Skocz do zawartości
Gmeru

Gdzie kupimy sprzęt i usługę N TV ?

Rekomendowane odpowiedzi

"Ty decydujesz, co chcesz oglądać
telewizja nowej generacji n – sprzedaż rusza od 12 października
,a zapisy w ponad 1500 punktach całej Polski od 1 października 2006."
Tak opowiadał nam pan Sojka 22-09-2006.
Czy dzisiaj już ktoś znalazł jeden z 1500 punktów aby się zapisać.
Informacja na ich infolini jest "N" jak "nędza"/może to od tego ten skrót/,że po 12 października się skontaktują.
A kiedy będę miał nbox w domu,w Szczecinie?
Stawiam piwo temu kto mi na to odpowie,z pełną odpowiedzialnością za swe słowa a nie tak jak ten pan Sojka.-enter Edytowane przez enter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich userow
jak dla mnie ta nowa telewizja n troszke uboga ma oferte ale kusi mnie hdtv bo ogladalem troszke filmikow na kompie no i oczywiscie musze jakis telewizor kupic aby moc wykorzystac te hdtv.
mysle ze beda dodawac wiecej kanalow i nie drogo mieli tak jak teraz maja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłem właśnie "n" w Saturnie (Arkadia Warszawa).
Akcja jest mocno ukryta. Nic nie wskazuje, że zamówienia sa przyjmowane.

Oto instrukcja:
Należy sie udać do stoiska sprzedaży TV a tam w szufladzie są odpowiednie druczki.
I już.
Na koniec dniówki było 5-ciu zarejestrowanych chętnych.

To duży sukces bo utajnienie jest pełne.
Jedyny element akcji to tekturowe rury z logo "n".
Ale brak jakiejkolwiek info, że takie zapisy są realizowane.
09.10.2006 spis chętnych ma zostać przesłany do realizacji dostawy sprzętu.

Czekamy na standy i demonstracje działania na terenie sklepów.
Bo puki co to "kot w worku".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='jabba' post='12396' date='30.09.2006, 15:35 ']podobno w Lublinie ma być w Media Markt od 18 października, tak mi jeden z pracowników powiedział

skąd to opóźnienie? nie wiem[/quote]


W MM w Lublinie nie będzie sprzedawane "n".
Szukaj w Avans, MediaExpert, Neonet.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mi wczoraj w Media Markcie w Bielsku-białej powiedzieli że dopiero od 12 pazdziernika będzie,i jeszcze pytali sie kto mi takie głupoty nagadał ze od 1 mają być zapisy na n-ke :)jak oni nie mają ani umów jeszcze od nich ani nic.
No zapowiada się pieknie ta nowa tv:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pmcomp' post='12585' date='02.10.2006, 07:50 ']W MM w Lublinie nie będzie sprzedawane "n".
Szukaj w Avans, MediaExpert, Neonet.

Pozdro.[/quote]


Dziwne, az poszedłem znow sie zapytać. Facet twierdzi ze na pewno bedzie ok. 20.10. Zobaczymy, moze jeszcze on nie wie o czyms.
W Lbnie jest w ogole Avans albo MediaExpert ? Jakos nie słyszałem.
Jakis neonet jest na gospodarczej, ale pewnie sie okarze ze tez nic nie wiedza.
Niezle jaja.... Edytowane przez jupiter26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mieszkańców prawej strony Wawy i okolicznych wioch ;)
W MM w Markach, można się od dzisiaj zapisywać :D byłem pierwszy.
Miało ruszyć już wczoraj ale przedstawicile "n" przywiózł druki wieczorem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='jupiter26' post='12591' date='02.10.2006, 10:01 ']W Lbnie jest w ogole Avans albo MediaExpert ? Jakos nie słyszałem.[/quote]

Sklepy Avans w Lublinie:

AVANS-AGD/RTV
DIAMENTOWA 23
LUBLIN
tel. (81) 441 81 39

AVANS-MANHATTAN-AGD/RTV
NAŁĘCZOWSKA 24
20-701 LUBLIN
tel. (81) 533 18 48

(adresy ze strony internetowej avans.pl) Edytowane przez tvn24-fan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o, dzieki. Pod firefoxem nie było widoczne górne menu ich strony z adresami sklepów.

