Skocz do zawartości
paw

[News] Gwiezdne Wojny - czyli jak zepsuć wydanie ...

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to każda wydawana paczka to wtopa

Kompania Braci - wydają w Polsce bez napisów pl i audio pl

Avatar rozszerzona wersja - dodatki nie spolszczone

Obcy - kosmiczna cena nie spolszczone dodatki

Star-wars - niemieckie DTS HD Master

Poraża a potem się dziwią że ludzie targają z neta a nie kupują . Wszystkie te paczki chciałem kupic ale żadnej nie kupiłem bo nie lubię półfabrykatów w cenie wyższej niż pełnowartościowy produkt na zachodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie żeś to wymienił. Ale takie są fakty. Tyle pozycji kultowych powyżej i ja też żadnej z nich nie zakupiłem z wiadomych i wymienionych przyczyn. Ale, że SW do nich dołączył? W najgorszych snach bym sobie tego nie wyobraził :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to każda wydawana paczka to wtopa

Kompania Braci - wydają w Polsce bez napisów pl i audio pl

Avatar rozszerzona wersja - dodatki nie spolszczone

Obcy - kosmiczna cena nie spolszczone dodatki

Star-wars - niemieckie DTS HD Master

Poraża a potem się dziwią że ludzie targają z neta a nie kupują . Wszystkie te paczki chciałem kupic ale żadnej nie kupiłem bo nie lubię półfabrykatów w cenie wyższej niż pełnowartościowy produkt na zachodzie.

moje osiągnięcia na tym polu :

Kompania Braci - amazon.uk

Avatar rozszerzona wersja - amazon.uk

Obcy - amazon.uk

Star-wars - ... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Może to zabrzmi mało skromnie, ale ja wyznaje: "Jak chcesz coś dobrze i solidnie, zrób to sam" i potem dodaję: "Jak skopiesz, to pretensje tylko do siebie".

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do bubli dodajcie też BOX Piratów z Karaibów - brak dodatków JAKICHKOLWIEK !

A co do Star Wars to szkoda gadać - tak spier***ić sprawę... Nie do wiary...to ja kino 7.1 miałem kupować - tylko po co jak u nas wychodzą takie buble ?

Edytowane przez Gmeru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragikomedią są raczej wypowiedzi, piętnujące ludzi którzy oglądają filmy z polskim lektorem. A przepraszam bardzo - cóż w tym złego ? Nie każdy kto kupuje (ew. wypożycza) filmy BD posiada sprzęt potrafiący zdekodowac DTS HD MA a co za tym idzie nie mogą oni "podniecac" się tym dźwiękiem. Poza tym jest wielu bardzo dobrych lektorów, którzy mniej psują przyjemnosc oglądania niż niemiecki dubbing np. A może też tragikomedią jest oglądanie filmów HD na telewizorach mniejszych niż 46 - 50 cali i odtwarzaczach tańszych niż 1.500 zł ? Zapamiętajcie też drodzy forumowicze, że film to nie tylko "żyleciasty" obraz i świetny dzwięk ale też scenariusz, reżyseria i gra aktorska. I niech ten obraz i dzwięk podkreślony na maksa nie przysłonią wam tego o czym chciał opowiedziec reżyser.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego kupujesz sobie DVD i nie musisz wypowiadać się na temat HD. Litości. JEST WIELKA PORAŻKA bo jest to "setne" z kolei wydanie tego samego filmu (kolejny skok na kasę jakby nie było ale ok, tak to już działa) skierowane DLA FANATYKÓW technologii i takie miało być. Miało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki przycisk powinien generować maila z protestem do wszystkich partaczy za to odpowiedzialnych.

BTW.

Ptaki na wierzbie ćwierkają, że w odpowiedzi na takie dziadostwo, organizowany jest zsynchronizowany atak na strony www - od Lucasa, Foxa Europe po lokalnych

dystrybutorów .... :)

Fajny byłby to news w TV ! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciach ...

Zapamiętajcie też drodzy forumowicze, że film to nie tylko "żyleciasty" obraz i świetny dzwięk ale też scenariusz, reżyseria i gra aktorska. I niech ten obraz i dzwięk podkreślony na maksa nie przysłonią wam tego o czym chciał opowiedziec reżyser.

tylko czy do tego potrzeba filmu wydanego na BD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Zapamiętajcie też drodzy forumowicze, że film to nie tylko "żyleciasty" obraz i świetny dzwięk ale też scenariusz, reżyseria i gra aktorska. I niech ten obraz i dzwięk podkreślony na maksa nie przysłonią wam tego o czym chciał opowiedziec reżyser.

