Skocz do zawartości
TOmeKK

Sharp XD1E wszystkie rozmiary

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak to robi jak wszystkie modele z serii XD1E maja wspólny oficjalny "launch" 01.10.2006 :):)

Sondowanie rynku a nie realne oferta. Byle byc pierwszym.


pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...przy tej ofercie zapomnijcie o jakimkolwiek rachunku, paragonu, fakturze...patrz dalej gwarancji, coś o tym wiem, o szczegółach na priv dla zainteresowanych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A biorac pod uwage fakt premiery 46'' i 52'' na pazdziernik, to mozecie dostac tez i paczke cegiel :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...ale z w kartonie sharp, to już coś
a może ktoś zatrzymał na stopa tira z towarem na pokaz premierowy 1.10.06 ! Także chłopaki mają towar wcześniej niż sam Sharp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lada chwila stanie sie przed decyzja; czy kupic juz a jesli tak to ktory model. Sklaniam sie do zakupu 37". Za rogiem czai sie seria HD , wiec za 2 -3 lata pewnie bedzie wymiana. Moze nawet na sed albo oled ? Na 37" strace 5tys a na 46"tu pewnie 10tys w wartosci sprzetu. Na szczescie obecnie mam 32" wiec nie ide w mniejszy format.
Gdyby nie ITI i dostepnosc do polskich programow HDTV nie mialbym tego roblemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest taki preorder, panowie sprowadzają sprzęt z Niemiec na zamówienie pod klienta. Czy są wiarygodni ? tego nie wiem. realizacja w październiku, to już tylko 3 tyg. Ja kupię w Polsce, tak drogi sprzęt wymaga solidnej gwarancji i prawdziwej faktury.

RS4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę ,że kilku forumowiczów jest zainteresowanych zakupem Sharpów z serii XD1E
(ja także). Mój pomysł to wspólny zakup , a więc hurtowo tzn.taniej. Wiem ,że bardzo trudno jest zebrać więcej niż dwóch Polaków połączonych wspólnym interesem ale może się uda? Co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z doswiadczenia wiem, ze zebranie ludzi poprzez forum na zakup hurtowy wiaze sie z ogromnym ryzykiem. Watpie, aby to udalo sie zorganizowac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]witam
prosze opodanie swojego nr telefonu jesli bede mial 37 fizycznie to zadzwonie
narazie mam 42 i 46"
pozdrawiam[/quote]

Nie wiem jakim cudem, no ale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pbuda' date='11.09.2006, 19:07 ']Nie wiem jakim cudem, no ale...
[right][post="10240"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]
Na pewno jest ktoś z Łodzi na forum. Może podjedzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomysł jest dobry. Czekam na ten TV. Piszę się...
Chcę kupić 37"

Pozdrawiam Edytowane przez kompozyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ściema, nagle pojawiają sie jacyś ludzie, którzy cytują allegro, itd., są już ceny, a nie ma TV. Sharp jeszcze walczy z cennikiem w PL.


Cierpliwość jest cnotą. Na razie jest prototyp w Polsce. Albo śr. w nocy albo czw. coś o tym wiecej. Wyloozuj.


Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam
jestem na tym forum " już jakś czas " i wydarzenia ostatnich dni (IFA) oraz zmieniająca się oferta skłoniła mnie do napisania kilku słów ( darujcie mi jeśli to za wiele na forum )
Czytając informacje codziennie " wiem że nic nie wiem " ale wiedzę przekazuję w środowisku w którym jestem propagując HD ( i oto chodzi )
Istnienie tego forum dzięki grupie HD maniaków jest ( skarbcem HD Ali Baby naszych czasów ) oraz kapitałem z którego zainteresowni czerpią wiedzę
i nie najważniejsze jest kto moim zdaniem nadaje mu kształt ale kliku osobom należą sie słowa podziękowania od " forumowiczów " ( Gmeru Janunio anty3 czy też TOOmeK Nowy 66 lub AreckiW -nie wymienię z pamięci wszystkich sorry )
Ten czas (moim zdaniem) na LCD już nadszedł i dlatego swoim postem potwierdzam zainteresowanie serią HD1E mają nadzieję że może jest nas więcej optymistów ( zdecydowanych = po ilości osób odwiedzających forum )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='TOmeKK' date='11.09.2006, 22:19 ']Wyloozuj.
Pozdr.
[right][post="10252"][/post][/right][/quote]
Spoko loco, Lusi sponton. :(
Zalinkowałem tylko allegro. Faktycznie może być to jakiś fake. Ludzie badają rynek żerując na naiwnych. Gwarancja oczywiście w D. Ale jest chociaż jakiś odnośnik cenowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='rudolfina' date='11.09.2006, 19:52 ']pbuda- to pesymista :(
A gdzie optymiści? nowy66?rs4?
[right][post="10247"][/post][/right][/quote]