Dzwoniłem, najprawdopodobniej ma byc, ale nic poza tym nie wiadomo. To tyle jesli chodzi o Lublin.... Edytowane przez jupiter26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. A ja tam się zapisałem w MM w Kielcach 01.09. bez problemów. Byłem pierwszy ale sprzedawcy byli dobrze przygotowani. Przy mnie wydrukowali z internetu druki i podpisaliśmy umowę na wariant za 99 zł. Tylko nie potrafili mi wytłumaczyć który zestaw antenowy wybrać ten za 60 zł czy za 140zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie dramat. W nowootwartym Saturnie w Galerii Krakowskiej nic nikt nie wie - "Bylo jakies szkolenie ale to tylko dla tych z Warszawy" - sie dowiedzialem. Pojechalem do sklepu SATKuriera a tam jeszcze gorzej. Udaja, ze nic nie wiedza i chyba sa obrazeni albo co. To moje drugie podejscie do sklepu na Anieli Krzywon i ostatnie. Klienta tam sie traktuje jak w latach 80-tych - wielka laske robia, ze sie w ogole odezwa.

Koniec koncow, N-telewizji dzis w Krakowie nie odnalazlem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W AVANS'ach zlokalizowanych w Bytomiu (3 sklepy) nikt nic nie wie.
MediaMarkt Zabrze - nie maja zadnych dokumentow z ITI, nikt nic nie wie.
MediaMarkt Chorzow - nikt nic nie wie.

taki raport na goraco ;)
z tego co widac, prawdopodobnie ITI sie nie wyrobilo z akcja co moze zwiastowac to iz ci ktorzy dostana 12.10 boxa w swoje raczki beda szczesciarzami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Gdyni byłem w sklepie Sony na Świętojańskiej. Standów niestety nie mają, ale mieli druki (choć byli lekko zakręceni przy ich wypełnianiu). Mówili, że standy powinni mieć przed końcem tygodnia. powiedziałem, że będę ich nachodził
pozdrufka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie widzę, że jest mały dramat ;) Tylko spokój może nas uratować. Tak to jest jak się rzuca datami na lewo i prawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłem ze sklepu Avans w Bielsku-bniałej no i tak jak sie domyslałem.PORAŻKA!!!
Powiedzieli że tak w połowie miesiąca coś będą mieli:)No lipa jak nie wiem.
jak ktoś bedzie wiedział że jest w Bielsku już sprzedawane N to niech da znac.
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie dziwne przemyślenie mi się nasunęło po przeanalizowaniu ofert naszych platform. I wiecie co mi wyszło.
Otóż nowa platforma do momentu odpalenia VOD nie będzie miała do zaoferowania zadnego dobrego kanału filmowego z nowościami. No chyba, że ten nowy kanał filmowy HD będzie wart zachodu :-(.
Jedynie dla nas HD Maniaków ta platforma będzie rajem, ale dla zwykłego zjadacza chleba ? hmm...

Zobaczymy


Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='jurekkaw' post='12619' date='02.10.2006, 14:29 ']Tylko nie potrafili mi wytłumaczyć który zestaw antenowy wybrać ten za 60 zł czy za 140zł.[/quote]
No właśnie, mam ten sam problem. Warto brać droższy (okolice Warszawy)? Czy przedłuży on odbiór np. w czasie burzy, kiedy Cyfra+ już siadała? A jeśli nie - i wezmę tańszy - będę go mógł wymienić po zmianie n-boxa? (oczywiście będzie już nosił ślady użytkowania, w końcu będzie przymocowany do ściany przez min. miesiąc !!!) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='12631' date='02.10.2006, 13:56 ']Ogólnie widzę, że jest mały dramat ;) Tylko spokój może nas uratować. Tak to jest jak się rzuca datami na lewo i prawo.[/quote]

w salonach sony tez jeszcze nie maja zadnych pokazowek. przyszly tydzien.... moze....
;-)

pozdrawiam,
helcik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem dzisiaj w DOMARZE BYDGOSZCZ chłopaki byli na szkoleniu i twierdzą że sprzęt po 12.10 będą mieli a dzisiaj klops zapisałem sie poprzez biuro obsługi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może słabo kojarzę dzisiaj albo po prostu nie rozumiem...
Po co jest ta przedsprzedaż (rejestracja) ? ? ?
Przeciez i tak i tak dopiero 12 trzeba bedzie sie pofatygowac i spisac papierzysko.

