Skocz do zawartości
Gmeru

Gdzie kupimy sprzęt i usługę N TV ?

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='missio' post='12845' date='04.10.2006, 20:49 ']BEZ PRZESADY!!! To mnie kolega @pbuda zdziwił tym textem. Taki wypasiony tuner a kanały FTA odbiera tylko takie jaki "n" ustawi? (porównanie: to jakby kupić ołówek który tylko proste linie rysuję a okręgu nim nie narysujesz :D ) Badzo dziwne. To w tunerach FTA za 100 zł mozna ustawić Astrę. Tu chodzi o jedną rzecz, by nie stawiać kolejnych tunerów i kilkunastu kabli. A zapowiada się, że trzeba będzie tak "kombinować". Ekspres do kawy nie jest standartem w tunerach sat, a możliwość podłączenia kilku satelit raczej tak.[/quote]

Tylko pamiętaj kolego, że taki normalny wypasiony tuner na rynku kosztuje dzisiaj tylko ok. 1700 - 2000 zł. Kup sobie takiego Humaxa 2000 i oglądaj ... Astrę, ale ni "n".
A tu masz za 99,- z małym ograniczeniem: oglądasz tylko to na co n ci "pozwoli". Mamy wolny kraj. Nie musisz oglądać "n".
:P
Pozdrawiam

[quote name='mjasinsk' post='12818' date='04.10.2006, 14:19 ']Szczerze mówiąc zalecam daleko posuniętą ostrożność jaką stosuję ja. Jeżeli tuner nie będzie miał diseq lub bedzie mial zablokowane listy programow i mozliwosc korzystania z astry to dla mnie jest to przeszkoda nie do przeskoczenia. Jestem w stanie odbierac Polsat przez naziemną ale ni ebede utrzymywał dwóch tunerów i plataniny kabli. W każdym razie brak Astry i brak mozliwosci edycji programów niestety poki co dyswalifikuja (dyswalifikowały by) platforme dla mnie mimo ze bardzo na nia czekalem i tylko z tego powodu przyspieszam decyzje o zakupie LCD. Niestety brak jest precyzyjnych info na ten temat.[/quote]

Dam ci bardzo precyzyjne info: nie kupuj LCD-ka bo nie ma po co bo nie będziesz oglądać "n" bo nie będziesz utrzymywać dwóch tunerów i plataniny kabli ... :lol:

Chcesz się założyć, że jednak wźmiesz nboxa za te 99,- zł?

:D:););)

