Skocz do zawartości
jtf

zestaw 7.1 do Onkyo TX-NR5007

Rekomendowane odpowiedzi

Po co tyle myśleć :P ? Chcesz kino kupujesz 906 + jakieś opór kolumny i jedziesz. Szkoda czasu na zastanowienie. Przecież to nie jest sprzęt za 1000zł tylko najwyższej klasy klocki.... a jak zależy Ci na stereo to lepiej kup sobie do tego jakiś dobry zmak stereo i kolumny. Oczywiście jak jesteś audiofil. Bo tak to.... nie ma co sobie głowy zawracać. Do takiego 906 też możesz przecież jakieś dobre kolumny do stereo kupić i się delektować....

Zawsze uważałem, że dużo bardziej skupić się trzeba na kolumnach niż na ampli czy kablach..... mając tak dużo budżet.

warto sie przesiadać z onkyo 905 na 906 ? ktory gra lepiej w stereo ?

To praktycznie to samo. Znowu napiszę, że szkoda czasu na jakiekolwiek porównania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po co tyle myśleć? Chcesz kino kupujesz 906 + jakieś opór kolumny i jedziesz. Szkoda czasu na zastanowienie. Przecież to nie jest sprzęt za 1000zł tylko najwyższej klasy klocki.... a jak zależy Ci na stereo to lepiej kup sobie do tego jakiś dobry zmak stereo i kolumny. Oczywiście jak jesteś audiofil. Bo tak to.... nie ma co sobie głowy zawracać. Do takiego 906 też możesz przecież jakieś dobre kolumny do stereo kupić i się delektować....

Zawsze uważałem, że dużo bardziej skupić się trzeba na kolumnach niż na ampli czy kablach..... mając tak dużo budżet.

To praktycznie to samo. Znowu napiszę, że szkoda czasu na jakiekolwiek porównania.

potwierdzam- i przy okazji jest do sprzedania 5007 cena jakies 6000zl (do negocjacji), gwar. cos okolo 6m-cy -lezy w szafie i sie kurzy..........

Edytowane przez FIRMA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do merkusTHX: nagłośni też Jamo D7 PEX i D6 PEX ponieważ nie jestem pewien czy kupię kolumny Teufel. A chę mieć głośniki THX Ultra 2.

Do fitarkus: Pisałem w moim pierwszym poście w tym temacie poszukaj dobrze i przeczytaj jakie są moje wymagania od sprzętu grającego.Źródła sygnału, jaki TV jakie warunki pomieszczenia że filmy i gry to 85% a muzyka bardzo okazjonalnie 15% w pierwszym poście piszę wszystko bardziej szczegółowo wróć i przeczytaj.

A wracajac do okazji to czy ktoś mi wytłumaczy o co chodzi z tym Bitstream i Linear PCM po HDMI które połączenie jest lepsze dla audio HD.

Do Gmeru: Dlaczego tak polecacie 905 i 906 razem z kolegą FIRMA przecież te ampli które wymieniacie są z przed 2-3 lat a teraz jest już o wiele nowszy i lepszy i mocniejszy i bardziej wydajny 5007.

Zresztą w 905 występował problem DTS HD MASTER BOMBA są już stare i nie ma jak kupić. A w 906 obcięto moc i zmniejszono wydajność prądową kosztem ostatecznego zasilenia kolumn przez co kolumny grają ciszej i gorzej tak mówił mi wasz kolega AreckiW nie wiem czy go znacie.

A wszystko to przez ten światowy kryzys finansowy który wtedy był i 906-tka na tym ucierpiała.

