Skocz do zawartości
hr.susel

MEGA-TEST: Turbodekoder HD z cyfrową nagrywarką od telewizji n

Rekomendowane odpowiedzi

Dyrektorze ITI !!!

No jest, można go było oblukać na SAT Kraku.

Takiego kitu nie było nawet na Alternatywy 4.

Wygrał w Krakowie SAT KRAK produkt nieobecy na rynku ! TURBO N-BOX dedykowany SAT N

Gratuluję kolejnego "KOLOSALNEgo" sukcesu ekipie speców od N-marketingu.

Jak się koledzy kompromitujecie to do "róbta to do końca".

GMERu 15.10.2009:

" .. Już jest (TURBO N-BOX) w dystrybucji w niektórych punktach ...... "

Amatorka.

Byłem i jestem zawsze największym fanem produktów ADB.

Model dedykowany N-ce to był zawsze wyczyn w skali światowej !

"Małe kłamstwa" powalają wiarę w grupę ITI typu NAGRODA SAT KURIER PVR 2009.

Ten kto wymyślił "załatwienie" głównej nagrody SAT KRAK-a dla nieistniejącego produktu zdeptał jednym ruchem wiarygodność N-ki i ADB.

Zakładam, że bawicie się dziś w Krakowie nieźle, więc kontrol nad tym forum przez kilka godzin będzie osłabiona.

Pełne pozdro Dyrektorowi i Jego ekipie ......................

Edytowane przez dominikjestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominikjestem - czy Tobie cos sie stalo... w głowe?

*** *** *** *** ***

już niemoge sie doczekac kiedy bede mogł swojego rekorderka za doplata wymienic na nowego turboderka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.... głupoty ...

A kolega to zapomniał wziąć wieczorną porcję pigułek? :)

Produkt jest, istnieje, można go było obejrzeć i dotknąć. M. in. na Satkraku. A jak się ma szczęście to w niektórych salonach można go już dostać zarówno do nowej umowy jak i przy wymianie awaryjnej.

Edytowane przez Elendil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo?? O_o

Tu jest lista nominowanych produktów:

- ADB 5720SX HD (nbox recorder)

- Humax iCord HD

- TechniSat DigiCorder HD2 Plus

A, o ile się nie mylę, to redakcja SatKuriera przyznaje nagrody... To, że przeciętny klient nie widział oprogramowania i nowych funkcji (które przecież były zaprezentowane na działającym dekoderze na konferencji na początku września) nie oznacza, że kapituła nagrody też nagradzała w ciemno.

Więc polecam wszystkim nieco ochłonąć, bo to się robi lekko paranoidalne: wściekać się i pomstować o jakiś dekoder? Miazga!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dyrektorze ITI !!!

Takiego kitu nie było nawet na Alternatywy 4.

Wygrał w Krakowie SAT KRAK produkt nieobecy na rynku ! TURBO N-BOX dedykowany SAT N

Gratuluję kolejnego "KOLOSALNEgo" sukcesu ekipie speców od N-marketingu.

Jak się koledzy kompromitujecie to do "róbta to do końca".

GMERu 15.10.2009:

" .. Już jest (TURBO N-BOX) w dystrybucji w niektórych punktach ...... "

Amatorka.

Byłem i jestem zawsze największym fanem produktów ADB.

Model dedykowany N-ce to był zawsze wyczyn w skali światowej !

"Małe kłamstwa" powalają wiarę w grupę ITI typu NAGRODA SAT KURIER PVR 2009.

Ten kto wymyślił "załatwienie" głównej nagrody SAT KRAK-a dla nieistniejącego produktu zdeptał jednym ruchem wiarygodność N-ki i ADB.

Zakładam, że bawicie się dziś w Krakowie nieźle, więc kontrol nad tym forum przez kilka godzin będzie osłabiona.

Pełne pozdro Dyrektorowi i Jego ekipie ......................

Myślę że "kontrol" jak to piszesz jest zawsze taka sama, obojetnie gdzie kto jest i co robi.

