Skocz do zawartości
hr.susel

MEGA-TEST: Turbodekoder HD z cyfrową nagrywarką od telewizji n

Rekomendowane odpowiedzi

polemizowałbym ja swojego rec wymieniałem z 3 tyg. temu i był normalnie aktywowany
Potwierdzam. Wymieniałem pod koniec września i miałem to samo.

na początku pazdziernika zamowilem i aktywowal sie sam, doslaownie po 3min jak minelo uruchamianie i testowanie anten.

Edytowane przez Alcazar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W zeszły czwartek zamówiłem nbox recorder, online w promocji rewolucja za 38zł dziś do mnie dotarł i na pudełku jest napisane 250gb w standardzie i 500gb opcjonalnie z dodatkowym oprogramowaniem czy to nowy dekoder turbo?

Bardzo ładnie opisał nowe Turbo tesbor powyżej (dzięki) - tam znajdziesz identyfikator numeru serii dla nowych Turbo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
-kolejna "nowinka" tekst, ktory nie miesci sie na wyswietlaczu przesuwa sie z prawej do lewej.
Jaki tekst?
Dodam tylko ze juz od jakichs 3 miesiecy nie trzeba zadnego nBoxa aktywowac via BOK - wszystko odbywa sie automatycznie
Potwierdzam, wymieniałem uszkodzonego miesiąc temu i tak było.
niepoprawne wyswietlanie (0.0) parametru BER to przypadlosc znana od jakiegos czasu rowniez z innych wersji Boxow...
Od serii BZZA Edytowane przez jacek1969r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki tekst?

Nazwy stacji, itp. wyświetlanych na przednim panelu Turboboxa jeśli są zbyt długie to przesuwają się tak aby można było przeczytać cały tekst.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie wiem czemu pierwsze co mi przyszło do głowy to "wyświetlacz" LCD lub plazma :lol:

Edytowane przez jacek1969r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie dokładnie można wymienić na Turbo dziś zwykłego recordera? Pytanie do osób, którym się udało : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja juz podzwoniłem po kilkunatu i doopa wiec trzeba miec znajomosci. Przez przypadek Znalazlem wsrod firm sprzedajacych ale nie APS zaprzyjazniona i sprobuje cos przez nich zakrecic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co Gmeru ? Zbierasz informacje o nielojalnych APS'ach :lol::) ?

No jestem ciekaw czy jest gdzieś w Wawie. Chciałem iść i zapytać co mi powiedzą : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym sobie wymienił zanim zrobi się listopadowy bajzel w punktach nki. Tylko czy przyjmą sprawnego recordera. Powiem, że buczy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też bym sobie wymienił zanim zrobi się listopadowy bajzel w punktach nki. Tylko czy przyjmą sprawnego recordera. Powiem, że buczy :lol:

Muszę Cię zmartwić. Te serwisujące APSy mają do wymian "tradycyjne" recordery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktos podac specyfikację obsługiwanych formatów video, chodzi mi o to czy faktycznie jest 1080p jak w bliźniaczym kablowym modelu. Była takowa plotka. Powinna chyba być w instrukcji taka tabelka.

Edytowane przez jacek1969r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nic na ten temat nie napisze, poszedlem na wymiane bez pudla z dekoderem, pilotem i zasilaczem. I dostalem dokladnie to samo bez budla i instrukcji wiec nie mam wiedzy czy w nowej instrukcji jest napisane cos co interesuje ciebie w zakresie obslugiwanych formatow video.

Edytowane przez tesbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. :)

Ja po wymianie zepsutego na nowy miesiąc temu nawet folii z niego nie odklejam w oczekiwaniu na turbo :lol: Pudło tez stoi obok suba.

Edytowane przez jacek1969r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berezowski na konfie mówił o domowym centrum rozrywki. Filmy, zdjęcia itd. I tutaj możliwość 1080p po HDMI jest kluczowe tak samo jak do VOD. Bez tego marnie widzę takie centrum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też bym sobie wymienił zanim zrobi się listopadowy bajzel w punktach nki. Tylko czy przyjmą sprawnego recordera. Powiem, że buczy ;)

Odpowiedzą, żebyś sobie na filcu postawił. To jedno z "topowych" rozwiązań, które usłyszeć można na party line. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam takie pytanko czy ktos wie moze gdzie w Poznaniu mozna kupic Turbo Recorder z pakietem Full ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem dzisiaj z punktem n w swoim mieście i sprzedawca(właściciel) powiedział mi że nie ma możliwości wymiany białego boxa na turbo, mają najpierw dawać stare recordery (takie jest rozporządzenie N a on jest uczciwy), prawdopodobnie po nowym roku będzie możliwość wymiany na turbo.

Następne info to upgrade oprogramowania do turbo by wykorzystać jego możliwości w 100% na dzień dzisiejszy będzie kosztować 99zł (chyba że N zmieni zdanie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według serwisu dvbnews.pl członek zarządu p. Berezowski zapowiedział oficjalny start nBOX TURBO na dzień 4 listopada br.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba wiadomo już od kilku dni. Nawet z tego tematu. Radzę więcej czytać. Info pochodzi z forum n gdzie Pan Berezowski sam to napisał.

A sama n jeszcze sie do tego nieustosunkowała. Czekamy na oficjalne info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rzeczową i konkretną informację z eN raczej bym nie liczył. Wielokrotnie przekonałem się, że jedynym wiarygodnym, źródłem informacji o poczynaniach tego operatora, jest SatKurier.

Polityka informacyjna, wobec abonentów, u tego operatora nie istnieje. Tę tezę jestem gotów udowodnić, bez najmniejszych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...