Pozdro.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie klikam na liste pierwszych 30 kanałów na CP które uzywam i 8 pochodzi z ASTRY wiec chyb amoge sie założyć ze bez ASTRY póki co nie bedzie "n" ;) Są to wkolejności TVP3, CNN, BBC, SKY news, ZDF, 3SAT, PRO7 i RTL. Szkoda ale mimo wszystko nie moge pojąc o co Wam chodzi z tym że bede ogladał co oni chca a CI ONI akurat chca zebym ogladal ok. 165 kanałów FTA rodzaju i w kolejności przez "NICH" wybranej. To naprawde bzdura na resorach. I powtarzam jeszcze raz ze rozumiem ze pakietowe programy sa nie do ruszenia i ze na pierwszym miejscu jest TVN i tak musi byc choćby palce u stóp zsiniały by od nerwowego zaciskania....ale dlaczego np. hmmmm DSF musi być np na pozycji 135 a nie 23 jak ja chce jak rany..... nie pojmuję i inaczej jako kompletna głupotą nazwac nie mogę. A tak dla jasności umysłu na południu i w południowo zachodniej Polsce kanały niemieckie czesto o ile nie na pierwszym miejscu stoja to są na czołowych miejscach list programów. Przez lata okoliczne wsie i miasta były usiane czaszami tv sat bo wszyscy chcieli ogladac sat 1 czy pro7 bo poprostu dobrze znaja jezyk niemiecki lub przynajmniej go rozumieje. Pamietam jaki rwetes sie zrobil kiedy kilka lat temu zniknely z kablowek te programy w zawiazku z jakimis tam oplatami. I dobrze wiem że nie Discovery HD a brak 3SAT spowoduje ze nawet nie spojrza w kierunku "n" platformy a wydaje mi sie ze nikt nie gardzi potencjalna rzesza (oczywiscie podkreslam potencjalna) kilkuset tysiecy klientów z powodu niczym nie wytlumaczonej "pierdoły" techniczne. Mimo wszystko mysle ze ASTRA FTA jednak bedzie na"n" platformie. Jej brak nie spowoduje ze platforma upadnie lub nie wystartuje lub slabo sie rozwinie i takie tam bla bla bla....ale poprostu straci troche klientów w zupełnie nieuzasadniony sposób. (Dla maniaków technologicznych tylko powiem tyle, że koncerty i filmy na niemieckich kanałach FTA 16:9 i DD to dzień powszedni tak bylo tez na WM 2006 ale tylko na odpowiednikach kanałów z ASTRY) :lol: Warto przemyśleć....... A poczciwy Ferdek za 100 zł z supermarketu wyjscia SPDIF raczej nie ma wiec trzeba zainwestowac w ciut drozszy sprzet a to wcale juz nie robi sie oplacalne N + drugi tuner za min. 400 dla FTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ofercie podają ze z HB bedzie ponad 200 kanałów FTA. Ale chyba jest tam ich troche wiecej ? Skoro ma byc sztywna lista to nie ma pewnosci ze bedą np. włoskie RAI,Canale 5 itp mimo ze są na HB ?
Hmm przydałaby sie lista kanałów ktore udostepnią, ale to pewnie po 12.10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mjasinsk' post='12868' date='04.10.2006, 23:53 ']Wlasnie klikam na liste pierwszych 30 kanałów na CP które uzywam i 8 pochodzi z ASTRY wiec chyb amoge sie założyć ze bez ASTRY póki co nie bedzie "n" ;) Są to wkolejności TVP3, CNN, BBC, SKY news, ZDF, 3SAT, PRO7 i RTL. Szkoda ale mimo wszystko nie moge pojąc o co Wam chodzi z tym że bede ogladał co oni chca a CI ONI akurat chca zebym ogladal ok. 165 kanałów FTA rodzaju i w kolejności przez "NICH" wybranej. To naprawde bzdura na resorach. I powtarzam jeszcze raz ze rozumiem ze pakietowe programy sa nie do ruszenia i ze na pierwszym miejscu jest TVN i tak musi byc choćby palce u stóp zsiniały by od nerwowego zaciskania....ale dlaczego np. hmmmm DSF musi być np na pozycji 135 a nie 23 jak ja chce jak rany..... nie pojmuję i inaczej jako kompletna głupotą nazwac nie mogę. A tak dla jasności umysłu na południu i w południowo zachodniej Polsce kanały niemieckie czesto o ile nie na pierwszym miejscu stoja to są na czołowych miejscach list programów. Przez lata okoliczne wsie i miasta były usiane czaszami tv sat bo wszyscy chcieli ogladac sat 1 czy pro7 bo poprostu dobrze znaja jezyk niemiecki lub przynajmniej go rozumieje. Pamietam jaki rwetes sie zrobil kiedy kilka lat temu zniknely z kablowek te programy w zawiazku z jakimis tam oplatami. I dobrze wiem że nie Discovery HD a brak 3SAT spowoduje ze nawet nie spojrza w kierunku "n" platformy a wydaje mi sie ze nikt nie gardzi potencjalna rzesza (oczywiscie podkreslam potencjalna) kilkuset tysiecy klientów z powodu niczym nie wytlumaczonej "pierdoły" techniczne. Mimo wszystko mysle ze ASTRA FTA jednak bedzie na"n" platformie. Jej brak nie spowoduje ze platforma upadnie lub nie wystartuje lub slabo sie rozwinie i takie tam bla bla bla....ale poprostu straci troche klientów w zupełnie nieuzasadniony sposób. (Dla maniaków technologicznych tylko powiem tyle, że koncerty i filmy na niemieckich kanałach FTA 16:9 i DD to dzień powszedni tak bylo tez na WM 2006 ale tylko na odpowiednikach kanałów z ASTRY) :lol: Warto przemyśleć....... A poczciwy Ferdek za 100 zł z supermarketu wyjscia SPDIF raczej nie ma wiec trzeba zainwestowac w ciut drozszy sprzet a to wcale juz nie robi sie oplacalne N + drugi tuner za min. 400 dla FTA.[/quote]

napiszę króko: znowu się czepiasz. Możesz sobie zobić dowolną listę programów ulubionych, w kolejności w jakiej chcesz.
Zanim napiszesz coś to się zastanów.

