Skocz do zawartości
pmmazz

MediaMarkt / Saturn oferta na Blu-ray - promocje info

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wróciłem do domu z 6 filmami z tej promocji:) Wreszcie uzupełniłem kolekcję ekranizacji Toma Clancy. MM W-wa Al.Krakowska.

Aha i przy okazji kupiłem Skyline ale ten film to nieporozumienie, jeśli chodzi o fabułę, za to ścieżka audio rządzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a widział któś gdzieś Lige Niezwykłych Gentlemanów? na tej fotce/reklamie MM jest a w krk ani w MM ani w saturnie niet :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne bo rzeczywiście tego nie ma. Trzeba popytać na zapleczu sprzedawców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie może ktoś do kiedy planowana jest ta promocja? Już zakupiłem cztery filmy, ale jeszcze na dwa kolejne mam ochotę, tylko w maju już skończyły mi się fundusze przeznaczone na takie cele i trzeba do czerwca czekać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie może ktoś do kiedy planowana jest ta promocja? Już zakupiłem cztery filmy, ale jeszcze na dwa kolejne mam ochotę, tylko w maju już skończyły mi się fundusze przeznaczone na takie cele i trzeba do czerwca czekać ;)

Jestem w podobnej sytuacji :-) też już mi się fundusze w tym miesiącu skończyły na filmy.

Pytałem w MM i Saturnie w Bydgoszczy (w obu tych marketach oferta jest obecna) i dowiedziałem się, że co najmniej na miesiąc czasu promocja jest przewidziana. Znając życie, to pewnie się przedłuży, jak promocja 2 za 99 zł od Universala - w Bydgoskim MM jeszcze trwa, a miała się skończyć 30 kwietnia.

Ja z kolei poluję na Straż Nocną i Straż Dzienną. Te dwa tytuły pokazane są w reklamie na stronach MM i Saturna, a w handlu ich brak (przynajmniej na razie).

Może jeszcze w ciągu miesiąca się pokażą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

szukam ligi (jakby gdzieś była to proszę o info) ... korcą mnie most na rzece i dobry zły i brzydki... ktoś może sie wypowiedzieć jak w tych klasykach z jakością?

Edytowane przez tomalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Most na rzece Kwai powala jakością obrazu. Można brać w ciemno.

Jak wieść niesie 6 czerwca 2011 wyjdzie wersja "restored and newly remastered for high definition"

21623_large.jpg

Blu-ray features include:

  • William Holden and Alec Guinness on The Steve Allen Show
  • The Bridge on the River Kwai Premiere, Narrated by William Holden
  • Crossing the Bridge: Picture-in-Graphics Track: Includes information on the progression of the bridge's construction, the challenges of creating a bridge in the jungle during wartime, the real POW experience, and a book to screen comparison.
  • Original Trailers
  • Making of The Bridge on the River Kwai
  • USC short film introduced by William Holden
  • "An Appreciation" by Filmmaker John Milius
  • "Rise and Fall of a Jungle Giant"
  • Photo Gallery
  • BD Live Functionality

Edytowane przez Tie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wersja UK w żaden sposób nie będzie lepsza - polska wersja też jest z najnowszego mastera 4K.

I potwierdzam - piękny obrazek (nie licząc pierwszych kilku minut :) )

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie audio? Chyba cudów nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wersja UK w żaden sposób nie będzie lepsza - polska wersja też jest z najnowszego mastera 4K.

I potwierdzam - piękny obrazek (nie licząc pierwszych kilku minut :) )

Veni, vidi, zakupione :)

Most na rzece Kwai oraz Najdłuższy dzień.

Edytowane przez Tie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akuerat Najdłuższy dzień wygląda słabo :-)

Doczytałem właśnie na różnych forach, że DNR na maksa. Nic to - dam radę. Nie wszystko musi być idealne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie (niekoniecznie dokładnie związane z tematem). Może ktoś się orientuje z jaką częstotliwością Media Markt organizuje promocję "bez vatu"? Przegapiłem tę z ostatniego tygodnia, a chciałem dokonać tam większego zakupu, więc opłacałoby się skorzystać z tej oferty. Pytanie tylko jak długo musiałbym czekać. Ktoś wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następna promocja powinna być we wrześniu sam korzystałem tak dwa razy (rok w rok).

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w zamosciu akurat jest teraz, ale tylko na małe i duże AGD

a w kwestii BLU-RAY

to

PRZEMINĘŁO Z WIATREM edycja limitowana 159pln - MM Zamość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następna promocja powinna być we wrześniu sam korzystałem tak dwa razy (rok w rok).

Pozdro

Czyli co cztery miesiące? Niemożliwe, poprzednia (przed tą z tego weekendu) byłą ok 1,5-2 miesiące temu. Pewnie jest tu jakaś regularność, może ktoś wie jaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież te "zakupy bez VAT" to jedna wielka ściema. Sztuczne, przekreślone ceny, które były wcześniej wyraźnie niższe... Grunt aby nabić klienta w butelkę oO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak? Chcę kupić córce Canona 500D. W MM z obiektywem Kitowym IS kosztował 2199. Po odjęciu vat-u 1787,80. Taka ściema? Znajdź taniej. I do tego raty 0%. Jakoś nie czułbym się nabity w butelkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może mają promocję na kilka produktów (a resztę może przy okazji ktoś kupi po "promocji") i akurat na niego trafiłeś. Raz dla własnego przekonania sprawdziłem ceny kilku pozycji, które mnie interesowały, "bez VAT" i były albo wyższe albo porównywalne z tymi na ceneo.pl (lub innym portalu porównawczym).

Także sens jest jedynie z uwagi na raty 0%, tutaj przyznaję Ci rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...