Tak więc muszę się jeszcze naspokojnie zastanowić i przemyśleć sprawę w końcu wydaję nie małą sumę tak więc GMERU jest się nad czym zastanawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytasz do dostajesz odpowiedź od ludzi, którzy mają w domu naprawdę mocne zestawy i kina z prawdziwego zdarzenia (ja np. swego czasu więcej przeznaczyłem na sprzęt grający niż ty i mam o czym dyskutować... ) . Kupuj co chcesz ; ) Nie śledzę najnowszych modeli Onkyo. Chodzi mi o półkę cenową. Najwyższe Onkyo (fakt, że teraz są serie XXXX a nie 9XX), dobre głośniki i masz kino pełną parą.

ps. Jak twierdzisz, że np. takie 9XX są stare i mniej wydajne i mają "bombe" a to co jest teraz to dużo lepsze to po prostu nie masz pojęcia na ten temat i radzę czytać (na forum jest sporo takich tematów jak głośniki do THX, ampli np. Onkyo itp), słuchać i się uczyć :P Po to jest forum. Bez urazy oczywiście.

Do FIRMA: Jak masz coś do sprzedania to jest dział do tego stworzony albo prywatna wiadomość. Tutaj nie wydaje się to obiektywne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytasz do dostajesz odpowiedź od ludzi, którzy mają w domu naprawdę mocne zestawy i kina z prawdziwego zdarzenia (ja np. swego czasu więcej przeznaczyłem na sprzęt grający niż ty i mam o czym dyskutować... ) . Kupuj co chcesz ; ) Nie śledzę najnowszych modeli Onkyo. Chodzi mi o półkę cenową. Najwyższe Onkyo (fakt, że teraz są serie XXXX a nie 9XX), dobre głośniki i masz kino pełną parą.

ps. Jak twierdzisz, że np. takie 9XX są stare i mniej wydajne i mają "bombe" a to co jest teraz to dużo lepsze to po prostu nie masz pojęcia na ten temat i radzę czytać (na forum jest sporo takich tematów jak głośniki do THX, ampli np. Onkyo itp), słuchać i się uczyć :) Po to jest forum. Bez urazy oczywiście.

Bronisz 905-tki bo ją masz zgadza się tak samo jak merkusthx i FIRMA. A to co się ma będzie się broniło za wszelką cenę

mimo wszystkiego co powstało, wytłumacz mi proszę po co mam kupować starą technologię czyli 905\906 jak jest nowszy lepszy i bardziej dopracowany 5007. Po jakiego grzyba mam wracać teraz do 2007 roku i kupić za 5 tys atrakcję tego świata czyli 905, wolę dopłacić do 8 tys i wziąć 5007 i w ostatecznym rozrachunku moje sumienie będzie bardziej uspokojone ponieważ będe wiedział w podświadomosci ze mam nowszy lepszy i dopracowany I CO INNEGO NIŻ ty firma i inni którzy polecają 905-tkę.

Naprawdę idąc waszym tokiem rozumowania to wygladało by tak że 906 to to samo co 606 tylko że znacznie droższy a jak nie widać różnicy to po co przepłacać.

A w ostatecznym rozrachunku mogę o wiele lepiej na tym wyjść niż ty gmeru i inni.

Ponieważ może się okazać tak że ja jako nowicjusz na tym forum z 50 paroma postami będę miał o wiele lepszy sprzęt audio\video grajacy lepiej niż sprzęty wasze Adminów i innych znawców broń boże niczego nie chcę wam narzucać.

A jak się wkurzę to wezmę SC-LX90 Susano lub DSP-Z11 i te wasze 905-tki nawet nie pierdną.

Heh patrzcie laik a ma lepsze sprzęty od adminów i moderatorów i innych świetnych znawców.

To nie o to chodzi aby się znać tylko aby mieć za co kupić ponieważ możesz być świetnym znawcą a nie będziesz miał pieniędzy na te urządzenia i za co je kupisz z pensji 1000 zł na mies.

A tak możesz być istnym laikiem i nowicjuszem iść do profesionalnego sklepu audio\video wyłożyć na stół 100 tys zł i powiedzieć chcę mieć najlepszy sprzęt za tą kwotę. Tu chodzi nie o znanie się na urządzeniach tylko o przemyślane rozsądne i dobrze zaplanowane i szczęśliwe zakupy.

Bez urazy oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jtf,

A ile Ty masz lat ? Wiek mógłby usprawiedliwiać styl i ton Twoich postów, chyba że cierpisz na jakąś jednostkę chorobową, to przepraszam.

