Skocz do zawartości
dragonfly

Novatron ntr 83 vs reszta?

Rekomendowane odpowiedzi

Już nie pamiętam ale tak było chyba, z naciskiem na chyba,że w fv 0,51 było OK. Ale nie dam głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za to dołożyli FTPa :) .No cóż może poprawią w następnym FV jeżeli im to któś zgłosi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie i komu to zglosc? Pytalem tego co u niego kupilem novatrona czy jest jakis support to nie widzial o co chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie w v55 jest jeden big problem: "dysk w uzyciu" co nie daje mozliwosci wylaczenia , w zwiazku z tym sleep w tym sprzecie nie ma sensu...

jest to powazna wada, ktora jakby nie bylo jest nastepca wady; zawieszanie sie sprzetu przy starcie w poprzednich softach. Zawieszanie sie przy stracie bylo tez w 100% spowodowane anteną USB Xtreamer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos juz próbował odtworzyć novatronem strukture płyty BluRay ?

Krewny się połamał jak mu novatron kazał grzebać w katalogu stream zapełnionym setką m2ts'ów

Brakuje też regulacji obrotów wentylatora- xtreamer i tvix to ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

obraz br odtwarzałem, problem przy przewijaniu do przodu, praktycznie nie ma przewijania poza tym ok

co do wentylatora to na regulacje nie narzekam, wszak to system decyduje jak ma sie krecic, najlepiej zeby zamilkł i zeby go nie bylo bo wentylator to jednak pewien dyskomfort sad brakuje mi pasywnego chlodzenia. slyszalem juz pare nieprzyjemnych turkotów z wentylatora

Edytowane przez dragonfly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obraz - ok to juz cos. Mozna spróbować wwalić wszystko w iso

a strkture katalogów ?

tvix ma "smart navigation" - automatycznie grzebie w katalogach i odpala kolejno co potrzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wg mnie w v55 jest jeden big problem: "dysk w uzyciu" co nie daje mozliwosci wylaczenia ,

to prawda to jest wkurzajace. Mam nadzieje ze naprawia tych pare niedorobek i nic przy okazji nie popsuja wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Mam pytanie czy w novatronie 83 jest

mozliwość oglądania youtube albo innych podobnych stronek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.Mam pytanie czy w novatronie 83 jest

mozliwość oglądania youtube albo innych podobnych stronek?

Nie ma, tylko radio internetowe.

Edytowane przez MisB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , kupilem juz novatron 83 wt. Z dyskiem 1 tb. Ale mam problem , mianowicie novatron tak jak by tego dysku niewidział...Próbowałem zkopiowac film z pendriva na dysk ale wychodzilo ze jest zamało miejsca czy coś wtym rodzaju.. Patrzyłem i kabelki do dysku są podłąxczone... Natomisat udalo mi sie utworzyc folder na dysku, wydaje mi sie ze gdyby dysku niewidzial to folderu niedalo by sie utworzyc.. Może cos trzeba zrobic..Pomocy!

Edytowane przez dominat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś wie jak sprawdzić mac adres w noVatronie N83 WT.Tak przy okazji jak dla mnie sprzęt pierwsza klasa tylko że kiepsko z radiami które posiadałem na nie zależnym stacjonarnym radiu internetowym.

PS.PORADZIŁEM SOBIE ZE WSZYTSKIM

Edytowane przez darekmarta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam , kupilem juz novatron 83 wt. Z dyskiem 1 tb. Ale mam problem , mianowicie novatron tak jak by tego dysku niewidział...Próbowałem zkopiowac film z pendriva na dysk ale wychodzilo ze jest zamało miejsca czy coś wtym rodzaju.. Patrzyłem i kabelki do dysku są podłąxczone... Natomisat udalo mi sie utworzyc folder na dysku, wydaje mi sie ze gdyby dysku niewidzial to folderu niedalo by sie utworzyc.. Może cos trzeba zrobic..Pomocy!

Witam może najpierw sformatuj dysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z Was ma martwy pixel na swoim nowatronie?

u mnie wyglada to koszmarnie - niby tylko pixel , ale na takim malym ekranie i najczesciej ciemnym wyglada zle

nie wiem co robic - reklamowac?

czy sa jakies normy martwych pixeli dla takich malych ekranow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktos z Was ma martwy pixel na swoim nowatronie?

u mnie wyglada to koszmarnie - niby tylko pixel , ale na takim malym ekranie i najczesciej ciemnym wyglada zle

nie wiem co robic - reklamowac?

czy sa jakies normy martwych pixeli dla takich malych ekranow

Jesli w gwarancji nie masz napisane nic o normach to spokojnie mozesz oddawac do wymiany. I nie daj sobie wcisnac, ze to normalne przy LCDkach.

Daj znac na forum jak udalo Ci sie zalatwic te sprawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymienili :-)

(wczesniej napisalem maila, ze 1 martwy piksel na 2 calach to jak 50 martwych pikseli na 20 calach - naprawde rzuca sie w oczy)

a sprzet calkiem fajny - naprawde polecam niezdecydowanym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, powiedzcie czy tylko ja mam takie szczescie ze moj novatron skraca mi audio o srednio 2 sekundy? Zebym za dlugo nie sluchal to skraca mi utworki na poczatku jak leca jeden po drugim z katalogu ( mp3 ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, powiedzcie czy tylko ja mam takie szczescie ze moj novatron skraca mi audio o srednio 2 sekundy? Zebym za dlugo nie sluchal to skraca mi utworki na poczatku jak leca jeden po drugim z katalogu ( mp3 ).

no niestety u mnie też, ale tylko przez cyfrowe (HDMI), czy u innych też?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wersji v90 nadal nie dziala youtube, przy zewnetrznym dysku 2.5 co chwile przerywa odtwarzanie mp3, w takim przypadku korzystam z pendrive i tam problemów niema,

- Warto by było dodać możliwość losowego odtwarzania materiałów video, tak jak w przypadku muzyki,

mam dużo teledysków ale nie chce ich odtwarzca po kolei.

- Warto by było dodać opcje sprawdzania wolnego miejsca na dysku, bo nie orientuje sie gdzie taka opcja jest

- Dodać takie playery jak IPLA , TVN player , tak jak jest w TV samsunga

- Dodać kodeki umożliwiające odtwarzanie plików flv pobranych z youtube

Czy posiada ktoś sterownik USB pod windows XP lub 7, ponieważ podłączając NTR83 z laptopem w obu systemach wystepuje problem USB nie potrafi wykryć urządzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...