Skocz do zawartości
dragonfly

Novatron ntr 83 vs reszta?

Rekomendowane odpowiedzi

jaki ejest najnowsze oprogramowanie do NTR 82? v.50?

Edytowane przez dragonfly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pare problemow z moim ntr82:)

1. Nie dziala mi karta wifi airLive wn-360usb 11n. Slyszalem ze chodza tylko karty na chipsecie realtec'a. Jaki ma ta karta? Mialem oryginalny firmware i moglem wejsc w ustawienia wifi dopiero na szukaniu wyskakiwal blad nie znalezion ssid. Wgralem nowsze firmware v50 i teraz wogole nie moge wejsc w wifi - wyskakuje ze nie moze znalesc urzadzenia wifi, czyli jednak bede musial zmienic karte czy moze nowsze firmware jest cos nie tak?

2. Zauwazylem duzy problem jak dla mnie: mam sporo filmow w hd .h264 w originalnej wersji jezykowej. Ale mozna sciagnac z netu polska sciezke dzwiekowa do tych filmow w formacie ac3 lub dts. Gdy odpalam film mam tylko oryginalna sciezke mimo iz plik z polskim glosem jest w tym samych katalogu. Odtwarzacz nie dogrywa tego pliku. Na pilocie pod audio mam tylko zawsze jedna sciezke te oryginalna. Czy jest jakas szansa zeby ntr doladowywal te pliki dzwiekowe???

Aha jezeli moja karta nie nadaje sie to jaka polecacie na chipsecie realteca?

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Mam pare problemow z moim ntr82:)

1. Nie dziala mi karta wifi airLive wn-360usb 11n. Slyszalem ze chodza tylko karty na chipsecie realtec'a. Jaki ma ta karta? Mialem oryginalny firmware i moglem wejsc w ustawienia wifi dopiero na szukaniu wyskakiwal blad nie znalezion ssid. Wgralem nowsze firmware v50 i teraz wogole nie moge wejsc w wifi - wyskakuje ze nie moze znalesc urzadzenia wifi, czyli jednak bede musial zmienic karte czy moze nowsze firmware jest cos nie tak?

2. Zauwazylem duzy problem jak dla mnie: mam sporo filmow w hd .h264 w originalnej wersji jezykowej. Ale mozna sciagnac z netu polska sciezke dzwiekowa do tych filmow w formacie ac3 lub dts. Gdy odpalam film mam tylko oryginalna sciezke mimo iz plik z polskim glosem jest w tym samych katalogu. Odtwarzacz nie dogrywa tego pliku. Na pilocie pod audio mam tylko zawsze jedna sciezke te oryginalna. Czy jest jakas szansa zeby ntr doladowywal te pliki dzwiekowe???

Aha jezeli moja karta nie nadaje sie to jaka polecacie na chipsecie realteca?

pozdr

Nie masz co kombinować z firmware, jeśli jest niezgodna to nie zadziała.Karta od Xtreamera jest dobra.

Filmy HD to z reguły mkv.A to jes kontener.Więc "właduj" w ten kontener audio i zadziała.Było już o tym na forum.

Nie wystarczy umieścić audio w tym samym folderze, to nie napisy.Ta zasada dotyczy wszystkich odtwarzaczy.Nie tylko NTR82.

Programem mkvmerge GUI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Falka

Dzieki wielkie na wyjasnienie:) Teraz zanim wrzuce film na ntr przerobie go szybko:) A co do anteny to chyba tak zrobie jak piszesz .

Jestem po paru testach i wszystkie pliki smigaja- zero ciecia czy zarywania, tv tez dziala nawet przyzwoicie choc wolno przelacza kanaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , mam kilka pytań , czy bezproblemu da się pod to urządzenie podłączyć dysk zewnętrzny ? czy czyta bezproblemowo pliki z pendrive ? no i jak wyglada kopiowanie plików z pendrive albo zewnętrznego dysku na dysk w novatronie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam , mam kilka pytań , czy bezproblemu da się pod to urządzenie podłączyć dysk zewnętrzny ? czy czyta bezproblemowo pliki z pendrive ? no i jak wyglada kopiowanie plików z pendrive albo zewnętrznego dysku na dysk w novatronie ?