Edytowane przez Marl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze sie spodziewac Kup Yamahe Lub denona moze to byc 4310 lub yamaha dsp-z7 lub 3900 i bedziesz mial porzadne kino

nie pakuj sie w Onkyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze sie spodziewac Kup Yamahe Lub denona moze to byc 4310 lub yamaha dsp-z7 lub 3900 i bedziesz mial porzadne kino

nie pakuj sie w Onkyo

Wielkie dzięki wezmę to pod uwagę.Za wszystkie pomoce z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz pojechałeś... Powiem Ci tak, sprzęt ogólnie dzielimy na kilka grup :

1. tak zwany "śmietnik"

2. niska półka

3. średnia półka

4. sprzęt dla tych którzy się znają

5. sprzęt dla tych którzy mają za dużo pieniędzy

Zgadnij który najlepiej gra? BRAWO!!! oczywiście ,że numer 4 (wygrałeś zestaw wypoczynkowy, trumnę i dwa lichtarze)

Ale do rzeczy, otóż koledzy starali się Ciebie delikatnie sprowadzić na ziemię i radzili Tobie kupić ONKYO 905/6 NIE w obawie ,że będziesz miał coś lepszego.Po prostu tutaj wychodzą wiedza i wiedz i jeszcze raz wiedza którą zdobywa się latami nauki i setkami godzin spędzonymi w internecie.To że klocek jest taki czy siaki tej czy innej firmy nic albo prawie nic nie zmienia.Już Ci wcześniej napisałem,że sztuka polega na zgraniu zestawu,a do tego niestety ale potrzebna jest wiedza.Jeśli dobierzesz odpowiednie kolumny do 905tki to uwierz,że nawet Z11 pójdzie na kolana ,dlaczego? a no dlatego,że Onkyo począwszy od serii 805 do 906 to bardzo udane konstrukcje,które są "uniwersalne" co znaczy,że stosunkowo łatwo poprzez zmianę głośników na inne zmienić charakter całego zestawu.Co do sklepu i 100tyś skomentuje to krótko: BUAHAHAHA gdy tylko wejdziesz do sklepu to goście po kilku zdaniach gdy zorientują się ,że jesteś zielony , wcisną Tobie wzmak na którym najlepiej zarobią a kolumienki wybiorą z tych które akurat zalegają na magazynie... oczywiście najlepsze i "ostatnia sztuka", ... podłączą cały zestaw usiądą razem z Tobą i powiedzą Ci że to gra zaje....ie , a Ty w to uwierzysz.I taki będzie finał.Mimo iż puściłeś brzydkiego bąka w ostatniej wypowiedzi podpowiem Tobie że najlepszą opcją jaką mogłeś zrobić to było właśnie delikatne zorientowanie się co gra u guru i wyciągnięcie wniosków i zapewniam Ciebie ,że nie są to ludzie którzy chodzą w ostatnich sandałach,niektórzy na tym forum mają własny biznes i mimo iż mają pieniądze nie poszli do sklepu i nie wyłożyli 100tyś by pewnego dnia siedząc przed własnym telewizorem nie uzmysłowić sobie: "jestem frajerem".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe

No to teraz pojechałeś... Powiem Ci tak, sprzęt ogólnie dzielimy na kilka grup :

1. tak zwany "śmietnik"

2. niska półka

3. średnia półka

4. sprzęt dla tych którzy się znają

5. sprzęt dla tych którzy mają za dużo pieniędzy

Zgadnij który najlepiej gra? BRAWO!!! oczywiście ,że numer 4 (wygrałeś zestaw wypoczynkowy, trumnę i dwa lichtarze)