[size=4]Ja, w przeciwieństwie do Ciebie WIEM, bo testowałem nboxa ... test sun na łamach tego forum ;) [/size]
Sorry, nie lubię mądrali.

Powtórzę jeszcze raz: nic nie musisz kupować, wolny kraj.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj dlaczego sie czepiasz i jestes taki nieuprzejmy i niegrzeczny. Niez znoszę takich ludzi. Forum jest stworzone zeby wypowiadac swoje myśli i dzielic sie wątpliwościami oraz prosic o poradę ewentualnie wygłaszac swoje spostrzeżenia. TY wypowiadasz się głosem wszechwiedzącego GURU i to do tego w niegrzeczny sposób. Nie mogles napisac ze po testowaniu n boxa jest tak ze napewno nie mozna ustawaic Astry i że można ustawiać listy jak sie chce i ze nie ma DISEQ itd itd. To tak strasznie trudno??? Trzeba odrazu walic po głowie???? Nie rozumiem takich ludzi. Najzabawniejsze ze piszesz ze nie lubisz madrali a sam wygłaszasz poglądy jak osoba wszechwiedząca i na dodatek posiadająca monopol na wiedzę czego oczekuje klient platformy. Nic Cie do tego nie upoważnia. Stwierdzenie testowałem i wiem brzmi smiesznie jak stwierdzenie wiem ale nie powiem.... Szkoda słów oczywiście ze wolny kraj i do tego sie też odniosę...PONIEWAŻ WOLNY TO JEST WOLNOŚC POGLĄDÓW I SWOBODA WYPOWIEDZI......nawet dla pieniaczy ;) pozdrawiam

P.S. Definicję słowa forum zawiera SŁownik języka polskiego PWN...to wiele wyjaśnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' post='12878' date='04.10.2006, 22:49 ']Ja, w przeciwieństwie do Ciebie WIEM, bo testowałem nboxa ... test sun na łamach tego forum ;)[/quote]
Czekamy z niecierpliwością a już teraz poprosimy o np. dokładniejsze, lepszej jakości fotki :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z inneje beczki właśnie przeglądałem w sklepi To&Owo i na pierwszych dwóch stronach jest reklama n, ta którą znamy z pdf-a. Więc jakąś akcję promocyjną zaczęli. No i dodatkowo w Gdyni jest całkiem sporo bilbordów (chyba tak się to pisze)
pozdrufka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mjasinsk' post='12884' date='05.10.2006, 01:47 ']oj dlaczego sie czepiasz i jestes taki nieuprzejmy i niegrzeczny. Niez znoszę takich ludzi. Forum jest stworzone zeby wypowiadac swoje myśli i dzielic sie wątpliwościami oraz prosic o poradę ewentualnie wygłaszac swoje spostrzeżenia. TY wypowiadasz się głosem wszechwiedzącego GURU i to do tego w niegrzeczny sposób. Nie mogles napisac ze po testowaniu n boxa jest tak ze napewno nie mozna ustawaic Astry i że można ustawiać listy jak sie chce i ze nie ma DISEQ itd itd. To tak strasznie trudno??? Trzeba odrazu walic po głowie???? Nie rozumiem takich ludzi. Najzabawniejsze ze piszesz ze nie lubisz madrali a sam wygłaszasz poglądy jak osoba wszechwiedząca i na dodatek posiadająca monopol na wiedzę czego oczekuje klient platformy. Nic Cie do tego nie upoważnia. Stwierdzenie testowałem i wiem brzmi smiesznie jak stwierdzenie wiem ale nie powiem.... Szkoda słów oczywiście ze wolny kraj i do tego sie też odniosę...PONIEWAŻ WOLNY TO JEST WOLNOŚC POGLĄDÓW I SWOBODA WYPOWIEDZI......nawet dla pieniaczy ;) pozdrawiam

P.S. Definicję słowa forum zawiera SŁownik języka polskiego PWN...to wiele wyjaśnia[/quote]

Krytykę przyjmuję, głowę popiołem posypię, do Częstochowy na kolanach ... nie pójdę :lol: .