1, 2, 3: tak, wszystko bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najnowszy soft to 51

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak z jakością odtwarzania mp3? Z tego co dotychczas wyczytałem to po wgraniu nowszego oprogramowanie dźwięk przestał falować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

gdzie dorwales wersje v51? na stronie icrron jest tylko v50:)

Czy jest jakas lista zmian pomiedzy tymi firmware czy tylko wgrywac i nie patrzec?

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

gdzie dorwales wersje v51? na stronie icrron jest tylko v50:)

Czy jest jakas lista zmian pomiedzy tymi firmware czy tylko wgrywac i nie patrzec?

pozdr

51 to wersja NTR83WT, NTR82 ma wersję 0.50.r515 i jest na dxxxsklep.pl/download/novatron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i prosze jaki burdel

a przecież miał to byc wzorowy support :)

Jeden dealer udostepnia oficjalnie, drugi cichaczem, trzeci wcale, producent wcale. Nikt nic nie wie i jest git

Niewiele brakuje i najnowsze FW będzie oferowane za $$$ znając polskie realia :)

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i prosze jaki burdel

a przecież miał to byc wzorowy support :)

Jeden dealer udostepnia oficjalnie, drugi cichaczem, trzeci wcale, producent wcale. Nikt nic nie wie i jest git

Niewiele brakuje i najnowsze FW będzie oferowane za $$$ znając polskie realia :)

a Ty co bys kupil jesli mialbys kupic kombajn odtwarzajacy wszystkie typy plikow multimedialnych z opcja recordera?

oczywiscie kombajn działający , a nie kupe złomu tj. c200 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem novatrona bo ma swietny stosunek jakosci i mozliwosci do ceny ale tez jestem swiadom jego mankamentów /brak dekodowania bezstratnych formatów audio/

Cały czas piętnuję brak supportu technicznego na stronach producenta. To jest wg mnie SKANDAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Oprogramowanie w wersji v51 do pobrania z naszej strony. Niebawem ma pojawić się kolejna aktualizacja.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oprogramowanie w wersji v51 do pobrania z naszej strony. Niebawem ma pojawić się kolejna aktualizacja.

Witam.

Mam pytanko:

- czy firmware do NTR82 jest takie samo jak do NTR83 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Mam pytanko:

- czy firmware do NTR82 jest takie samo jak do NTR83 ?

tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Mam pytanko:

- czy firmware do NTR82 jest takie samo jak do NTR83 ?

tak

OK. Dzięki za info.

Jeśli tak, to dlaczego nie piszą (na stronach skąd można je pobrać), że firmware pasuje również do NTR83 ?

Pozdr. Mirkok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki.

NTR ma zainstalowany serwer http i można się do niego zalogować telnetem.

Jak wgrać i wykorzystać w związku z tym interfejs webowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A znasz Login i Pass do telnetu ?

Próbowałem różnych kombinacji i nic

Webowy interfejs działa - w przeglądarce urządzenie się zgłasza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym prosił o opinię na temat tunera w tym urządzeniu.

- Czy jest on zgodny ze standardami jakie maja wejść od 2012/2013 roku?

- Czy ktoś już podłączał i nagrywał coś z anteny?

- Czy jest możliwość pobrania nagranego tą drogą materiału np po FTP?

- Jaki jest format pliku, czy da się go odtwarzać na kompie bez żadnej konwersji?

- Jaka jest wielkość np. 1 godzinnego nagrania z TVP1 SD (z doświadczenia wiem że np z TVN-u godzina nagrania będzie miała więcej), czy urządzenie kompresuje materiał

Z góry dzięki.

PS. Przydał by się test tego sprzętu.

Edytowane przez Wieslaw3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam zakupilem wczoraj ntr83 mam moze pytanie jak sie usuwa nagrane programy z pilota ,jesli chodzi o zgrwanie po ftp oczywiscie idzie kopiowac ,ale lepiej z kompa po usb szybciej ,jest zgodny z mpeg4 nagrywa dvb-t jesli chodzi o format to nagrywa plik .ts pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy ktos odbiera epg z dvb-t ja odbieram tylko ze pokazuje same godziny brak opisów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

armax

ja ogladam freeview i dziala epg. Zalezy to od stacji czy nadaje epg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...