E tam pesymista... realista... raz sie nacialem i po prostu nie mam zaufania do tego typu akcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest aukcja... z cena startowa taka jaka wychodzi po przeliczeniu eur na pln. Coprawda pan mi napisal, ze za 8k 37'' moge kupic, ale wolalbym jednak gwarancje Sharp Polska... no i 8k jednak duzo, moze bedzie taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pbuda' date='11.09.2006, 23:21 ']To jest aukcja... z cena startowa taka jaka wychodzi po przeliczeniu eur na pln. Coprawda pan mi napisal, ze za 8k 37'' moge kupic, ale wolalbym jednak gwarancje Sharp Polska... no i 8k jednak duzo, moze bedzie taniej.
[right][post="10264"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

najdziwniejsze jest to że ja dzwoniłem do tego Pana i pytałem się o gwarancję
odpowiedz - [b]gwarancja 24m-ce SHARP.PL[/b] i jeszcze dodał że jak nie daleko od Łodzi to [b]dowiezie na miejsce [/b]

i co wy na to Panowie i Panie.....

pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha
Gwarancja Sharp Polska - chyba z wytwórni w Pcimiu
Ciekawe że Sharp Polska jeszcze nie miał tych modeli i dostanie je pierwszy raz w październiku.
20.09. wjeżdżają modele 46 XD1 - bedą w doskonałych cenach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Dark Lord' date='12.09.2006, 01:20 ']20.09. wjeżdżają modele 46 XD1 - bedą w doskonałych cenach .
[right][post="10277"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]
A doskonała cena = ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='rudolfina' date='11.09.2006, 19:52 ']pbuda- to pesymista ;)
A gdzie optymiści? nowy66?rs4?
[right][post="10247"][/post][/right][/quote]

No to wywołałeś mnie do tablicy :)

Jestem optymistą co do sprzętu a pesymista co do zakupu hurtowego. Na francuskich stronach znalazłem link do firmy, która zajmuje się tym zawodowo. Zbiera zamówienia z całej Francji i zamawia ; tylko, że jest problem : zamawia 100-150 sztuk. To jest zakup hurtowy. Kupisz 3-5-7 sztuk to nie jest hurt. Ale mogę się mylić. :)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Dark Lord' date='12.09.2006, 01:20 ']... wjeżdżają modele ... bedą w doskonałych cenach ....
[right][post="10277"][/post][/right][/quote]

No skąda ja znam taki tekst? ;)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wspólne zakupy są mało realne, ale rabat dla forum, np. specjalny kod rabatowy, po wypełnieniu ankiety - wiek, dochód, zainteresowania...itd (coś za coś).

Ale to musi chcieć zrobić Sharp Polska - Panowie jeżeli czytacie - i macie ochotę - to pomysł gotowy - nie tracicie na marży - ta już jest w marży sklepowej.

Piszę bez konsultacji z Gmeru, ale warto przemysleć. To samo z ITI - najlepszy PR dla hardcore userów. To forum nie ma latających i mrugających banerów jak widać - ale oferta rabatowa - why not? ;)

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, albo pranie mózgu, albo powtórka z rozrywki, nie chcę podawać współrzędnych geograficznych. ;)

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla miłośników Aquos'a; ;)

nowe zdjęcia z IFa, podpisane, jest też możliwość slide-show.


[url="http://www.arcor.de/rlgTVODIXRRJ00h8qYs8vA3/palb/album_popup.jsp?albumID=3775589&pos=1&firstVisit=1&interval=0&noInfos=0&stop=0"]IFA - Aquos[/url]

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...