Zdania co do wypowidzi mądrali i malkontentów nie zmienię. Wystarczy , że narzekaliśmy na potęgę za komuny, mnie się już znudziło.

PS. a propos informacji technicznych: było tego mnóstwo na obu forach tylko ludziskom nie chcę się czytać i szukac. No i mamy potem takie kwaiatki.

Pozdrawiam

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wczoraj odwiedziłem saturna w jankach[pod warszawą] i powoli roztawiaja standy n'ki. jednak jak zapytałem czy mozna się zapisać koleś nie wiedział oco mi chodzi zawołał przełożonego który, nawiasem mówiąc zachowywał się jak buc, i powiedzieli mi że 12 będzie tyle nboxów że napewno nie zabraknie. koleś wyciągnoł jeszcze ten formularz zgłoszeniowy do przedsprzedaży ale powiedział że niewie do czego to jest. spytałem tez o konwertery czy odrazu będą twiny[by potem odrazu recordera podłączyć] to mi powiedział że mają tylko to na sklepie i niewie co dostana od enki oprócz tunerów. ogólnie reszta odpowiedzi to słynne"zapraszam po 12 października". na dzień dzisiejszy odracam ten sklep, a z pewnościa rozmowe z kierownikiem działu tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dema czyli pokazówkę będzie można zobaczyć od środy (11pażdziernik) za tydzień. Informacja z pewnego źródła. Czyli już przed samą premierą sprzętu....Wcześniej nie będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna rzecz ....
mam na myśli moją wizytę w dniu dzisiejszym u znajomego prowadzącego sprzedaż sat w szeroko pojętym tego znaczeniu. Otóż dowiedziałem się, że planowana sprzedaż i uruchomienie n-ki opóźni się o jeden (a może i więcej) dzień. Umowa wstępna na dystrybucję, którą miał, została anulowana a nowej nie dostał.
I albo pali głupa (podgrzewając atmosferę) albo wie jakieś dziwne rzeczy, które mi się w głowie nie mieszczą.
O cenach jakie podał nie wspomnę bo są tak niewiarygodne, że szkoda o tym mówić. Do czwartku coraz bliżej i wszystko się wyjaśni, ale humor mi zepsuł. Oj zepsuł :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dostałem dziś na skrzynkę coś takiego:

"Szanowni Państwo.


Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom telewizja nowej generacji n jako pierwsza w Polsce oddaje w Państwa ręce platformę telewizyjną opartą na najnowocześniejszej technologii.

Telewizja nowej generacji n, to kanały nadawane w technologii wysokiej rozdzielczości High Definition i z dźwiękiem przestrzennym Dolby Digital.

W ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór polskich i zagranicznych stacji telewizyjnych oraz usługi dodatkowe, które stwarzają możliwość oglądania tego, co Państwo chcecie i kiedy chcecie, są to pvr (osobista nagrywarka wideo) oraz video on demand (programy na życzenie).


To co chcą Państwo oglądać umożliwiają również doskonale skonfigurowane pakiety tematyczne.

Nazwa Pakietu
Cena

informacja i rozrywka
0 zł

cinemax
10 zł

style moda muzyka
10 zł

dzieci
10 zł

hity filmowe
16 zł

kultura nauka świat
16 zł

sport i motoryzacja
16 zł


Dodatkowo w prezencie otrzymujecie Państwo pakiet Informacja i rozrywka,

tak więc wybierając minimum 2 pakiety tematyczne, mają Państwo telewizję nowej generacji n już za 20 zł miesięcznie !

Przy wyborze pakietu hity filmowe, otrzyma Pan cinemax w prezencie.