Ale do rzeczy, otóż koledzy starali się Ciebie delikatnie sprowadzić na ziemię i radzili Tobie kupić ONKYO 905/6 NIE w obawie ,że będziesz miał coś lepszego.Po prostu tutaj wychodzą wiedza i wiedz i jeszcze raz wiedza którą zdobywa się latami nauki i setkami godzin spędzonymi w internecie.To że klocek jest taki czy siaki tej czy innej firmy nic albo prawie nic nie zmienia.Już Ci wcześniej napisałem,że sztuka polega na zgraniu zestawu,a do tego niestety ale potrzebna jest wiedza.Jeśli dobierzesz odpowiednie kolumny do 905tki to uwierz,że nawet Z11 pójdzie na kolana ,dlaczego? a no dlatego,że Onkyo począwszy od serii 805 do 906 to bardzo udane konstrukcje,które są "uniwersalne" co znaczy,że stosunkowo łatwo poprzez zmianę głośników na inne zmienić charakter całego zestawu.Co do sklepu i 100tyś skomentuje to krótko: BUAHAHAHA gdy tylko wejdziesz do sklepu to goście po kilku zdaniach gdy zorientują się ,że jesteś zielony , wcisną Tobie wzmak na którym najlepiej zarobią a kolumienki wybiorą z tych które akurat zalegają na magazynie... oczywiście najlepsze i "ostatnia sztuka", ... podłączą cały zestaw usiądą razem z Tobą i powiedzą Ci że to gra zaje....ie , a Ty w to uwierzysz.I taki będzie finał.Mimo iż puściłeś brzydkiego bąka w ostatniej wypowiedzi podpowiem Tobie że najlepszą opcją jaką mogłeś zrobić to było właśnie delikatne zorientowanie się co gra u guru i wyciągnięcie wniosków i zapewniam Ciebie ,że nie są to ludzie którzy chodzą w ostatnich sandałach,niektórzy na tym forum mają własny biznes i mimo iż mają pieniądze nie poszli do sklepu i nie wyłożyli 100tyś by pewnego dnia siedząc przed własnym telewizorem nie uzmysłowić sobie: "jestem frajerem".

Za tego bąka też miałem już nic nie pisać ale... lepiej tego chyba ująć nie mogłeś.

Ja jednak przejrzałem cały ten wątek i kończę swoje wypowiedzi. Szkoda czasu. Dwóch, trzech się zebrało i jeden na drugiego jedzie. A jakie argumenty? BO TAK. Bravo. A jak poziom będzie nadal tak wysoki to wątek zamykamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajny podział :):););)

Z doświadczenia... planowałem dodac jeszcze "dla frajerów" ale nie chciałem przeginać bo kolega jtf gotów pomyśleć ,że to jego miałem na myśli a tak "nie jest".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zresztą w 905 występował problem DTS HD MASTER BOMBA są już stare i nie ma jak kupić. A w 906 obcięto moc i zmniejszono wydajność prądową kosztem ostatecznego zasilenia kolumn przez co kolumny grają ciszej i gorzej tak mówił mi wasz kolega AreckiW nie wiem czy go znacie.

A wszystko to przez ten światowy kryzys finansowy który wtedy był i 906-tka na tym ucierpiała.

Gdzie AreckiW pisał ze w 906 obcieto moc i zmniejszono wydajność prądową ? w 906 to wlasnie jeszcze podbito moc o 5W na kanał.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mam rozumieć że Onkyo TX-NR5007 jest do [beeep]

Dobra ok wierze wam teraz powiedźcie co lepsze 905\906 a może avr4810 lub sc-lx82, dsp-z7,11 czy moze coś innego

No i jakie w końcu kolumny.

Gmeru nie martw się wszystko jest pod kontrolą utrzymuję się w porządku koniec złego tonu w stosunku do innych jak kogoś obraziłem to sorry ale obrażałem chyba tylko 905 i 906.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to teraz pojechałeś... Powiem Ci tak, sprzęt ogólnie dzielimy na kilka grup :

1. tak zwany "śmietnik"

2. niska półka

3. średnia półka

4. sprzęt dla tych którzy się znają

5. sprzęt dla tych którzy mają za dużo pieniędzy

Zgadnij który najlepiej gra? BRAWO!!! oczywiście ,że numer 4 (wygrałeś zestaw wypoczynkowy, trumnę i dwa lichtarze)

