Skocz do zawartości
Gmeru

Gdzie kupimy sprzęt i usługę N TV ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przed chwilą na n lini dowiedziałem się, że w 3mieście sprzedaje nboxy tylko jeden sklep.Bardzo mnie to zastanawia, bo gadałem ze sklepem sony w gdyni wczoraj i mówili, że będą mieli. Ciekawe co się okaże. marketing do [beeep] :/
pozdrufka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio taką panikę z zakupem miałem 12 lat temu jak kupowałem swój pierwszy w życiu samochód.
Żona się ze mnie śmieje, a ja mimo wszystko mam nadzieję że dziś będę miał n-kę. A co! :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja to nawet zaprosiłem na wieczór gości.
Jak nie kupię to będzie klęska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='rqsz' post='13796' date='12.10.2006, 07:23 ']Ja przed chwilą na n lini dowiedziałem się, że w 3mieście sprzedaje nboxy tylko jeden sklep.Bardzo mnie to zastanawia, bo gadałem ze sklepem sony w gdyni wczoraj i mówili, że będą mieli. Ciekawe co się okaże. marketing do [beeep] :/
pozdrufka[/quote]

który to sklep (poza sony)? media-markt?
też bym sobie może dzisiaj juz kupił, ale nie jestem pewien chyba poczekam tydzien, dwa i zobaczymy (pozatym ciekawe jak tam z dostępnością)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Białymstoku w Avansie na Hetmanskiej są dwa stoiska n ... jedno informacyjne [ikonka i na gorze :( ] gdzie mozna wypelnic formularz zamówienia... jak zaszlem stoisko było puste.... i drugie stoisko [do zawierania umów?] przy ktorym aktualnei ktos siedział ... nie miałem czasu czekać zeby popytać czy maja nboxy itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Media Markt Rzeszów dziś przyjechało 30 tunerów ale na razie nie sprzedają bo pracownicy są nieprzeszkoleni. Najprawdopodobniej sprzedaż ruszy od jutra... a szkoda bo sprzet sie marnuje :-)

W Media Markt Rzeszów dziś przyjechało 30 tunerów ale na razie nie sprzedają bo pracownicy są nieprzeszkoleni. Najprawdopodobniej sprzedaż ruszy od jutra... a szkoda bo sprzet sie marnuje :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jednak w Avansie na Hetmanskiej [Białystok]
nie ma n-boxow... przyszły tydzien [moze wtorek] ... zapisalem sie i czekam...
i "dziwne" info od pracownika... nbox recorder bedzie dostempny dopiero w styczniu? hmmm
i instalacja ma kosztowac kolo 60 zł ? [tez info od pana z avans...] Edytowane przez QsT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QsT ziomku :( co tam chceli na hetmanskiej w sensie jakie dokumenty zeby podpisac umowe/zapisac sie ? i tak btw jaki masz tv pod nke ?:) w ostatnia sobote polazilem torche i w calym bialym nie ma z Full HD lcd , bylem w oszolomie w tym eldomie to stoja same shity ,a jak zapytalem goscia czemu nie ma lcd z Full HD to gosc wywalil oczy i zapytal "a co to jest Full HD? " hehe , troche potlumaczylem co i jak to dla goscia glupio sie zrobilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='cassius777' post='13808' date='12.10.2006, 08:54 ']który to sklep (poza sony)? media-markt?
też bym sobie może dzisiaj juz kupił, ale nie jestem pewien chyba poczekam tydzien, dwa i zobaczymy (pozatym ciekawe jak tam z dostępnością)[/quote]

ww dyni można zapomnieć o kupnie n-ki (AVANS i Gral zacznie sprzedaż w poniedziałek a Media Markt jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emigrant... nie podpisują jeszcze umów na Hetmańskiej ... zapisałem sie tz. podałem dane i telefon i maja zadzwonić jak będą mieli nboxy [mają nadzieje że we wtorek] ...

