Skocz do zawartości
pmmazz

MediaMarkt / Saturn oferta na Blu-ray - promocje info

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby każda część była po 50 zeta to by było obiecująco...

W takiej cenie kupiłem trylogię Ojca Chrzestnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wrocławskim Media Markt na bielanach jest wystawione pudło z Blu-rayami za 29zł! Ale ostudźcie swój entuzjazm, bo jest to około 7 czy 8 tytułów Visiona (Nocny pociag z mięsem, pora mroku, wszyscy jesteśmy chrystusami, sadysta i jeszcze jakieś - także jedno anime). Z asortymentu kupiłem sobie Nocny Pociąg z mięsem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
We wrocławskim Media Markt na bielanach jest wystawione pudło z Blu-rayami za 29zł! Ale ostudźcie swój entuzjazm, bo jest to około 7 czy 8 tytułów Visiona (Nocny pociag z mięsem, pora mroku, wszyscy jesteśmy chrystusami, sadysta i jeszcze jakieś - także jedno anime). Z asortymentu kupiłem sobie Nocny Pociąg z mięsem.

w rzeszowie to samo ale po 39zł, mialem tez kupowac "pociag z miesem" ale obraz ma kiepskie recenzje wiec nawet za te cene odpuscilem

Edytowane przez mulec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w rzeszowie to samo ale po 39zł, mialem tez kupowac "pociag z miesem" ale obraz ma kiepskie recenzje wiec nawet za te cene odpuscilem

Wybór rośnie! Dziś byłem przypadkiem w media (dziwne, że zawsze tam przypadkiem trafiam:) i doszły (z tego co pamiętam) Resident Evil 1,(zakupiłem) Babylon AD(co ciekawe, kawałek dalej na DVD film kosztuje 59zł;)) HERO i cos jeszcze, na razie wszystko ze stajni vision. Mam nadzieje, ze wkrotce pojda wydawcy za ciosem! Bravo Vision! Oczywiscie wszystko w cenie 29zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to nie Vision tylko mm pozbywa się towaru. Teraz wyjdzie jaką mają przebitkę ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie to nie Vision tylko mm pozbywa się towaru. Teraz wyjdzie jaką mają przebitkę :).

Gość w sklepie mówił, że to akcja Visionu i że ma nadzieję, że więcej dystrybutorów pójdzie za przykładem, choć wątpił:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w MM chorzow te z vision filmy sa ale po 42 zł

Edytowane przez vandel1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
We wrocławskim Media Markt na bielanach jest wystawione pudło z Blu-rayami za 29zł! Ale ostudźcie swój entuzjazm, bo jest to około 7 czy 8 tytułów Visiona (Nocny pociag z mięsem, pora mroku, wszyscy jesteśmy chrystusami, sadysta i jeszcze jakieś - także jedno anime). Z asortymentu kupiłem sobie Nocny Pociąg z mięsem.

Bylem wczoraj dodali jeszcze Babylon AD oraz Resident Evil I II po 29.99zl oczywiscie zakupilem.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dziś jest promo w MM Wrocław Bielany : 2 x Blu = 99zł.

z atrakcji : 2 części KILL BILL lub Wróg Publiczny nr 1 - cz1 i 2. (cena stand 69,90 za sztukę )

reszta to cienizna , ale komuś może się spodobać.

kilka tytułow jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dziś jest promo w MM Wrocław Bielany : 2 x Blu = 99zł.

z atrakcji : 2 części KILL BILL lub Wróg Publiczny nr 1 - cz1 i 2. (cena stand 69,90 za sztukę )

reszta to cienizna , ale komuś może się spodobać.

kilka tytułow jest

chyba w kazdym MM jest ta wyprzedaz tytlow monoshit-u

niestety, wiekszosc wydan jest tragiczna pod wzgledem obrazu, a szczegolnie czerni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dziś jest promo w MM Wrocław Bielany : 2 x Blu = 99zł.

z atrakcji : 2 części KILL BILL lub Wróg Publiczny nr 1 - cz1 i 2. (cena stand 69,90 za sztukę )

reszta to cienizna , ale komuś może się spodobać.

kilka tytułow jest

http://hdtvpolska.com/topic/22701-monolith-2-za-99zl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gdańskiej gazetce MM kilka BD po 29,99: Sin City, Chicago, Iluzjonista, Next, Jackie Brown oraz Adrenalina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gdańskiej gazetce MM kilka BD po 29,99: Sin City, Chicago, Iluzjonista, Next, Jackie Brown oraz Adrenalina.

Orientuje się czy oferta jest aktualna, też w innych miastach? Bo interesują mnie z powyższych tytułów Jackie Brown i Adrenalina.

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na strone MM wybierz market ze swojego miasta i zlookaj gazetkę.

Jeżeli jesteś z Warszawy to nie musisz, juz sprawdziłem u nas nie ma żadnych promo na BD.

W Gdańsku jest jak kolega napisał, a np. w Bydgoszczy jest wyprz po 69 zeta, między innymi Predators.

Innych lokalizacji nie sprawdzałem

Pozdro

Sekret

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybrane ciekawe oferty....

Bydgoszcz

34,90:

Niezniszczalni, Zły Porucznik, Zmierzch, Księżyc w nowiu, Księga Ocalenia, Pozdrowienia z Paryża, Piąty Element, Dystrykt 9, Zapowiedź, Leon Zawodowiec

59,90:

Zaćmienie, Wrogowie Publiczni, Bękarty Wojny, Mamma Mia, Quantum of Solace

199,00:

Powrót do przyszłości TRYLOGIA

Chorzów

59,90

Incepcja, Zaćmienie, Shrek Forever

Czeladź

49,90:

Zaćmienie, Avatar

59,00

Incepcja

Gdańsk

19,90:

Sherlock Holmes, Stan gry, ...

Katowice

49,90:

Avatar, Siedem Dusz, Zaćmienie, Epoka Lodowcowa 3

59,90:

Starcie tytanów, Predators, Jak wytresować smoka, Iron man 2

Kielce

69,90

Green Zone, Salt, Koszmar z ulicy wiązów, Karate Kid, Drużyna A, Predators...

Opole

54,90:

Top gun, Snatch...

Rzeszów

69,90

Resident Evil Aftermath 3D

....

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60 tytułów za 39 zł

Monolith. Trzeba wybierać z rozwagą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że mój tekst będzie dziecinny ale: 60 tytułów GÓWNA <_< Tyle mam do powiedzenia. Nawet za 5zł pewno im zostanie jeszcze. Ile jeszcze potrzeba czasu by cały Monolith się wyprzedał? 1 rok :lol: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na broszurce jest też Zmierzch - z tego co wiem to wyjątkowo go ludzie polecali :)

Do Warszawy mam 400 km także raczej sobie nie kupię :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...