Nawet wybierając wszystkie pakiety z oferty, abonament miesięczny jest w atrakcyjnej cenie 68 zł!

Tylko w telewizji nowej generacji n nowe programy:

1. nSport,
2. Discovery HD,
3. nowy hollywoodzki kanał filmowy.

Aby skorzystać z oferty telewizji nowej generacji n wystarczy wybrać interesujące Pana pakiety tematyczne, nbox oraz antenę służącą do odbioru platformy. Jedyna opłata, to jednorazowa kwota aktywacyjna, za:

· nbox HDTV – 99 zł, antena – 60 zł

· nbox recorder HDTV – 449 zł, antena – 140 zł.



W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt pod numerem infolinii:


0801-055-555 (24 gr/min na nr 0801-055-555) służymy pomocą 24/7 !
012 291-55-55 (według stawek operatora)
Onet Skype: nkontakt


www.telewizjanowejgeneracji.pl

www.n.pl

Jednocześnie informuję, że telewizja nowej generacji n startuje 12 października br., wtedy przedstawimy Państwu szczegóły oferty.



Z poważaniem,

Małgorzata Dziama
Młodszy Konsultant ds. Korespondencji i Reklamacji

Biuro Obsługi Klienta
telewizja nowej generacji n

www.telewizjanowejgeneracji.pl
Infolinia; 801 055 555
z telefonów komórkowych (48 12) 291 55 55
fax (48 12) 291 55 50"

jak dla mnie to wyjaśnia sprawę cen. Co do terminów to w czwartek wszystko się okaże.
A słuchanie sprzedawców po raz kolejny okazało się słuchaniem wiatru w polu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, że do mnie to nie dotarło,
czyżby jakaś selekcja, przynajmniej tym razem cena dekodera z HDD jest prawidłowa, a nie 499 jak poprzednim razem, a poza tym to nic nowego,
pozdrufka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
!!! jest instrukcja do nboxa:
[url="http://rapidshare.de/files/35774903/nbox_HDTV.zip"]http://rapidshare.de/files/35774903/nbox_HDTV.zip[/url]
ale nie wiem jak to otworzyć

Na razie wyłączyli info linie
801 055 555 od wczoraj ale tu inne kwiatki:
[url="http://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=527"]http://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=527[/url]
Ale pracownik MM twierdzi, że dziś przyjadą n-asze "skrzyneczki".
Atakuję MM o 8oo rano jutro.
Już wziołem zwolnienie z pracy.

[quote]Pracownik Media-Saturn
paź 10th, 2006 godz. 16:29

Szanowni Blogowicze

Pragnę przeprosić tych wszystkich z Państwa, którzy przyjdą do naszych sklepów 12.10.2006 i rozczarują się poziomem wiedzy jak i brakiem możliwości zakupu oferty wraz z nboxem TV "N" przez naszych sprzedawców.
Wynika to z wielkiego zaniedbania tematu przez pracwoników jak i sądzę kierownictwo ITI Neovision.
Choć gdzieś po cichu już od czerwca byliśmy wymieniani jako jeden z kanałów dystrybucji, dopiero w dniu wczorajszym została podpisana umowa.