Natomiast forumowicze z przyjemnością poczytają Twój post jako dowód, że kontrol istnieje i ... Twój post pozostanie aby wszyscy poczytali jaką to niesamowitą wiedzę posiadasz i jakie jeszcze lepsze teorie spiskowe wymyślasz.

Jeżeli masz jakies pretensje to uderzaj najpierw do red. Sulisza, który plebiscyt ogłosił, potem do Internautów którzy głosowali i ustatlili 3 produkty do plebiscytu, a potem do tych samych Internautów, którzy oddali swoje głosy.

A jeżeli wiesz coś więcej niż tylko przypuszczasz ale nie piszesz, to na pewno w ABW, prokuraturze czy innej tego typu instutucji przyjmą cię z otwartymi ramionami. a może zakarbisz sobie nawet plusy u byłego szefa Kamińskiego?

Gdybyś był w Krakowie to może na stoisku ADB pozwoliliby Ci go nawet podotykać i zrobić fotki, żebyś mógł się pochwalić i zamieścić je na forum. A może nawet zajrzeć pod obudowę jak wygląda nowy procek i nowy dysk :( ?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz jakies pretensje to uderzaj najpierw do red. Sulisza, który plebiscyt ogłosił, potem do Internautów którzy głosowali i ustatlili 3 produkty do plebiscytu, a potem do tych samych Internautów, którzy oddali swoje głosy.

Czyli internauci wybrali dekoder którego nie widzieli? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej aż takie na nich zrobił wrażenie. Na mnie też robi więc cierpliwie czekam na listopad.

Dominisia jak zwykle komentować nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, panowie, a ktoś poważnie bierze te nagrody targowe? Na większości targów zasada jest ta sama, nagrody dostają Ci, którzy mają dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za http://media2.pl/media/57554-telewizja-n:-...tm_campaign=rss

Od listopada abonenci telewizji "n" za pomocą swoich dekoderów będą mogli oglądać m.in. telewizję Polsat, dzięki możliwości odbierania cyfrowej telewizji naziemnej (DVB-T). Także w listopadzie oficjalnie zadebiutuje dekoder Turbo. Środa 4 listopada 2009 roku to oficjalna data premiery pojawienia się w sprzedaży nowego dekodera telewizji "n" o roboczej nazwie "turbo" - ujawnił na oficjalnym forum telewizji jeden z przedstawicieli ITI. Tego samego dnia w sprzedaży pojawi się także DVB-T USB stick do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej (DVB-T)

Przypomnijmy, że pierwsze partie nowych dekoderów do punktów sprzedaży telewizji "n" docierają już do kilku dni. Pojawiają się także w sprzedaży wybranych punktach, jednak na razie ich funkcjonalność jest ograniczona. Nowy soft w dekoderach "turbo" zostanie wprowadzony wraz z oficjalną premierą dekodera. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, każdy abonent będzie miał możliwość wymiany dotychczasowego dekodera na nowy.

Cyfrowa telewizja naziemna w "n"

Wszystkie dekodery HD telewizji "n" (dekodery HD oraz dekodery HD z wbudowaną cyfrową nagrywarką i twardym dyskiem 250GB oraz 500GB) będą miały

możliwość odbioru pełnej oferty naziemnej telewizji cyfrowej(DVB-T). Po podłączeniu do dekodera HD niewielkiego urządzenia peryferyjnego (o nazwie Dongle) poprzez port USB oraz anteny naziemnej, wszyscy abonenci zyskają dostęp

do kanałów naziemnej telewizji cyfrowej. Będą to m. in. programy z multipleksu pierwszego: TVP1, TVP2, TVP Info, Polsat, TVN, TV4, TV Puls.

Odpowiedni DVB-T USB stick w sprzedaży pojawi się od 4 listopada 2009 roku. Przypomnijmy, że obecnie trwa pilotażowa emisja cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T w Warszawie, Poznaniu, Zielonej Górze, Żaganiu i Krakowie.

