Skocz do zawartości
hr.susel

MEGA-TEST: Turbodekoder HD z cyfrową nagrywarką od telewizji n

Rekomendowane odpowiedzi

dominikjestem z nowym abo, czy można wymienić mając recka? nie mam cyrografu, więc może uda się wymienić z nowym zapisem w umowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Juz jest w punktach sprzedazy.

Np. ARKADIA Wawa.

Mam ! Jutro odpalam i opiszę.

Ale co opiszesz? Soft ma taki jak recorder. Na 100% w programie sprzedażowym w APSach będzie opcja dekoder "Tubro" (na razie jej nie ma !!!, nie wiadomo kiedy będzie i za ile). Dekoder bez aktywacji jako "turbo" będzie zwykłym recorderem!!!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem w Arkadii na pytanie o Turbo Pan zrobił wielkie oczy i powiedział, że nie mają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że zrobił oczy bo jeszcze nic nie ma.

A nieprawda. Widziałem na własne oczy. Są. Już dzisiaj można je kupić tyle, że bez nowej - rozszerzonej funkcjonalności. Ta pewnie tak jak piszesz pojawi się w listopadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pudełku jest napisane 250GB albo 500GB. Proste ; )

Dokładnie. Inny karton i serial zaczynający się od literki "C". Tylna ścianka dekodera też inaczej wyglądała, tak mi się wydawało przynajmniej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponoć ma matową obudowę a nie błyszczącą, większe logo DVB, a stary soft sprawi że widoczny będzie jako 250GB czyli jak stary recorder (do czasu wypuszczenia nowego softu)

Edytowane przez J-B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chyba poczekam do listopada jak moze bedzie oficjalnie przez N cos powiedziane co i jak z turbo recorderami.....

ale puki co to moze umowe wypowiem jak zeczywiscie sie okaze ze tylko dla nowych klientow nowy recorder bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły młyn :(

wynika z tego ,że pojawiają się w sprzedaży "stare" recordery z dyskiem 500GB ( i tu pewnie trzeba czekać na nowy soft)

a recorder Turbo to inna bajka....

ale zastrzegam to tylko moje domysły ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie siej domysłów bo to czysta dezinformacja, by nie powiedzieć krecia robota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie siej domysłów bo to czysta dezinformacja, by nie powiedzieć krecia robota.

Cały ten temat to na razie dezinformacja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego może na razie trzeba odpuścić i poczekać do oficjalnego info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A następny model to Turbo Dymo N? I czy będzie zawstydzał inne dekodery?

Sorry za OT ale nie mogłem się powstrzymać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A następny model to Turbo Dymo N? I czy będzie zawstydzał inne dekodery?

Sorry za OT ale nie mogłem się powstrzymać ;)

Piękne ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz namierzymem miejsce (Poznan) gdzie sa dostepne Turbo.

Z tym, ze tylko na nowe umowy - osoba z ktora rozmawialem nie potrafila udzielic mi informacji kiedy bedzie opcja wymiany starych PVR na nowe Turbo.

Nowe dekodery maja oprogramowanie na 250MB po wykupieniu nowego softu bedzie funkcjonalnosc 500MB - wg informacji sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niezły młyn :(

wynika z tego ,że pojawiają się w sprzedaży "stare" recordery z dyskiem 500GB ( i tu pewnie trzeba czekać na nowy soft)

a recorder Turbo to inna bajka....

ale zastrzegam to tylko moje domysły ;)

Na odwrot. Teraz nie bedzie Recorderow - beda tylko wersje Turbo i w zaleznosci od tego co zaznaczymy przy spisywaniu umowy bedzie dzialal albo jako Recorder abo jako Turbo. Slowem - w zaleznosci jaki wariant umowy wybierzesz, dostaniesz ten sam sprzet, ale albo o pelnej funkcjonalnosci albo z ucietymi jajkami...

EDIT : Usunalem komunikat dla APS ze wzgledu na klauzule poufnosci.

Edytowane przez Maxavelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie jaja jak powyzej kolega opisuje to są możliwe tylko w tym dziwnym kraju. To mniej więcej tak jakbyś kupował auto z salonu i jak dopłacisz to Ci odblokują klimatyzacje, a jak nie dopłacisz to Ci nie odblokują. Jesli te informacje się potwierdzą to to się nadaje do absurdów roku. Przeciez to totalny idiotyzm jest, nie zauważacie tego ?.

Dobra, montaz klimy w aucie to moze lekka przesada bo to kosztuje znacznie wiecej niz dysk 500 w porownaniu z 250, ale chodzilo mi o pokazanie idiotyzmu tego pomysłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura, hm w pewnym sensie tak zakladajac, ze nowi abonenci beda w posiadaniu wypasionego sprzetu, ktory nie bedzie wykorzystany - tzn moze sie okazac, ze wszyscy nowi abonenci wezma Turbo ze zwyklym oprogramowaniem. Wtedy N nic nie dostanie z faktu, ze w tym dekoderze jest dysk 500MB, super procesor, menu 3D.

Natomiast pojawia sie nowy trend oplat za zablokowane funkcjonalnosci - byc zoze jest taka potrzeba by za standard obslugi placic - a placi ten co chce miec wiecej niz minimum funkcji PVR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żadna bzdura tylko wykorzystanie w "obiegu" STARYCH RECORDERÓW będących jeszcze na magazynach i ze zwrotów. Pewnie taka sytuacja będzie mieć miejsce jeszcze przez jakiś czas. Chodzi o to że ponieśli jakieś nakłady na nowy soft i sprzęt i obrali taki model zwrotu tych nakładów. Wiadomo było że nowe muszą więcej kosztować i że część ludzi będzie dążyć do wymiany, czy to słuszny model czy nie to ja nie wiem, ktoś widocznia tam na górze to jakoś skalkulował finansowo i organizacyjnie.

Edytowane przez jacek1969r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy się martwicie (Headstar_PL np,) w jaki sposób będzie można nabyć Turbodekoder. Czy to będzie tak czy owak co za różnica? Będzie i tyle. Jeżeli będzie taki model jak opisane to co? Jeden będzie chciał nowego to weźmie Turbo inny recordera to weźmie recordera. Fajne będzie to, że jak będzie chciał Turbo to nie będzie musiał latać po sklepach tylko zrobi to zdalnie z domu. Dużo lepiej niż latanie po nowego klocka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe :) Gmeru Ty to mnie "rozwalasz" :) Co by nie powiedzieć o N to dla Ciebie są tylko jasne i miłe strony ich działalności :) Ale lubię Cię za to , że przynajmniej się z tym specjalnie nie kryjesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ale tak serio? Nie ma jeszcze niczego na rynku a już jest dyskusja i to na jakim poziomie (że jak to możliwe itd). Zakładając, że będzie tak jak podał to Maxavelli to:

Jaki tutaj jest problem? Będzie tylko jeden klocek. Po co ładować się w koszty i robić dwa klocki? A od razu ten kto będzie chciał mieć potem Turbo będzie mógł zrobić update z domu a nie iść do sklepu i się bawić...... To, że dają 500GB a ktoś chce tylko mieć recordera to chyba jest problem tej firmy bo dają coś z czego może klient nigdy nie skorzystać a jednak dają....po to, żeby potem nie latać do sklepu.

Jaki jest minus daniel76 takiego rozwiązania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...