Ze swojej strony,a pracuję na stosiku rtv w jednym ze sklepów MM, mogę tylko powiedzieć że jesteśmy nieprzygotowani pod wieloma względami, np do tej pory nie wiadomo jak przyjmować opłaty od klientów za tuner,za zestaw czy instalacje ponieważ panowiez ITI nie chcą aby założyć numery usług w systemie gospodarki towarowej sieci MM i Saturn, umożliwiłoby to zapłatę za to wszystko w kasie marketu&a dlaczego tak jest no cóż, trudno wnioskować=> pytanie do panów z ITI
Co więcej podpisanie umów wiąże się ze znajomością przez pracowników programu do ich podpisywania, najlepiej osobnego stoiska aby każdy z klientów w spokojny sposób mógł zapoznać się i podpisać umowę, przy okazji abyśmy mogli zaprezentować jak działa nbox pokazać różnicę itp&.i tu kolejny zonk&.Panowie z ITI nie chcą brać udziału w tworzeniu takich stoisk, przesyłają tylko wizualizację, czyli kartonowy baner:)
w marketach trudno jest wygospodarować miejsce&każdy metr to powierzchnia handlowa na której się zarabia, więc nie sądzę aby któryś z dyrektorów zgodził się wygospodarować miejsce 4, 8 m2 za free:)
Program do popisywania umów, to aplikacja na stronie internetowej tzw. portal partnerski i tu kolejny zonk, link do programu otrzymaliśmy wczoraj:) heh a panowie z ITI myślą ze jeżeli na stoisku RTV pracuje średnio 14 osób to wszystkie przeszkolą się w jeden dzień same:) bo oczywiście każdy z nich nie ma co innego robić tylko siedzieć przez 8 godzin pracy i szkolić się(zwłaszcza ze nie ma możliwości aby zebrać wszystkich ludzi&mają wolne pracują w różnych godzinach itp)
Chodzi o to, aby podpisywanie umowy z klientem nie trwało dłuzej niż 15 minut, a jak sobie wyobrazić sytuację że pracownik swój debiut z portalem będzie obchodził popisując swoją pierwszą umowę "przepraszam pana niech zerknę w instrukcję obsługi". przecież to żenujące
Boxy mamy otrzymać jutro&ale na tą chwilę 10.10.2006 16.23 nie wiadomo jak je sprzedać chyba nie wyobrażacie sobie państwo sytuacji ze pracownik weźmie pieniądze do kieszenie i powie "ok gratuluję jest pan abonenetem tv N"
potrzebny jest jakiś paragon fiskalny, faktura a jak to zrobić bez przejścia przez system gospodarki towarowej ??? zwłaszcza ze jest to market
Panowie z ITI pewnie wiedzą lepiej.
Szkolenia&to coś najnormalniejszego co powinno mieć miejsce w przypadku sprzedaży takiej usługi jakie powinni przejść wszyscy zainteresowani tj pracownicy
&było jedno z ciasteczkami kawą i wyjaśnieniami co to jest hdtv hdmi hdcp:)
Generalnie gratuluję Panom z ITI budowy profesjonalnej sieci sprzedaży, bo chyba nie myśleliście że zrobi to dwóch handlowców na całą Polskę&
Złośliwi mówią że utopiliście całą kasą w inwestycję i zapomnieliście że trzeba płacić spore czasem pieniądze, które jednak się zwracają nie tylko do centrali jak i do poszczególnych hal, efektem tego było by profesjonalne stosiko zaangazowani pracownicy i wszyscy byli by zadowoleni i uśmiechnięci
a tak&no cóż nasza hala czeka na rozwój wypadków, jutro może podłączymy sobie tuner:) pobawimy się, a profesjonalnie ze sprzedażą ruszymy chyba z listopadem jak dojrzejemy i douczymy się aby nie wprowadzać waszych kleintów w niepotrzebne komplikacje i kłopoty&.już się śmieją z waszej sieci sprzedaży
Co więcej dam sobie palec uciąć że w innych sieciach jak neonet i avans jest tak samo
Aby nie robić kłopotów zabonujemy klientów tych których mamy w tzw liście kolejkowej i poczekamy:) dalej
&.Mówię wam Szanowni blogowicze heca:)
Aby zaoszczędzić nerwów, proponuję zapisywać się na partyline[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mnie w tym calym zamieszaniu najbardziej smieszy jedno, przewijajace sie stwierdzenie - zapisy. Przeciez to firmie sprzedającej usługę powinno zależeć na tym żeby jak najwięcej sprzedać, a nie nam, klientom żeby komuś nabijać kasę. Czasami mam wrażenie nie wiekszość obywateli tej krainy żyje nadal w latach 80, kiedy to stało się w kolejce po papier toaletowy.
A w okolicach bytomsko-chorzowsko-zabrzanskich sytuacja taka sama jak tydzien temu - Avanse i MM nie udzielaja zadnych konstruktywnych odpowiedzi i zapraszaja pod koniec miesiaca lub na poczatku nastepnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie interesuje gdzie mozna bedzie nabyc zestaw wraz z montazem?
Nie chce wpakowac sie w jakas umowe i miec potem problem, jezeli okaze sie, ze u mnie sygnalu nie zlapie.

