Skocz do zawartości
Gmeru

Discovery HD (od 2010 Discovery HD Showcase) opinie, wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie: otóż miałem do tej pory 3 pakiety z oferty n'tv-informacja i rozrywka,kultura nauka świat i hity filmowe. Jako że często oglądam Discovery HD jakże było me zdziwienie gdy przed momentem włączam kanał 40 (gdzie jest discovery) a tu komunikat: Ten kanał nie należy do wykupionego pakietu...

Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić co się stało? jakaś zmiana w ofercie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie - to chyba chwilowe "niedomaganie". Moze cos w n nawalilo, moze dekoder ma jakis problem...

Jak nie przejdzie to trzeba zaczac od typowych dzialan typu: wylacz-wlacz, reset, telefon do BOK...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie: otóż miałem do tej pory 3 pakiety z oferty n'tv-informacja i rozrywka,kultura nauka świat i hity filmowe. Jako że często oglądam Discovery HD jakże było me zdziwienie gdy przed momentem włączam kanał 40 (gdzie jest discovery) a tu komunikat: Ten kanał nie należy do wykupionego pakietu...

Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić co się stało? jakaś zmiana w ofercie?

U mnie wszystko gra i właśnie oglądam "Świat wynalazków", więc to chyba rzeczywiście jakieś "chwilowe niedomaganie" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://satkurier.pl/news/51779/discovery-h...d-showcase.html

Premiera kanału Discovery HD Showcase odbędzie się 15 stycznia 2010 r., a nowy kanał HDTV z oferty Discovery Networks EMEA zastąpi w Polsce i Europie Centralnej dotąd znany kanał Discovery HD. Istotne jest to, że cała oferta programowa Discovery HD Showcase jest produkowana od początku do końca w HD, czyli w najwyższej jakości technologii wysokiej rozdzielczości, bez konwersji ze standardu SD.

Dalesz info pod linkiem. Podoba mi się ten koment: Taa więcej czoperów krabów tylko pod inną nazwa ... hyhy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, na 3 lata trzeba sobie dac spokoj z ogladaniem DHD Showcase - puszcza teraz od poczatku cala ramowke, ktora leci od startu kanalu :lol:

Zastanawiam sie co lezy u podstaw zmiany nazwy i logo? Przeciez dopiero co zmienili loga kanalow Discovery i znowu zmieniaja!

Discovery World tez zmieniaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni jestem uzytkownikiem n i zauwazylem, ze na Discovery HD z reguły dzwiek jest przesuniety w stosunku do obrazu? Tez tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest najlepszy program na DISCOVERY HD Showcase, w którym najpiękniej widać obraz HD? Dawniej oglądałem jakiś program na Discovery HD, w którym były piękne widoki gór, jezior itp pokazywane z lotu ptaka. Czy teraz też jest taki podobny program?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...