Skocz do zawartości
Gmeru

Gdzie kupimy sprzęt i usługę N TV ?

Rekomendowane odpowiedzi

Peter mają w Centrum Sony (video-top) ale nie mogą si e zalogować i nie sprzedają. Edytowane przez cles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W tym Video-topie stałem jak głupi 2h i .... nic.
Szlaken mnie trafen. Spróbuję jutro jeszcze raz, maja 14 sztuk i podobno jutro kolejna dostawa. Powinno starczyc for@ll

A jaki jest drugi sklep?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CCS (Warszawa-Marszałkowska) spoko, wczoraj po południu zajrzałem przechodząc przypadkiem, zapisałem się, dziś po południu Pani dzwoniła że mogę już odebrać dekoder :) Podpisanie umowy - 15 minut wliczając w to 3-4 osobową kolejkę. Jak się sprawdza "n" nie wiem bo jak na razie nie mam jej do czego podłączyć, może jutro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Zabrze - MediaMarkt w M1
Zabrze - Avans, ul. Wolnosci 318
Zabrze - Avans, ul. De GAULLEA 5

Ja kupowalem w Avansie na Wolnosci... bardzo mila obsluga i fachowa porada. Polecam
Pozdrawiam Pana, ktory przyjechal specjalnie z Krakowa do Zabrza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie byłem w centrum sony w lublinie.Stara śpiewka dekodery mają ale nie moga sie zalogować do systemu i powiedział żeby przyjść w poniedziałek bo dzisiaj nie dadzą rady :) Pobawiłem sie troche ustawieniami dekodera i wróciłem z pustymi rękami :D

Edytowane przez kyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A byla cosik mowa o operatorach GSM - i tutaj pytanie -> Mozna to w koncu kupic np. w salonie Orange? ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj o 10-tej telefonicznie dowiedziałem się, z w krakowskim MM mają 10 nboxów. Szybki przejazd i byłem drugi przy stanowisku sprzedaży. Gdy miałem już w ręku swoją n-kę za moimi plecami stało już wiele osób chętnych do spisania umowy. Wydawanie nboksów bez żadnych wcześniejszych zapisów. Teraz już jestem po aktywacji telefonicznej n-ki i na dużym ekranie oglądam sobie w 1080i LuxeHD TV. Projektor DLP podłączony komponentem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lista uaktualniana razem ze stroną www.telewizjanowejgeneracji.pl

Piszcie jak coś nowego znacie albo coś się nie zgadza.

Lista w pierwszy poście oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Sydon777' post='14353' date='14.10.2006, 16:35 ']Dzisiaj o 10-tej telefonicznie dowiedziałem się, z w krakowskim MM mają 10 nboxów. Szybki przejazd i byłem drugi przy stanowisku sprzedaży. Gdy miałem już w ręku swoją n-kę za moimi plecami stało już wiele osób chętnych do spisania umowy. Wydawanie nboksów bez żadnych wcześniejszych zapisów. Teraz już jestem po aktywacji telefonicznej n-ki i na dużym ekranie oglądam sobie w 1080i LuxeHD TV. Projektor DLP podłączony komponentem.[/quote]
Po kilku telefonach, znajomosciach i protekcjach (nie chcialo mi sie zapisywac in advance), jak za starych absurdalnych czasow udalo mi sie jeden wydrzec w MM KRK. W piatek ktos twierdzil ze dostali 18 sztuk i zaczeli sprzedaz wieczorem, dzisiaj sprzedawca twierdzil ze bylo 30 ale sugerowal (poniewaz sprzet czekal na mnie) zeby przyjsc jak w kraju zabraknie tunerow i serwer sie odblokuje. Mam wrazenie ze ktos z sobie znanych powodow przeprowadzil udany eksperymet socjotechniczny. Udany, dlatego ze z odleglosci obserwowalem pacjenta ktory praktycznie bez szemrania i tylko z lekkim znudzeniem w oczach znosil "bycie osrodkiem aktywnosci grupy sprzedawcow" przez conajmniej 1,5 godziny. Tez nie odpuscilem, tez kupilem (operacja trwala ok. 10-15 minut). I napisze tak, nie jestem pewien czy ten brak dostepnosci to byla nieudolnosc czy skuteczny marketing, czas pokaze (do pewnego stopnia). Z obserwacji, system na ktory najczesciej zwala sie wine dostarcza firma Siebel, z moich dotychczasowych doswiadczen - pierwsza liga swiatowa, brand w odbiorze porownywalny z np. SAP-em i porownywalnie drogi aczkolwiek (chyba) mniej znany. Edytowane przez andy95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,
właśnie nabyłem n-kę w MM Gorczewska Warszawa. Byłem drugi w kolejce która miała......dwie osoby! Więc żadnych skandalicznych scen, pełna kultura. Mają jeszcze ok 100 szt n-boxów - stan na godz 12:30.Zostałem obsluzony w jakies 10 minut, wiec polecam to miejsce do zakupu n.

pozdrawiam

p.s. moimi doswiadczeniami z obowania z n-ka podziele sie jak skopletuje instalacje sat, bo na raie to mam tylko boxa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli jest ktoś zainteresowany zakupem nbox'a z Tarnowa , to jest do odbioru w firmie ZICOM ul.Głowackiego (chyba) - koło ZUS. Właśnie zrezygnowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='napi11' post='15436' date='18.10.2006, 12:15 ']Jeżeli jest ktoś zainteresowany zakupem nbox'a z Tarnowa , to jest do odbioru w firmie ZICOM ul.Głowackiego (chyba) - koło ZUS. Właśnie zrezygnowałem.[/quote]

ZICOM, ul. Głowackiego 33. Czy tak "koło" ZUS-u to bym nie powiedział, ale ogólnie orientacja dobra. Wczoraj (18.10.06) była dostawa nboxów, narazie w pierwszej kolejności dla ludzi z listy .

A można wiedzieć dlaczego zrezygnowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='booore' post='15842' date='19.10.2006, 15:02 ']ZICOM, ul. Głowackiego 33. Czy tak "koło" ZUS-u to bym nie powiedział, ale ogólnie orientacja dobra. Wczoraj (18.10.06) była dostawa nboxów, narazie w pierwszej kolejności dla ludzi z listy .

A można wiedzieć dlaczego zrezygnowałeś?[/quote]


Zrezygnowałem ponieważ byłem zainteresowany kanałem filmowym HD. Jak go włączą - pewnie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem służbowo w Ostrowii Mazowieckiej i kupiłem ostatni w Avansie - w Warszawie nie miałem tyle szczęścia od tygodnia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[b]Chętnych nabyciem niestety na chwile obecna samego nbox'a zapraszam do 2 naszych placówek.[/b]
Anteny dostępne będą dopiero jutro wieczorem :D

[b]PLACÓWKI "STREFA GSM"[/b]

K-ce ul. Staromiejska 3 tel. (10-18) 032 2538458 [b]dostępne panewno jeszcze 7szt. nbox'a[/b]
Chorzów ul.Wolności 1 tel. (10-18) 032 7718419 [b]dostępne napewno jeszcze 5szt. nbox'a[/b]

Zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Jak ktoś z okolicy [b]Jastrzębia Zdroju[/b] to zapraszam do [b]Nowa Computer[/b], ul. Arki Bożka 11. Telefon 032 47 30 140.

Na bieżąco w ofercie oba rodzaje nBOX-a

Pozdrawiam. Edytowane przez BaX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie,

Stalowa Wola MIX Electronics przy ul. Przemysłowej 2b w CH Tesco są dostępne zarówno n'boxy jak i talerze.

Z pozdrowieniami
Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...