Niestety nie mam jeszcze telewizora HD :/ ... wiec na razie nie będę mógł sie nacieszyć ;) ... ale może kiedyś... B) heh ... Na razie musi mi wystarczyć "zwykły" 29 calowy sony :) [qrcze a tak blisko byłem jednego z pikseli w konkursie HD na blogu n :) ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzisiaj w Saturnie na Jana Pawla II (Wawa - Arkadia). Maja 30 boxow, ale nie moga sprzedac. O co kaman? ;)B)
Podobno wszyscy dystrybutorzy dostaja po 30 boxow i jak sprzedadza te 30 to maja dostac kolejne 30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to, że nie zadziałał komputerowy system rejestracji klientów.
A więc nie może zacząć powstawać jądro bazy danych.
Czyli system sterowania klientami i dekoderami i kartami akcesyjnymi.
Pamiętacie ZUS i PROKOM.
To podobna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W 3mieście, jak na dzisiaj było tak w MM dostali boxy 30 sztuk około 11 do tego 10 anten. Ale nie byli wstanie tego sprzedawać, bo problemy z logowaniem, niby problemy ze strona rejestracji.
A avansie w manhatanie mieli mieć, ale jak podjechałem to powiedzieli, że przyjmują tylko zapisy i ktoś z iti będzie się kontaktował.
A sklep sonego w gdyni, miał mieć, no ale nie dowieźli, może jutro będą. Także jest cyrk.
Ciekawi mnie co będzie jutro.
Na n-linii potwierdizli, że były problemy z rejestracją, ale że już powinno być lepiej
Się okaże jutro.
pozdrfuka dla wszystkich zniecierpliwionych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ekhmm to naprawde przykre. Albo cos sie robi dobrze albo sie tego nie robi. N-ka dzisiaj NIE WYSTARTOWALA. Takoz dzwonilem (z ciekawosci - czekam na PVR i VOD... no czekam, choc mam watpliwosci) i NIC, NULL zero informacji. Dystrybucja lezy i kwiczy. Logistyki nie ma. Marketing nagle zapadl sie pod ziemie. Ja rozumiem poczatkowe problemy z oferta programowa (tzn braki w ofercie, jakies techniczne problemy z jakoscia czesci oferty etc) ale do ciezkiej nedzy jak mozna odwalic taka amatorke to mi sie w glowie nie miesci! Jak mozna zorganizowac taki sta... falstart?!?! Widac mozna.
Ci co mieli sprzedawac wyraznie dawali do zrozumienia, ze jak na razie nie ma mowy o normalnej sprzedazy, ze tak naprawde wszystko to, to totalna prowizorka. Infolinia, system informatyczny (sprzedaz/info/aktywacja) i pomoc ze strony N-ki to jedno wielkie NIC.
Naprawde ciezko zrozumiec dlaczego tak to wyglada. Przeciez przelozenie startu o miesiac, choc z cala pewnoscia przyjete z krytyka klientow, bylo by tutaj ze wszech miar wskazane. Ja wole miec pewnosc ze nie kupuje kota w worku, ze normalnie place i mam, ze jak sie pojawia problem to osoba kompetentna mowi mi co mam zrobic i jest to skuteczna pomoc (przez litosc nie bede tutaj nic pisal o infolinii)... a tu taki numer!
Powiem wiecej - inne platformy HD w UE takze mialy problemy, ale do diabla jak mozna bylo spartolic WSZYSTKO - kazdy elemet?! Toc chociaz strona z pelna informacja co, za ile, oferta oraz prawdziwa informacja na temat kanalow dystrybucji (nawet jezeli bedzie poslizg, chce wiedziec czy w takim to a takim miejscu kupie a nie, ze po telefonie slysze - n?! n???? Ale o co wlasciwie Panu chodzi?). Chociaz informacja rzetelna - to jakies kurde minimum. Sam sprzet powinien byc w sieci dystrybucji choc z dzien wczesniej - czy to takze przekracza mozliwosci nki??? A jak sie nie wyrobili stosowana informacja - ze przepraszamy, ze boxy beda ale za 2, 5 dni czy za tydzien.
Nie, nie kumam tego wszystkiego. To wielkie przedsiewziecie, powazne wyzwanie - mozna sie potknac, pewnym rzeczom nie podolac ale to co sie dzisiaj wydarzylo przekracza imho wszelkie granice. A przeciez nowa generacja to miala byc nie tylko technika i jakosc ale i nowe, lepsze nastawienie do klienta. I co? Edytowane przez ein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[url="http://www.telewizjanowejgeneracji.pl/sklepy12_10_06.pdf"]http://www.telewizjanowejgeneracji.pl/sklepy12_10_06.pdf[/url]