Nowy dekoder HD został wyposażony w twardy dysk o dwukrotnie większej niż dotychczas pojemności - 500 GB. Nowoczesna grafika interface’u obejmuje animowane przestrzenne ikony, płynne przechodzenie do podglądu poszczególnych nagrań czy rozbudowany system sortowania (abonent będzie mógł ułożyć nagrania według daty, tytułu, czy kanału TV, z którego nagranie pochodzi).

Kolejną funkcjonalnością jest dostęp do gier przeznaczonych zarówno dla pojedynczego gracza jak i całych rodzin. Pozwala także na korzystanie

z usługi multiroom, która obecnie jest w fazie testów. Dzięki tej usłudze klient podpisując jedną umowę

będzie mógł jednocześnie oglądać dwa różne kanały na telewizorach w dwóch różnych pomieszczeniach swojego domu. Oficjalnie dekoder w sprzedaży pojawi się 4 listopada, wtedy też zostanie udostępniony odpowiednie oprogramowanie dekodera.

Edytowane przez besson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na takie info czekalem, miejmy nadzieje ze takie info uspokoi tych co maja turbosraczke......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiedzieliście, że eNka ma swoich przedstawicieli handlowych? Przed chwilą taki mnie odwiedził. Zaproponował przy podpisaniu nowej umowy:

3 miesiące 7 pakietów za 0 zł miesięcznie

4 miesiące 7 pakietów za 38 zł miesięcznie

i przez 4 miesiące za 0 zł pakiety nFilm, HBO, Cinema i Filmbox (to widziałem w ulotce, powyższe jedynie słyszałem)

mówił coś jeszcze o instalacji i antenie ale tego już nie pamiętam

o turbo wspomniał, że w połowie stycznia :) ja mu na to, że od 4 listopada a on na to wielkie oczy zrobił :)

Edytowane przez besson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli internauci wybrali dekoder którego nie widzieli? :)

Słuchaj, pamiętam lata gdy wszystko kupowało się nie widząc towaru na oczy: pralkę, lodówkę, maszynę do szycia, firanki, meble, telewizor ... i do tego stało się dwa dni na mrozie w kolejce z listą społeczną.

Może wracamy do lat świetności ??? :) :) .

A tak na poważnie to chyba wielki kredyt zaufania skoro ludziska chcą kupować towar, o którym tylko słyszeli na konferencji.

Juz niedługo się przekonamy.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow,

a ja moge sie juz pochwalic posiadaniem nowego dekodera "TURBO"!

Aktualnie laduje oprogramowanie (stare) i czeka mnie jeszcze proces aktywacji skrzynki.

Zobaczymy jak bedzie szlo dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz co i jak bo ja mam zamiar go mieć w przyszłym tygodniu. Czekam na telefon. Jak przyjdą do mojego APS to biorę ... znowu wrócę do nich na jakiś czas. Ciekawe czy znowu mi się czkawką odbije :( Mam nadzieję, że nie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy kto z szanownych forumowiczów korzystał z zamiany z białego boxa na turbo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzet zainstalowal sie.

Zmiany z zewnatrz w stosunku do "starego" czarnego - mialem BSLA:

-front zmiana ukladu napisow

-obudowa korpusu w kol. czarnym-mat

-tyl zupelna zmialna lokalizacji gniazd (ilosc typow gniazd wej/wyj jest identyczna)

-inna wtyczka zasilania do gniazda w dekoderze

-sam zasilacz ma typowe gniazdo wtykowe do kabla (typ radiowy) zasilania

-po podlaczeniu dekoder pracuje ciszej (poprzednik BSLA tez pracowal dosyc cicho)

-nr serii to CLRA + 10cyfr

-ladowanie oprogramowania i aktywacja (bez udzialu nBOK!) bez problemow szybko

-po ustawieniu anten na HB i Astre parametr BER 0.0 (?) ani drgnie ale wszystko dziala

-poziom wskazan sily o ok. 10% wyzszy niz w BSLA, poziom jakosci 100% (w BSLA mialem 98% na HB)

-sprzet chodzi moze troche szybciej ale moze to efekt "placebo"

-po ustawieniu DD do kina domowego (podlaczenie przez optyk) na kanalach typu bez DD TVN24, TVNCNBC..., Religia TV itp mozna regulowac glosnosc pilotem nBoxa. Brak regulacji poziomu na kanalach z audio DD

Oczywiscie do chwili upgrade Turbo posiada wszystkie funkcjonalnosci i wyglad menu jak "stary" czarnuch.