Ale do rzeczy, otóż koledzy starali się Ciebie delikatnie sprowadzić na ziemię i radzili Tobie kupić ONKYO 905/6 NIE w obawie ,że będziesz miał coś lepszego.Po prostu tutaj wychodzą wiedza i wiedz i jeszcze raz wiedza którą zdobywa się latami nauki i setkami godzin spędzonymi w internecie.To że klocek jest taki czy siaki tej czy innej firmy nic albo prawie nic nie zmienia.Już Ci wcześniej napisałem,że sztuka polega na zgraniu zestawu,a do tego niestety ale potrzebna jest wiedza.Jeśli dobierzesz odpowiednie kolumny do 905tki to uwierz,że nawet Z11 pójdzie na kolana ,dlaczego? a no dlatego,że Onkyo począwszy od serii 805 do 906 to bardzo udane konstrukcje,które są "uniwersalne" co znaczy,że stosunkowo łatwo poprzez zmianę głośników na inne zmienić charakter całego zestawu.Co do sklepu i 100tyś skomentuje to krótko: BUAHAHAHA gdy tylko wejdziesz do sklepu to goście po kilku zdaniach gdy zorientują się ,że jesteś zielony , wcisną Tobie wzmak na którym najlepiej zarobią a kolumienki wybiorą z tych które akurat zalegają na magazynie... oczywiście najlepsze i "ostatnia sztuka", ... podłączą cały zestaw usiądą razem z Tobą i powiedzą Ci że to gra zaje....ie , a Ty w to uwierzysz.I taki będzie finał.Mimo iż puściłeś brzydkiego bąka w ostatniej wypowiedzi podpowiem Tobie że najlepszą opcją jaką mogłeś zrobić to było właśnie delikatne zorientowanie się co gra u guru i wyciągnięcie wniosków i zapewniam Ciebie ,że nie są to ludzie którzy chodzą w ostatnich sandałach,niektórzy na tym forum mają własny biznes i mimo iż mają pieniądze nie poszli do sklepu i nie wyłożyli 100tyś by pewnego dnia siedząc przed własnym telewizorem nie uzmysłowić sobie: "jestem frajerem".

Piszesz o charakterze brzmienia doborze odpowiednich kolumn do 905-tki , to przecież do z11 też mogę dobrać te same kolumny co do 905-tki i porównać i jak myślisz na którym amplitunerze lepiej zagrają oczywiste jest że na z11.

A mam te same kolumny co do 905-tki i dsp-z11 taki przykład podaję rozumiesz.

A co do tych którzy mają własny biznes to nie ma problemu stać ich na drogie urządzenia audio\video

i nie muszą się znać ponieważ wynajmą sobię odpowiednio kompetentną osobę zorientowaną w urządzeniach audio\video i to ona wybierze sprzęt dla nich z najwyższej półki a oni tylko zapłacą jej i za sprzęt.

A co ma powiedzieć osoba która zarabia 1000 zł na mies i żyje od 10 do 10 ledwo wiąże koniec z końcem A ZNA SIĘ NA TYCH URZĄDZENIACH to co ona wtedy kupi jak myślicie odpowiedźcie sobie na to pytanie sami.

Nie żeby mnie nie było stać ale rozumiem biednych bo kiedyś też byłem biedny i chciało się to i to ale nie było za co tego kupić jak się jest bogatym to się tego nie zrozumie.

Bogaty nie zrozumie biednego.

Mnie stać na kino za maks 15 tys.

Czekam dalej na jakieś pomoce związane z doborem odpowiednich urządzeń do kina kto ma jakieś propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale widzisz róznice cenowe miedzy 905 a Z11 :D to jak mozna zestawiać te kloce i je porównywać.

za 15tyś, to kup 905/6 reszta na dobre glosniki i bedzie rewelka, jak do kina to moze jakis zestaw Klipscha.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry ale widzisz róznice cenowe miedzy 905 a Z11 :D to jak mozna zestawiać te kloce i je porównywać.

za 15tyś, to kup 905/6 reszta na dobre glosniki i bedzie rewelka.

http://www.ceneo.pl/880007

http://www.ceneo.pl/895559

różnica w cenie za 905 i dsp-z11 to 13 tys zł i prawie wszyscy koledzy na forum starają się mi powiedzieć że ampli który kosztuje 13 tys mniej zagra O WIELE LEPIEJ od ampli za 13 tys więcej jest tu jakaś analogia logika.

