedzie w okolicach 120 euro... a u nas pewnie 699-799 saga a trylogie oddzielnie 399....

Edytowane przez pmmazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie paczka 9 dyskowa z 6 filmami, oraz dwie paczki ze starą iV-Vi) i nową (I-III )trylogią , a w paczkach po 3 płyty w cenie 45$ za paczkę.

Wybór więc staje się oczywisty - duża paczka z 9 płytami za 90 $ a nie dwie osobne z 6 płytami również za 90 $ . Dziwna polityka ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja wytłumaczę rodzinie konieczność posiadania kompletu? ;) Też obawiam się,że padnie nowy rekord zdzierstwa w polskim wydaniu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to " jak?". Powiesz Im ze to " swiatowe dziedzictwo kulturowe".

Zreszta biorac pod uwage postepujace zidiocenie spoleczenstwa i to, ze za 10 - 20 lat decydentami stana sie osobnicy z generacji dla ktorej pierwszymi rozpoznawalnymi archetypami byly postacie ze Star Wars, idea oficjalnego uhonorowania Sagi obecnoscia w kanonie dorobku kulturalnego XX wieku przestaje jawic sie jako niemozliwa. Pamietam jak 20 lat temu wciagnieto na liste lektur szkolnych " Przeminelo ze wiatrem" i dziela Karola Wojtyly. Wiec kto wie, kto wie.. No ale tak to juz z dziedzictwem wsrod sierot bywa.

Dobrego transferu, ladnych kolorow i miesistych basow zycze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz już zamówić także u mnie - jak dla Forumowicza zrobię Ci cenę 499 pln. - stówkę oszczędzisz ... :)

Cena na Amazon.com to 90$ - czyli ok . 260 pln. - daj zarobić, a sam oszczędzisz ! :)

Bo chyba nie myślisz, że dostaniesz inną wersję ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz już zamówić także u mnie - jak dla Forumowicza zrobię Ci cenę 499 pln. - stówkę oszczędzisz ... :)

Cena na Amazon.com to 90$ - czyli ok . 260 pln. - daj zarobić, a sam oszczędzisz ! :)

Bo chyba nie myślisz, że dostaniesz inną wersję ? :)

Jak wyjdą płyctki z filmami - to się pobierze z jakiegoś serwera i zobaczy się czy warto w te Stare Nowe Gwiezdne wojny pakowac kasę , napewno ktoś napisze recęzje i się obaczy czy warto - bo w kółko oglądac i placic za to samo nie ma sensu - mozna by to porównac do naszej telewizji ciągle powtórki a abonament placic trzeba , i gwiezdne wojney są te same a placic trzeba.

Pozdrawiam

Edytowane przez HerGregor
  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś Bluedvd.pl się pomyliło, bo ma w zapowiedziach na 24 lutego, a przecież w Stanach we wrześniu dopiero to wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BoDex wątpię,żeby wersja US/UK miały polskie napisy a bez tego nie wezmę nawet za 1zł... HerGregor Fakt po co płacić jak można ukraść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to akurat rybka - te ich napisy i tłumaczenia .... eh.

Poza tym zawsze wychodzą poza obraz, co dla planującego ekran w formacie 2.40/1 jest tylko udręką .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tam kto lubi... ;) Tak czy owak po Antologii Obcego kolejna kultowa pozycja się zapowiada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

THX 1138 ma odbicie w wielu aspektach - ot taki fjoł .... :)

No, a z ceną to pojechali - ale "debile" kupią, może i wszystkie egzemplarze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się chyba pierwsza cena w PL

BlueDVD za kompletną sagę życzy sobie 399,99 pln

części 1-3 i 4-6 po 199,99 pln

Edytowane przez Tie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racer1972

nie ukraśc - zobaczyć inaczej mówiąc czy materiał na Blureju jest warty kupienia , czy wszystkie programy do koma kupiłeś bez testowania , czy korzystałeś 3 miechy i zakupiłeś ful wersje a jak ci nie pasiło to wybrałeś to co było ok.

Internet pozwala na to aby pobrać materiał zobaczyć czy ci odpowiada i kupić orginał , wtedy masz zgodnie z prawem kopię i orginał. a jak fim ci nie pasuje to go kasujesz i nie kupujesz orginału . Nawet windowsa można otrzymać w traju na 3 miechy do testów bez obowiązku kupna w sklepie też możesz poprosić o prezentacje filmu i prawo nie jest naruszane , dopiero jak zapomniesz skasować z dysku popełniasz kradzież przetrzymując materiał powyżej 24 godzin , może można nawet 48 ale nie pamiętam dokładnie ile, bo doś dawno o tym czytałem.

Jak prawo się zmieniło to mnie oświeć.

Prawo łamie ten co udostępnia materiały w internecie - nie posiadając do tego prawa, a nie ten co pobiera by sprawdzić czy dany towar rzecz mu odpowiada i po sprawdzeniu kasuje lub kupuje orginał by być zgodnie z prawem.

.

A Gwiezdne wojny jak się ukażą w DTS HD master i lektorem polskim napewno kupię, ale jak bym miał kupować w internecie u sąsiada po to, by cały wilm śledzić napisy z dzwiękiem 2.0 , to ja w TV popatrzę na gwiezdne kolejny raz, - pewnie w wakacje znów powtórki będą, i nie trzeba płacić znów za gwiezdne tylko za abonament , ale to chyba to samo , bo tantiemy i tak trafią do producenta filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej nie oszaleli z tą ceną, jak w przypadku Alien...

ciekawe czy będzie taka przepaść jakościowa jak w przypadku alienów ... 3 X to trochę odległa data :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja już zamówiłem... jeszcze żeby w naszym pięknym kraju było jak na zachodzie, żeby była gwarancja najniższej ceny... czyli biore preorder za 399pln a przed premierą cena rośnie na 499pln to i tak płacę 399, a jeśli przed premierą spada na 299pln to płacę właśnie 299pln... a u nas ogólnie dziki zachód, jak się zmieni cena to wysyłają maila z pytaniem czy interesuje cię towar po zmienionej cenie, bo jeśli nie to zamówienie jest kasowane... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokonując pre-order zawierasz SKUTECZNĄ UMOWĘ i śmiało możesz dochodzić swoich praw - postawienie sprzedawcy do pionu odbywa się już po pierwszym , odpowiednio napisanym mailu ....

Swoją drogą, to w razie czego chyba nabędziesz prawo do zwrotu za "niezgodność towaru z umową", bo o ile wiem, to tylko 2 części posiadają

dubbing, a pozostałe lektora ( chyba, że czegoś nie wiem ) a na stronie masz wyraźnie napisane, że wszystkie mają dubbing... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...