Lista sklepów, jutro ma byc aktualizowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj u głównego partnera "N" w Sony róg Jana Pawła i Elektoralna - centrala w Wawie.
Może będą jutro.
Zamrzyłem sobie potestowac na którymś Sony X 2000 ale niestety biedaki nie mają anteny satelitarnej i będzie można kupic kota w worku. Szczególnie interesują mnie kanały SD bo to przecież 90 % tego co będziemy ogladali. W tym miejscu nie sprawdzę jak sobie radzi z tym np. KLD 46 X 2000. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sałym 3mieście nie można kupić nboxów a w Media Markt mają dekodery ale w dalszym ciągu nie działa system rejestracji. Totalna porażka (taką informację otrzymałem przed chwilą)
Pozdrowienia dla wszystkich zniecierpliwionych) :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Media Markt Rzeszów sprzedali prawie już wszystkie a kolejka stoi... hehe pewnie nie wystarczy dla wszystkich :-)

W Media Markt Rzeszów sprzedali prawie już wszystkie a kolejka stoi... hehe pewnie nie wystarczy dla wszystkich :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bylem przed chwila w media markt i ccs i na bonifacego tj wszystkich warszawskich punktach sprzedazy, wszedzie realizuja zapisy, kto sie nie zapisal odchodzi z kwitkiem i niformacja zeby tu wrocil we wtorek a najlepiej w srode, od teraz stwierdzam ze nie bede sie uganial za usluga bo to usluga powinna sie uganiac za mna jak juz bedzie mozna to kupic bez upokazania klientow to moze kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='ymp' post='14080' date='13.10.2006, 14:51 ']bylem przed chwila w media markt i ccs i na bonifacego tj wszystkich warszawskich punktach sprzedazy, wszedzie realizuja zapisy, kto sie nie zapisal odchodzi z kwitkiem i niformacja zeby tu wrocil we wtorek a najlepiej w srode, od teraz stwierdzam ze nie bede sie uganial za usluga bo to usluga powinna sie uganiac za mna jak juz bedzie mozna to kupic bez upokazania klientow to moze kupie[/quote]

Nareszcie ktoś ze zdroworozsądkowym podejściem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja dzisiaj przedzwonilem do CCS (Warszawa - Marszalkowska) i zapisalem sie na poniedzialek (i tak jestem zaskoczony, ze tak szybko udalo mi sie zdobyc dekoder, bo przypuszczalem, ze wynikna problemy z dostaniem dekoderow, albo z innymi nie przewidzianymi sytuacjami), tak wiec jak ktos chce podpisac umowe w tym punkcie w przyszlym tyg. to nalezy sie spieszyc...

Betewu... w Saturnie w Arkadii podobno dalej nie maja dekoderow (mily pan mnie poinformowal, zeby przedzwonic w przyszlym tyg. gdzies w okolicy wtorku - srody), wiec jak ktos by chcial tam podskoczyc, to niech nie traci czasu.

Edit: Jednak okazalo sie, ze 13 moze byc szczesliwy... Wlasnie zadzwonili z CCS i jade odebrac swoj dekoder ;] Edytowane przez Barwis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[url="http://www.telewizjanowejgeneracji.pl/sklepy13_10_06b.pdf"]http://www.telewizjanowejgeneracji.pl/sklepy13_10_06b.pdf[/url]

Kolejna aktualizacja sklepów Edytowane przez peter23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w lublinie w dwóch sklepach mają dekodery tylko padnięty jest program do podpisywania umów <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...