Nie stać mnie na dsp-z11 ale jak bym miał 17 tys na ampli to na pewno olał bym onkyo wszystkie modele i wział yamahe

Albo się zapożyczył w banku dołożył pare tysiecy i wziął

SC-LX90 Susano

AVC-A1HDA

w tym przedziale cenowym amplitunerów do 10 tys.zł

najlepszy jest jednak według mnie Onkyo TX-NR5007. Basta.

Edytowane przez jtf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O_o

Nie mogę. Nie wytrzymam. Co za temat!

kolego @jtf - nawiązując do twojego nick'a - WTF? Skąd do nas przybyłeś - rozumiem, że są ferie i masz dużo wolnego czasu, ale może pomyśl nad nowym demotywatorem.

"Bogaty nie zrozumie biednego" - to mnie rozwaliłeś. Masz do wydania 15K i uważasz, że jesteś bogaty? W dodatku deprecjonujesz innych użytkowników? Człowieku, nigdy nie oceniaj ludzi po zarobkach - i jeśli rzeczywiście jakimś cudem (domyślam się, że wzrósł popyt na roboty fizyczne przy odśnieżaniu dachów ze względu na długą zimę) masz takie środki - to jesteś najlepszym dowodem na słuszność tego stwierdzenia.

Biorąc pod uwagę to, jak się wypowiadasz, jakie problemy masz z poprawną pisownią i interpunkcją, no i jakie niestworzone farmazony tu piszesz - naprawdę, szkoda czasu ludzi, którzy w dobrej wierze chcą Ci pomóc. "Co z tego, że się znają, jak ich nie stać"... to skoro Ciebie stać, to proszę bardzo - daj się analnie wykorzystać miłym panom z audio-sklepów, wyłóż te niebotyczne 15K i onanizuj się z uśmiechem na ustach i poczuciem "posiadanie lepszego sprzętu niż Admini i najlepsi znawcy".

Powodzenia w szukaniu odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy w ogóle "najlepszy" ? jest po prostu inny to ampli 9.2 kanałowy a nie 7.1 kanałowy jak 905/6, w kinie z zestawem kolumn 7.1 będzie grał na tym samym poziomie co 905/6.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O_o

Nie mogę. Nie wytrzymam. Co za temat!

kolego @jtf - nawiązując do twojego nick'a - WTF? Skąd do nas przybyłeś - rozumiem, że są ferie i masz dużo wolnego czasu, ale może pomyśl nad nowym demotywatorem.

"Bogaty nie zrozumie biednego" - to mnie rozwaliłeś. Masz do wydania 15K i uważasz, że jesteś bogaty? W dodatku deprecjonujesz innych użytkowników? Człowieku, nigdy nie oceniaj ludzi po zarobkach - i jeśli rzeczywiście jakimś cudem (domyślam się, że wzrósł popyt na roboty fizyczne przy odśnieżaniu dachów ze względu na długą zimę) masz takie środki - to jesteś najlepszym dowodem na słuszność tego stwierdzenia.

Biorąc pod uwagę to, jak się wypowiadasz, jakie problemy masz z poprawną pisownią i interpunkcją, no i jakie niestworzone farmazony tu piszesz - naprawdę, szkoda czasu ludzi, którzy w dobrej wierze chcą Ci pomóc. "Co z tego, że się znają, jak ich nie stać"... to skoro Ciebie stać, to proszę bardzo - daj się analnie wykorzystać miłym panom z audio-sklepów, wyłóż te niebotyczne 15K i onanizuj się z uśmiechem na ustach i poczuciem "posiadanie lepszego sprzętu niż Admini i najlepsi znawcy".