Chodzi mi o Bytom i okolice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich - to mój pierwszy post na tym forum.
Zamieszczam moją rozmowę na Czacie z infolinią N (przez Skype):

kriss73 napisał(a):
Gdzie jutro 12.10.2006 Będę mógł podpisać umowę na N ??
[17:11:09] telewizja nowej gener... napisał(a):od jutra może Pan kontaktować się z naszą infolinią i drogą telefoniczna zamówić nasze usługi.
[17:11:39] kriss73 napisał(a):I Wyślecie tuner pocztą ??
[17:12:08] telewizja nowej gener... napisał(a):Sprzęt wraz z umową zostanie dostarczony kurierem.
[17:12:29] kriss73 napisał(a):Dziękuję, pozdrawiam jutro będę dzwonił
[17:13:09] telewizja nowej gener... napisał(a):Dziękuję i zapraszam.

:D

I problem załatwiony, nie trzeba polować na nBOX'y w marketach :D

Edytowane przez Kriss73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałeś zapytać kiedy kurier do Ciebie pojedzie.
Ja zaprośiłem na 11oo gości na oglądanie.
Co zrobić jak kurier nie dojedzie ?
Czy będziesz zawierał umowę z kurierem ?
Bo tam może być, że jest na czas 36 miesięcy. I komornik z paragrafu 777 Kodeksu Cywilnego (tgz. trzy kosy). Tj. zgoda na natychmiastową egzekucję z mienia bez opinii sądu ani nawet wyroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ogólne ustalenia umowy oraz termin wysyłki będzie można ustalić telefonicznie a umowę odesłać pocztą po wcześniejszym dokładnym jej przeczytaniu i przeanalizowaniu. Lepsze to niż czekać do końca miesiąca, do czasu kiedy Panowie z Media-Saturn nauczą się to sprzedawać. :D

Edytowane przez Kriss73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kodeksu postepowania cywilnego jesli juz. Szczegół :D
Poza tym, niezle jajca sie szykują. Jutro pewnie nie wiele osob bedzie juz miało n-ke.

Edytowane przez peter23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Nie ma co mieć złudzeń - jutro nigdzie nie kupicie n-ki.
Totalna dezorganizacja - Panowie z ITI tym razem się nie popisali. Jak to możliwe że wszystkie sieci w Polsce nic nie wiedzą. Towar obiecany ale nikt nie wie kiedy się pojawi.

Nie miejcie złudzeń że zamówicie przez infolinię. Jak słusznie zauważył kolega @blueray ciekawe kiedy kojedzie do ciebie kurier z nboxem??? :D)) Dobre...
Po pierwsze - jutro zadzwinisz i miła pani powie ci że tak oczywiście możesz zamówić. Następnie w ciągu 3 dni otrzymasz do podpisania umowę która będzie wracała do nich następne 3 dni. Po tym czasie jak się załapiesz to może tego samego dnia (jak będą mieli) to wyślą do ciebie nboxa, pod warunkiem że dobrze podpisałeś umowę.
Jednym słowem, przez infolinię szansa za conajmniej dwa tygodnie.

A sklepy??? Jeżeli nic nie wiedzą to znaczy że nawet w centrach dystrybucji nie mają, nie mówiąc już o rozwiezieniu na ich sklepy.
Proponuję się nie podniecać i pozostać w domu.

Pozdro all :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadalem dzisiaj z infolinia :D no i powiedziano mi ze jutro bedzie zawarcie umowy tylko poczym skontaktuje sie z nami kurier-instalator w celu umowienia sie na odbior sprzetu. no i tyle wiec nie denerwojcie sie ze w sklepach nic nie wiedza :) skoro jutro tylko podpisywania umow beda :) zadne odbieranie sprzetu juz no chyba ze jakies pokazowe sztuki dla pierwszych klientow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myśle że musimy być cierpliwi, moim zdaniem nawet jak na początku bedzie troche zamieszania to nic się nie stanie, aby potem było juz wszystko OK..aż sam jestem ciekaw co to będzie i jakie to będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...