Wymiany dekodera dokonalem na zasadzie zgloszenia "uszkodzenia" starego BSLA. Dekoderow TURBO powinniscie szukac w tzw. punktach serwisowych N gdy ja prowadzilem namiary "zwykli" przedstawiciele typu PLAY czy Germanosy itd nie posiadali Turbo.

Edycja:

-zaobserwowalem jeszcze jedna poprawe na kanale 501 ARD HD (Astra) mam plynny obraz, na poprzednim dekoderze lekko zacinalo

-kolejna "nowinka" tekst, ktory nie miesci sie na wyswietlaczu przesuwa sie z prawej do lewej.

Edytowane przez tesbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli, z pierwszego opisu wynika, że sprzęt nie jest już aż taki czuły na siłę sygnału antenowego. Bez zmian położenia talerza i konwertera siła wzrosła. Powiem, że dla mnie jest to duża zaleta. Montowałem odbiorniki do różnych instalacji i z dekoderami CP albo C+ to była przyjemność, z recorderami zawsze należało uzbroić się w duuuuużą ilość czasu. Zawsze robię jak dla siebie, więc może to przez to...

Napisał tesbor, że decybele też jakby mniejsze. To również cieszy. Jeden z moich znajomych mi "nawciskał", że spać nie może, bo dysk mu meble przestawia :( , a to ja namówiłem go na recordera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko ze juz od jakichs 3 miesiecy nie trzeba zadnego nBoxa aktywowac via BOK - wszystko odbywa sie automatycznie, a niepoprawne wyswietlanie (0.0) parametru BER to przypadlosc znana od jakiegos czasu rowniez z innych wersji Boxow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dodam tylko ze juz od jakichs 3 miesiecy nie trzeba zadnego nBoxa aktywowac via BOK - wszystko odbywa sie automatycznie, a niepoprawne wyswietlanie (0.0) parametru BER to przypadlosc znana od jakiegos czasu rowniez z innych wersji Boxow...

polemizowałbym ja swojego rec wymieniałem z 3 tyg. temu i był normalnie aktywowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
polemizowałbym ja swojego rec wymieniałem z 3 tyg. temu i był normalnie aktywowany

Potwierdzam. Wymieniałem pod koniec września i miałem to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy wiedzieliście, że eNka ma swoich przedstawicieli handlowych? Przed chwilą taki mnie odwiedził. Zaproponował przy podpisaniu nowej umowy:

3 miesiące 7 pakietów za 0 zł miesięcznie

4 miesiące 7 pakietów za 38 zł miesięcznie

i przez 4 miesiące za 0 zł pakiety nFilm, HBO, Cinema i Filmbox (to widziałem w ulotce, powyższe jedynie słyszałem)

mówił coś jeszcze o instalacji i antenie ale tego już nie pamiętam

o turbo wspomniał, że w połowie stycznia :lol: ja mu na to, że od 4 listopada a on na to wielkie oczy zrobił :angry:

Podobno ściema. Było o tym już jakiś czas temu w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra, znamy szczegóły TurboDymoNboxa, ale jak z cenami za niego ? aktywacja, wgranie nowego softu, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę za kolegami:

nie wiadomo NIC, n trzyma te informacje do premiery dekodera, to chyba jasne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszły czwartek zamówiłem nbox recorder, online w promocji rewolucja za 38zł dziś do mnie dotarł i na pudełku jest napisane 250gb w standardzie i 500gb opcjonalnie z dodatkowym oprogramowaniem czy to nowy dekoder turbo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...