Powodzenia w szukaniu odpowiedzi.

Obrażasz mnie mam więcej lat niż ty się możesz tego spodziewać i jestem człowiekiem starej daty akurat jestem teraz w pracy z laptopem i pamiętam jaka była bieda w polsce i teraz też jest.

mówisz 15 k to mało średnia krajowa to 2 tys to wszyscy wokół mnie zarabiają 100 tys na miesiąc buhahaha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"obrażałem chyba tylko 905 i 906" czyli zdecydowaną większość możnych tego forum Pewnie z 80% ludzi hehe. Do mojego Onkyo 805 wybrałem Monitor Audio RS1 a to dlatego,że preferuję w 70% muzyki a 30% kino ,co nie znaczy ,że nie sprawują się w kine.Filmy akcji grają bardzo przyzwoicie natomiast produkcje takie jak "Władca Pierścieni", "Gladiator","Waleczne serce" to poezja dla uszu. Wzmacniacz współpracuje po Po analogu z Oppo bdp-83 se . Do mocniejszych gatunków proponuje zdecydowanie Focalla ,ma fajne koncertowe brzmienie,albo coś zrobionego na Visatonie.Można też pójść na całość i dać dorobić kolumienki do sprzętu(onkyo 5007) u pewnego pana z Gdańska Inżyniera dzwięku i akustyki który pomierzy na oscyloskopie co końcówki pootrafią i dorobi do niej głośniki.Kiedys byłem u niego gdy usłyszałem u kolegi kolumny zrobione właśnie przez niego.Facet ogólnie znany przez ludzi siedzących w temacie,naglaśnia od dyskotek (oczywiście wszystko sam robi) do kin i teatrów,a hobbystycznie robi ludziom sprzęt.Jak dla mnie to absolutny mistrz i przy jego głośnikach wraz z Onkyo klęka nawet Z11.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec tej gadki nie na poziomie z hr susel wracam do obowiązków w pracy.

Wpadne na forum może jak wrócę z pracy ale dzięki takim osobom jak hr susel jakoś mi nie spieszno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O_o

Nie mogę. Nie wytrzymam. Co za temat!

kolego @jtf - nawiązując do twojego nick'a - WTF? Skąd do nas przybyłeś - rozumiem, że są ferie i masz dużo wolnego czasu, ale może pomyśl nad nowym demotywatorem.

"Bogaty nie zrozumie biednego" - to mnie rozwaliłeś. Masz do wydania 15K i uważasz, że jesteś bogaty? W dodatku deprecjonujesz innych użytkowników? Człowieku, nigdy nie oceniaj ludzi po zarobkach - i jeśli rzeczywiście jakimś cudem (domyślam się, że wzrósł popyt na roboty fizyczne przy odśnieżaniu dachów ze względu na długą zimę) masz takie środki - to jesteś najlepszym dowodem na słuszność tego stwierdzenia.

Biorąc pod uwagę to, jak się wypowiadasz, jakie problemy masz z poprawną pisownią i interpunkcją, no i jakie niestworzone farmazony tu piszesz - naprawdę, szkoda czasu ludzi, którzy w dobrej wierze chcą Ci pomóc. "Co z tego, że się znają, jak ich nie stać"... to skoro Ciebie stać, to proszę bardzo - daj się analnie wykorzystać miłym panom z audio-sklepów, wyłóż te niebotyczne 15K i onanizuj się z uśmiechem na ustach i poczuciem "posiadanie lepszego sprzętu niż Admini i najlepsi znawcy".

Powodzenia w szukaniu odpowiedzi.

No bez jaj... Zamiast moralizować i poprawiać interpunkcję kolegi jtf może sam w dobrej wierze zechciałbyś pomóc, chętnie poczytamy... Twoja wypowiedz też z lekka przekracza granice dobrego smaku.Facet jest jaki jest i nie widzę powodu by sprowadzać go do parteru,zwłaszcza ,że temat będzie czytany przez setki innych którzy także będą szukali odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...