Apropos. Mieszkam w 130 tyś miescie... Odbierając córe przejechałem się kontrolnie po wymienianych sieciach aby wziąść ulotke dla żony... Domar - nic nie wie, ElDom, o ile wie to ich sklep nie bedzie sprzedawal a w Avansie stwierdzili że N-ki nie ma ale jak bedzie to bedzie [u]tylko u nich[/u] w drugiej polowie miesiaca...
Wiecej sieci ze spisu w swoim miescie nie stwierdzilem. Jeden punkt. 130 tyś dusz... fajnie. Moze sam sobie odpowiedziałem po co ta przedsprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Początki zawsze sa trudne.
Do gardła skoczymy im 12.10.br.
Oczywiście jak będzie jakaś obsuwa.
Właśnie zaprosiłem ok. 120 osób na przyszły czwartek na 18oo.
Na pokaz HDTV PL oczywiście.
Cena mojego zaproszenia to 100 zł. Zebraną kasę już przepuściłem.
Co to będzie ? Co to będzie ?
Zlinczują mnie czy jakoś tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

janunio - "zalatuje" ironia z Twojego posta :lol: nie jest rzecza dziwna to ze w tym kraju wszystko rodzi sie ogromnych bolach, ale skoro z ust ITI padaly konkretne daty to jak widac juz na samym starcie, a nawet bylbym sklonny powiedziec - na samej rozgrzewce zachowuja sie nie do konca profesjonalnie. oczywiscie mozna sie czepiac tego ze za potwierdzona date startu platformy podano 12.10 i dopiero po tym terminie bedzie mozna faktycznie ocenic czy byl falstart czy tez nie, ale juz sam poczatek moich doswiadczen z "n" przypomina mi boje z Cyfra+ u jej zarania kiedy to nikt nie wiedzial kiedy dowioza dekodery, nikt nie wiedzial jakich udzielac informacji w tej sprawie. swoja droga zastanawiam sie czy to tylko w Polsce tak jest ze zglaszasz sie do konkretnej firmy sprzedajacej jakies tam uslugi i jeszcze sie musisz prosic zeby im dac zarobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marudzicie... mysle, ze cala rejestracja/przedsprzedaz jest po to, aby rozpoznac rynek. Osobiscie zarejestrowalem sie przez infolinie, pani powiedziala, ze zadzwonia 12.10 zeby dogadac szczegoly. Wtedy powiedza, gdzie podpisac umowe, jak odebrac zestaw antenowy i ewentualnie umowic monterow (ceny montarzu nie podala - standardowe - po 12.10 taka info moze udzielic, bo nie wiedza jeszcze w infolinii).

Antena za 140zl ma konwerter twin, dlatego jest drozsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pbuda' post='12673' date='02.10.2006, 22:43 ']Marudzicie... mysle, ze cala rejestracja/przedsprzedaz jest po to, aby rozpoznac rynek. Osobiscie zarejestrowalem sie przez infolinie, pani powiedziala, ze zadzwonia 12.10 zeby dogadac szczegoly. Wtedy powiedza, gdzie podpisac umowe, jak odebrac zestaw antenowy i ewentualnie umowic monterow (ceny montarzu nie podala - standardowe - po 12.10 taka info moze udzielic, bo nie wiedza jeszcze w infolinii).

Antena za 140zl ma konwerter twin, dlatego jest drozsza.[/quote]

Dokładnie. Przed sprzedaż jest po to żeby zbadać zapotrzebowanie rynku na dekodery. Po co mają rzucać 10000000dekoderów w jakimś mieście skoro więcej jest chętnych w innym. Bo napewno na początku będzie paranoja ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to tak, żeby pokazać, że niestety chyba n da trochę ciała przytoczę reklamę w dzisiejszej wyborczej w której "Firma KIM Group Agent ITI Neovision poszukuje do współpracy partnerów handlowych" - chodzi oczywiście o sprzedaż n.
Na stronie www.kim.pl jest na razie mowa, że są agentem ery i czegoś tam jeszcze. Ciekawe, czy nie mogli tych ogłoszeń bez ujawniania nazwy puścić w sierpniu albo we wrześniu, bo szukanie dystrybutorów w tym momencie na 9 dni przed premierą za dobrze im niestety nie wróży. no chyba, że niektórzy sprzedawcy z tych zapowiadanych się na nich wypieli.
pozdrufka i obym się mylił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...