Nie wiem, o co Ci chodzi :) Kupowanie na Blu-Ray to właśnie dobra jakość zarówno dźwięku jak i obrazu :)

Nie za bardzo rozumiem przesłania "BD vs scenariusz/reżyseria/gra aktorska" a "DVD vs scenariusz/reżyseria/gra aktorska" :)

A co do reszty, to zawsze można przecież kupić mój nóż za 1000 zł do otwierania kartonów od sprzętu HD :D

Rozumiem, że mam kupca? :P

PS. Biorąc pod uwagę fakt, że ekipa filmowa jest Artystą i chciałaby, żeby każdy takie przesłanie otrzymał, jakie przygotowali, to nie rozumiem Ciebie i Twojego Lektora, bo to przecież nie słuchasz idealnego przesłania ekipy? To tak jak słuchać mp3 na jakimś syfie, a Audio CD na dobrym sprzęcie. Słyszy się więcej dźwięków i nie są one dodane od tak sobie, tylko mają swoją rolę, a że na słabym sprzęcie nie usłyszysz, to inna kwestia.

Nie rozumiem ludzi z włączonym lektorem i dubbingiem (innym niż w bajkach), jeżeli nie robią tego dla dzieci, a dla siebie, kiedy taki film jak Star Wars zna się na pamięć, dla mnie to chore. To tak jak zrobić sobie Porsche na gaz :D

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,wiec bylem,widzialem,pisze ;)

Jak wol pisze DTS HD MA English 6.1,zreszta innych jezykow,czy opcji napisow nie ma na pudelku,jedynie informacja co do innych wersji jezykowych po skorzystaniu z pilota.

p1010666w.jpg

Edytowane przez macek.g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to " gadżet promocyjny" ze sklepu w UK , a nie prawdziwa okładka , więc czy będzie w UK polska wersja, to do tej pory nie wiemy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie jest to sklepowa okladka ;) ale smiem watpic by byla polska wersja,raczej malo prawdopodobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tragikomedią to jest fakt, że i tak duże grono nabywców wersji BD włączy lektora PL

I ciekawe czy się ucieszą, gdy zamiast lektora usłyszą dubbing :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ciekawe czy się ucieszą, gdy zamiast lektora usłyszą dubbing :P

może być grubo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co wieszać psów na Imperialu, bo raczej niewiele miał tu do gadania. Winne są Szwaby i nie bójmy się tego powiedzieć :P

Osobiście podjąłem decyzję o wstrzymaniu się z zakupem do czasu, gdy cena polskiego wydania (lub zagranicznego z polskimi napisami) spadnie do 200 - 250 zł. W tym czasie zacieram łapki na Króla Lwa i miejmy nadzieję, że chociaż to wydanie się uda.

Cała sytuacja z Gwiezdnymi Wojnami przypomina mi jak bardzo nie lubię Lucasa. Uwielbiają tego człowieka na całym świecie, dają mu zarobić pieniądze nieprzeciętne, a ten rewanżuje się kompletnym brakiem szacunku dla swoich chlebodawców. Majstruje przy tych filmach, bo na starość nie ma już co robić i z nudów „udoskonala” to, co polepszania wcale nie potrzebuje. SW to jedne z najwolniej starzejących się filmów wszech czasów...

Powinni odebrać mu prawa do obu sag! P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tak aby sobie poużywać zadzwoniłem do polskiego wydawcy Satr Wars (IMPERIAL) z pytaniem, dlaczego nas pozbawiono najlepszego dźwięku - czyli DTS HD-MA 6.1 w wersji angielskiej. Jakaś beznamiętna pipi powiedziała, że ona nie wie. No to pytam się jej: kto wie - po drugiej stronie cisza w słuchawce. No to pindzie powiedziałem, że niech sobie poczyta forum HDTV i inne - to zrozumie dlaczego będą mieli marną sprzedaż. :angry:

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEIMOS , nie lamentuj - dasz radę ... i tak będziesz miał DTS-HD MA i polskie napisy (chyba jak i wielu innych ), a może nawet i dubbing. :lol:

Tak oto IMPERIAL popchnie wielu do dodatkowej roboty - to oni wspierają piractwo :) (choć bardziej rękodzieło, bo zmuszają do uszlachetniania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu będzie biadolenie wydawcy na marną sprzedaż BD i będzie mówił że w Polsce nie opłaca się wydawać i sprzedawać filmów na BD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEIMOS , nie lamentuj - dasz radę ... i tak będziesz miał DTS-HD MA i polskie napisy (chyba jak i wielu innych ), a może nawet i dubbing. :lol:

Tak oto IMPERIAL popchnie wielu do dodatkowej roboty - to oni wspierają piractwo :) (choć bardziej rękodzieło, bo zmuszają do uszlachetniania)

No przecież wiem, że mogę na Ciebie liczyć:)

Wszystko tylko nie dubbing.

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem pare minut temu jedna z czesci dostepna-wiadomo gdzie ;) ten niamacki jest poprostu straszny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...